Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΝΕΟ HEROQUEST


AzzyYhem

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  36734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  27
  • Reputation:   91
  • Achievement Points:  27
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1241 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

HEROQUEST!

 

Είμαι σίγουρος ότι πολλοί το έχετε λιώσει το παιχνίδι ως παιδιά , είμαι ένας από αυτούς !

 

Έχει βγάλει η Avalonhill crowdfunding για reprint του παιxνιδιού με απίστευτα strech goals, όπως εξτρά χαρακτήρες και quest books!! 

 

image.thumb.png.97a59fdb9de910fa92c98d0472f76e58.png

 

 

το μόνο κακό είναι ότι πρέπει κάποιος να έχει γνωριμία που να το πάρει για αυτό από USA(HasbroPulse) ή UK (Zavvi).... 

Αν και έχω ακούσει ότι υπάρχουν εταιρίες που μπορούν να κάνουν παραγγελία και αποστολή με αποφυγή δασμών αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ!

 

Προφανώς μπορεί να ξενίσει σε κάποιους η ανάγκη για DM , μιας και έχουμε καλομάθει με τα νεα dungeon crawler, εγω προσωπικά για τις αναμνήσεις θα το βάλω στη βιβλιοθήκη μου!

 

Αντε με το καλό και Θρύλο του Zagor! :P 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ενδιαφέρον! Το παλιό το έχω ακόμη, όπως και.."απομεινάρια" απ' το "Σταυροφορία στο Διάστημα". Ειδικά το 2ο έχει γίνει φύλλο και φτερό... Η κούτα διέλυσε και πετάχτηκε ενώ κάποιες μινιατούρες τις είχε δώσει ο αδερφός μου σε φίλο του που ασχολείται με το μοντελισμό να τις βάψει και άλλες τις πήραμε πίσω μετά από χρόνια, άλλες μάλλον όχι... Γιατί δε δίνεις κάποιο σύνδεσμο για το crowdfunding να μη ψάχνουμε από δω κι από κει όσοι ενδιαφερόμαστε; Θυμάμαι που ένας φίλος είχε γράψει δικές του ιστορίες και τις είχαμε μέσα, ενώ υπήρχε η φήμη ότι μπορούσες να παραγγείλεις κι άλλες απ' την εταιρία επιπλέον ιστορίες. Έχεις υπόψιν κάτι τέτοιο;

 

Υ.Σ. Τι είναι τα "dungeon crawler"; :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  27
  • Reputation:   91
  • Achievement Points:  27
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1241 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

3 min ago , Mandrake said:

Ενδιαφέρον! Το παλιό το έχω ακόμη, όπως και.."απομεινάρια" απ' το "Σταυροφορία στο Διάστημα". Ειδικά το 2ο έχει γίνει φύλλο και φτερό... Η κούτα διέλυσε και πετάχτηκε ενώ κάποιες μινιατούρες τις είχε δώσει ο αδερφός μου σε φίλο του που ασχολείται με το μοντελισμό να τις βάψει και άλλες τις πήραμε πίσω μετά από χρόνια, άλλες μάλλον όχι... Γιατί δε δίνεις κάποιο σύνδεσμο για το crowdfunding να μη ψάχνουμε από δω κι από κει όσοι ενδιαφερόμαστε; Θυμάμαι που ένας φίλος είχε γράψει δικές του ιστορίες και τις είχαμε μέσα, ενώ υπήρχε η φήμη ότι μπορούσες να παραγγείλεις κι άλλες απ' την εταιρία επιπλέον ιστορίες. Έχεις υπόψιν κάτι τέτοιο;

 

Υ.Σ. Τι είναι τα "dungeon crawler"; :thinking:

Όντως ναι!

