Μετάβαση στο περιεχόμενο

Marvel's Spider-Man: Miles Morales [PS5]


nikolas12

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34880
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

akqa_sie_poptart_lockups_01.png?resize=1088,612&crop_strategy=smart&zoom=1


Κατά τη διάρκεια της παρουσίασης του PlayStation 5 οι Insomniac Games και Marvel Games μας αποκάλυψαν μέσω τρέιλερ τη νέα περιπέτεια του Spidey, το Marvel's Spider-Man: Miles Morales, που θα κυκλοφορήσει στο PS5.

Το ηλεκτρονικό παιχνίδι θα γίνει διαθέσιμο προς το κοινό μέσα στη εορταστική περίοδο και θα επεκτείνει το σύμπαν του Marvel's Spider-Man. Η ιστορία ακολουθεί τον Miles Morales καθώς αντιμετωπίζει καινούργιες προκλήσεις ενώ προσπαθεί να γίνει η δική του εκδοχή του Ανθρώπου Αράχνη.

 

Προσωπική άποψη:

 

Είμαι ενθουσιασμένος! Ο Miles Morales εμφανίστηκε πρώτη φορά στο εξαιρετικό Marvel's Spider-Man και μάλιστα εκπλήρωσε κάποιες αποστολές, αλλά όχι με την ταυτότητα του Spidey. Σε αυτόν τον τίτλο, θα είναι ο ίδιος ο πρωταγωνιστικός χαρακτήρας και ηλικιακά λογικά θα είναι λίγο μεγαλύτερος από το προηγούμενο παιχνίδι όπως φαίνεται και στο trailer. Ένα trailer που προσωπικά βρήκα εντυπωσιακότατο και το οποίο μας προιδεάζει για μια άξια συνέχεια του Marvel's Spider-Man που παίξαμε στο PS4. Το soundtrack μοιάζει επηρεασμένο από το Into The Spider-Verse και δε θα μου έκανε προσωπικά εντύπωση αν υιοθετηθούν κάποια αφηγηματικά στοιχεία από την καταπληκτική animated ταινία του 2018. Πραγματικά αξίζει να παρακολουθήσετε το trailer, προσωπικά ευελπιστώ να έχουμε νεότερα πάνω στο παιχνίδι σύντομα.

 

 

ΠΗΓΗ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 months later...

  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34880
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

 
Το πρώτο gameplay trailer για το game. Και τα καλύτερα νέα: Θα βγει και για το Playstation 4! Εκπληκτικά νέα!
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

1 ώρα πριν, nikolas12 είπε:
 
Το πρώτο gameplay trailer για το game. Και τα καλύτερα νέα: Θα βγει και για το Playstation 4! Εκπληκτικά νέα!

Πιστεύω ότι αν δεν έβγαινε για το ps4 δε θα κέρδιζαν και πολλά ως εταιρεία.Αφού αν έχεις το ps4 για να αγοράσει κάποιος το ps5 μαζί με το Spider-Man θα έδινε αρκετά χρήματα και λογικά αρκετοί θα περίμεναν να πέσουν οι τιμές....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34510
  • Group:  Members
  • Topic Count:  25
  • Content Count:  383
  • Reputation:   1322
  • Achievement Points:  387
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1771 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Προσωπικά ''περιμένω'' στην γωνία, το Black Friday για να πέσει εντυπωσιακά η τιμή του PS4 Slim(κάτω από 200€, αφού το PS5 βασική έκδοση θα έχει 400€) και θα το ''χτυπήσω'' μαζί με μερικά παιγνίδια, όπως FIFA '21, Marvel's Spiderman, Avengers,Tekken 7 κτλ... είμαι έτοιμος και ''οπλισμένος''.Για το Spiderman Morales αυτό δεν είναι Spiderman. Spiderman είναι ο Peter Parker δεν ξέρω δεν μ'αρέσουν οι άλλες ''εκδοχές''του, προτιμώ το πρωτότυπο όχι επειδή είναι ''μαύρος'' ο Μοράλες, δεν είμαι ρατσιστής(άλλωστε είμαι λάτρης των Michael Jackson, Ronaldinho, Air Jordan κτλ). Απλά με χαλάει όλο αυτό.

Οπότε PS4 Slim σε χαμηλή τιμή, και μελλοντικά σε 3(;) χρόνια ένα PS5(σε χαμηλή επίσης τιμή όταν θα πηγαίνει η Sony για PS6).

 

Love, Spidey

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35058
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1104
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1166
  • Days Won:  2
  • With Us For:  1649 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

21 ώρες πριν, spiderman είπε:

Προσωπικά ''περιμένω'' στην γωνία, το Black Friday για να πέσει εντυπωσιακά η τιμή του PS4 Slim(κάτω από 200€, αφού το PS5 βασική έκδοση θα έχει 400€) και θα το ''χτυπήσω'' μαζί με μερικά παιγνίδια, όπως FIFA '21, Marvel's Spiderman, Avengers,Tekken 7 κτλ... είμαι έτοιμος και ''οπλισμένος''.Για το Spiderman Morales αυτό δεν είναι Spiderman. Spiderman είναι ο Peter Parker δεν ξέρω δεν μ'αρέσουν οι άλλες ''εκδοχές''του, προτιμώ το πρωτότυπο όχι επειδή είναι ''μαύρος'' ο Μοράλες, δεν είμαι ρατσιστής(άλλωστε είμαι λάτρης των Michael Jackson, Ronaldinho, Air Jordan κτλ). Απλά με χαλάει όλο αυτό.

Οπότε PS4 Slim σε χαμηλή τιμή, και μελλοντικά σε 3(;) χρόνια ένα PS5(σε χαμηλή επίσης τιμή όταν θα πηγαίνει η Sony για PS6).

 

Love, Spidey

 

Πάντως αν θέλεις το ps4 σε πολύ καλή τιμή(Ίσως και λιγότερα των 200€,αλλά και με παιχνίδια),μπορείς να το βρεις στο "vendora".Κάποια είναι μεταχειρισμένα κι άλλα ελαφρώς μεταχειρισμένα.Όμως υπάρχουν και κάποια που δεν έχουν χρησιμοποιηθεί και λόγω ανάγκης τα πουλάνε....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34510
  • Group:  Members
  • Topic Count:  25
  • Content Count:  383
  • Reputation:   1322
  • Achievement Points:  387
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1771 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

8 λεπτά πριν, olyssesmoore είπε:

Πάντως αν θέλεις το ps4 σε πολύ καλή τιμή(Ίσως και λιγότερα των 200€,αλλά και με παιχνίδια),μπορείς να το βρεις στο "vendora".Κάποια είναι μεταχειρισμένα κι άλλα ελαφρώς μεταχειρισμένα.Όμως υπάρχουν και κάποια που δεν έχουν χρησιμοποιηθεί και λόγω ανάγκης τα πουλάνε....

Μεταχειρισμένα ποτέ, μόνο καινούργια με εγγύηση. Χαλάει κάτι, αμέσως πάει Sony Service.. ευχαριστώ πάντως.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34880
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

 

Τι ομορφιές έρχονται...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.