Μετάβαση στο περιεχόμενο

Zack Snyder's Justice League (2021)


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

54 λεπτά πριν, Kurdy Malloy είπε:

To πρόβλημα με τον Whedon είναι ότι έχει δύο Avengers να επιδείξει και το δεύτερο είναι ίσως η χειρότερη υπερηρωική ταινία που έχω δει.

 

Κοίταξε εμένα το Age of Ultron δε μου άρεσε και έκραξα πολύ τον Whedon τότε, αλλά μιλάμε για ταινία που η Marvel τον έβαλε να κάνει set up το Thor Ragnarok, το Civil War, το Infinity War, το Black Panther, να αναπτύξει τον Ultron, να διαδεχθεί το εξαιρετικό πρώτο Avengers, δηλαδή πόσο εύκολο έργο να είχε; O Snyder ας πούμε στο Justice League είχε να διαδεχθεί το μέτριο προς κακό BvS (μιλάμε πάντα για το theatrical cut), αλλά για όποιον έχει δει τα trailers που είχαν βγει πρώτα είχε βελτιώσει πολλά πράγματα, είχε προσθέσει ελάχιστο χιούμορ, είχε αλλάξει κάποια μικροκολλήματα, γενικότερα φαίνεται και από τα ποστ ότι ακολούθησε διαφορετική προσέγγιση (και μπράβο του), γι' αυτό και το Justice League φαίνεται πολύ όμορφο. 

 

Το έχει πει και ο ίδιος ο Whedon ότι η όλη διαδικασία του να φτιάξει το Age of Ultron τον καταρράκωσε και (ευτυχώς για μένα) έφυγε από τα άλλα δύο Avengers, τα οποία ανέλαβαν οι Russos που σίγουρα είχαν πιάσει πιο πολύ το νόημα. Το πρώτο Avengers του Whedon είναι εμβληματικό, η ταινία που μαζί με το The Dark Knight (που για μένα είναι η καλύτερη υπερηρωική ταινία όλων των εποχών) ξεκίνησε όλο το trend αυτό στον κινηματογράφο που εμένα προσωπικά ως φαν του υπερηρωικού με έχει ικανοποιήσει. Γιατί έχω δει πατάτες όπως το να αλλάζουν τελείως τον ήρωα για να γίνει πιο εμπορικός, αλλά έχω δει και ταινίες για ήρωες που δεν περίμενα. Πάντως χειρότερη υπερηρωική από το Elektra ή το Catwoman δεν έχω δει, ευτυχώς ήρθε η Wonder Woman και έδειξε πως γίνεται :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1873
  • Reputation:   11144
  • Achievement Points:  1888
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

Δεν ξέρω ποια είναι η χειρότερη υπερηρωική. Μάλλον το Fan4stic αλλά δεν ξέρω αν είχε τόσες προσδοκίες ο κόσμος γι αυτό, συγκριτικά με το Justice League. Για μένα ήταν έγκλημα αυτό που συνέβη και τεράστιο κρίμα. Δεν πέρασα άσχημα στο σινεμά, απλά θυμάμαι το κενό αίσθημα που ένιωσα μόλις τελείωσε. "Αυτό ήταν όλο;" σκέφτηκα. "Γι αυτό έχω εδώ και ένα χρόνο φόντο την Justice League του DCEU στο κινητο μου;". Απογοήτευση. Snyder Cut is not the movie we need but the one we deserve right now. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

 

Για όσους λυσσάξανε με το τι παίζει με τα αρχαία ελληνικά, αφήνω αυτό εδώ. Καλή διασκέδαση :) 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

10 λεπτά πριν, nikolas12 είπε:

 

Για όσους λυσσάξανε με το τι παίζει με τα αρχαία ελληνικά, αφήνω αυτό εδώ. Καλή διασκέδαση :) 

Επιτέλους δεν ξέρεις τι χαζομάρες έχω δει μια εβδομάδα τώρα από Ελληνάρες υποτίθεται που ξέρουν ελληνικά και κατηγορούν τους αμερικάνους και τον snyder ότι δεν ξέρουν ελληνικά και είναι αμερικανοφετάφραση και δεν ντρέπονται που δεν ξέρουν την γλώσσα μας και άλλες πολλές χαζομάρες.Ευτυχώς κάποια στιγμή ανέβασε κάποιος ένα παρόμοιο post και σταμάτησαν όλοι αυτοί με τη μια.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

