Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κρυστάλλινη σφαίρα: GRAPHIC NOVELS ΤΗΣ MARVEL - Κουβεντούλα και προβλέψεις


james768

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  35120
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  674
  • Reputation:   3545
  • Achievement Points:  675
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1640 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Θα ήταν ιδανικό να ήταν στον τόμο του Jack Kirby αν δεν είναι στο Origins.Και χωράει από άποψη σελιδών αλλά και ήταν ο αγαπημένος του χαρακτήρας.Βέβαια τότε ο τόμος θα είχε τρία τευχάκια Θωρ αλλά επειδή ήταν ο αγαπημένος του χαρακτήρας μπορείς να πας πάσο.

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32406
  • Group:  Members
  • Topic Count:  57
  • Content Count:  2172
  • Reputation:   21460
  • Achievement Points:  2211
  • Days Won:  57
  • With Us For:  2322 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

9 ώρες πριν, Ilias είπε:

Έχω την εντύπωση πως στον συγκεκριμένο τόμο αναφέρει πως τόσο το origin του Θορ όσο και αυτό του Δρ. Σρέιντζ συμπεριλαμβάνονται σε επόμενο τεύχος. Όρκο δεν παίρνω πάντως 

Όντως αυτό λέει στην εισαγωγή "οι παρθενικές τους εμφανίσεις θα παρουσιαστούν σε μελλοντικούς τόμους της συλλογής και δεν θα θέλαμε να τις επαναλάβουμε εδώ".

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

10 ώρες πριν, Tsaklas είπε:

Το Journey Into Mystery #83 που εμφανίζεται πρώτη φορά ο Θωρ υπάρχει στο marvel Masters Steve Ditko. Για Doctor Strange (Strange Tales #110) δεν βρήκα κάτι. 

 

Edit: λάθος το 33 έχει στον Ditko. Ούτε του Θωρ υπάρχει σε τόμο. (κι έλεγα τι δουλειά έχει ο Ditko με Θωρ, τόσο λάθος θυμάμαι; :lol:

Μακάρι για τον Θωρ!!!

Όσο για τον Doctor Strange μπορεί να παίζει κρυφτούλι...:lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

1 ώρα πριν, hudson είπε:

Όντως αυτό λέει στην εισαγωγή "οι παρθενικές τους εμφανίσεις θα παρουσιαστούν σε μελλοντικούς τόμους της συλλογής και δεν θα θέλαμε να τις επαναλάβουμε εδώ".

Στην εισαγωγή του τόμου για τη δεκαετία του 60 αναφέρει επόμενους τόμους;Αν ναι ποιους;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34098
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  208
  • Reputation:   2153
  • Achievement Points:  224
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1854 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

2 ώρες πριν, hudson είπε:

Όντως αυτό λέει στην εισαγωγή "οι παρθενικές τους εμφανίσεις θα παρουσιαστούν σε μελλοντικούς τόμους της συλλογής και δεν θα θέλαμε να τις επαναλάβουμε εδώ".

Αυτό το απόσπασμα θυμόμουν 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32406
  • Group:  Members
  • Topic Count:  57
  • Content Count:  2172
  • Reputation:   21460
  • Achievement Points:  2211
  • Days Won:  57
  • With Us For:  2322 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Πριν από 1 ώρα, olyssesmoore είπε:

Στην εισαγωγή του τόμου για τη δεκαετία του 60 αναφέρει επόμενους τόμους;Αν ναι ποιους;

Όχι

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12426
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  64
  • Reputation:   229
  • Achievement Points:  66
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5094 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Τα νέα της επέκτασης είναι φανταστικά!!! 

Ευελπιστώ σε infinity gauntlet, περισσότερο mcfarlane spiderman, dark Phoenix saga (death of Jean Grey) και σε όλα εκείνα που έκαναν την Marvel σπουδαία! Και μερικά cult gems όπως το Secret Wars 2 δεν θα με χαλαγαν! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

@christs μόλις μου ήρθε email από την hachette@argoscom.gr για να με πληροφορήσουν ότι από την ερχόμενη εβδομάδα θα μου στείλουν τους τόμους που είναι για αντικατάσταση!!! Φανταστικά νέα!!! Το αναφέρω για να μην ανησυχείς κι εσύ. Πάντως δεν τους έχω ξαναστείλει μήνυμα από τότε που μου είπαν ότι θα τους αλλάξουν κι ας ανησυχούσα(εκτός ότι το είχα ξεχάσει...:lol:) Τελικά που το έλεγξα όλη η διαδικασία αλλαγής πρέπει να πήρε λιγότερο από μήνα... Όταν θα έρθουν οι αλλαγές θα ξαναενημερώσω για να μην υπάρχουν ανησυχίες!!! Εσένα σε ενημέρωσαν; Τί έγινε;

