Μετάβαση στο περιεχόμενο

Hawkeye (2021)


Matt

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  33343
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  156
  • Reputation:   779
  • Achievement Points:  156
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2026 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Ο Jeremy Renner θα κρεμάσει το τόξο του στη σειρά του Disney+ με τίτλο "Hawkeye".

 

D_95D-nWsAA9xz3.thumb.jpg.a2cfc99d2663aec938edd313f9368885.jpg

 

Για την ακρίβεια θα παραδώσει το τόξο του, αφού η υπόθεση αναμένεται να επικεντρωθεί στη μετάβαση από τον Clint Barton στην Kate Bishop.

 

Clint-Barton-Kate-Bishop-fraction-aja-1024x513.thumb.jpg.092e075ad167ac8d04e87b67d7fb027f.jpg

 

Πρεμιέρα: Τέλη 2021

 

[imdb=tt10160804]

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 7 months later...

  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

 

Έσκασε πρώτο trailerάκι, πάμε για 100% χριστουγεννιάτικη σειρούλα, από μένα ούτε κρύο ούτε ζέστη, αφού έχουμε δει λίγα μέχρι στιγμής.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

τιλερεουτεκρυοουτεζεστη????!?!?!?!?! ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

 

οκ. ξέρω. ντε γκουστίμπους. οκ. συμφωνώ. ντε γκουστίμπους. οποιανού δεν του αρέσει, δεν έχει γκουστίμπους ρε! :D μου άρεσε παααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααρα πολύ (έπιασα σε πλάτος όλη μου την οθόνη :D πιθανότατα να χαλάω τη δομή στους άλλους τώρα.... γουελ. HOU KERS? :D να πάρετε μεγαλύτερη οθόνη ρε :D

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

τι?τελειωσανκιολαςταπρωταδυοεπεισοδια?θελωκαιτααλλατεσσερα!τωρα!χθες!πουντα?

 

:D πέρασα υπέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεροχααααααααααααααααααααα :icecream::blob7:

 

να είναι ίσως κάτι που θα μπορέσει επιτέλους να αντικαταστήσει το Die Hard ως το απόλυτο Xmas thing? :D οκ. νταξ. υπερβάλω. :) όσοι δεν γούσταραν το Wandavision αλλά γούσταραν το Falcon and Winter Soldier, μπορούν να το προσπεράσουν αυτό εδώ με χαρακτηριστική άνεση :) δεν είναι για εσάς παλλουκάρια. Αυτό εδώ είναι για εμάς, τους άλλους :) 

 

η δε Hailee Steinfeld είναι εξαιρετική! και στο πως αποδίδει τον χαρακτήρα και σε μεγάλο βαθμό στις χορογραφίες. Τον Renner τον ξέρουμε. Κλασσικός, αξιαγάπητος και επιτέλους τον παίρνουμε σε μεγάλες δόσεις. 

Έχουν περάσει 9 χρόνια απ'όταν ξεκίνησαν τα εκπληκτικά Hawkeye των Fraction+Aja? :wow: Ευκαιρία να τα ξαναξεκοκαλίσω :) 

 

κάποια από τα tropes/μοτιφ της ιστορίας είναι 1000% γνωστά. Νομίζω όμως πως έχουν κάνει καλή δουλειά και ως διαλόγους και ως κινηματογράφηση και ως ηθοποιούς ώστε να μην ενοχλούν.

 

μιλώντας για κινηματογράφηση, είδα μια λουσάτη παραγωγή, που γέμιζε το μάτι. Όπως λχ γεμίζει το μάτι το Law and Order SVU. Όπως γέμιζε το μάτι το GoT. Όπως ΔΕΝ γεμίζει το μάτι το Witcher ή το Foundation ή το NCIS Los Angeles ή ένα κάρο άλλες τηλεοπτικές σειρές που *νοιώθεις* ότι βλέπεις τηλεόραση, κάτι που δεν έχει αρκετούς κομπάρσους, κάτι που εξελίσσεται σε σχετικά "αποστειρωμένο" περιβάλλον.

