Μετάβαση στο περιεχόμενο

The Mandalorian (2019- )


mr-d

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  11736
  • Group:  Members
  • Topic Count:  103
  • Content Count:  5172
  • Reputation:   55380
  • Achievement Points:  5343
  • Days Won:  265
  • With Us For:  5206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  107

Βλέπω ότι δεν προσέχει. Θα τους κολλήσει όλους στα γυρίσματα κοροναβάιρους. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23222
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  3502
  • Reputation:   24616
  • Achievement Points:  3325
  • Days Won:  6
  • With Us For:  4557 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

7 λεπτά πριν, nikolas12 είπε:

 

BREAKING: ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΟΧΑΡΤΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΕΖΟΝ ΤΟΥ MANDALORIAN H GINA CARANO

 

Δεν το έπιασα :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34880
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

14 λεπτά πριν, Γάντζος είπε:

 

Δεν το έπιασα :)

 

Ουσιαστικά λέω για αυτά τύπου tin foil hats που φοράνε διάφοροι που πιστεύουν σε Λιακοπουλικού τύπου θεωρίες, γιατί νομίζουν ότι μέσω αυτών προστατεύονται από ηλεκτρομαγνητικά πεδία ή mind control. Γενικά έχει γίνει meme ό,τι αυτά φοράνε οι συνομωσιολόγοι, αρνητές ιών, αντιεμβολιαστές κτλ. Περισσότερα εδώ: https://en.wikipedia.org/wiki/Tin_foil_hat

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Θυληκός Steven Seagal. Αν και εκείνος έχει φτιάξει και μερικές καλτιές που έχουν πλάκα.

 

Ή έστω είχαν πλάκα όταν ήμουν μικρότερος (είτε γιατί ήμουν μικρότερος, είτε γιατί ήταν τα late 80s, early 90s :lol: ) 

 

:cheers5: 

 

edit η συνύπαρξή της με τον Weathers πάντως ταιριάζει καρμικά :D 
 

 

αισθητική 33 ετών βέβαια :lol: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34880
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Με αυτό που έγινε στο τέλος της δεύτερης σεζόν του The Mandalorian παίζει να ξύπνησα τους μισούς γείτονες από τον ενθουσιασμό μου. Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο φινάλε και φυσικά μια πολύ ωραία έκπληξη σε post-credit scene. Κατ' αρχάς πλέον έχουμε θρεντ για το The Mandalorian μόνο, μιας και τα σχόλια είχαν πυκνώσει στο άλλο θρεντ, εκτιμήστε το γιατί διάβαζα πόσες σελίδες σχόλια για να τα βρω όλα :lol:

 

Λοιπόν θα αναπτύξω αυτό που είπα λίγο πιο πάνω. Το The Mandalorian επωφελείται από το γεγονός ότι έχει ξεκάθαρα video game plot. Τι είναι το video game plot my young Padawan σας ακούω να με ρωτάτε. Το video game plot σε σειρά ή ταινία είναι όταν η πλοκή κάθε σεζόν είναι σαν video game και όλα κυλάνε έτσι. Έχεις ένα στόχο, κάνεις αποστολές για να τον πετύχεις, κάθε αποστολή σε οδηγεί στην επόμενη, κάθε αποστολή σου αφήνει items που θα χρειαστείς μετά, όλο και κάποια στραβώνει άρα χρειάζεσαι side missions, κάποιοι δεύτεροι χαρακτήρες θα έρθουν για βοήθεια κτλ. Όταν αυτό γίνεται άστοχα τότε έχεις αποτρόπαια δημιουργήματα τύπου Gods of Egypt. Όταν αυτό γίνεται με καλό budget, ωραίο design και κυρίως πολύ safe γράψιμο τότε έχεις το Mandalorian. 

 

Η δεύτερη σεζόν κάνει ακριβώς αυτό. Ο Mandalorian ψάχνει τι θα κάνει με το Child, πηγαίνει να βρει Mandalorians, όποιον βρίσκει θέλει βοήθεια με μια αποστολή για να του πει τι ξέρει, εν τέλει αυτό που ξέρει είναι να τον στείλει στον επόμενο για να κάνει την επόμενη αποστολή και πάει λέγοντας. Όμως εδώ το cast γίνεται πολύ πιο πλούσιο. Κατ' αρχάς ασχολούμαστε με Jedi, οπότε έχουμε την Ahsoka Tano, καθώς και την εμφάνιση κι άλλων γνωστών χαρακτήρων από άλλα projects του Star Wars. Δεύτερον εξερευνούμε πολύ περισσότερο το τι συμβαίνει με τους Mandalorians και το χαμό που έχει γίνει στο τάγμα τους. 

