Μετάβαση στο περιεχόμενο

πρόσφατα τεύχη μμ- αναζήτηση


hardivic

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  29562
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  538
  • Reputation:   3166
  • Achievement Points:  546
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3859 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Παίρνοντας το τελευταίο μμ για το 16ο εκατομμύριο ανακάλυψα την σειρά Spooky...Επειδή αγοράζω επιλεκτικά το περιοδικό, είχα χάσει όλα τα προηγούμενα επισόδια της σειράς. Βρήκα το προτελαυταίο στο περίπτερο αλλά μου λείπουν τα πρώτα 6. Ξέρει κανείς πού βρίσκουμε πρόσφατα τεύχη του περιοδικού; Κάπου στο κέντρο που είχε η Καθημερινή κατάστημα έχει κλείσει, σωστά; 

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32548
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  39
  • Content Count:  699
  • Reputation:   5106
  • Achievement Points:  747
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2264 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μπορείς να ζητήσεις από τον περιπτερά να τα παραγγείλει.

  • Like 3
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1710
  • Content Count:  9040
  • Reputation:   64278
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6408 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Ή μπορείς να μπεις στο lefik.gr και να τα βρεις, γίνονται συνέχεια προσθήκες :) 

 

:cheers3:

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  189
  • Reputation:   1067
  • Achievement Points:  190
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1781 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Στην Ομόνοια έχει κάτι Σταντ με περιοδικά όπου έχουν αρκετά πρόσφατα τεύχη. Ίσως βρεις κάποια εκεί. Δες στον χάρτη που είναι το μαγαζί Flying Tiger Copenhagen. Έχει δίπλα ένα τέτοιο Σταντ, αλλιώς έχει και στην Πανεπιστημίου

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29562
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  538
  • Reputation:   3166
  • Achievement Points:  546
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3859 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Τα ζήτησε ο περιπτεράς από τον πράκτορα και αναμένω. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις 

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  189
  • Reputation:   1067
  • Achievement Points:  190
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1781 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

10 ώρες πριν, hardivic είπε:

Τα ζήτησε ο περιπτεράς από τον πράκτορα και αναμένω. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις 

Εγώ όταν το έκανα αυτό έφαγα άκυρο. Δεν τα έβρισκε ο εφημεριδάς λέει. Όταν έστειλα στην καθημερινή, πήγαν στο περίπτερο εντός δέκα ημερών.

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29562
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  538
  • Reputation:   3166
  • Achievement Points:  546
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3859 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

θυμάσαι σε ποιο e-mail τους έστειλες; στου disney editor? ευχαριστώ προκαταβολικά

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36636
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  374
  • Reputation:   2087
  • Achievement Points:  589
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1307 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

25 λεπτά πριν, hardivic είπε:

θυμάσαι σε ποιο e-mail τους έστειλες; στου disney editor? ευχαριστώ προκαταβολικά

 

IMG_20210615_085930.thumb.jpg.5afde5e6b4e3dc80ce09356828f498eb.jpgIMG_20210615_085936.thumb.jpg.76dcb50d79dc0a98c5484973e9569e6f.jpg

 

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  189
  • Reputation:   1067
  • Achievement Points:  190
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1781 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Δεν θα στείλεις στον Disney editor, δεν είναι αυτός αρμόδιος. Στο τμήμα μάρκετινγκ της καθημερινής θα στείλεις. 

books@kathimerini.gr

Θα πρέπει να τους δώσεις διεύθυνση και επωνυμία του περιπτέρου/ψιλικατζίδικου για να ξέρουν που τα στέλνουν. 

  • Like 4
  • Respect 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36636
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  374
  • Reputation:   2087
  • Achievement Points:  589
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1307 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

6 ώρες πριν, avalonlll είπε:

Δεν θα στείλεις στον Disney editor, δεν είναι αυτός αρμόδιος. Στο τμήμα μάρκετινγκ της καθημερινής θα στείλεις. 

books@kathimerini.gr

Θα πρέπει να τους δώσεις διεύθυνση και επωνυμία του περιπτέρου/ψιλικατζίδικου για να ξέρουν που τα στέλνουν. 

