Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις

Τίτλος:
PLAYBOY
Εκδοτική:
MEDIA DIVERSITY MON IKE Λίστα εκδόσεων
Hμερ. έκδοσης:
12-2018
Εξώφυλλα:
1 + 1 Οπισθόφυλλα ΕΔΩ ΛΙΣΤΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ  (Λείπουν τα: 1-2)
Τεύχη:
3
Κατηγορία:
Σειρά/Αυτοτελή
Είδος εντύπου:
Περιοδικό
Βιβλιοδεσία:
Ράχη με μαλακό εξώφυλλο
Περιεχόμενο:
Ποικίλης Ύλης,Ερωτικά
Περιοδικότητα:
Ακανόνιστη
Μέγεθος:
21.0 x 28.0
Σελίδες:
172
Χρώμα:
Έγχρωμο (ΕΓΧ)
Επιμέλεια:
Μαρίνα Κατσανού
Προέλευση:
Αμερικανική
ISBN:
977-110-771-400-8
Ονομαστική τιμή:
2,90€

  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  131
  • Content Count:  2595
  • Reputation:   15848
  • Achievement Points:  2643
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5314 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

PLAYBOYC_0003.jpg

 

Το Δεκέμβριο του 2018 ξεκίνησε η Γ' περίοδος του γνωστού αντρικού περιοδικού Playboy με τη συνεργασια της εφημερίδας "Παραπολιτικά" όπου πρώτα δίνεται με το Σαββατιάτικο φύλλο της και μετα κυκλοφορεί αυτόνομα στα περίπτερα με τιμή 2,90 ευρώ. Το δεύτερο τεύχος βγήκε τον Απρίλιο του 2019 ενώ το τρίτο τον Ιούλιο του 2019. Η ύλη παρέμεινε παραπλήσια με το παρελθόν με άρθρα, συνεντεύξεις και φυσικά πολλές φωτογραφίες ελαφρά ντυμένων γυναικών.

 

stoixeia.jpg

 

Τις παρουσιάσεις των Α΄και Β' περιόδων με περισσότερα στοιχεία θα βρείτε εδώ και εδώ αντίστοιχα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34510
  • Group:  Members
  • Topic Count:  25
  • Content Count:  383
  • Reputation:   1322
  • Achievement Points:  387
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1771 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Ερώτηση, τι δουλειά έχει ένα τσοντοπεριοδικό με τα κόμικς?

Παρακαλώ την διαχείρηση να το κατεβάσει... είναι άσχετο με το  forum!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12721
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  88
  • Content Count:  1922
  • Reputation:   17533
  • Achievement Points:  1922
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5032 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Οση σχεση εχουν και τα Elle, Madame Figaro, Miss Glitter και  TV Εθνος.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34510
  • Group:  Members
  • Topic Count:  25
  • Content Count:  383
  • Reputation:   1322
  • Achievement Points:  387
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1771 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Tότε φίλε μου δεν θα πρέπει να ''ανεβαίνουν'' στο φόρουμ τέτοια θέματα, άσχετα με το φόρουμ. Εδώ νομίζω είμαστε για τα κόμικ ας γίνει άλλο φόρουμ για τα περιοδικά γενικότερα.

πχ το Greek Magazine Forum κτλ πείτε το όπως θέλετε

Με εκτίμηση 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

image.png

 

πάνω δεξιά :) Και δεν θα το ξαναβρείς ποτέ μπροστά σου :) 

Εάν πάλι δεν επιθυμείς να βλέπεις γενικώς τα τόπικ αυτής της ενότητας, το λες και θα βρεθεί μια λύση :) 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1710
  • Content Count:  9040
  • Reputation:   64275
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

30 min ago , spiderman said:

Tότε φίλε μου δεν θα πρέπει να ''ανεβαίνουν'' στο φόρουμ τέτοια θέματα, άσχετα με το φόρουμ. Εδώ νομίζω είμαστε για τα κόμικ ας γίνει άλλο φόρουμ για τα περιοδικά γενικότερα.