 

Το τελευταίο επεισόδιο αποτελεί την κορύφωση όλων αυτών, καθώς μαζεύονται χαρακτήρες που έχουν φροντίσει να χτίσουν σχέσεις σε όλη τη σεζόν με τον Mandalorian και έχουμε την τελική μάχη με τον Moff Gideon. Πάμε τώρα για τα spoilers.

Spoiler

Ο Gideon έχει όμηρο το Child που πλέον ξέρουμε ότι λέγεται Grogu και το οποίο από προηγούμενο επεισόδιο έχει επαφή με το Force οπότε κάποιος Jedi το αναζητά. Με τους ήρωες εγκλωβισμένους από Dark Troopers, o Jedi εμφανίζεται και δεν είναι άλλος από τον Luke! Προφανώς έχουν ξαναφτιάξει με CGI το πρόσωπο του νεαρού Mark Hamill. Η τεχνολογία αυτή δεν είναι ακόμα τέλεια, άρα προφανώς έχει ελαττώματα, αλλά και πάλι δεν γίνεται να μην ενθουσιαστείς. Ο αποχωρισμός Mandalorian-Grogu είναι υπέροχος και συγκινητικός.

 

Και ενώ η Disney ανακοίνωσε ένα σκασμό σειρές Star Wars, έρχεται ξαφνικά μία ακόμα με το post-credit scene. Πραγματικά είμαι ενθουσιασμένος.

 

Συνοψίζοντας και προσπαθώντας να ηρεμήσω από την τελευταία επεισοδιάρα. Είναι το Mandalorian ρηξικέλευθο και κάτι καινούριο; Όχι, δεν τολμάει γιατί έχει στο νου του το fan service. Είναι όμως διασκεδαστικό; 100% γι' αυτό και η δεύτερη σεζόν αν και στην αρχή ήταν λίγο βαρετή, μετά το 3ο-4ο επεισόδιο βλέπαμε επεισοδιάρες. Δε θα αλλάξει το σύμπαν του Star Wars, αλλά αν είναι όλες οι σειρές του Star Wars με Disney Plus να είναι τόσο αγνά entertaining, εγώ είμαι μέσα. Τώρα το πως θα ξελασπωθεί κινηματογραφικά το franchise δεν είναι για την παρούσα φάση.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6266
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  410
  • Reputation:   2264
  • Achievement Points:  411
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Τελείωσα και έγω τη δεύτερη σεζόν του The Mandalorian. Αρκετά χορταστική και με μεγάλο θετικό την εμφάνιση χαρακτήρων από το franchise, με αποκορύφωμα αυτό που είδαμε στο τελευταίο επεισόδιο. Όπως τελείωσε δεν μπορείς να μην ανυπομονείς για τη συνέχεια. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol: 

 

οκ. well played :D 

 

περισσότερα σε άλλη φάση :) συνολικά πάντως, είναι σαν μια πολύ μέτρια σειρά της Dark Horse. Πάνω κάτω είναι σαν το 1991. Τότε ήταν extremely big news που ο Timothy Zahn έβγαλε το Heir to the Empire. Το πρώτο βιβλιο για τα Star Wars που έλεγε το τι συνέβη μετά το Return of the Jedi. 

IMG_20201220_014726.jpgIMG_20201220_014756.jpg

 

πρώτη TPΒ έκδοση. Και κάπου πρέπει να έχω και την πρώτη HC έκδοση του επόμενου, του Dark Force Rising. (μάλλον δεν είχα πάρει πρέφα νωρίς ότι βγήκε το πρώτο, γι'αυτό το πήρα TPB, διότι είχε ήδη κυκλοφορήσει, ενώ στο επόμενο, το περίμενα πως και τι, οπότε το πήρα σε HC με το που βγήκε. άμα τα θυμάμαι καλά :) ) .