 

για UK https://www.zavvi.com/toys-games/heroquest-board-game-by-haslab-hasbro/12706785.html

 

και για US https://hasbropulse.com/products/heroquest-game-system

 

Dungeon crawler είναι αυτό το είδος που είχε ξεκινήσει με Heroquest , Dragon game system κτλ,

είσαι συνήθως σε κάποιο μπουντρούμι με ταμπλό και ανοίγεις πόρτες βρίσκεις θησαυρούς και αντιμετωπίζεις τέρατα, παίρνεις αντικείμενα  κτλ,

 

Κάποια παραδείγματα σύγχρονων Crawler είναι το Descent από Fantasy flight games https://www.fantasyflightgames.com/en/products/descent-journeys-in-the-dark-second-edition/

Dungeon Saga apo Mantic games   https://www.manticgames.com/games/dungeon-saga/

Μέχρι και το Zombiecide, που είναι με zombie και έχει βγει σε διαφορετικά concept, πχ αυτό έχει στοιχεία από Σταυροφορία στο διάστημα (το έχω ακόμα ζελατίνα αυτό... κλαψ) https://www.zombicide.com/en/invader/

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Και γιατί να "ξίνισε η ανάγκη για DM"; Εννοείς ότι τα σύγχρονα δεν έχουν DM και ο τρόπος αυτός του "HeroQuest" φαίνεται σε κάποιους παρωχυμένος; Και πως παίζονται δηλαδή; :thinking: 150 λίρες το "Mythic Tier"; :confuse:  Να μου λείπει το βύσσινο... Να σκάσω τόσα λεφτά για κάτι που ως επί το πλείστον θα καταχωνιαστεί σε μια ντουλάπα, δεν αποτελεί επιλογή.

Επεξεργασία από Mandrake
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23582
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  30
  • Reputation:   190
  • Achievement Points:  37
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4529 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  36

επεσε παραγγελεια απο την δευτερη μερα που ανοιξε, ευτυχως εχω φιλο αμερικη θα το παραλαβει τον οκτωβριο του 2021, επισης αναλογως ποσα χρησματα συγκεντρωνονται ξεκλειδωνουν καποια εξτρα (φιγουρες, books) μεχρι στιγμης εχει φτασει τα 2.8 εκατομμυρια $. Επισης βγαινει σε δυο εκδοσεις. 1) Η απλη με το κλασσικο heroquest. 2) η απλη εκδοση +2 εξτρα expansions.

Επεξεργασία από nikosmakos
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ο λόγος που είχαμε δώσει τις φιγούρες του "Σταυροφορία στο Διάστημα", είναι επειδή ο φίλος είναι πωρωμένος πολλά χρόνια με "Warhammer 40.000" και οι φιγούρες είναι ίδιες! Οπότε είπε να τις φτιάξει και να τις επιστρέψει. Παίζει να επιστράφηκαν όλες αλλά δεν είμαι και σίγουρος. Πάνε πολλά χρόνια... Απλώς επειδή είχε γίνει φύλλο και φτερό το παιχνίδι, δεν ενδιαφερθήκαμε ιδιαίτερα τότε με τον αδερφό μου τότε να το "αναστήσουμε". Δε θυμάμαι ποιος στρατός είναι, δηλώνω άσχετος απ' τους κόσμους εκείνους. Δεν πειράζει. Χαλάλι... Μιας και πιάσαμε λοιπόν το είδος του..dungeon crawler, δε ξέρω αν θυμάσαι άλλο ένα κορυφαίο παιχνίδι που το έλεγαν "Ο Κυρίαρχος"! Το έχω χωρίς το κουτί του, μιας και μου το 'χε χαρίσει ένας κολλητός κάποτε. Ήταν το μοναδικό που είχα δει στο οποίο άνοιγε το ταμπλό και γινόταν τέσσερα κομμάτια, όταν πατούσες σε κάτι σαν..πύλη; Θαλάσσια ρουφήχτρα; Δε θυμάμαι ακριβώς... Απλώς μου είχε κάνει εντύπωση διότι για εκείνη την εποχή τουλάχιστον, ήταν πρωτοποριακό!

 

EDIT: Έπρεπε να το είχα φανταστεί... Το έχουν ήδη παρουσιάσει στο "Retromaniax" και είναι αυτό εδώ!

Επεξεργασία από Mandrake
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  27
  • Reputation:   91
  • Achievement Points:  27
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1241 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

21 min ago , Mandrake said:

Και γιατί να "ξίνισε η ανάγκη για DM"; Εννοείς ότι τα σύγχρονα δεν έχουν DM και ο τρόπος αυτός του "HeroQuest" φαίνεται σε κάποιους παρωχυμένος; Και πως παίζονται δηλαδή; :thinking: 150 λίρες το "Mythic Tier"; :confuse:  Να μου λείπει το βύσσινο... Να σκάσω τόσα λεφτά για κάτι που ως επί το πλείστον θα καταχωνιαστεί σε μια ντουλάπα, δεν αποτελεί επιλογή.