Εκει μπορω να στειλω για να μου στειλουν καποιο συγκεκριμενο τευχος?

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  189
  • Reputation:   1067
  • Achievement Points:  190
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1781 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

On 15/6/2021 στο 10:07 ΜΜ, Disney comics club gr είπε:

Εκει μπορω να στειλω για να μου στειλουν καποιο συγκεκριμενο τευχος?

Να στείλουν, που; Στο σπίτι; Δεν στέλνουν στα σπίτια μας, δεν ξέρω γιατί (και μάλλον ούτε αυτοί). Στα σπίτια στέλνουν μόνο αντικαταστάσεις και συνδρομές. 

Στο μέιλ αυτό δέχονται να στείλουν μόνο σε περίπτερο που θα τους υποδείξουμε εμείς, και πάλι θα πρέπει να συνεννοηθούμε με τον περιπτερά ότι θα έρθεις να έξτρα τεύχος για εμάς (σε διαφορετική περίπτωση μπορεί να το αφησει έξω με τα υπόλοιπα και να το πάρει κάποιος άλλος). 

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36502
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5386 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

On 14/6/2021 στο 11:47 ΜΜ, avalonlll είπε:

Εγώ όταν το έκανα αυτό έφαγα άκυρο. Δεν τα έβρισκε ο εφημεριδάς λέει. Όταν έστειλα στην καθημερινή, πήγαν στο περίπτερο εντός δέκα ημερών.

Αυτος ο περιπτερας ή υπαλληλος που δεν ηξερε τι του γινοταν ,ή ασχετος ή βαριοταν που ζούσε.Το ειχα πει και παλια το λες στομ περιπτερα σου το λεει στον πρακτορα του και εκεινος τα φερνει .Πριν λίγο ειδοποιουσες το ΑΡΓΟΣ (πρακτορειο τυπου )και εκεινο το ελεγε στον πρακτορα του σημειου του περιπτερου που θελεις .Τωρα δεν ξερω αν γινεται αυτο γιατι την τελευταια φορα που εστειλα υλ.γραμμα (για χαμενο τευχος ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΜΑΡΒΕΛ ) με παραπεμψε να το παραγγειλω  απο το 

GB-PublishingServices.grαλλα εγω το παραγγειλα κατευθειαν απο το περιπτερο και μεσα σε μια εβδομαδα ηρθε ,διχως το ποτε  να περιμενω να ερθει ο κουριερ ,και να πληρωνω 2 ευρω για το δεμα.
  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  189
  • Reputation:   1067
  • Achievement Points:  190
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1781 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Πριν από 1 ώρα, Βασιλεύς των κόμικς είπε:

Αυτος ο περιπτερας ή υπαλληλος που δεν ηξερε τι του γινοταν ,ή ασχετος ή βαριοταν που ζούσε.Το ειχα πει και παλια το λες στομ περιπτερα σου το λεει στον πρακτορα του και εκεινος τα φερνει .Πριν λίγο ειδοποιουσες το ΑΡΓΟΣ (πρακτορειο τυπου )και εκεινο το ελεγε στον πρακτορα του σημειου του περιπτερου που θελεις .Τωρα δεν ξερω αν γινεται αυτο γιατι την τελευταια φορα που εστειλα υλ.γραμμα (για χαμενο τευχος ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΜΑΡΒΕΛ ) με παραπεμψε να το παραγγειλω  απο το 

GB-PublishingServices.grαλλα εγω το παραγγειλα κατευθειαν απο το περιπτερο και μεσα σε μια εβδομαδα ηρθε ,διχως το ποτε  να περιμενω να ερθει ο κουριερ ,και να πληρωνω 2 ευρω για το δεμα.

Επειδή τον ψιλικατζή τον ξέρω, περίμενα ένα μήνα όταν είχα ζητήσει ένα τεύχος του ΜΜ. Μου έλεγε ότι το είχε πει 3-4 φορές στον εφημεριδά και ότι τον ενημέρωσε ο εφημεριδάς ότι δεν το βρίσκει. Άγνοια του εφημεριδά ήταν μάλλον, οπότε ξέρω ότι τουλάχιστον για εδώ που μένω στέλνω στην καθημερινή και όλα καλά. Μου είχε αναφέρει ο ψιλικατζής ότι γενικά και σε παλιότερη παραγγελία ο εφημεριδάς του έφερε αυτό που ζήτησε μετά από ένα μήνα. Με το Άργος δεν έχω ασχοληθεί, ξέρω απλά ότι είναι πρακτορείο. 