πχ το Greek Magazine Forum κτλ πείτε το όπως θέλετε

Με εκτίμηση 

Η Κοινότητα, εκτός από τα κόμικς που είναι ο κυρίως στόχος της, ασχολείται και με πάρα πολλά άλλα θέματα που ενδιαφέρουν τα μέλη της (περιοδικά, λαικά αναγνώσματα, ταινίες, σειρές βιβλίων, παιχνίδια, παρελκόμενα και πάει λέγοντας). Όλα έχουν ενότητες που φαίνεται καθαρά το περιεχόμενό τους. Αν δεν σε ενδιαφέρουν, απλά αγνόησέ τα και επικεντρώσου σε ότι έχει σχέση με τα κόμικς.

Αν σε ενοχλεί που τα βλέπεις, πες το μας και θα βρούμε ένα τρόπο να μη τα βλέπεις καθόλου (όπως ανέφερε και ο germ) :)

 

:cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34510
  • Group:  Members
  • Topic Count:  25
  • Content Count:  383
  • Reputation:   1322
  • Achievement Points:  387
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1771 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

1 λεπτό πριν, Valtasar είπε:

Η Κοινότητα, εκτός από τα κόμικς που είναι ο κυρίως στόχος της, ασχολείται και με πάρα πολλά άλλα θέματα που ενδιαφέρουν τα μέλη της (περιοδικά, λαικά αναγνώσματα, ταινίες, σειρές βιβλίων, παιχνίδια, παρελκόμενα και πάει λέγοντας). Όλα έχουν ενότητες που φαίνεται καθαρά το περιεχόμενό τους. Αν δεν σε ενδιαφέρουν, απλά αγνόησέ τα και επικεντρώσου σε ότι έχει σχέση με τα κόμικς.

Αν σε ενοχλεί που τα βλέπεις, πες το μας και θα βρούμε ένα τρόπο να μη τα βλέπεις καθόλου (όπως ανέφερε και ο germ) :)

 

:cheers3:

Φίλε μου νόμιζα ότι το φόρουμ ασχολείται μόνο με τα κόμικς και ότι έχει να κάνει με αυτά(περιοδικά, παιγνίδια, βίντεο γκέιμς, ταινίες, σάουντρακ κτλ) κάτι που νομίζω είναι και ο ρόλος του.

Τώρα αν ασχολείστε και με άλλα θέματα(δεν το ξέρω καθότι είμαι καινούργιος στο φορουμ, 2,5 μήνες μέλος) οκ, κανένα πρόβλημα. Να ρωτήσω δλδ μπορώ να ανεβάσω πχ ένα βιβλίο ψυχολογίας ή φιλοσοφίας και να το σχολιάσουμε;

Το λέω επειδή το Greek Comics σαν τίτλος αναφέρεται σε κόμικς όχι σε βιβλία γενικά αλλιώς θα λεγόταν Greek Books ή κάνω λάθος; Επειδή δεν ξέρω την όλη φιλοσοφία σας, ρωτάω...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Στη Γενική Συζήτηση μπορείς να ανεβάσεις ο,τι τραβάει η ψυχούλα σου :) (φτάνει να μην αφορά πολιτικά + αθλητικά :) και να μη βρίζει μέλη κλπκλπκλπ :) προφανές το 2ο σκέλος νομίζω) Από εκεί και πέρα, οι υπόλοιπες ενότητες, νομίζω πως με μια ματιά στο τι περιέχουν, δείχνει και την λογική με την οποία έχουν στηθεί και τι μπαίνει στην κάθε μια :) 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Για κάποιον περίεργο λόγο στα αυτόνομα βιβλία δεν έχετε φτιάξει ακόμα κατηγορία, Νίκο. Επομένως εάν το βιβλίο που ενδεχομένως σκέφτεται ο φίλος παραπάνω είναι αυτόνομο και δεν ανήκει σε κάποια σειρά (για να μπει στην κατηφορία "Σειρές Βιβλίων"), δε μπορεί να το παρουσιάσει. Εάν το βάλει στη "Γενική Συζήτηση" η παρουσίασή του αργά ή γρήγορα θα χαθεί...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