Έχουν βρει έξυπνους μηχανισμούς με κάρτες, κτλ

 

ναι οκ δεν είναι φτηνό :D

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  27
  • Reputation:   91
  • Achievement Points:  27
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1241 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

22 min ago , nikosmakos said:

επεσε παραγγελεια απο την δευτερη μερα που ανοιξε, ευτυχως εχω φιλο αμερικη θα το παραλαβει τον οκτωβριο του 2021, επισης αναλογως ποσα χρησματα συγκεντρωνονται ξεκλειδωνουν καποια εξτρα (φιγουρες, books) μεχρι στιγμης εχει φτασει τα 2.8 εκατομμυρια $. Επισης βγαινει σε δυο εκδοσεις. 1) Η απλη με το κλασσικο heroquest. 2) η απλη εκδοση +2 εξτρα expansions.

 

Ναι και εγώ αγγάρεψα τον αδερφό μου! ρε το είδες το strech goal στα 4εκατ. ? έπικ αλλα εχει μονο 3 μερες ακόμα.

 

Προσοχή στο τελωνείο , σε έναν φίλο μου του είχαν βάλει 150 ευρώ σε προϊόν αξίας 50 ευρώ, οι ιδιωτικές εταιρίες χρεώνουν ότι θέλουν. ή μπορεί πάντα να το φέρει ο ίδιος όταν έρθει 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31428
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  3099
  • Reputation:   23541
  • Achievement Points:  2541
  • Days Won:  10
  • With Us For:  2942 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  53

Νομίζω ότι αυτή τη στιγμή υπάρχει τεράστια γκάμα από καταπληκτικά νταντζοκρόλια είτε με είτε χωρίς DM για να σκάσουμε ένα διακοσάρι για να πάρουμε roll n move παρωχημένο παιχνίδι συν την τρύπα στην τσέπη που θα ανοίξουν οι διαρκείς επεκτάσεις. Με DM, με app DM, χωρίς DM, εντάξει. Για ποιο λόγο να μην πάρω Sword & Sorcery, Descent 2nd, Journeys in Middle Earth, Gloomheaven οτιδήποτε άλλο προσπάθησε να πουλήσει βασισμένο στην ποιότητά του και όχι στη νοσταλγία;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  27
  • Reputation:   91
  • Achievement Points:  27
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1241 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

11 ώρες πριν, Kurdy Malloy είπε:

Νομίζω ότι αυτή τη στιγμή υπάρχει τεράστια γκάμα από καταπληκτικά νταντζοκρόλια είτε με είτε χωρίς DM για να σκάσουμε ένα διακοσάρι για να πάρουμε roll n move παρωχημένο παιχνίδι συν την τρύπα στην τσέπη που θα ανοίξουν οι διαρκείς επεκτάσεις. Με DM, με app DM, χωρίς DM, εντάξει. Για ποιο λόγο να μην πάρω Sword & Sorcery, Descent 2nd, Journeys in Middle Earth, Gloomheaven οτιδήποτε άλλο προσπάθησε να πουλήσει βασισμένο στην ποιότητά του και όχι στη νοσταλγία;

 

Δεν μπορώ να διαφωνήσω σε τίποτα από αυτά που είπες! 

 

Όμως ανάλογα πόσο τον τσιμπάει η νοσταλγία τον καθένα....

 

Δεν θα χωνέψω ποτέ το γεγονός ότι πέταξα heroquest και dragon game system,

τώρα θα λύσω το ένα πρόβλημα :D  

 

 

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23582
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  30
  • Reputation:   190
  • Achievement Points:  37
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4529 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  36

On 3/11/2020 στο 5:27 ΜΜ, AzzyYhem είπε:

 

Ναι και εγώ αγγάρεψα τον αδερφό μου! ρε το είδες το strech goal στα 4εκατ. ? έπικ αλλα εχει μονο 3 μερες ακόμα.