 

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36636
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  374
  • Reputation:   2087
  • Achievement Points:  589
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1307 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

10 ώρες πριν, avalonlll είπε:

Να στείλουν, που; Στο σπίτι; Δεν στέλνουν στα σπίτια μας, δεν ξέρω γιατί (και μάλλον ούτε αυτοί). Στα σπίτια στέλνουν μόνο αντικαταστάσεις και συνδρομές. 

Στο μέιλ αυτό δέχονται να στείλουν μόνο σε περίπτερο που θα τους υποδείξουμε εμείς, και πάλι θα πρέπει να συνεννοηθούμε με τον περιπτερά ότι θα έρθεις να έξτρα τεύχος για εμάς (σε διαφορετική περίπτωση μπορεί να το αφησει έξω με τα υπόλοιπα και να το πάρει κάποιος άλλος). 

Αλλη μια χαζομαρα και βλακεια της εκδοτικης.Θα επρεπε να σου εστελνε οποιος τευχος ηθελες απο αυτους αν ειχαν αποθεματα .Εγω δεν θελω να κανω συδρομη γιατι αγοραζω επιλεκτικα τα τευχη.Πχ. θελω το τελευταιο τευχος μικυ που εχασα .Θα πρεπει να μιλησω με καποιον βλακα περιπτερα στην πολη μου γιατι εδω οι περισσοτεροι ειναι για τα πανηγυρια.(Ζητας τευχος και σαν απαντηση ακους μουγκριτα και την φραση ,,Οτι βλεπεις εκει εγω δεν ξερω..)Να μιληση με την Κ να δουν αν υπαρχει , να το στειλουν,να το παρει ο περιπτερας και αν δεν το δωσει αλλου να το παρω εγω σε οτι κατασταση ειναι(εχω παρει τευχος απο περιπτερο που ειχε μεν φθορες αλλα μου εσπασε σε 2 μερες....μιλαω για το 300 ΜΜ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ). Αν ειναι ετσι τα αγοραζω online απο καποια αγγελια που τα πουλαει καινουργια.(Ξεχασα να πω οτι ειναι τοσο βλακες που αντι για 2 θα μου το βαλουν 7 γιατι λεει ειναι παραγγελια)

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36502
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5386 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

7 ώρες πριν, avalonlll είπε:

Επειδή τον ψιλικατζή τον ξέρω, περίμενα ένα μήνα όταν είχα ζητήσει ένα τεύχος του ΜΜ. Μου έλεγε ότι το είχε πει 3-4 φορές στον εφημεριδά και ότι τον ενημέρωσε ο εφημεριδάς ότι δεν το βρίσκει. Άγνοια του εφημεριδά ήταν μάλλον, οπότε ξέρω ότι τουλάχιστον για εδώ που μένω στέλνω στην καθημερινή και όλα καλά. Μου είχε αναφέρει ο ψιλικατζής ότι γενικά και σε παλιότερη παραγγελία ο εφημεριδάς του έφερε αυτό που ζήτησε μετά από ένα μήνα. Με το Άργος δεν έχω ασχοληθεί, ξέρω απλά ότι είναι πρακτορείο. 

 

Ναι αληθεια ειναι οτι το μεγαλο προβλημα ειναι οι πρακτορες (δηλ.  εφημεριδας ,  τι μου θυμισες τωρα καμια 40 χρονια + πριν που φωναζαν περιπλανομενοι ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΑΑΣΣΣ καο ο πατερας μου του πεταγε ενα πρασινο καλαθακι δεμενο με σπαγγο και του εβαζε την ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ. Ειχε πιο ωραιες κινηματογραφικες αφισες που τις κραταγε .η υπολοιπη την χρησιμοποιουσε για  πατρον στα φπρεματα  που εφτιαχνε .) αρκετοι δεν ειναι καθολου υπευθυνοι ,για λιγο καιρο που δουλεψα σαν υπευθυνος κυκλοφοριας ακουσα καθολου καλα λογια .Κανουν του κεφαλιου τους ,ειναι κλειστο επαγγελμα και δεν φοβουνται να μην απολυθουν ,απο πατερα σε γιο παει .Ο εφημεριδας που σου ελεγα εβαλε μετα απο αυτον τον γιο του ,τον ανιψιο του και τωρα τον εγγονο του .      

