Μετάβαση στο περιεχόμενο

Heroes (2006-2010)


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  218
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  431
  • Reputation:   295
  • Achievement Points:  431
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6375 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Να πώ απλώς ότι το επεισόδιο 19 με τίτλο "0,07%",μεταδώθηκε τη Δευτέρα 23 Απριλίου... :D

Δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες...πιστεύω ότι το διάστημα που μεσολάβησε από την προβολή του προηγούμενου επεισοδίου(το 18ο προβλήθηκε στις 5 Μαρτίου),ήταν μεγαλύτερο από ότι θα έπρεπε.Εγώ προσωπικά έχασα λίγο την "επαφή" που είχα με το Heroes...anyway,αυτό το επεισόδιο δεν το ευχαριστήθηκα όσο θα ήθελα...

:beer2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28725
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6444 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

Ίσως θα έπρεπε να κάνεις μία μικρή περίληψη όλων των επεισοδίων μέχρι να βγει το τελευταίο. Ήταν αρκετά καλό και η σειρά παραμένει η καλύτερη ξένη για φέτος, μιας και κατά την γνώμη μου το Lost, έχει αρχίσει και παραπαίει...

Ενδιάμεσα έχω αρχίσει να βλέπω ένα σωρό άλλα σήριαλ (αφού τελείωσε για φέτος και το BSG).

 

Πάντως το HEROES είναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  564
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  49
  • Reputation:   40
  • Achievement Points:  49
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6344 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

nickdeli απ' ότι ακουσα θα εχουμε κανονικα δευτερο κυκλο :dance::dance:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  218
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  431
  • Reputation:   295
  • Achievement Points:  431
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6375 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ "ΔΥΝΑΤΟ" επεισόδιο...Αν όχι το καλύτερο,ένα από τα καλύτερα της σειράς...MAJOR :respect:

Όποιος το δεί,θα καταλάβει... :blob1:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  131
  • Group:  Members
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  1007
  • Reputation:   947
  • Achievement Points:  1007
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6390 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ "ΔΥΝΑΤΟ" επεισόδιο...Αν όχι το καλύτερο,ένα από τα καλύτερα της σειράς...MAJOR :respect:

Όποιος το δεί,θα καταλάβει... :blob1:

 

Sυμφωνώ και επαυξάνω...μ'αθημα πλοκής 'εδωσαν πάλι τα κεφάλια εκεί στο αμέρικα. Πολλά για συζήτηση αλλά περιμένω και την υπόλοιπη παρέα μη χαλάσουμε την απόλαυση και στους άλλους με σπόιλερ.

Εντούτοις η εμφάνιση της Τζέσικα ήταν απολαυστική θα έλεγα//\\

:D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

nickdeli αν δεις πιο πάνω το ποστ 62 σχολιάζω κάτι για τη 2η σεζόν. Είναι κάτι που έχει κανονιστεί εδώ και καιρό by the way.

 

Τώρα για το χτεσινό επεισόδιο τι να πρωτοπω! Όντως ήταν όλα τα λεφτά. Επειδή θα ήθελα να σχολιάσουμε κάποια πραγματάκια ανοίγω spoiler-o-συζήτηση - με τις απαραίτητες προειδοποιήσεις πάντα τις οποίες θα ήθελα να βάζετε κι εσείς στα μηνύματα σας:

 

SPOILERS - Συζήτηση γύρω από το επεισόδιο 1x20

 

Κατ' αρχήν να πω ότι γούσταρα τρελλά το όλο concept με την ιστορία να εξελίσσεται στο μέλλον. Πέρα απ' το ότι μαθαίνουμε αρκετά και για το παρόν βλέπουμε και κάμποσες αλλαγές στους χαρακτήρες που δεν τις περιμέναμε. Κάποιο θέματα για σχολιασμό:

 

1. Ο future Hiro απ' τη στιγμή που πεθαίνει - πως πηγαίνει πίσω στο χρόνο να πει στον Peter "Save the cheerleader, save the world" ? Με ένα φίλο μου που το σχολιάζαμε είχαμε σχηματίσει 2 εκδοχές: Η μια είναι να πήγε και καλά πριν πάει με τον Peter να κάνει το τελικό ντου στο κτίριο. Η άλλη είναι να μην πήγε πίσω οπότε η Claire να πεθαίνει από τον Sylar. Δεν το κόβω πολύ πιθανό γιατί η κοπελιά φέρνει πολλούς fans στη σειρά και δεν νομίζω να τη σκοτώσουν - είναι όμως ένα ενδεχόμενο. Ειδικά άμα φανταστείτε σκηνη να πηγαίνει ο Hiro να σκοτώνει τον Sylar και ξαφνικά αυτός να ξαναζωντανεύει, ακριβώς λόγω της abilty της Claire. Μια άλλη εκδοχή είναι ο τωρινός Hiro να το "παίξει" μελλοντικός και να πάει αυτός στο Μετρό και να παροτρύνει τον Peter να σώσει την Claire.

