Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γνωριμία.


Phantomias

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  37371
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  2
  • Reputation:   15
  • Achievement Points:  2
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1105 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  19

Γεια σε όλους! Ονομάζομαι Άρτεμις. Από πολύ μικρή ηλικία διαβάζω κόμικ, με ιδιαίτερη προτίμηση σε αυτά της Disney και ιδιαίτερα στις ιστορίες του Donald με τα ανιψάκια του. Έχω στη συλλογή μου πολλά διαφορετικά κόμικ, κυρίως ιστορίες της Disney, Cédric, Στρουμφάκια, Ποπάϋ, Archie και πολλά άλλα που δεν είναι της γενιάς μου, αλλά τα ανακάλυψα και τα διάβασα σε μικρή ηλικία. Μου αρέσει πολύ η ζωγραφική. Όποιος θέλει να δει μερικά από τα έργα μου, μπορεί να με βρει στο Instagram ως @adventureoncanvas. Ασχολούμαι επίσης με την υποκριτική, τη μεταγλώττιση και τον χορό, κι από άλλα χόμπυ, μου αρέσει το ποδόσφαιρο και να μαθαίνω ξένες γλώσσες. Καλή συνέχεια.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36896
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  143
  • Reputation:   528
  • Achievement Points:  143
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1223 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

11 λεπτά πριν, Phantomias είπε:

Γεια σε όλους! Ονομάζομαι Άρτεμις. Από πολύ μικρή ηλικία διαβάζω κόμικ, με ιδιαίτερη προτίμηση σε αυτά της Disney και ιδιαίτερα στις ιστορίες του Donald με τα ανιψάκια του. Έχω στη συλλογή μου πολλά διαφορετικά κόμικ, κυρίως ιστορίες της Disney, Cédric, Στρουμφάκια, Ποπάϋ, Archie και πολλά άλλα που δεν είναι της γενιάς μου, αλλά τα ανακάλυψα και τα διάβασα σε μικρή ηλικία. Μου αρέσει πολύ η ζωγραφική. Όποιος θέλει να δει μερικά από τα έργα μου, μπορεί να με βρει στο Instagram ως @adventureoncanvas. Ασχολούμαι επίσης με την υποκριτική, τη μεταγλώττιση και τον χορό, κι από άλλα χόμπυ, μου αρέσει το ποδόσφαιρο και να μαθαίνω ξένες γλώσσες. Καλή συνέχεια.

Καλωσόρισες στον όμορφο κόσμο του Greekcomics!!! Εδώ μπορείς να μάθεις αρκετά νέα πράγματα για τα πράγματα που σου αρέσουν!!! Άμα θελήσεις κάτι, μην διστάσεις να ρωτήσεις!!! Καλή συνέχεια, λοιπόν!!! :beer5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37294
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  267
  • Reputation:   991
  • Achievement Points:  350
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1122 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  13

Καλοσόρισες:welcome:ελπίζω να περάσεις καλά στo GC !

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12965
  • Reputation:   94890
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  42

@Phantomias Καλώς όρισες στην όμορφη παρέα του Greek Comics, Άρτεμις. :welcome3:

 

Εύχομαι καλές περιηγήσεις και να σε βλέπουμε όσο πιο συχνά γίνεται. Για οποιαδήποτε απορία σού δημιουργηθεί, μην διστάσεις να ρωτήσεις. :) 

 

Καταρχήν να σου δώσω τα συγχαρητήριά μου για το εύρος των δραστηριοτήτων σου! :respect: Κουράστηκα και μόνο που τις διάβασα, που να τις κάνω κιόλας! :lol:

 

Όσον αφορά τα κόμικς της Disney, μπορείς αν θέλεις να ρίξεις μία ματιά στο club, που έχει το φόρουμ μας ΕΔΩ και είναι αφιερωμένο αποκλειστικά σε αυτά. 

 

Όσον αφορά την ζωγραφική (δεν ξέρω αν αφορά τα κόμικς ή όχι), σου προτείνω να ρίξεις μία ματιά στον τομέα του σχεδίου του φόρουμ, που υπάρχει ΕΔΩ, για να πάρεις νέες ιδέες ή και να δώσεις κι εσύ τα φώτα σου σε άλλα παιδιά. 

 

Αρκετά σε κούρασα, όμως, με την φλυαρία μου. Καλά να περνάς στο φόρουμ μας. :) 

 

 

:beer5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37371
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  2
  • Reputation:   15
  • Achievement Points:  2
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1105 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  19

On 10/4/2021 στο 9:54 ΜΜ, Indian είπε:

@Phantomias Καλώς όρισες στην όμορφη παρέα του Greek Comics, Άρτεμις. :welcome3:

 

Εύχομαι καλές περιηγήσεις και να σε βλέπουμε όσο πιο συχνά γίνεται. Για οποιαδήποτε απορία σού δημιουργηθεί, μην διστάσεις να ρωτήσεις. :) 

 

Καταρχήν να σου δώσω τα συγχαρητήριά μου για το εύρος των δραστηριοτήτων σου! :respect: Κουράστηκα και μόνο που τις διάβασα, που να τις κάνω κιόλας! :lol:

 

Όσον αφορά τα κόμικς της Disney, μπορείς αν θέλεις να ρίξεις μία ματιά στο club, που έχει το φόρουμ μας ΕΔΩ και είναι αφιερωμένο αποκλειστικά σε αυτά. 

 

Όσον αφορά την ζωγραφική (δεν ξέρω αν αφορά τα κόμικς ή όχι), σου προτείνω να ρίξεις μία ματιά στον τομέα του σχεδίου του φόρουμ, που υπάρχει ΕΔΩ, για να πάρεις νέες ιδέες ή και να δώσεις κι εσύ τα φώτα σου σε άλλα παιδιά. 

 

Αρκετά σε κούρασα, όμως, με την φλυαρία μου. Καλά να περνάς στο φόρουμ μας. :) 

 

 

:beer5:

Ευχαριστώ πολύ εσένα και όλους σας για το θερμό καλωσόρισμα! Χαχα, καθόλου δε με κούρασες και σ' ευχαριστώ για τους συνδέσμους. Καλή συνέχεια σε όλους!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.