 

Προσοχή στο τελωνείο , σε έναν φίλο μου του είχαν βάλει 150 ευρώ σε προϊόν αξίας 50 ευρώ, οι ιδιωτικές εταιρίες χρεώνουν ότι θέλουν. ή μπορεί πάντα να το φέρει ο ίδιος όταν έρθει 

 

 

Τελειωσε στα 3,6 δυστυχως χαθηκαν 3 επιπλεον φιγουρες δεν πειραζει, εχω φιλο θα το παραλαβει του χρονου το νοεμβριο, μενω κεντρικη ευρωπη για την ωρα οποτε δεν θα εχω θεμα τελωνειου, μεχρι το 2021 ομως ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει αχαχ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  27
  • Reputation:   91
  • Achievement Points:  27
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1241 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

2 ώρες πριν, nikosmakos είπε:

 

 

Τελειωσε στα 3,6 δυστυχως χαθηκαν 3 επιπλεον φιγουρες δεν πειραζει, εχω φιλο θα το παραλαβει του χρονου το νοεμβριο, μενω κεντρικη ευρωπη για την ωρα οποτε δεν θα εχω θεμα τελωνειου, μεχρι το 2021 ομως ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει αχαχ

 

Ναι κρίμα... καλό το δρακάκι αλλά το quest book ήθελα περισσότερο. Μάλλον θα τα βάλουν σε κάποιο μελλοντικό expansion. 

 

Πιστεύω ότι αφού το αγόρασαν κοντά στα 25.000 άτομα θα έχει και expansions :D

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31428
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  54
  • Content Count:  3099
  • Reputation:   23541
  • Achievement Points:  2541
  • Days Won:  10
  • With Us For:  2942 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  53

Πριν από 1 ώρα, AzzyYhem είπε:

Πιστεύω ότι αφού το αγόρασαν κοντά στα 25.000 άτομα θα έχει και expansions

 

Πλάκα κάνουμε; Εννοείται

 

ΑΡΜΕΓΜΑ ΑΓΕΛΑΔΑΣ | eirinika.gr

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  27
  • Reputation:   91
  • Achievement Points:  27
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1241 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

11 ώρες πριν, Kurdy Malloy είπε:

 

Πλάκα κάνουμε; Εννοείται

 

ΑΡΜΕΓΜΑ ΑΓΕΛΑΔΑΣ | eirinika.gr

 

Η τύπισσα πίσω χειροκροτάει??? :lol:

 

Δεν θα πω ψέματα όμως είμαι ενθουσιασμένος με το heroquest, αλλά ελπίζω να ακολουθήσει η παρέα!

Μου αρέσει όταν παίζω ένα παιχνίδι να παίρνω έξτρα... το πρόβλημα είναι όταν αρχίζει και αυτά τα έξτρα κάθονται απλά στη ντουλάπα σου...  αυτό θέλει προσοχή.

Tο λέω αυτό σαν wargamer που έχω δώσει πολλλλααά ευρώ για minies της GW και έχω πράγματα αυτή τη στιγμή που κάθονται.

 

Ακόμα και σε αυτή τη περίπτωση πάντως αν η Hasbro δεν το πεθάνει το ζήτημα θα έχει και αξία μεταπώλησης γιατί είναι μοναδικό boardgame για πολλά άτομα!

 

άρα είναι Win-maybe lose some -they defintely win a lot -situation   :lol:

 

 