Πριν από 1 ώρα, Disney comics club gr είπε:

Αλλη μια χαζομαρα και βλακεια της εκδοτικης.Θα επρεπε να σου εστελνε οποιος τευχος ηθελες απο αυτους αν ειχαν αποθεματα .Εγω δεν θελω να κανω συδρομη γιατι αγοραζω επιλεκτικα τα τευχη.Πχ. θελω το τελευταιο τευχος μικυ που εχασα .Θα πρεπει να μιλησω με καποιον βλακα περιπτερα στην πολη μου γιατι εδω οι περισσοτεροι ειναι για τα πανηγυρια.(Ζητας τευχος και σαν απαντηση ακους μουγκριτα και την φραση ,,Οτι βλεπεις εκει εγω δεν ξερω..)Να μιληση με την Κ να δουν αν υπαρχει , να το στειλουν,να το παρει ο περιπτερας και αν δεν το δωσει αλλου να το παρω εγω σε οτι κατασταση ειναι

Εδω εχουμε τον προβληματικο  περιπτερα που δεν θελει να κανει κοπο για μερικα λεπτα κερδος (ειδικα αν ειναι υπαλληλος αφου το κερδος θα το παρει ο ιδιοκτητης . )Στο παλιο εκδοτικο καθεστος η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ειχε το γραφειο Μ.Αγγελιων στο κεντρο της Αθηνας που ειχε και τις παλιες προσφορες κ οτι αλλο εκδιδε ,ευκολα το επαιρνες και το ελεγχες αν ειναι καλό. Η μπορουσες να το παραγγειλες αν εμενες εκτος .Τωρα πρεπει να κανεις δεηση στην Παναγια για να παρεις χαμενο τευχος .Σκληρη εποχη για εμας του συλλεκτες .  

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36636
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  374
  • Reputation:   2087
  • Achievement Points:  589
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1307 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

1 ώρα πριν, Βασιλεύς των κόμικς είπε:

Ναι αληθεια ειναι οτι το μεγαλο προβλημα ειναι οι πρακτορες (δηλ.  εφημεριδας ,  τι μου θυμισες τωρα καμια 40 χρονια + πριν που φωναζαν περιπλανομενοι ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΑΑΣΣΣ καο ο πατερας μου του πεταγε ενα πρασινο καλαθακι δεμενο με σπαγγο και του εβαζε την ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ. Ειχε πιο ωραιες κινηματογραφικες αφισες που τις κραταγε .η υπολοιπη την χρησιμοποιουσε για  πατρον στα φπρεματα  που εφτιαχνε .) αρκετοι δεν ειναι καθολου υπευθυνοι ,για λιγο καιρο που δουλεψα σαν υπευθυνος κυκλοφοριας ακουσα καθολου καλα λογια .Κανουν του κεφαλιου τους ,ειναι κλειστο επαγγελμα και δεν φοβουνται να μην απολυθουν ,απο πατερα σε γιο παει .Ο εφημεριδας που σου ελεγα εβαλε μετα απο αυτον τον γιο του ,τον ανιψιο του και τωρα τον εγγονο του .      

Εδω εχουμε τον προβληματικο  περιπτερα που δεν θελει να κανει κοπο για μερικα λεπτα κερδος (ειδικα αν ειναι υπαλληλος αφου το κερδος θα το παρει ο ιδιοκτητης . )Στο παλιο εκδοτικο καθεστος η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ειχε το γραφειο Μ.Αγγελιων στο κεντρο της Αθηνας που ειχε και τις παλιες προσφορες κ οτι αλλο εκδιδε ,ευκολα το επαιρνες και το ελεγχες αν ειναι καλό. Η μπορουσες να το παραγγειλες αν εμενες εκτος .Τωρα πρεπει να κανεις δεηση στην Παναγια για να παρεις χαμενο τευχος .Σκληρη εποχη για εμας του συλλεκτες .  