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

τέλεψε :) ανάμεικτα συναισθήματα. Έλπιζα για κάτι καλύτερο. Όχι ότι δεν ήταν καλό. Αλλά... :) Η χημεία των 2 Hawkeye ήταν εξαιρετική. Ξεκίνησε πάρα πολύ καλά, κάπου στο δρόμο είχα μια αίσθηση ότι κάπου, κάπως, κάτι δεν πήγαινε και τόσο καλά, μου άρεσε το φινάλε. Είναι σίγουρα καλύτερο από το Falcon and the Winter Soldier (που δεν είναι και κανένα κατόρθωμα... :) ), καλύτερο από το Loki (που και αυτό δεν ήταν ισάξιο των προσδοκιών μου), χειρότερο από το Wandavision (ούτε και αυτό είναι κατόρθωμα :) δύσκολα να φτιαχτεί ξανά κάτι τόσο καλό :) ). Ως ένα τυπικό αντικείμενο του MCU, δεν ήταν βαρύ και είχε αρκετό χιούμορ. Συνολικά δε, μου φάνηκε καλύτερο από τις περισσότερες ταινίες. Να φταίει το ότι με είχε ενθουσιάσει τόσο το Wandavision που περίμενα παπάδες? Ίσως να φταίει ότι πήγε κάπως safe. Κάποια από τα καλύτερα στοιχεία του (το χιούμορ της Kate Bishop ή η Tracksuit Mafia) νομίζω πως έρχονται από το κόμικ των Fraction+Aja. Ίσως να το αγαπούσα περισσότερο εάν είχε κάτι το διαφορετικό, όπως το είχε το Wandavision, όπως το είχε το εικαστικό σκέλος του Aja. (τώρα που το σκέφτομαι αγάπησα το musical και το cosplay (προσπαθώ να αποφύγω σπόιλερς) που δεν τα έχουμε ξαναδεί στο MCU και ήταν διαφορετικά).

Νομίζω πάντως ότι θα γεράσει όμορφα. Άνετα το ξαναβλέπω. Comfort food καταστάσεις :) 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Πριν από 1 ώρα, germanicus είπε:

τέλεψε :) ανάμεικτα συναισθήματα. Έλπιζα για κάτι καλύτερο. Όχι ότι δεν ήταν καλό. Αλλά... :) Η χημεία των 2 Hawkeye ήταν εξαιρετική. Ξεκίνησε πάρα πολύ καλά, κάπου στο δρόμο είχα μια αίσθηση ότι κάπου, κάπως, κάτι δεν πήγαινε και τόσο καλά, μου άρεσε το φινάλε. Είναι σίγουρα καλύτερο από το Falcon and the Winter Soldier (που δεν είναι και κανένα κατόρθωμα... :) ), καλύτερο από το Loki (που και αυτό δεν ήταν ισάξιο των προσδοκιών μου), χειρότερο από το Wandavision (ούτε και αυτό είναι κατόρθωμα :) δύσκολα να φτιαχτεί ξανά κάτι τόσο καλό :) ). Ως ένα τυπικό αντικείμενο του MCU, δεν ήταν βαρύ και είχε αρκετό χιούμορ. Συνολικά δε μου φάνηκε καλύτερο από τις περισσότερες ταινίες. Να φταίει το ότι με είχε ενθουσιάσει τόσο το Wandavision που περίμενα παπάδες? Ίσως να φταίει ότι πήγε κάπως safe. Κάποια από τα καλύτερα στοιχεία του (το χιούμορ της Kate Bishop ή η Tracksuit Mafia) νομίζω πως έρχονται από το κόμικ των Fraction+Aja. Ίσως να το αγαπούσα περισσότερο εάν είχε κάτι το διαφορετικό, όπως το είχε το Wandavision, όπως το είχε το εικαστικό σκέλος του Aja. (τώρα που το σκέφτομαι αγάπησα το musical και το cosplay (προσπαθώ να αποφύγω σπόιλερς) που δεν τα έχουμε ξαναδεί στο MCU και ήταν διαφορετικά).