16 λεπτά πριν, Νίκος Τσιλοπάνος είπε:

Επιτέλους δεν ξέρεις τι χαζομάρες έχω δει μια εβδομάδα τώρα από Ελληνάρες υποτίθεται που ξέρουν ελληνικά και κατηγορούν τους αμερικάνους και τον snyder ότι δεν ξέρουν ελληνικά και είναι αμερικανοφετάφραση και δεν ντρέπονται που δεν ξέρουν την γλώσσα μας και άλλες πολλές χαζομάρες.Ευτυχώς κάποια στιγμή ανέβασε κάποιος ένα παρόμοιο post και σταμάτησαν όλοι αυτοί με τη μια.

 

Ε καλά και κακομετάφραση να υπήρχε, θα είχε υψηλό ανταγωνισμό όσον αφορά τα κακά ελληνικά σε αμερικάνικες σειρές και ταινίες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Μόλις έφθασαν κι' άλλα "φρέσκα" νέα,όπως φαίνεται θα δούμε κι' άλλο trailer πριν το DC fandom

Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, κείμενο που λέει "What Zack Snyder has confirmed about 'Justice League' (2021) today: Original Steppenwolf Design Junkie XL's score More Knightmare Sequences They are "deep" in VFX work Kevin Costner to cameo New Tease coming before DC Famdome @justice gods"

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Κρατηθείτε πρώτη επίσημη ματιά στην μαύρη στολή του superman.

Το βίντεο

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Τέλειο, επιτέλους Superman που φοράει τη μαύρη στολή, την οποία είχαμε δει μόνη της σε μια κομμένη σκηνή στο παρελθόν. To μόνο που θα ήθελα να δω είναι να συνδυάζεται το black suit με ένα ωραίο μούσι όπως αυτό που είχε ο Cavill σε κάποιες σκηνές στο Man of Steel. Κάποιος είχε φτιάξει μια φωτό που το απεικόνιζε αυτό και ήταν αυτή:

 

587cfd790d7a0b109f9dc42b4b557763.jpg

 

Να ένας Superman που θα έβλεπα με ενδιαφέρον στο Man of Steel 2 και ειδική παραγγελία να έχει κακό τον Brainiac και σκηνοθεσία από τον Matthew Vaughn (για ξύλο που θα το φιλμάρουν στο στυλ του Kingsman).

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

nikolas12 Δυστυχώς όπως είδαμε στο tease ούτε μούσια έχει ούτε μαλιά μακάρι να του βάλουν μούσια και αν τελικά οι σκηνές δεν έχουν μούσια να του βάλει τώρα cgi μούσια:lol:

Πολύ ωρίες οι επιλογές σου για MoS 2 άνετα θα βλέπω αυτό που είπες και μάλιστα αν έβαζαν στην ταινία να εμφανίζεται και η supergirl και να δανειζόταν στοιχεία από το superman brainiac του johns άνετα ο έβλεπα

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24985
  • Group:  Members
  • Topic Count:  33
  • Content Count:  1017
  • Reputation:   6579
  • Achievement Points:  1018
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4373 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Εγώ να σας πω την αλήθεια απογοητεύτηκα. Όχι με τη μαύρη στολή και τη σκηνή γενικότερα, αυτά γ@μ... Απλά περίμενα να μας δώσουν ένα κλιπ από κάποια άλλη σκηνή. Αυτή ήξερα ότι υπήρχε, είχαμε δει και τμήμα της στα τρέιλερς. Όσο για τα μούσια δεν είμαι σίγουρος αν θα έχει. Ίσως μονάχα στην αρχή που τον επαναφέρουν. Η τελική μάχη θα 'ναι λογικά όπως τον βλέπουμε εδώ, ξυρισμένος και με τη μαύρη στολή.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Πριν από 1 ώρα, BATNICK είπε:

Εγώ να σας πω την αλήθεια απογοητεύτηκα. Όχι με τη μαύρη στολή και τη σκηνή γενικότερα, αυτά γ@μ... Απλά περίμενα να μας δώσουν ένα κλιπ από κάποια άλλη σκηνή. Αυτή ήξερα ότι υπήρχε, είχαμε δει και τμήμα της στα τρέιλερς. Όσο για τα μούσια δεν είμαι σίγουρος αν θα έχει. Ίσως μονάχα στην αρχή που τον επαναφέρουν. Η τελική μάχη θα 'ναι λογικά όπως τον βλέπουμε εδώ, ξυρισμένος και με τη μαύρη στολή.

κοίτα να δεις και εγώ όταν άκουσα και έγραψα και παραπάνω ότι θα δούμε κι'άλλο trailer πριν το DCfandom περίμενα ένα  trailer 30 δευτερολέπτων έστω 1 λεπτού αλλά εντάξει ας είμαστε ευχαριστημένοι με ότι βλέπουμε εξάλου σε λίγες μέρες (σχεδόν 30) ελπίζω στο DC fandom το πρώτο μεγάλο δίλεπτο trailer αν και να πω την αλήθεια όσο μεγάλο και να είναι το hype μου αρέσει που δεν μας δίνουν πολλά βέβαι είναι ακόμα αρχή και έχουμε να δούμε...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Σιγά σιγά βγαίνουν στην φόρα,πρώτη επίσημη ματιά του steppenwolf από το snyder cut ακούω εντυπώσεις

117445232_1423406217859762_234483641730680239_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=825194&_nc_ohc=kWatlAQW6uUAX-yha_f&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=f5e10a036c1ccb9d3a5855efd4797eb4&oe=5F54DBDC

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

@Νίκος Τσιλοπάνος Στο μετέφερα στο thread του Flash το σχόλιο :) Εντωμεταξύ όταν είδα ότι σχολίασες, νόμιζα ότι θα είχες δει το εξής από Zack Snyder:

 

https://vero.co/zacksnyder/g-3FJMR4W9LvHZPNGdgbLVdS

 

To οποίο έχει μερικές σκηνές (από αυτές που είχαμε δει στα πρώτα teaser πριν αρκετά χρόνια) και ουσιαστικά λέει ότι σε δύο μέρες στο DC Fandome θα έχουμε περισσότερες πληροφορίες για την ταινία (ίσως και κάποιο trailer; ) 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

5 λεπτά πριν, nikolas12 είπε:

@Νίκος Τσιλοπάνος Στο μετέφερα στο thread του Flash το σχόλιο :) Εντωμεταξύ όταν είδα ότι σχολίασες, νόμιζα ότι θα είχες δει το εξής από Zack Snyder:

 

https://vero.co/zacksnyder/g-3FJMR4W9LvHZPNGdgbLVdS

 

To οποίο έχει μερικές σκηνές (από αυτές που είχαμε δει στα πρώτα teaser πριν αρκετά χρόνια) και ουσιαστικά λέει ότι σε δύο μέρες στο DC Fandome θα έχουμε περισσότερες πληροφορίες για την ταινία (ίσως και κάποιο trailer; ) 

καλά αυτό το είδα όπως και όλες τις υπόλοιπες φωτογραφίες που έλεγε σε 5,6 μέρες και πάει λέγοντας δεν τις έβαλα γιατί δεν ήταν κάτι σημαντικό αλλά όχι όντως το νέο ήταν ότι θα επιστρέψει στο flash ως batman ο affleck μετά βέβαι έμαθα πως θα επιστρέψει μόνο για το flash αλλά σημασία έχει ότι θα επιστρέψει

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΕΔΩ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER ΤΟΥ SNYDER CUT ΝΑ ΠΩ ΕΔΩ ΠΩς ΔΕΝ ΠΡΕΝΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟ Θ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΛΛΑ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32548
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  39
  • Content Count:  699
  • Reputation:   5106
  • Achievement Points:  747
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2264 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Όχι άλλο Hallelujah κύριε Σνάιντερ!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

όπως είπα και παραπάνω περιμένουμε το πανελ για να δούμε και να επαληθεύσουμε το trailer οπότε υπομονή να δούμε νομίζω έχει 7-8 δευτερόλεπτα ακόμα που δείχνει τον Darkside.