Μα αυτο γινεται στους περισσοτερους στις μερες μας.Ολοι σχεδον οι περιπτεραδες ειναι ασχετοι.Δεν θα πω που και πως αλλα μια μερα ειχα παει σε ενα μερος για χειμερινες διακοπες.Ζητω λοιπον αν εχουν κομικς και μου λενε οτι δεν εχουν κομικς για παιδια αλλα μικυ μαους για μεγαλους.Τι να πεις......

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  189
  • Reputation:   1067
  • Achievement Points:  190
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1781 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

5 ώρες πριν, Disney comics club gr είπε:

Αλλη μια χαζομαρα και βλακεια της εκδοτικης.Θα επρεπε να σου εστελνε οποιος τευχος ηθελες απο αυτους αν ειχαν αποθεματα .Εγω δεν θελω να κανω συδρομη γιατι αγοραζω επιλεκτικα τα τευχη.Πχ. θελω το τελευταιο τευχος μικυ που εχασα .Θα πρεπει να μιλησω με καποιον βλακα περιπτερα στην πολη μου γιατι εδω οι περισσοτεροι ειναι για τα πανηγυρια.(Ζητας τευχος και σαν απαντηση ακους μουγκριτα και την φραση ,,Οτι βλεπεις εκει εγω δεν ξερω..)Να μιληση με την Κ να δουν αν υπαρχει , να το στειλουν,να το παρει ο περιπτερας και αν δεν το δωσει αλλου να το παρω εγω σε οτι κατασταση ειναι(εχω παρει τευχος απο περιπτερο που ειχε μεν φθορες αλλα μου εσπασε σε 2 μερες....μιλαω για το 300 ΜΜ Β΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ). Αν ειναι ετσι τα αγοραζω online απο καποια αγγελια που τα πουλαει καινουργια.(Ξεχασα να πω οτι ειναι τοσο βλακες που αντι για 2 θα μου το βαλουν 7 γιατι λεει ειναι παραγγελια)

Όσες φορές έχω πάρει ελαττωματικά τεύχη (πχ το κλασικό σκίσιμο στη σελίδα 35), έστειλα φωτογραφίες στο τμήμα μάρκετινγκ και τα αντικατέστησαν (acs courier, χωρίς χρέωση). Πρώτη φορά ακούω για τεύχος να σπάει κιόλας, οπότε αν ξαναγίνει κάτι τέτοιο να τους ενημερώσεις. Διαβάζοντας περί μουγκρητών, χαίρομαι που στο ψιλικατζίδικο που πάω είναι όλοι ιδιαίτερα εξυπηρετικοί. 

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37636
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  4
  • Reputation:   37
  • Achievement Points:  4
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1013 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Καλησπέρα παιδιά, πανομοιότυπο πρόβλημα με το δικό σας!! τόσες φορές επικοινωνία με την καθημερινή που πετάει το μπαλάκι στους περιπτεράδες και με όσους περιπτεράδες στην πόλη μου μίλησα μου είπαν "όσες φορές παραγγείλαμε δεν μας τα στείλανε ποτέ,αν βρεις άκρη με την καθημερινή πες να μας τα στείλουν"!! ευτυχώς βρήκα το blog και την απάντηση του avalonlll σε ποιο τμήμα έπρεπε να απευθυνθώ(1000 ευχαριστώ)!τους έστειλα και περιμένω απάντηση!!!

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29562
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  538
  • Reputation:   3166
  • Achievement Points:  546
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3859 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

εμένα πάντως που τα ζήτησα στον περιπτερά μου ήρθαν κανονικά μέσα σε μια εβδομάδα περίπου. Το μόνο πρόβλημα είναι οτι στο πρώτο τεύχος είχε χαραχτεί ελαφριά το "Βαγγέλης" που έγραψε ο περιπτεράς πάνω σε χαρτάκι και μάλλον έβαλε όλη του τη δύναμη στο στυλό :)

Αλλά όλα καλά

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.