Νομίζω πάντως ότι θα γεράσει όμορφα. Άνετα το ξαναβλέπω. Comfort food καταστάσεις :) 

 

:cheers5: 

Συμφωνώ στα περισσότερα, διαφωνώ λίγο ως προς την σύγκριση με το WandaVision και το πόσο καλό ήταν κι εκείνο τελικά. Ναι είχε μια πολύ καλή ιδέα, ναι την πήγε μέχρι ένα σημείο πολύ καλά ως προς την εκτέλεση, αλλά ακόμα και το WandaVision κατέληξε να είναι μία από τα ίδια που προσφέρει στις περισσότερες περιπτώσεις το MCU. Δεν πήγε στο μέγιστο την προοπτική που είχε. Αυτό είδα και ένιωσα εγώ τουλάχιστον. Μπορεί για κάποιους η καλύτερη σειρά να είναι αυτή. Για μένα η απόσταση με το Hawkeye δεν είναι και τόσο μεγάλη και συνολικά δεν μας έχει προσφέρει κανένα αριστούργημα μέχρι τώρα η Disney.

Επεξεργασία από StefanosPap
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6266
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  410
  • Reputation:   2264
  • Achievement Points:  411
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5726 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Το τελείωσα και εγώ. Αρκετά καλή σειρά,  χωρίς ωστόσο να βγάζει μάτια. Έχω την εντύπωση ότι πλέον είναι αντιληπτό το που περίπου κινούνται  οι σειρές της Disney και προσωπική μου άποψη είναι ότι δύσκολα θα δούμε περισσότερα απο μελλοντικές σειρές. Στα του Hawkeye τώρα, αρκετά καλές οι ερμηνείες με την Steinfeld να κερδίζει τις εντυπώσεις και να δίνει νέο ενδιαφέρον στον χαρακτήρα, ενώ δυνατό σημείο είναι και το καλό χιούμορ. Ό,τι πρέπει για Χριστούγεννα!

 

Υ.Γ. Κι εγώ λάτρεψα το μιούζικαλ!! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • nikolas12 changed the title to Hawkeye (2021)

  • Member ID:  33354
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  380
  • Content Count:  3846
  • Reputation:   34882
  • Achievement Points:  2310
  • Days Won:  259
  • With Us For:  2023 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Σε μια χρονιά που οι σειρές της Marvel κινήθηκαν σε πολύ ικανοποιητικό επίπεδο, θεωρώ λογικό το να κλείσεις με μια χριστουγεννιάτικη ιστορία, ειδικά όταν διαδραματίζεται στη Νέα Υόρκη. To άξιζε ένα προσωπικό project o Jeremy Renner ως Hawkeye και θεωρώ ότι αυτή η σειρά είναι μια πύλη για την ανάπτυξη πολλών νέων projects της Marvel παρά μια σειρά που θα μπορούσε να έχει και δεύτερη ή περισσότερες σεζόν. Είναι καθαρά side χαρακτήρας ο Hawkeye και τέτοιος θεωρώ ότι θα παραμείνει. Σε πρώτη φάση η όλη σειρά είναι μια χριστουγεννιάτικη ιστορία για το πως προσπαθεί ένας πατέρας να τελειώσει τις δουλειές του για να γυρίσει για Χριστούγεννα στην οικογένεια. Άσχετα βέβαια αν ο πατέρας είναι υπερήρωας.

 

Μας σύστησε την Kate Bishop, η οποία είχε εξαιρετική χημεία με τον Renner και θεωρώ πως έχει μέλλον, ειδικά αν πάνε για Young Avengers. Έκλεισε πολύ συγκινητικά το story της Yelena από το Black Widow, αλλά και γενικότερα τον arc της Black Widow σχετικά με τον θάνατο της και το πως ένιωσαν οι άνθρωποι κοντά της σχετικά με αυτόν. Η σύγκρουση Hawkeye-Yelena αν και μικρό subplot εξελίσσεται όμορφα. Μέσα στις εξελίξεις, η σειρά μας έφερε την Echo και τη δική της σειρά που ετοιμάζεται, αφού το συγκεκριμένο side story παρουσιάζει ενδιαφέρον και θεωρώ ότι η Maya Lopez ήταν αρκετά καλή στο ρόλο. 

 

Τέλος σύστησε ή επανέφερε χαρακτήρες που θέλαμε στο MCU και που σίγουρα θα επαναλάβουν το ρόλο τους. 

Spoiler

Ειδικά από το Daredevil έχουμε σιγά σιγά τις πρώτες δύο εμφανίσεις, των Matt και Kingpin, ο οποίος φυσικά στο κυρίως MCU μπορεί να κάνει παπάδες σε αρκετές σειρές.