 Θα πάει να κάνει παρέα με τα 170 περίπου θέματα που έχω ανοίξει σε εκείνη την ενότητα για να βγάλω από μέσα μου κάποια πράγματα και να τα κουβεντιάσω με όποιον έχει το κέφι :) Από απλό χιούμορ, μέχρι ιστορικά θέματα (που άπτονται τρομερά του ενδιαφέροντός μου) μέχρι ζωγράφους/καλλιτέχνες που μου έκαναν μπιου και νομίζω ότι θα έκαναν μπιου και σε άλλους, μέχρι σχόλια σε κόμικ που δεν έχουν παρουσίαση και που για τον χ/ψ λόγο δεν ήθελα να κάνω παρουσίαση αλλά ήθελα να μοιραστώ σκέψεις μου και να ακούσω σκέψεις άλλων :) Χωρίς να αναγκάζω κανέναν από όσους είναι εθελοντικά μέσα στην ΔΟ να κάνουν χαμαλοδουλειά για το δικό μου γούστο :) 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29453
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1286
  • Reputation:   5863
  • Achievement Points:  1288
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3910 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σορρυ παιδια ,δεν εχω γραψει σε αλλους σχολια για την αποψη τους, αλλα πρωτον:thinking:ειναι το πλειμπου βιβλιο?γιατι τοση ωρα οι παραπανω αποψεις ολο για βιβλια μιλανε και δευτερον,συγνωμη για τον φιλο σπαιντερμαν, δεν το ξερω δεν τον εχω δει αλλα φιλε σπαιντερμαν ανοιξες ένα θεμα ,δεν ξερω ισως πειραχτηκες για το εν λογω περιοδικο,σεβαστον,αλλα όμως εχεις βαλει σε σκεψεις και τους υπολοιπους αν είναι σωστο να υπαρχουν τετοια περιοδικα σε ένα σαιτ για τα κομικς, εμενα μου αρεσουν και δεν εχω κανενα πρόβλημα, γιατι να μην γινει δεκτη η δικη μου αποψη και αλλων τοσων που μας αρεσουν και να γινει δεκτη η δικη σου γιατι απλος δεν ταιριαζουν σε ένα σαιτ για τα κομικς,νομιζω δεν το εχεις σκεφτει καλα το θεμα και στο κατω κατω υπαρχει και το εν λογω κουμπι.Τωρα δεν ξερω τι γνωμη θα σχηματισεις για εμενα που μου αρεσει να τα βλεπω αλλα ας σεβαστούμε την πλειοψηφια.Αυτα!!!:cheers4:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34510
  • Group:  Members
  • Topic Count:  25
  • Content Count:  383
  • Reputation:   1322
  • Achievement Points:  387
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1771 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

1 ώρα πριν, deadneighbours είπε:

Σορρυ παιδια ,δεν εχω γραψει σε αλλους σχολια για την αποψη τους, αλλα πρωτον:thinking:ειναι το πλειμπου βιβλιο?γιατι τοση ωρα οι παραπανω αποψεις ολο για βιβλια μιλανε και δευτερον,συγνωμη για τον φιλο σπαιντερμαν, δεν το ξερω δεν τον εχω δει αλλα φιλε σπαιντερμαν ανοιξες ένα θεμα ,δεν ξερω ισως πειραχτηκες για το εν λογω περιοδικο,σεβαστον,αλλα όμως εχεις βαλει σε σκεψεις και τους υπολοιπους αν είναι σωστο να υπαρχουν τετοια περιοδικα σε ένα σαιτ για τα κομικς, εμενα μου αρεσουν και δεν εχω κανενα πρόβλημα, γιατι να μην γινει δεκτη η δικη μου αποψη και αλλων τοσων που μας αρεσουν και να γινει δεκτη η δικη σου γιατι απλος δεν ταιριαζουν σε ένα σαιτ για τα κομικς,νομιζω δεν το εχεις σκεφτει καλα το θεμα και στο κατω κατω υπαρχει και το εν λογω κουμπι.Τωρα δεν ξερω τι γνωμη θα σχηματισεις για εμενα που μου αρεσει να τα βλεπω αλλα ας σεβαστούμε την πλειοψηφια.Αυτα!!!:cheers4:

Φίλε μου μια χαρά είναι το Playboy όπως και για τις κοπέλες το Playgirl που δεν κυκλοφορεί στην χώρα μας, απλά έθεσα το θέμα αν πρέπει να βρίσκεται σε ένα forum που είναι για κόμικ, τέσπα δεν έχω προσωπικό πρόβλημα, αν το forum

επιτρέπει αυτό το περιοδικό(όχι βιβλίο) όλα οκ. Απλά ίσως εδώ μέσα να βλέπουν και ανήλικα παιδιά δεν ξέρω κατά πόσο είναι σωστό, άλλο το forum να απευθυνόταν στους ενήλικες και μόνο.