 

@Mandrake ομοίως και για σένα... Ένα email μαζί με τίς φωτογραφίες που αποδεικνύουν το λάθος και σε λιγότερο από μήνα θα γίνουν οι αλλαγές...(Άντε και ένα μήνα να κάνουν δεν χάθηκε ο κόσμος...:lol:). Τώρα αυτή η διάρκεια έχει να κάνει επειδή είμαι κι εγώ από επαρχία... Για την πρωτεύουσα ή άλλες μεγαλουπόλεις δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι! Το αναφέρω γιατί είπες ότι κι εσύ από επαρχία είσαι...( Πέρα από την πλάκα. Εσύ σε ποιά πόλη είσαι; Εγώ είμαι από Αίγιο.)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20594
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

4 ώρες πριν, olyssesmoore είπε:

@christs μόλις μου ήρθε email από την hachette@argoscom.gr για να με πληροφορήσουν ότι από την ερχόμενη εβδομάδα θα μου στείλουν τους τόμους που είναι για αντικατάσταση!!! Φανταστικά νέα!!! Το αναφέρω για να μην ανησυχείς κι εσύ. Πάντως δεν τους έχω ξαναστείλει μήνυμα από τότε που μου είπαν ότι θα τους αλλάξουν κι ας ανησυχούσα(εκτός ότι το είχα ξεχάσει...:lol:) Τελικά που το έλεγξα όλη η διαδικασία αλλαγής πρέπει να πήρε λιγότερο από μήνα... Όταν θα έρθουν οι αλλαγές θα ξαναενημερώσω για να μην υπάρχουν ανησυχίες!!! Εσένα σε ενημέρωσαν; Τί έγινε;

 

@Mandrake ομοίως και για σένα... Ένα email μαζί με τίς φωτογραφίες που αποδεικνύουν το λάθος και σε λιγότερο από μήνα θα γίνουν οι αλλαγές...(Άντε και ένα μήνα να κάνουν δεν χάθηκε ο κόσμος...:lol:). Τώρα αυτή η διάρκεια έχει να κάνει επειδή είμαι κι εγώ από επαρχία... Για την πρωτεύουσα ή άλλες μεγαλουπόλεις δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι! Το αναφέρω γιατί είπες ότι κι εσύ από επαρχία είσαι...( Πέρα από την πλάκα. Εσύ σε ποιά πόλη είσαι; Εγώ είμαι από Αίγιο.)

Νομιζω οτι η κινηση μου να στειλω νεο μειλ χθες, συμπαρεσυρε και τη δικη σου περιπτωση.

Τους εστειλα ενα κειμενο ζητωντας ενημερωση για την πορεια της αποστολής του νεου τομου, και μου απαντησαν οτι θα ερθει μεχρι το τελος της επομενης εβδομαδας, οπως ειπαν και σε σενα φανταζομαι. Το μονο κακο ειναι οτι θα λειπω ολη την επομενη εβδομαδα, φανταζομαι οτι θα μπορεσω να παραλαβω κατοπιν.

Επομένως, οσοι συμφορουμιτες εχετε καποιο παρομοιο προβλημα, μη διστασετε να στειλετε μειλ ωστε να αντικατασταθει το ελαττωματικο. :awesome:

Επεξεργασία από christs
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32436
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  174
  • Reputation:   1299
  • Achievement Points:  174
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2306 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Στην επαρχία βρήκατε κανονικά τον τόμο? 

Εγω στην Λάρισα, χτες και σήμερα, πήγα σε 3 περίπτερα που τους φέρνανε και είπαν ότι δεν έχει έρθει ακόμα. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

11 λεπτά πριν, Γιαννης Σ είπε:

Στην επαρχία βρήκατε κανονικά τον τόμο? 

Εγω στην Λάρισα, χτες και σήμερα, πήγα σε 3 περίπτερα που τους φέρνανε και είπαν ότι δεν έχει έρθει ακόμα.

Κι εγώ από την επαρχία που είμαι από το πρωί της Παρασκευής βρήκα τον τόμο! Συγκεκριμένα από το Αίγιο είμαι!