 

Γενικότερα χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα είναι όμορφη και τα action sequences καλοδουλεμένα, σε γενικές γραμμές ξεκινάει καλά, συνεχίζει καλά και τελειώνει με μικρό underdeliver, συνολικά όμως το πρόσημο είναι θετικό, ειδικά όσον αφορά τη συνέχεια του σύμπαντος της Marvel. Feelgood σειρούλα, σίγουρα όχι στο επίπεδο του Wandavision, αλλά με τη γιορτινή ατμόσφαιρα και την ωραία δράση με κέρδισε.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94406
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Hawkeye ή αλλιώς η χριστουγεννιάτικη ιστορία του MCU | Season Review 

 

Είχε πλάνο, είχε ζεστασιά, αλλά κάποιες αποφάσεις το…κρυώνουν

 

Hawkeye-review.jpg

 

Το όραμα της Marvel Studios να παραδώσει μια χριστουγεννιάτικη ιστορία εντός του MCU, υπό την μορφή μιας σειράς που θα κυκλοφορεί κιόλας εν μέσω της εορταστικής περιόδου, ομολογώ ότι είχε το ρίσκο του. Οι πρώτες εντυπώσεις μου για το Hawkeye, λοιπόν, ήταν αρκετά θετικές, αν και δεν μπόρεσα να παραβλέψω με τίποτα -και ακόμη δε χωνεύω- τα τραγικά τεχνικά λάθη που συνάντησα σε μια σειρά τόσων εκατομμυρίων.

 

ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΠΙΘΑΝA SPOILERS

 

Τώρα, όμως, που ολοκληρώθηκε το Hawkeye και δόθηκε μια άνω τελεία στον χαρακτήρα του Clint Barton (Jeremy Renner) και της Kate Bishop (Hailee Steinfeld), άλλαξαν κάποια από τα αισθήματά μου προς τη σειρά; Μπορώ να πω πως όχι, καθώς συνέχισε με το ίδιο μοτίβο και στα επόμενα επεισόδια, βάζοντας φωτιά στο γενικότερο MCU και τους αφηγηματικούς ιστούς του στο 4ο επεισόδιο, με την εμφάνιση της Yelena Belova της Florence Pugh.

 

MV5BMDE2MmFhNDQtNTU0Mi00MzZkLWI5ZGMtZTUxYjNjZmQ2ZTVmXkEyXkFqcGdeQXVyODc0OTEyNDU@._V1_.jpg

 

Η χαρακτήρας που γνωρίσαμε στο Black Widow ήταν τόσο ταιριαστά-αταίριαστη σαν δίδυμο με την Bishop, που η ερμηνεία των Steinfeld και Pugh ξεχείλιζε από την οθόνη. Έτσι ενδυναμώθηκαν οι δύο νεοφερμένες ηρωίδες του MCU, ξεφλουδίστηκαν περισσότερες πτυχές της αδερφής της Natasha Romanoff, ενώ μας χάρισαν και μοναδικές στιγμές έντασης και γέλιου.

 

Έπειτα, το 5ο ανέβασε κι άλλο τον πήχη όσον αφορά το που θα πάει η βαλίτσα του ευρύτερου MCU, με το 6ο να μας συστήνει επιτέλους στον «Θείο» της Echo (Alaqua Cox). Η μεγάλη επιστροφή του Kinging του Vincent D’Onofrio έγινε με κάθε μεγαλείο και το ότι συνδέθηκαν οι Marvel σειρές του Netflix με τις νέες του MCU στο Disney Plus ήταν ένα από τα δυνατότερα και ουσιαστικά fan services που πρόσφερε η σειρά. Ο Kingpin εμφανίστηκε και κούμπωσε τέλεια στην ιστορία σα να μην πέρασε μια μέρα.

 

MV5BNDA0NjIxNDgtNWJiYS00YmU4LWJkNjktNzFhZWM5MWI1MzJhXkEyXkFqcGdeQXVyODc0OTEyNDU@._V1_.jpg

 

Ή και σα να πέρασε; Και μόνο που ο D’Onofrio υποδύεται τον Wilson Fisk προσθέτει πόντους, ωστόσο τον είδα πολύ πιο ευάλωτο και πιο…μαλακό σαν χαρακτήρα από ότι όταν εμφανίστηκε τελευταία φορά στο Daredevil. Ίσως η Marvel να θέλει να αποδώσει μια πιο πιστή στα κόμικ βερσιόν του χαρακτήρα και όχι τόσο αδυσώπητη.