 

Ε, you know what? Δεν πήρα το τρίτο. There is only so much crap one can take :D Και με το άρμεγμα που έχει πέσει, αμφιβάλλω άμα το θυμάται κανείς :lol: τότε όμως, επαναλαμβάνω, ήταν πολύ big news :) 

 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  131
  • Content Count:  2595
  • Reputation:   15848
  • Achievement Points:  2643
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5314 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

Έχω αποσυντονιστει τις τελευταίες μέρες και έχω χάσει πολλά άλλα κατάφερα χθες και είδα τα δύο τελευταία επεισόδια μαζί και πραγματικά τα απόλαυσα! Και το τέλος πορωτικο! Εντάξει η σειρά είχε λίγο videogame σενάριο (όπως ειπώθηκε πιο πάνω) και γενικά το πήγε safe. Αλλά είχε ωραία αισθητική, αξιοπρεπείς ερμηνείες, έπαιξε καλά με το συναίσθημα και τη νοσταλγία μας και μου άρεσε που έκανε σύνδεση με το clone wars και rebels δημιουργώντας μια συνέχεια όπως και την χρήση αγαπημένων ηθοποιών όπου μπορουσε. Για εμένα δηλ θετικότατο που ειδαμε τη κεητ σακοφ (κάρα θρεης σταρμπακ) να αναλαμβάνει το ρόλο που είχε ήδη κάνει τη φωνή όπως και τον τεμουερα Μόρισον να επιστρέφει στο γνωστό ρόλο. Και φυσικά

 

Spoiler

Ο χαμιλ στο πρωταγωνιστικο ρόλο έστω και με πολυ ψηφιακή επεξεργασια

 

 

Και φυσικά έχω ενθουσιαστεί με την ανακοίνωση τόσων σειρών ΑΛΛΑ έχω και μια φοβία ότι το πολύ άρμεγμα του franchise μπορεί να φέρει κακό βιαστικό προϊόν και θα είναι κρίμα γιατι με το μανταλοριαν κάναμε μια καλή αρχή στις live action τηλεοπτικές σειρές. 

 

Επεξεργασία από albertus magnus
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  37040
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  139
  • Reputation:   266
  • Achievement Points:  139
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1171 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

τελεια σειρα! :clap2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  504
  • Reputation:   3288
  • Achievement Points:  533
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2253 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Αυτό που με στεναχώρησε είναι που είδα ότι ο 3ος κύκλος είναι για το 2022  :wow:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4670
  • Reputation:   26343
  • Achievement Points:  4704
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Αφήνω εδώ το τελευταίο μου βιντεάκι ;)

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34880
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Πριν από 1 ώρα, Lord Makro είπε:

Αφήνω εδώ το τελευταίο μου βιντεάκι ;)

 

 

 

Πανέμορφο πραγματικά, προσωπικά το αγαπημένο μου ήταν ο OCIOC ΜΑΝΔΑΛΟΡΙΟΣ που τον βρήκα EPOC και σήμερα τον είδα να αναπαράγεται πολύ και στο twitter!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4670
  • Reputation:   26343
  • Achievement Points:  4704
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

1 hour ago, nikolas12 said:

 

Πανέμορφο πραγματικά, προσωπικά το αγαπημένο μου ήταν ο OCIOC ΜΑΝΔΑΛΟΡΙΟΣ που τον βρήκα EPOC και σήμερα τον είδα να αναπαράγεται πολύ και στο twitter!

 

ΧΑΧΑΧΑ μεγάλη η χάρη του!

Όποτε ξαναγυρίσουμε στα Cons θα παίξει σίγουρα σε αφίσες :D

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

"Gina Carano fired from The Mandalorian after 'abhorrent' social media posts
Lucasfilm has ‘no plans’ to work with the actor again on the Disney+ Star Wars series after she appeared to compare the treatment of Republicans in the US to that of Jews in Nazi Germany"

Guardian

 

Όχι ρε συ φίλε. Θα χάσουμε τέτοια ηθοποιό, τέτοια ταλεντάρα? :D Κριμάααααααααααα :D 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23222
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  3502
  • Reputation:   24616
  • Achievement Points:  3325
  • Days Won:  6
  • With Us For:  4557 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Στο καλό!!!! Ουστ  :shit:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32548
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  39
  • Content Count:  699
  • Reputation:   5106
  • Achievement Points:  747
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2264 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

τρίζουν τα κόκκαλα του θείου Ουόλτ με το κατάντημα του δημιουργήματός του...

 

Walt-Disney-Testifying-Against-Communist

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37040
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  139
  • Reputation:   266
  • Achievement Points:  139
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1171 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Ναι, αλλα τωρα να απολυεις καποιον επειδη ειπε ελευθερα και δημοσια την αποψη του? το σοι δημοκρατια ειναι αυτη; επειδη δε συμφωνει η πλειοψηφια...;;; αδικο για μενα.. στην τελικη, αλλο τα επαγγελματικα και αλλοι οι προσωπικες αντιληψεις του καθενος..