Κάθε φορά από συγκεκριμένο περίπτερο τους αγόραζες; Μήπως στράβωσε ο περιπτεράς σου και δεν θέλει να σου φέρνει τους τόμους πλέον...:lol:. Συνήθως στην επαρχία φέρνουν μετρημένους τους τόμους ή ο περιπτεράς που στα φέρνει είναι ενημερωμένος πριν κυκλοφορήσει ο κάθε τόμος...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32436
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  174
  • Reputation:   1299
  • Achievement Points:  174
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2306 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Από συγκεκριμένο το παίρνω πάντα, μου το κρατάει κάθε φορά , απλά έκλεισε τώρα για λίγες μέρες, και τον έψαξα αλλού. 

Ναι όλα φέρνουν 1-2 εδώ, παίζει να τους πήραν κατευθείαν και ούτε που το κατάλαβαν οι περίπτεραδες. 

Θα ξαναβγω για ψάξιμο 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

3 ώρες πριν, Γιαννης Σ είπε:

Από συγκεκριμένο το παίρνω πάντα, μου το κρατάει κάθε φορά , απλά έκλεισε τώρα για λίγες μέρες, και τον έψαξα αλλού. 

Ναι όλα φέρνουν 1-2 εδώ, παίζει να τους πήραν κατευθείαν και ούτε που το κατάλαβαν οι περίπτεραδες. 

Θα ξαναβγω για ψάξιμο 

Αν είναι κλειστό από κει που το παίρνεις κι αφού σου το κρατάει καλό είναι να περιμένεις να ανοίξει και να τον ρωτήσεις... Γιατί αν στο έχει κρατημένο και το αγοράσεις από αλλού και μετά εκείνος τον επιστρέψει μπορεί να μην σου ξαναφέρει...Το λέω γιατί την έχω πάθει κι εγώ...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι κι όποιος μπορεί ας μου απαντήσει όσο πιο γρήγορα γίνεται! Επειδή υπάρχει περίπτωση να δουλέψω στην Άνω Χώρα Ναυπάκτου μήπως γνωρίζει κάποιος κάποιο περίπτερο ή κέντρο τύπου που θα μπορώ να βρω τους επόμενους τόμους της marvel;

Ευχαριστώ όποιον βοηθήσει εκ των προτέρων!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37435
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  11
  • Reputation:   110
  • Achievement Points:  16
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1068 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Σήμερα το απόγευμα έκανα μια βόλτα στα μεγάλα βιβλιοπωλεία του κέντρου για να βρώ τον τόμο 49 και δεν τα κατάφερα :crying: 

Καμιά ιδέα καμιά βοήθεια ; :thinking:

 

 

On 7/15/2021 at 10:28 AM, nikolas12 said:

To τεύχος 49 βρέθηκε και το εξώφυλλο με το οπισθόφυλλο ανέβηκαν στη βάση μας!

 

MARVELGRAPHICNOVELS_0049.jpg  MARVELGRAPHICNOVELS_0049z.jpg

 

Επόμενο τεύχος όπως ανέφερε και ο @hudson το Fantastic Four: The End όπως ήταν προγραμματισμένο.

 

img20210715_10182866.jpg

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32406
  • Group:  Members
  • Topic Count:  57
  • Content Count:  2172
  • Reputation:   21460
  • Achievement Points:  2211
  • Days Won:  57
  • With Us For:  2322 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

13 λεπτά πριν, d.for.diles είπε:

Σήμερα το απόγευμα έκανα μια βόλτα στα μεγάλα βιβλιοπωλεία του κέντρου για να βρώ τον τόμο 49 και δεν τα κατάφερα :crying: 

Καμιά ιδέα καμιά βοήθεια ; 

Η συλλογή κυκλοφορεί σε περίπτερα, ψιλικατζίδικα και κέντρα τύπου, όχι σε βιβλιοπωλεία.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  37435
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  11
  • Reputation:   110
  • Achievement Points:  16
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1068 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

32 min ago , hudson said:

Η συλλογή κυκλοφορεί σε περίπτερα, ψιλικατζίδικα και κέντρα τύπου, όχι σε βιβλιοπωλεία.