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Είχε βγει από έμπιστο δημοσιογράφο ότι σύντομα θα διαρρεύσει trailer πριν το DC Fandome, αλλά δεν ξέραμε ποιας ταινίας, προφανώς όλοι λέγανε ότι μάλλον θα είναι το JL, όπερ και εγένετο. Προσωπικά περιμένω να το δω αργότερα μέσα στη βραδιά σε καλύτερη ποιότητα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ ΤΟ ΟΡΘΟΔΟΞΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ TRAILER TOY SNYDER CUT ΟΠΩΣ ΟΝΟΜΑΣΤΗΚΕ, θέλω να με συγχωρεσεται αλλά η συγκινηση ειναι μεγαλη ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Το snyder cut θα το δούμε σε 4 επεισόδια 1 ωρας το κάθε ένα

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Επιτέλους Darkseid! Από εκεί και πέρα χρησιμοποιήθηκαν αρκετές σκηνές παρόμοιες με το πρώτο teaser που έχει γίνει. Ωραία τα νέα για το Snyder Cut γενικά.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24985
  • Group:  Members
  • Topic Count:  33
  • Content Count:  1017
  • Reputation:   6579
  • Achievement Points:  1018
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4373 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Η μουσική/τραγούδι με ξενέρωσαν. Δεν θα έλεγα κακή επιλογή τραγουδιού απαραίτητα, αλλά σίγουρα κακή επιλογή διασκευής τουλάχιστον για τα γούστα μου. Τώρα στα της ταινίας, ούτως ή άλλως είχα εμπιστοσύνη στον Σνάιντερ και νιώθω ότι δεν θα με απογοητεύσει. Το τρέιλερ μας δίνει μια μικρή μόνο γεύση του τι θα δούμε, αλλά κατάφερε να με πείσει για το μοναδικό πράγμα που πίστευα ότι ούτε καν ο Σνάιντερ δεν μπορεί να μου αλλάξει γνώμη... Τον Μίλερ. Πραγματικά δεν τον χώνεψα ούτε στο ελάχιστο και σιχτίριζα που θα τον ξαναφάω στη μάπα στο Flashpoint. Κι όμως, να που με σκηνοθέτη τον Σνάιντερ φαίνεται τελικά να δίνει μια άλλη εκτέλεση/ερμηνεία. Μακάρι ο Ζάκαρος και ο Μίλερ να με διαψεύσουν ευχάριστα!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

5 ώρες πριν, BATNICK είπε:

Η μουσική/τραγούδι με ξενέρωσαν. Δεν θα έλεγα κακή επιλογή τραγουδιού απαραίτητα, αλλά σίγουρα κακή επιλογή διασκευής τουλάχιστον για τα γούστα μου. Τώρα στα της ταινίας, ούτως ή άλλως είχα εμπιστοσύνη στον Σνάιντερ και νιώθω ότι δεν θα με απογοητεύσει. Το τρέιλερ μας δίνει μια μικρή μόνο γεύση του τι θα δούμε, αλλά κατάφερε να με πείσει για το μοναδικό πράγμα που πίστευα ότι ούτε καν ο Σνάιντερ δεν μπορεί να μου αλλάξει γνώμη... Τον Μίλερ. Πραγματικά δεν τον χώνεψα ούτε στο ελάχιστο και σιχτίριζα που θα τον ξαναφάω στη μάπα στο Flashpoint. Κι όμως, να που με σκηνοθέτη τον Σνάιντερ φαίνεται τελικά να δίνει μια άλλη εκτέλεση/ερμηνεία. Μακάρι ο Ζάκαρος και ο Μίλερ να με διαψεύσουν ευχάριστα!!