Επεξεργασία από AzzyYhem
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εάν δε σκοπεύω να χρησιμοποιήσω κάτι και τέλος πάντων να το απολαύσω, δε δίνω δεκάρα τσακιστή. Αυτός είναι και ο λόγος που σταμάτησα να αγοράζω βινύλια εφόσον οι συνθήκες (τέλος πάντων, μη μπω σε λεπτομέρειες) δεν επιτρέπουν να τ' ακούω τα τελευταία χρόνια κι ας χάνω πράγματα που μ' ενδιαφέρει πάρα μα πάρα πολύ να αποκτήσω. Κατά την ίδια σκέψη, όταν διαπιστώνω ότι δεν παρακολουθώ ταινίες σε DVD σταματώ την αγορά τους, όταν διαπιστώνω ότι δεν κατεβάζω & δεν παρακολουθώ σειρές & ταινίες σταματώ τις αγορές εξωτερικών σκληρών δίσκων και πάει λέγοντας. Και τα επαναφέρω όταν αναζωπυρωθεί το ενδιαφέρον μου για κάθε τέτοια ασχολία. Δε σκέφτομαι ποτέ να αγοράσω κάτι που μελλοντικά μπορεί να έχει αξία και να το μεταπουλήσω. Δε μ' ενδιαφέρει να κάνω τέτοιου είδους "συλλογή". Από κει και πέρα ο καθένας, βέβαια, ανάλογα με τους πόρους που διαθέτει. Εάν μου έλεγες ν' αγοράσω ένα "HeroQuest" σήμερα στο 1/4 του ποσού που αναφέρετε παραπάνω ΙΣΩΣ το σκεφτόμουν. Παρόλο που δεν είναι στη μητρική μου γλώσσα και συζητάμε για ένα ακόμη κλασικό επιτραπέζιο και όχι κάτι της τάξεως ενός campaign setting του "AD&D", για να πω ότι δε θα με πείραζε (όπως άλλωστε έχω ήδη τρία τέτοια από "Forgotten Realms", "Ravenloft" & "Planescape" της 2nd Edition και διάφορα παρελκόμενα σχετικά βιβλία) να το αγοράσω στην Αγγλική, διότι είναι φανταστικός κόσμος, με φανταστικά ονόματα, φυλές, πρόσωπα και κάποιες έννοιες ή ονομασίες μπορεί να μη μεταφράζονταν σωστά. Απλά εδώ μπαίνει ο παράγοντας "συλλεκτικότητα", το προμοτάρουν έτσι και στην υγειά στα κορόιδα που θα τσιμπήσουν. Εξαιρούνται οι παρόντες βεβαίως... :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 months later...

  • Member ID:  37328
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  1
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  1
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1096 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Καλησπέρα τώρα που έχει τελειώσει το preorder κτλ θα μπορεί κάποιος να το πάρει ? Θα είναι in stock σε καταστήματα θα βγει σε mass production ? Αν γνωρίζει κάποιος κάτι ?? Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  27
  • Reputation:   91
  • Achievement Points:  27
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1241 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

On 28/3/2021 στο 4:37 ΠΜ, Ιωάννης Πράσινος είπε:

Καλησπέρα τώρα που έχει τελειώσει το preorder κτλ θα μπορεί κάποιος να το πάρει ? Θα είναι in stock σε καταστήματα θα βγει σε mass production ? Αν γνωρίζει κάποιος κάτι ?? Ευχαριστώ!

Νομιζω οτι αυτη τη στιγμη αν δεν προλαβες το crowdfunding δεν γινεται να το παρεις... ουτε ανακοινωσαν κατι για retail stores... αν δω παντως κατι θα σου στειλω!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  37572
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  1
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  1
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1032 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

On 4/2/2021 at 12:43 AM, AzzyYhem said:

Νομιζω οτι αυτη τη στιγμη αν δεν προλαβες το crowdfunding δεν γινεται να το παρεις... ουτε ανακοινωσαν κατι για retail stores... αν δω παντως κατι θα σου στειλω!!

Καλησπέρα, αν μάθετε κάτι και εγώ θα ενδιαφερόμουν για την αγορά του (το νέο ή το παλιό) θα σας παρακαλούσα να με ενημερώσετε

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  36734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  27
  • Reputation:   91
  • Achievement Points:  27
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1241 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

20 λεπτά πριν, Antonis1983 είπε:

Καλησπέρα, αν μάθετε κάτι και εγώ θα ενδιαφερόμουν για την αγορά του (το νέο ή το παλιό) θα σας παρακαλούσα να με ενημερώσετε

 

Οκ αν δω κάτι θα στείλω! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  36734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  27
  • Reputation:   91
  • Achievement Points:  27
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1241 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Καλησπέρα σε όλους, θα βγει και σε retail. Το πρωτο καταστημα που το ανεβασε ειναι φιλανδια: https://www.lautapelit.fi/product/44195/hero-quest-new-edition?fbclid=IwAR0cD1cBn0JhAtN8x0ySJby6OwRgQDboI5zNAPXdU2HKj46eYBH8xODAMpo

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.