Το έλεγξα και σε δύο περίπτερα στην Ομόνοια και άλλα δύο στο Γκύζη , δεν το βρήκα δυστυχώς , ευχαριστώ για την απάντηση , θα συνεχίσω να το ψάχνω !! :pray:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32941
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  374
  • Reputation:   2742
  • Achievement Points:  407
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2135 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

49 λεπτά πριν, d.for.diles είπε:

Σήμερα το απόγευμα έκανα μια βόλτα στα μεγάλα βιβλιοπωλεία του κέντρου για να βρώ τον τόμο 49 και δεν τα κατάφερα :crying: 

Καμιά ιδέα καμιά βοήθεια ; :thinking:

Σήμερα το απόγευμα το πήρα από σταντ της Ομόνοιας.  Είχε τουλάχιστον 7 με 8 ακόμα. 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32941
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  374
  • Reputation:   2742
  • Achievement Points:  407
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2135 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Αυτό που είναι στις αρχές της Πανεπιστημίου. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35120
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  674
  • Reputation:   3545
  • Achievement Points:  675
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1640 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Έχω ακούσει πως η ιστορία των Φαντάστικ Φορ Το Τέλος είναι από τις πολύ δυνατές ιστορίες της ομάδας.Σε πένα και πινέλο  τον Alan Davis.Περιμένω πως και πως να την διαβάσω κάποτε.

 

Επείσης μου είπε η αδερφή μου πως πήρε το Marvel Origins Η Δεκαετία του 1960.Ένα τεύχος που επείσης θέλω να διαβάσω πολύ,αλλά θα αργήσει να γίνει αυτό.

 

...νομίζω ξέχασα να τα πω αυτά όταν βγήκε το τεύχος την Παρασκευή.....  :lol:     

Επεξεργασία από O Φρατζάτος
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

59 λεπτά πριν, O Φρατζάτος είπε:

Έχω ακούσει πως η ιστορία των Φαντάστικ Φορ Το Τέλος είναι από τις πολύ δυνατές ιστορίες της ομάδας.Σε πένα και πινέλο  τον Alan Davis.Περιμένω πως και πως να την διαβάσω κάποτε.

 

Επείσης μου είπε η αδερφή μου πως πήρε το Marvel Origins Η Δεκαετία του 1960.Ένα τεύχος που επείσης θέλω να διαβάσω πολύ,αλλά θα αργήσει να γίνει αυτό.

 

...νομίζω ξέχασα να τα πω αυτά όταν βγήκε το τεύχος την Παρασκευή.....  :lol:     

Εκτός αυτού. Να χαίρεσαι τα γενέθλιά σου... Να τα ?στήσεις με υγεία ευτυχία και ό, τι επιθυμείς!!!Και φυσικά να περάσει γρήγορα ο καιρός για να πάρεις στα χέρια σου τους τόμους...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35207
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  347
  • Reputation:   2943
  • Achievement Points:  352
  • Days Won:  3
  • With Us For:  1625 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Και εγώ με την σειρά μου @O Φρατζάτος σου εύχομαι χρόνια πολλά με υγεία, και φυσικά το σημαντικότερο, όταν περάσει ο καιρός της θητείας σου (ή και νωρίτερα) να βρεθείς με πολλά κόμιξ! :birthday:

Επεξεργασία από kaneda
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

@Ilias χρόνια σου πολλά για χθες! Να χαίρεσαι το όνομά σου! Εύχομαι υγεία ευτυχία και ό, τι επιθυμείς να το αποκτήσεις!!! Και φυσικά να μας προετοιμάσεις για κι άλλες εκπλήξεις για την συλλογή...

Υ.Γ. Δεν σου ευχήθηκα εχτές γιατί το θυμήθηκα αργά το βράδυ...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34098
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  208
  • Reputation:   2153
  • Achievement Points:  224
  • Days Won:  1
  • With Us For:  1854 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

18 λεπτά πριν, olyssesmoore είπε:

@Ilias χρόνια σου πολλά για χθες! Να χαίρεσαι το όνομά σου! Εύχομαι υγεία ευτυχία και ό, τι επιθυμείς να το αποκτήσεις!!! Και φυσικά να μας προετοιμάσεις για κι άλλες εκπλήξεις για την συλλογή...

Υ.Γ. Δεν σου ευχήθηκα εχτές γιατί το θυμήθηκα αργά το βράδυ...

Ευχαριστώ πολύ, φίλε μου! Όσο μου επιτρέπεται, θα κάνω μερικές παρασπονδίες για εσάς, it's a promise!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

@christs @Mandrake σήμερα μου ήρθαν οι τόμοι της συλλογής που ήταν για αλλαγή... Μου ήρθαν από την ACS, αλλά επειδή δεν είχε έξοδα (δηλαδή δεν πληρώνω κάτι) ήταν καταχωρημένη η αποστολή ως "Ανέπαφη"! Για αυτό ο courier χτύπησε το κουδούνι και τα πέταξε στην πόρτα μου σαν να ναι ο ταχυδρόμος με τα γράμματα... Το έχει ξανακάνει και με συγγράμματα της σχολής μου! Είμαι πολύ δυσαρεστημένος!:grr::Ungry:. Και μόλις τα άνοιξα ήταν λίγο χτυπημένα... Για την ακρίβεια κοιμόμουν όταν ήρθε ο courier και μόλις ρώτησα την μητέρα μου επιβεβαιώθηκα!:crying: . 