Αν γίνεται ας φτιαχτεί μία κατηγορία ΒΙΒΛΙΑ γιατί θέλω να ανεβάσω κάποια και να τα σχολιάσουμε αν φυσικά θέλετε :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31159
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  283
  • Content Count:  5004
  • Reputation:   32746
  • Achievement Points:  5005
  • Days Won:  99
  • With Us For:  3088 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

6 λεπτά πριν, spiderman είπε:

Αν γίνεται ας φτιαχτεί μία κατηγορία ΒΙΒΛΙΑ γιατί θέλω να ανεβάσω κάποια και να τα σχολιάσουμε αν φυσικά θέλετε :)

 

Όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω, υπάρχει η ενότητα  Σειρές Βιβλίων, αν και εφόσον μιλάμε για σειρά και όχι για ένα βιβλίο μεμονωμένα.  :)

 

Σε διαφορετική περίπτωση, πας στην ενότητα ΑΡΘΡΑ-ΜΕΛΕΤΕΣ εκτός κόμικς, οπού εκεί μπορείς να ξεκινήσεις το θέμα που σε ενδιαφέρει

και να δεις και άλλες δουλειές/έρευνες των μελών του GC. :)

 

Στο θέμα των περιοδικών, δεν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω, απ' ότι ειπώθηκε από τους δυο κόκκινους πιο πάνω. :)

 

:holidays3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

7 ώρες πριν, germanicus είπε:

 Θα πάει να κάνει παρέα με τα 170 περίπου θέματα που έχω ανοίξει σε εκείνη την ενότητα για να βγάλω από μέσα μου κάποια πράγματα και να τα κουβεντιάσω με όποιον έχει το κέφι :) Από απλό χιούμορ, μέχρι ιστορικά θέματα (που άπτονται τρομερά του ενδιαφέροντός μου) μέχρι ζωγράφους/καλλιτέχνες που μου έκαναν μπιου και νομίζω ότι θα έκαναν μπιου και σε άλλους, μέχρι σχόλια σε κόμικ που δεν έχουν παρουσίαση και που για τον χ/ψ λόγο δεν ήθελα να κάνω παρουσίαση αλλά ήθελα να μοιραστώ σκέψεις μου και να ακούσω σκέψεις άλλων :) Χωρίς να αναγκάζω κανέναν από όσους είναι εθελοντικά μέσα στην ΔΟ να κάνουν χαμαλοδουλειά για το δικό μου γούστο :) 

 

:cheers5: 

Βασικά Νίκο, πήρες όσο πιο στραβά μπορούσες το δικό μου σχόλιο και δεν καταλαβαίνω γιατί... Εννοώ πως θα χαθεί επειδή δεν υπάρχει κάποιο Index που να το αναδείξει εάν θέλει να ψάξει κάποιος τι έχει παρουσιαστεί και προσωπικά, τουλάχιστον, δε θα έμπαινα να ψάξω εκεί μέσα μήπως και έχει παρουσιαστεί κάποια τηλεοπτική σειρά εκτός κόμικς, κάποιο βιβλίο, κάτι, στα τυφλά... Χρησιμοποιώ τα indexes και μόνο! Τέλος πάντων, απλώς υπέθεσα ότι ενδιαφέρει προτίστως η καταγραφή σειρών που δεν αφορούν κόμικς η κοινότητα, για να ξεδιπλωθεί καλύτερα η χρησιμότητα της βάσης δεδομένων (αν λείπει κάτι, αν κάτι είναι περιττό κτλ.) και η αλήθεια είναι πως ήλπιζα για μια απάντηση που αφορά ενότητα η οποία ενδεχομένως υπήρχε και δεν είχα πάρει χαμπάρι ακόμη... :)  Δεν πέταξα μπηχτή αν αυτό νόμιζες... :NoNo:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  131
  • Content Count:  2595
  • Reputation:   15848
  • Achievement Points:  2643
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5314 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

