Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χρειάζομαι την βοήθειά σας vol 2


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά. Για άλλη μια φορά χρειάζομαι την βοήθεια των έμπειρων που βρίσκονται εδώ. Θέλω να παραγγείλω από το Amazon  έναν τόμο  του all star comics Archive editions. Θέλω να μου πείτε αν ξέρετε πόσο καιρό θα κάνει να έρθει,αν θα έρθει σε καλή κατάσταση και μην το παραλάβω σχισμένο η χτυπημένο και αν θα πληρώσω κάτι παραπάνω ας πούμε φόρο στο τελωνείο ή αν θα την βγάλω μόνο με την τιμή του τόμου και τα μεταφορικά. Όποιος γνωρίζει ας μου γράψει από κάτω ευχαριστώ πολύ.

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1873
  • Reputation:   11144
  • Achievement Points:  1888
  • Days Won:  24
  • With Us For:  3525 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  23

Από Amazon Αγγλίας, Γερμανίας, Γαλλίας κλπ δεν θα πληρώσεις τελωνείο σίγουρα. Γενικά τσέκαρε Amazon.co.uk και όχι Amazon.cοm. Αν το παίρνεις από το επίσημο Amazon και όχι από μεταπωλητές, μεταχειρισμένο κλπ, από Amazon UΚ δε θα έχεις κανένα θέμα. Κατά κανόνα έρχονται σε κάποια χαρτονένια συσκευασία, σε καλή κατάσταση. Τώρα να 'σαι ατυχος μια στο εκατομμύριο και να έρθει κάτι χτυπημένο, μέσα στο παιχνίδι είναι. Γενικά όμως φτάνουν σε καλή κατάσταση. Όσον αφορά το πόσο καιρό θα κάνει, αυτό παίζεται. Μπορεί 2 βδομάδες, μπορεί και 1 μήνα. Παραπάνω δύσκολο. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33825
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  259
  • Reputation:   1393
  • Achievement Points:  281
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

38 λεπτά πριν, Tsaklas είπε:

Από Amazon Αγγλίας, Γερμανίας, Γαλλίας κλπ δεν θα πληρώσεις τελωνείο σίγουρα. Γενικά τσέκαρε Amazon.co.uk και όχι Amazon.cοm. Αν το παίρνεις από το επίσημο Amazon και όχι από μεταπωλητές, μεταχειρισμένο κλπ, από Amazon UΚ δε θα έχεις κανένα θέμα. Κατά κανόνα έρχονται σε κάποια χαρτονένια συσκευασία, σε καλή κατάσταση. Τώρα να 'σαι ατυχος μια στο εκατομμύριο και να έρθει κάτι χτυπημένο, μέσα στο παιχνίδι είναι. Γενικά όμως φτάνουν σε καλή κατάσταση. Όσον αφορά το πόσο καιρό θα κάνει, αυτό παίζεται. Μπορεί 2 βδομάδες, μπορεί και 1 μήνα. Παραπάνω δύσκολο. 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.