Ακόμη δεν μου ήρθαν όλοι οι τόμοι που τους είπα για αλλαγή, αλλά οι 3! Δεν θυμάμαι αυτή την στιγμή πόσοι είναι συνολικά, αλλά όπως μου είπαν θα τους στείλουν σιγά σιγά, οπότε ο Γολγοθάς συνεχίζεται...:lol::lmao:

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

2 λεπτά πριν, Ilias είπε:

Ευχαριστώ πολύ, φίλε μου! Όσο μου επιτρέπεται, θα κάνω μερικές παρασπονδίες για εσάς, it's a promise!

Ευχαριστούμε και περιμένουμε.... Για αυτό σε αγαπάμε!!! Και φυσικά γιατί έχουμε κάποιο μέσο...:lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20594
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

1 ώρα πριν, olyssesmoore είπε:

@christs @Mandrake σήμερα μου ήρθαν οι τόμοι της συλλογής που ήταν για αλλαγή... Μου ήρθαν από την ACS, αλλά επειδή δεν είχε έξοδα (δηλαδή δεν πληρώνω κάτι) ήταν καταχωρημένη η αποστολή ως "Ανέπαφη"! Για αυτό ο courier χτύπησε το κουδούνι και τα πέταξε στην πόρτα μου σαν να ναι ο ταχυδρόμος με τα γράμματα... Το έχει ξανακάνει και με συγγράμματα της σχολής μου! Είμαι πολύ δυσαρεστημένος!:grr::Ungry:. Και μόλις τα άνοιξα ήταν λίγο χτυπημένα... Για την ακρίβεια κοιμόμουν όταν ήρθε ο courier και μόλις ρώτησα την μητέρα μου επιβεβαιώθηκα!:crying: . 

Ακόμη δεν μου ήρθαν όλοι οι τόμοι που τους είπα για αλλαγή, αλλά οι 3! Δεν θυμάμαι αυτή την στιγμή πόσοι είναι συνολικά, αλλά όπως μου είπαν θα τους στείλουν σιγά σιγά, οπότε ο Γολγοθάς συνεχίζεται...:lol::lmao:

 

Και σε μένα έστειλαν τον τομο που ήταν για αλλαγή, αλλά λείπω και θα τον παραλάβω από βδομάδα! Πόσους τόμους ζήτησες να αλλάξεις; 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Πριν από 1 ώρα, christs είπε:

Και σε μένα έστειλαν τον τομο που ήταν για αλλαγή, αλλά λείπω και θα τον παραλάβω από βδομάδα! Πόσους τόμους ζήτησες να αλλάξεις; 

7 αν θυμάμαι καλά...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Χτες τελείωσα τον τόμο 49 " MARVEL ORIGINS : ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 1960". Ήταν ο πιο χορταστικός τόμος που έχω διαβάσει... Τον διάβαζα αργά για να τον απολαύσω! Πιστεύω ότι ήταν για όλα τα γούστα... 

Το πιο απίστευτο σημείο ήταν τα σχόλια στο τέλος που εξιστορούσε με λίγα λόγια την ιστορία της Marvel,την εξέλιξη του Stan Lee, αλλά και το πώς έγινε τα κόμιξ της Marvel πιο διάσημα και με περισσότερες κυκλοφορίες από την DC, από εκεί που η DC είχε την πρωτοκαθεδρία!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Μου έστειλαν email για τις αντικαταστάσεις και μου είπαν ότι οι τόμοι 8 και 9 έχουν εξαντληθεί...:sad1: 

Πάντως τούς έστειλα απαντήση αν όποια στιγμή υπάρχει περίπτωση να ξαναγίνουν διαθέσιμοι να με ενημερώσουν...

Ο τόμος 8 με τον Hulk : Σιωπηλές κραυγές έχει παραπανίσιο μελάνι και φαίνονται κάποιες σελίδες στην πίσω μεριά, αλλά δεν επηρεάζει τόσο την ανάγνωση.

Ο τόμος 9 με τους φύλακες του γαλαξία (αν θυμάμαι καλά) είναι κάποιες σελίδες διπλοτυπωμένες και είναι δυσκολότερη η ανάγνωση...:crying:

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.