Είδα και εγώ τόσες απαντήσεις σε παρουσίαση μου για περιοδικό (που συνήθως τα μόνα ποσραρισματα είναι τα επόμενα εξώφυλλα) και παραξενεύτηκα. Τελικά δεν ήταν για να εκθειασετε το εξαιρετικό μου σκαναρισμα εξωφύλλου ούτε και το λογοτεχνικής υφής κείμενο που το συνόδευε άξιο να μπει στο ανθολογιο του δημοτικού σχολείου αλλά για να κουβεντιασετε off-topic!! Αχχχ θα το πιω και το ποτηριο τούτο γιατί έτσι είμαστε οι μεγάλοι καλλιτέχνες! Μόνο μετά θάνατον θα αναγνωριστουμε και θα μπουν τα νήματα που ανοίξαμε στα μουσεία μοντέρνας τέχνης γιατί τουλάχιστον τις δικές μου παρουσιάσεις για εκεί τις πρόοριζω. Μα τι κουβεντιάσαμε εδώ μέσα τελικά? Έχω την αμυδρά εντύπωση ότι και εγώ παρασύρθηκα και βγήκα off-topic. Είδες τι σου κάνει η πολλη ζεστή? Κάθεσαι μέσα στη νύχτα και γραφεις.... 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μια χαρά είναι οι παρουσιάσεις οποιουδήποτε εντύπου! Και εφόσον τα ελληνικά κόμικς έχουν στη συντριπτική τους πλειοψηφία παρουσιαστεί και δεν υπάρχει καμία κοινότητα εκεί έξω για ν' ασχοληθεί σοβαρά με παρουσιάσεις οποιουδήποτε άλλου εντύπου, το "Greekcomics" ανέλαβε να το κάνει και μάλιστα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο! Δυστυχώς για τα μικρά παιδιά δε μπορούν να γίνουν και πολλά πράγματα, αλλά νομίζω πως υπάρχουν πολύ μεγαλύτεροι κίνδυνοι έξω απ' αυτή την κοινότητα απ' τους οποίους θα πρέπει να τα προστατεύει ένας ενημερωμένος γονέας... Ας ξεκινήσει απ' τα βασικά, όπως το να μην τα φωτογραφίζει 100 φορές το 24ωρο και να τα μοστράρει στα κοινωνικά δίκτυα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34510
  • Group:  Members
  • Topic Count:  25
  • Content Count:  383
  • Reputation:   1322
  • Achievement Points:  387
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1771 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Σήμερα ξεκίνησα να διαβάζω το ''ΑΠΟ ΤΟ ΘΙΒΕΤ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ ΣΤΟΝ ΓΕΡΟΝΤΑ ΠΑΪΣΙΟ'' του Γιάννη Κοτζάμπαση και θα με ενδιέφερε να το ποστάρω να το συζητήσουμε,

αναφέρεται σε ''μαγείες'', ''δαιμόνια'' κτλ ως ΑΛΗΘΙΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ :thinking:-έτσι λέει ο συγγραφέας που είναι καθηγητής βυζαντινής μουσικής. Τις επόμενες μέρες θα το ποστάρω

με αποσπάσματα να μου πείτε τις απόψεις σας.

Thanks

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4346
  • Reputation:   33863
  • Achievement Points:  4413
  • Days Won:  97
  • With Us For:  6156 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Πάντως μέσα στη καλοκαιρινή ραστωνη να διαβάζεις ένα τοπικ που ξεκινάει από ένα σαγκουινι με ένα δάχτυλο εφαπτόμενο και καταλήγει στο Θιβέτ και στον Παϊσιο είναι βγαλμένο από τα καλύτερα υγρά όνειρα του Τομ Ρόμπινς.Οποτε με την ευκαιρία προτείνω για ανάγνωση το "Αγριεμενοι ανάπηροι επιστρέφουν από καυτά κλίματα".

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.