Φίλε με το που είδα τότε ότι είχαν καστάρει Μιλερ για flash ξενέρωσα άσχημα πολύ άσχημα στο justice league που βγήκε εντάξει δεν ξετρελάθηκα είπα οκ τώρα περιμένω το snyder cut και την δική του ταινία για να δω.Όσον αναφορά την επιλογή του τραγουδιού απ'ότι άκουσα νομίζω το έβαλε για την κόρη του,το trailer δεν το σχολιάζω πολλά πλάνα τα είχαμε δει σε φωτογραφίας αλλά δεν με πείραξε καθόλου έδειξe τόσο όσα έπρεπε και μας ετοίμασε όλους για μεγάλα πράγματα για μένα εξαιρετικό trailer,όπως είπαν τα cgi στο trailer είναι ακόμα σε αρχικό στάδιο τα τελικά θα είναι ακόμα καλύτερα οπότε το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε και όταν βγει να το απολαύσουμε.

 

Επεξεργασία από Νίκος Τσιλοπάνος
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Και κάτι έτσι για να έχουμε να λέμε στην παρακάτω φωτογραφία φήμες θέλουν να είναι το πόδι μιας ξαδέλφης και όχι του superman.

Ben Aflek as Bruce Wayne in Justice League 2017, and Supergirl ...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Γάντζος changed the title to Zack Snyder's Justice League (2021)

  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Εδώ και ένα μήνα περίπου κυκλοφορεί στο you tube ένα μικρο μουσικό κομμάτι που λέγεται ότι είναι από το soundtrack της ταινίας που τελικά ακυρώθηκε τότε αλλά θα το ακούσουμε του χρόνου.

Παρακάτω το σχετικό κομμάτι

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1873
  • Reputation:   11144
  • Achievement Points:  1888
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

O Σνάιντερ θα ξεκινήσει έξτρα γυρίσματα τον Οκτώβριο με το υπόλοιπο καστ. Προσπαθεί να επαναφέρει και τον Ρέι Φίσερ ως Σαιμποργκ αλλά πρέπει πρώτα να λυθούν τα γνωστά θεματακια που έχει με την WB. 

 

FB_IMG_1600965120968.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Εντάξει πλέον πιστεύω πως πάμε για κάτι πάρα πολύ καλό από την στιγμή που επιβεβαιώνεται ότι θα γυρίσουν και οι ηθοποιοί πιστεύω θα δούμε κάτι εξαιρετικό.Ο fisher καλά να πάθει εγώ πιστεύω ότι όλο αυτό το έκανε για διαφήμιση και δική του και για να βοηθήσει το cut χωρίς να του ζητηθεί,και πριν με κάψουν μερικοί να πω πως αν έχουν γίνει όλα αυτά τόσο καιρό θα έπρεπε να βγάλει στοιχεία και όχι φήμες δεν είμαι ούτε με τον whedon και τον johns που τους θεωρώ και τους δύο καταπληκτικούς καλλιτέχνες αλλά και ούτε με τον fisher και ελπίζω όλο αυτό να μην επηρεάσει το project το οποίο με τα στοιχεία που βγαίνουν καθημερινά φαίνεται ότι θα πάει για μεγάλη επιτυχία και ότι θα δούμε μια ονειρεμένη justice league.

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

ΈΚΤΑΚΤΟ. Πριν από λίγο ανακοινώθηκε ότι ο jaret Leto θα γυρίσει στον ρόλο του ως Joker στο Jack snyder justice league. Απ'ότι ξέρουμε ο ηθοποιός δεν είχε κάποια σκηνή στην ταινία και έτσι τώρα θα επιστρέψει μαζί με τους υπόλοιπους ηθοποιούς ώστε να γυρίσει  μια νέα σκηνή.

