Μετάβαση στο περιεχόμενο

Spider-Man (2002)


GRECOMISTAS .GR

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  35454
  • Group:  Members
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  45
  • Reputation:   119
  • Achievement Points:  45
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1571 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΥΧΓΡΟΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΗΣ MARVEL ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΩΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΕΕΣ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34510
  • Group:  Members
  • Topic Count:  25
  • Content Count:  383
  • Reputation:   1322
  • Achievement Points:  387
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1772 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Εμένα αγαπητέ  GRECOMISTAS.GR , μου αρέσει περισσότερο το Spiderman 3 και είναι η αγαπημένη μου ταινία Σπαιντερμαν, αλλά σίγουρα και το 1 και το 2, του Sam Raimi ειναι πολύ πολύ καλά(ειδικά το 2 από πολλούς θεωρείται η καλύτερη ταινία Σπαιντερμαν ever).

Τα the amazing spiderman με τον Άντριου Γκάρφιλντ δεν με έπεισαν τόσο(το 1 καλύτερο του 2 παρεπιπτόντως) όσο για την παρουσία του Τομ Χόλαντ στα δύο τελευταία Σπαιντερμαν

κρίνεται ''παιδική'' θα έλεγα. Νομίζω ο Τόμπι Μαγκουαΐρ ειναι για τον Σπαιντερμαν ότι και ο Κρίστοφερ Ρίβ για τον Σούπερμαν και ο Ρόμπερτ Παουελ για τον Ιησού από την Ναζαρέτ.

Τους ταίριαξε γάντι ο ρόλος. ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  35454
  • Group:  Members
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  45
  • Reputation:   119
  • Achievement Points:  45
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1571 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  16

3 ώρες πριν, spiderman είπε:

Εμένα αγαπητέ  GRECOMISTAS.GR , μου αρέσει περισσότερο το Spiderman 3 και είναι η αγαπημένη μου ταινία Σπαιντερμαν, αλλά σίγουρα και το 1 και το 2, του Sam Raimi ειναι πολύ πολύ καλά(ειδικά το 2 από πολλούς θεωρείται η καλύτερη ταινία Σπαιντερμαν ever).

Τα the amazing spiderman με τον Άντριου Γκάρφιλντ δεν με έπεισαν τόσο(το 1 καλύτερο του 2 παρεπιπτόντως) όσο για την παρουσία του Τομ Χόλαντ στα δύο τελευταία Σπαιντερμαν

κρίνεται ''παιδική'' θα έλεγα. Νομίζω ο Τόμπι Μαγκουαΐρ ειναι για τον Σπαιντερμαν ότι και ο Κρίστοφερ Ρίβ για τον Σούπερμαν και ο Ρόμπερτ Παουελ για τον Ιησού από την Ναζαρέτ.

Τους ταίριαξε γάντι ο ρόλος. ;)

ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΤΑΙΝΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΙΟΥ ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.