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35874
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  89
  • Reputation:   264
  • Achievement Points:  89
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1474 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Δεν μου αρέσουν καθόλου αυτά τα star wars αλλά ένας φίλος μου έχει ένα κόλλημα και βλέπαμε αυτή τη σειρά, προσωπικά είναι μόνο για αυτούς που τους αρέσουν τα star wars εμένα μου φάνηκε μια μπούρδα με έναν κόμπλεξικο όλο που δεν βγάζει το κράνος του γιατί κάποιοι για πλάκα του είπαν πως δεν είσαι άντρας αν βγάλεις το κράνος σου και αυτός το πίστεψε που είναι μπέιμπι σίτερ σε ένα μωρό σκουλίκι και μια γκόμενα τον πλάκωσε στο ξύλο,αυτή που απέλυσαν ο λόγος που την απέλυσαν από την σειρά ήταν επειδή είπε αυτό.

"Because history is edited, most people today don't realize that to get to the point where Nazi soldiers could easily round up thousands of Jews, the government first made their own neighbors hate them simply for being Jews. How is that any different from hating someone for their political views?"

"Επειδή η ιστορία είναι επεξεργασμένη, οι περισσότεροι σήμερα δεν το συνειδητοποιούν ότι για να φτάσουν στο σημείο όπου οι Ναζί στρατιώτες μπορούσαν εύκολα να συλλάβουν χιλιάδες Εβραίους, η κυβέρνηση έκανε τους γείτονές τους να τους μισούν απλώς και μόνο επειδή ήταν Εβραίοι. Πώς διαφέρει από το να μισεί κάποιος για τις πολιτικές του απόψεις; "

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  131
  • Content Count:  2595
  • Reputation:   15848
  • Achievement Points:  2643
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5314 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

3 hours ago, Μπιατριξ Κιντο said:

Ναι, αλλα τωρα να απολυεις καποιον επειδη ειπε ελευθερα και δημοσια την αποψη του? το σοι δημοκρατια ειναι αυτη; επειδη δε συμφωνει η πλειοψηφια...;;; αδικο για μενα.. στην τελικη, αλλο τα επαγγελματικα και αλλοι οι προσωπικες αντιληψεις του καθενος.

 

Δεν ειναι τοσο απλο το πραγμα γιατι αν καποιος ειναι δημοσιο πρσωπο και η αποψη του εχει μια καποια παραπανω βαρυτητα και επισης εισαι στη showbiz και "φαινεται" σαν να εκφραζεις ολη την εταιρια με τετοιες αποψεις τοτε και η εταιρια θα αναγκαστει να παρει καποια μετρα προκειμενου να διαφυλαξει την δημοσια εικονα της. Και εχω την εντυπωση οτι ολες οι εταιριες θελουν μια εικονα ουδετεροτητας (ας το πω ετσι) προκειμενου να εχουν πελατες απο ολο το φασμα. Δεν τους παιρνει δηλαδη να αρχισουν να βριζουν ενα απο τα δυο μεγαλα κομματα αλλα ουτε και να σχετιζονται με ακραιες αποψεις και συμπεριφορες για τον απλο λογο οτι θα χασουν χρημα τελικα. Εδω εχασε τη δουλεια του ο Τζονι Ντεπ (που δεν νομιζω να συγκρινεται σαν μεγεθος με την Gina Carano) επειδη η εταιρια δεν ηθελε να σχετιζεται με καποιον που χτυπαει γυναικες (ή οτι τελοσπαντων γινοταν στο γαμο του και στη  δικαστικη διενεξη που εχει).

 

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Γάντζος changed the title to The Mandalorian (2019- )
  • 3 months later...

  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34880
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

 

Αναμονή τέλος! Το teaser trailer της τρίτης σεζόν που θα βγει το 2023 είναι εδώ και χωρίς να μπορώ να προβλέψω 100%, πιστεύω θα δούμε πάλι πολύ ωραία πράγματα. Πάντως βάσει όσων αναφέρονται, θα πρότεινα σε όλους όσους θέλουν να το δουν, να έχουν ήδη δει το The Book of Boba Fett γιατί όπως έχω ξαναπεί, η σειρά εκείνη ήταν το Mandalorian Season 2.5 οπότε μπορεί στην τρίτη σεζόν να έχετε κενά.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 months later...

