Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φιγούρες justice leugue από τα Goodys


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  267
  • Reputation:   1425
  • Achievement Points:  290
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1937 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  21

Άνοιξα αυτό το θέμα γιατί σήμερα με έπιασε μια νοσταλγία και ήθελα να σας ρωτήσω κάτι.Θυμάμαι και λογικά πολλοί από εσάς αν πηγαίνατε με τα παιδιά σας ή αν ήσασταν εσείς παιδιά τα παλιά τα Goodys τότε που ήταν για παιδιά και έδιναν με κάθε γεύμα δώρο διάφορα παιχνίδια.Ήταν η εποχή τότε με τα αρκουδάκια και τον Ρουβά παλιές καλές εποχές.Θυμάμαι λοιπόν ως παιδάκι την περίοδο 2006-7-8 κάπου εκεί έδιναν μαζί με τα παιδικά γεύματα φιγούρες τις justice league και μάλιστα  από όσο θυμάμαι της animated justice league (2001-2004) και justice league unlimited.Το θυμάμαι σαν τώρα μάλιστα είχα ζητήσει τον batman και μου έδωσαν τον flash ,ήταν μεγάλες φιγούρες περίπου 20 εκατοστών μπορεί και παραπάνω και ήταν λεπτομερέστατες.Τις θυμάται κανείς άλλος και αν τι θυμάται μπορείτε να μου δώσετε περισσότερες πληροφορίες για τι φιγούρες???Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.

Επεξεργασία από Νίκος Τσιλοπάνος
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  383
  • Content Count:  3878
  • Reputation:   35245
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2052 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

17 λεπτά πριν, Νίκος Τσιλοπάνος είπε:

Άνοιξα αυτό το θέμα γιατί σήμερα με έπιασε μια νοσταλγία και ήθελα να σας ρωτήσω κάτι.Θυμάμαι και λογικά πολλοί από εσάς αν πηγαίνατε με τα παιδιά σας ή αν ήσασταν εσείς παιδιά τα παλιά τα Goodys τότε που ήταν για παιδιά και έδιναν με κάθε γεύμα δώρο διάφορα παιχνίδια.Ήταν η εποχή τότε με τα αρκουδάκια και τον Ρουβά παλιές καλές εποχές.Θυμάμαι λοιπόν ως παιδάκι την περίοδο 2006-7-8 κάπου εκεί έδιναν μαζί με τα παιδικά γεύματα φιγούρες τις justice league και μάλιστα  από όσο θυμάμαι της animated justice league (2001-2004) και justice league unlimited.Το θυμάμαι σαν τώρα μάλιστα είχα ζητήσει τον batman και μου έδωσαν τον flash ,ήταν μεγάλες φιγούρες περίπου 20 εκατοστών μπορεί και παραπάνω και ήταν λεπτομερέστατες.Τις θυμάται κανείς άλλος και αν τι θυμάται μπορείτε να μου δώσετε περισσότερες πληροφορίες για τι φιγούρες???

 

Πωπω τι μου θύμισες τώρα. Τρελή νοσταλγία.Είχα και τα αργκουντάκια τότε με το Ρουβά και τις φιγούρες της Justice League. Μάλιστα έβλεπα φανατικά τη σειρά στο Star οπότε αυτές τις φιγούρες τις είχα όλες και τις λάτρευα. Πλέον λόγω μετακόμισης από το σπίτι, έχουν μάλλον πάει στο χωριό, σίγουρα δεν τις έχω στο τωρινό σπίτι. Μπορείς να βρεις εικόνες τους πάντως σε αυτό το θρεντ:

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  267
  • Reputation:   1425
  • Achievement Points:  290
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1937 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  21

ψψψψ σε ευχαριστώ πολύ φίλε τώρα μόνο μένει αν βρω από που μπορώ να τις αγοράσω.Όντως τρελή νοσταλγία και η σειρά ότι πιο έπικο για μένα η καλύτερη justice league ever και animated και κομικ και όλα

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  267
  • Reputation:   1425
  • Achievement Points:  290
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1937 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  21

Να αν αυτή ήταν μάλλον ακριβώς ίδια αλλά σ flash 1832529966_.thumb.png.8615c9532c99375ebbc9d545af9bca9c.png

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.