 

Εκεί που έκανε το μεγαλύτερο στραβοπάτημα σαν πλοκή το Hawkeye ήταν στη διαχείριση του χαρακτήρα, ο οποίος ναι μεν γνωρίζαμε ότι θα είναι το «πάτημα» της Echo, από την άλλη δε ο τρόπος που έγινε ήταν εντελώς λάθος. Μου προκάλεσε έκπληξη, αλλά ταυτόχρονα με άφησε σύξυλο με το cliffhanger για το μέλλον του Fisk. Ένα φτηνό πρόωρο τέλος που η απόδοσή του δε φέρει κανένα ουσιαστικό βάρος πέραν του να σοκάρει για χάρη του σοκ και τίποτα άλλο.

 

MV5BNDIxYTMwOTAtZmViNC00MDk1LThiMDctNDgzOGQ5MjMzZmEzXkEyXkFqcGdeQXVyNjczOTE0MzM@._V1_.jpg

 

Κατά τα άλλα, η ζεστασιά και η χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα του σόου και πως ο Barton εξελίχθηκε από ένας τύπος που απλά ήθελε να τελειώνει με την υπόθεση και να πάει σπίτι του για διακοπές, μεγάλωσε σε μια σχέση ζωής για αυτόν και την Kate. Αυτές οι λίγες αλλά πολύ έντονες στιγμές που πέρασαν, σφυρηλάτησαν το δεσμό τους και θαρρώ πως αποδόθηκε ολόσωστα αυτή η πτυχή.

 

Η ομορφιά όλου του σόου και εκεί που ξεχώρισε απ' όλα τα άλλα είναι αυτή η γιορτινή, ευχάριστη και οικογενειακή γεύση που κουβαλούσε το κλίμα του, χωρίς ωστόσο να κομπιάζει όταν χρειαζόταν να σοβαρέψει. Μια παγίδα που τη συναντάω πολλές φορές σε σειρές της ποπ κουλτούρας. Είχε, λοιπόν, μια ισορροπία σε όλα του και οι ερμηνείες από όλους τους βασικούς στάθηκαν στο ύψος των περιστάσεων. Ακόμα και η τελική μάχη -ας την πούμε- μπροστά στο γιορτινό δέντρο ήταν εντυπωσιακή για τα στενά όρια του Hawkeye, όχι όμως και στο θέαμα που μας έχει συνηθίσει το MCU γενικότερα και δε μου βγάζετε από το μυαλό ότι είναι η πιο χαμηλού budget σειρά του, με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

 

MV5BZTA2OGI3M2YtMzFlZi00MmRlLWI5OTItNTllYWRkYWUzMWYxXkEyXkFqcGdeQXVyODc0OTEyNDU@._V1_.jpg

 

Το εκτιμώ σαν μια ακόμη διαφορετικού ύφους πρόταση εντός των superhero ορίων του MCU, ωστόσο σίγουρα δεν αποτελεί τίποτα παραπάνω από μια ευχάριστη, εύπεπτη παρένθεση από τα παράδοξα του Multiverse που ταλανίζουν τελευταία το σύμπαν της Marvel.

 

 

ΠΗΓΗ

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  38148
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  628
  • Reputation:   3247
  • Achievement Points:  651
  • Days Won:  1
  • With Us For:  885 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Διάβαζα μέχρι ένα σημείο και έλεγα "δεν μπορεί, κάπου το έχω ξαναδιαβάσει μέσα στην μέρα αυτό το κείμενο" ώσπου προσπέρασα το υπόλοιπο άρθρο για να δω στο τέλος την πηγή

 

Ε δεν συνέχισα το διάβασμα γιατι δεν εχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση τα reviews του συγκεκριμένου ατόμου :lol:

Επεξεργασία από StefanosPap
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 11 months later...

  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Το ξαναείδα :) Πιστεύω ακράδαντα ότι είναι ο διάδοχος του Die Hard στο θέμα "τι θα δούμε τα Χριστούγεννα" :) 

 

Merry Xmas everyone! :) 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.