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Περίμενα να σταματήσουν τις ανακοινώσεις αλλά ΕΥΤΥΧΩΣ έχουμε συνέχεια καινούργια νέα.Έτσι λοιπόν να τα πω όλα εν συντομία, τα extra γυρίσματα που είχαν ανακοινωθεί έχουν ξεκινήσει ήδη από τον Οκτώβριο μόνο που τώρα στο cast που θα επέστρεφε έχουν ενταχθεί και jaret leto (joker),joe manganiello (deathstroke),το υπόλοιπο cast που έχει επιστρέψει είναι Gal Gadot,Ben Affleck, Ray fisher, Henry cavil, Amber Heard (που τώρα τελευταία πολλά ακούγονται για αντικατάσταση αλλά δεν ξέρω και ούτε θα πάρω θέση). Τώρα στα υπόλοιπα νέα η επιστροφή του Leto ως joker λένε ότι θα είναι πιο επικίνδυνη και τρομακτική μορφή από αυτή που είδαμε στο SS ενώ υπάρχουν και οι φήμες ότι θα δούμε τον θάνατο του robin που μας ΄είχαν teaseαρει από το BvS. Επίσης πριν λίγες μέρες έσκασε ότι ο Snyder έκανε cast για την catwoman του DCEU την Carla Gugino και όπως πάντα συνοδεύεται από την φήμη πως ήταν παντρεμένη με τον Batman και χώρισαν 10 χρόνια πριν τα γεγονότα του BvS.Σε αυτό θα τοποθετηθώ και θα πω πως δεν με πειράζει που θα έχουμε για ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ catwoman batman και πως υποστηρίζω τα πάντα σε ότι έχει να κάνει με το zack's snyder justice league αλλά θα με βρουν απέναντί τους αν ξανα κάνουν το κλασσικό και παρατήσουν το υπέροχο wonderbat που πήγαν να μας δώσουν και δεν το έκαναν και το περιμέναμε τόσα χρόνια.Τώρα το καλύτερο το άφησα για το τέλος και είναι το ότι υπάρχει περίπτωση να δούμε και ένα justice league 2 το πιθανότερο όχι στο σινεμά αλλά πάλι όπως το snyder cut στο HBO max σαν συνέχεια του justice league όπως είπε και ο ίδιος ο σκηνοθέτης.Εγώ είμαι πανευτυχής με ότι έχει ανακοινωθεί μέχρι σήμερα δεν με χαλάει καθόλου που το έργο μεγαλώνει συνέχεια και εννοώ ότι προστίθενται συνέχεια νέες σκηνές και γυρνάνε ηθοποιοί από όλα το σύμπαν του DCEU επίσης θα ήθελα πολύ να επιβεβαιωθεί και το justice league 2 για να ολοκληρωθεί  επιτέλους αυτή η ιστορία.Αυτά τα νέα ότι δήποτε άλλο έχουμε θα ενημερώνω συνεχώς.Τώρα περιμένουμε την Τρίτη όπου θα έχουμε νέες ανακοινώσεις από τον Snyder.Περιμένω να πείτε και εσείς την γνώμη σας.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

57 λεπτά πριν, Νίκος Τσιλοπάνος είπε:

Περίμενα να σταματήσουν τις ανακοινώσεις αλλά ΕΥΤΥΧΩΣ έχουμε συνέχεια καινούργια νέα.Έτσι λοιπόν να τα πω όλα εν συντομία, τα extra γυρίσματα που είχαν ανακοινωθεί έχουν ξεκινήσει ήδη από τον Οκτώβριο μόνο που τώρα στο cast που θα επέστρεφε έχουν ενταχθεί και jaret leto (joker),joe manganiello (deathstroke),το υπόλοιπο cast που έχει επιστρέψει είναι Gal Gadot,Ben Affleck, Ray fisher, Henry cavil, Amber Heard (που τώρα τελευταία πολλά ακούγονται για αντικατάσταση αλλά δεν ξέρω και ούτε θα πάρω θέση). Τώρα στα υπόλοιπα νέα η επιστροφή του Leto ως joker λένε ότι θα είναι πιο επικίνδυνη και τρομακτική μορφή από αυτή που είδαμε στο SS ενώ υπάρχουν και οι φήμες ότι θα δούμε τον θάνατο του robin που μας ΄είχαν teaseαρει από το BvS. Επίσης πριν λίγες μέρες έσκασε ότι ο Snyder έκανε cast για την catwoman του DCEU την Carla Gugino και όπως πάντα συνοδεύεται από την φήμη πως ήταν παντρεμένη με τον Batman και χώρισαν 10 χρόνια πριν τα γεγονότα του BvS.Σε αυτό θα τοποθετηθώ και θα πω πως δεν με πειράζει που θα έχουμε για ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ catwoman batman και πως υποστηρίζω τα πάντα σε ότι έχει να κάνει με το zack's snyder justice league αλλά θα με βρουν απέναντί τους αν ξανα κάνουν το κλασσικό και παρατήσουν το υπέροχο wonderbat που πήγαν να μας δώσουν και δεν το έκαναν και το περιμέναμε τόσα χρόνια.Τώρα το καλύτερο το άφησα για το τέλος και είναι το ότι υπάρχει περίπτωση να δούμε και ένα justice league 2 το πιθανότερο όχι στο σινεμά αλλά πάλι όπως το snyder cut στο HBO max σαν συνέχεια του justice league όπως είπε και ο ίδιος ο σκηνοθέτης.Εγώ είμαι πανευτυχής με ότι έχει ανακοινωθεί μέχρι σήμερα δεν με χαλάει καθόλου που το έργο μεγαλώνει συνέχεια και εννοώ ότι προστίθενται συνέχεια νέες σκηνές και γυρνάνε ηθοποιοί από όλα το σύμπαν του DCEU επίσης θα ήθελα πολύ να επιβεβαιωθεί και το justice league 2 για να ολοκληρωθεί  επιτέλους αυτή η ιστορία.Αυτά τα νέα ότι δήποτε άλλο έχουμε θα ενημερώνω συνεχώς.Τώρα περιμένουμε την Τρίτη όπου θα έχουμε νέες ανακοινώσεις από τον Snyder.Περιμένω να πείτε και εσείς την γνώμη σας.