  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34880
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

 

E E EΡΧΕΤΑΙ και φαίνεται πάρα πολύ ωραίο!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32289
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  332
  • Reputation:   2088
  • Achievement Points:  254
  • Days Won:  9
  • With Us For:  2358 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

Έχωντας δει τις πρώτες δύο σεζόν του Mandalorean παρέα με τον @ Valtasar , δυσκολεύτηκα να δω το The Book of Boba Fett. 

Δεν ξέρω, δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα ενδιαφέρον αλλά ίσως μου φάνηκε έτσι γιατί σε σύγκριση με το Mandalorean (κατά την άποψη μου) είναι κατώτερο.

Πιστεύεις ότι είναι τόσο ανάγκη να το δω για να μην έχω κενά; Ή απλά να κάνω υπομονή όπως όλοι μας για την τρίτη σεζόν;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  131
  • Content Count:  2595
  • Reputation:   15848
  • Achievement Points:  2643
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5314 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

@ Loss    Σε δυο επεισοδια του Boba Fett πρωταγωνιστει ο Mando (και δεν εμφανιζεται καθολου ο Boba) και εξελισει την δικια του ιστορια και μετα στο φιναλε συγκλινουν οι δυο σειρες.  Για αυτο κιολας πολυ την αποκαλουν σαν mandalorian σεζον 2,5.  Οποτε οταν ξκινησει η 3η σεζον ενα μικρo κενο θα το εχεις. Βασικα το τρεηλερ που βαλανε πιο πανω αν ειδες λογικα θα σου δημιουργηθηκε μια απορια φανταζομαι!

Επεξεργασία από albertus magnus
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32730
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  151
  • Reputation:   785
  • Achievement Points:  189
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

22 ώρες πριν, nikolas12 είπε:

 

E E EΡΧΕΤΑΙ και φαίνεται πάρα πολύ ωραίο!

ΤΑ ΣΠΑΕΙΙΙΙ! ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!

To trailer και με υπότιτλους:

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94400
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Screenshot_1.jpg

 

Public και Disney+ σε στέλνουν στο Star Wars Celebration στο Λονδίνο!

 

Η φόρμα συμμετοχής βρίσκεται ΕΔΩ.

 

Καλή επιτυχία σε όσους δηλώσουν συμμετοχή. :) 

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  6266
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  410
  • Reputation:   2264
  • Achievement Points:  411
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Τελείωσα την τρίτη σεζόν του Mandalorian. Ξεκίνησε κάπως χαλαρά, αλλά είχε αρκετά δυνατό φινάλε.  Η καλύτερη σεζόν μέχρι στιγμής, παρά τα στοιχεία ντισνείλας (να το πώ έτσι) που είχαν κάποια επεισόδια.

 

  

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34880
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Το είδα και εγώ από την πρώτη μέρα που τελείωσε αλλά δεν θυμήθηκα να σχολιάσω. Σε γενικές γραμμές είναι μια πολύ ικανοποιητική και κυρίως μεταβατική σεζόν που βλέπει την ιστορία του Mando και του Grogu υπό μία νέα βάση λόγω των όσων συνέβησαν στο Book of Boba Fett. Μου άρεσε το πόσος χώρος δόθηκε στον Mandalore και κυρίως στο πως συσφίγγουν τις μεταξύ τους σχέσεις οι Mandalorians που μεταξύ τους βρίσκονταν σε κόντρα και ενώνονται υπό έναν κοινό εχθρό. Η σειρά συνεχίζει να κινείται σε υψηλά επίπεδα παραγωγής και αφήγησης και ειλικρινά πιστεύω ότι μας επιφυλάσσει ακόμα περισσότερα ωραία πράγματα στο μέλλον.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 6 months later...

  • Member ID:  39131
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  210
  • Reputation:   1262
  • Achievement Points:  344
  • Days Won:  3
  • With Us For:  634 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31428
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  3099
  • Reputation:   23541
  • Achievement Points:  2541
  • Days Won:  10
  • With Us For:  2943 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  53

Internet Explorer μάλλον δουλεύει η Κωνσταντίνα. Το όλο πρόβλημα είναι ότι δεν παίζει σχεδόν καθόλου και η Lucasfilm θέλει να τον πληρώσει σαν voice actor και όχι σαν actor. Αυτός ξέρει ότι μπορεί να είναι και το πιο hot όνομα για cons κλπ και προς το παρόν δεν τα έχουν βρει. Όλα αυτά δε θυμάμαι που τα είδα ή τα διάβασα, αλλά αυτή είναι η κατάσταση.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  39131
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  210
  • Reputation:   1262
  • Achievement Points:  344
  • Days Won:  3
  • With Us For:  634 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.