 

Λοιπόοοοον επιστροφή Leto δε με τρελαίνει εκτός αν αλλάξουν πολλά πράγματα, κάνουν καλύτερο μοντάζ και κυρίως σκηνοθετήσουν καλύτερα την ερμηνεία του. Αυτό το πράγμα στο Suicide Squad ήταν εκτός ελέγχου, λες και έκανε ό,τι ήθελε. Για Heard έχει βγει ένα petition που θέλει αντικατάσταση με Emilia Clarke, αλλά για μένα κολοκύθια τούμπανα μάλλον. Ο Fisher επίσης έχει μεγάλη διαμάχη με Warner Bros που δεν ξέρω αν θα επηρεάσει το Snyder Cut, αλλά σίγουρα μελλοντικές ταινίες.

 

Το WonderBat και μένα μου άρεσε, αλλά μετά διάβασα ότι δεν υπάρχει ουσιαστικά tension, δε θυμάμαι ποιος το είχε δηλώσει. Γενικότερα ο Batfleck είναι χαρακτήρας που μπορείς να κάνεις χαλαρά τριλογία για το background του μόνο από τα hints (Jason Todd, Penguin κτλ). Για Justice League 2 μακάρι, αλλά πολύ ακριβή παραγωγή για να μην πάει στις αίθουσες. Εδώ υπάρχει άπειρο υλικό και επενδύονται λεφτά για reshoots συν ότι υπάρχει το όφελος να προωθηθεί το HBO Max με ένα δυνατό άνοιγμα (για μένα ας πάρουμε χαμπάρι ότι το Snyder Cut βγαίνει για προώθηση του HBO Max και όχι λόγω των φανς, καμία εταιρεία δεν ακούει τόσο τον θόρυβο του κοινού όσον αυτόν του κέρδους), για μια νέα ταινία πρέπει να κάνεις τεράστια παραγωγή. 

 

Το ιδανικό θα ήταν ο Snyder να είχε ολοκληρώσει το όραμα πέντε ταινιών που είχε. Ήθελε Man of Steel, BvS, Justice League 1 και 2 και μία ακόμα που υποπτεύομαι πως θα ήταν το Injustice, δηλαδή θα πέθανε η Lois Lane στον πόλεμο με Darkseid και θα οδηγούσε τον Superman στο να γίνει ο Superman του Injustice. Δεν το έχω βέβαια 100% σίγουρο, είναι η δικιά μου εκδοχή. Τώρα το αν το όραμα αυτό θα άρεσε σε πολλούς ή θα προτιμούσαμε το DCEU χωρίς Snyder θα το αποφασίζαμε αφού το βλέπαμε πλήρες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.