 

2. Απ' την άλλη, ο Hiro όταν είχε πάει στο παρελθόν για να σώσει την κοπελίτσα που γούσταρε και δεν τα κατάφερε, είχε καταλήξει στο συμπέρασμα ότι δε μπορεί να αλλάξει τη "μοίρα" και ότι είναι να γίνει θα γίνει. Οπότε με αυτή τη λογική ότι και να κάνουν το μέλλον δε θα αλλάξει και η βόμβα θα εκραγεί κανονικά... Εδώ παίζει απλά το να "έτυχε" να συνέβη με την άλλη αυτό που συνέβη και ο Hiro να κατέλυξε στο συμπέρασμα αυτό χωρίς όμως να ισχύει κάτι τέτοιο...

 

3. Ο Peter ήταν κορυφή στο επεισόδιο (κάπου πέτυχα και ένα σχόλιο ότι φέρνει πολύ σε Neo έτσι). Όπως βλέπουμε έχει το scar που ξέραμε ότι θα αποκτήσει κάποια στιγμή το οποίο όμως είναι απορίας άξιο το πως το απέκτησε απ' τη στιγμή που μπορεί να κάνει heal/regenerate. Το μόνο που θεωρώ λογικό είναι να το άφησε επίτηδες το scar για να του θυμίζει κάτι.

 

4. Ο Sylar σε ποια ακριβώς φάση σκοτώνει τον Nathan και γίνεται πρόεδρος; Όπως λέει χαρακτηριστικά, ήταν αφότου ο Nathan ξεκίνησε να "κυνηγάει" τους έχοντας υπερδυνάμεις, οπότε λογικά ήταν αφότου είχε μπει στο οβαλ γραφείο. Άρα ήδη ο Nathan είχε αρχίσει να κάνει "κακά" πράγματα, πριν πεθάνει και αντικατασταθεί από τον Sylar. Πολύ κακό αυτό αν τα πράγματα κυλήσουν με παρόμοιο τρόπο.

 

5. Ο Haitian υποτίθεται ότι δούλευε για να βοηθήσει όσους έχουν υπερδυνάμεις. Έσωσε την Clair, συνεργάζεται με τη γιαγιά της, κλπ. Τώρα τι έγινε και τους κυνηγάει να τους σκοτώσει. Όπως φαινόταν δεν είχε κανένα πρόβλημα να πεθάνει ο Hiro ή οποιοσδήποτε άλλος...

 

6. Με τον Benett τι ακριβώς έγινε; Αν στο timeline που πήγαν ή Claire είχε σωθεί θα το ήξεραν όλοι (όλο και κάπου θα είχε εμφανιστεί αυτή - ειδικά στην έκρηξη) και δε θα ήταν τόσο συνταρακτικό νέο. Απ' την άλλη αν την είχε σκοτώσει ο Sylar (θεωρώντας ότι δεν είχε πάει ακόμα ο Hiro πίσω στο χρόνο για να τη σώσει) τότε πως και ζούσε; Δε θα έπρεπε να είναι νεκρή; Μήπως τελικά ακόμα και αν τη "σκοτώσει" ο Sylar αυτή ξαναζωντανεύει; Αλλιώς μπερδεύει πολύ το όλο θέμα με το time-travel. Και στην τελική γιατί δεν πήγε ο ίδιος ο Hiro πίσω να σώσει την Claire αλλά έστειλε τον Peter ? (που καλά καλά δεν είχε ανακαλύψει τις δυνάμεις του ακόμα)

 

6. Some minor things: Μαθαίνουμε ότι ο mind-reader θα κάνει γιο και ότι λογικά θα έχει κι αυτός υπερδυνάμεις (παίζει και ένα ενδεχόμενο να έχει και η γυναίκα του και να μην το ξέρουμε ακόμα - σε κάποια φάση του είχε πει: "αν έβλεπες ότι βλέπω κι εγώ" λίγο far fetched αλλά μην ξεχνάμε ότι και αυτή υποτίθεται ότι κρύβεται στο μέλλον). Ο Peter λογικά κάποια στιγμή γνωρίζει τη μαμά της Claire (έχει την ικανότητα να παράγει φωτιά πχ). Ο Sylar θα αποπειραθεί να σκοτώσει τον DL (στο μέλλον έχει τη δυνατότητα να κάνει phasing - παρόλο που η Nikki λέει ότι πέθανε στην έκρηξη μαζί με τον Mica). Επίσης δεν ακούγεται πουθενά το όνομα Linderman, ούτε η "Company". Τι έχει γίνει; Λογικά θα ήταν αρκετά involved στο όλο θέμα.

 

Ουφ! Σορρυ αν κούρασα μερικούς απλά το επεισόδιο έδωσε αρκετή τροφή για συζήτηση!

 

END SPOILERS

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28488
  • Reputation:   190252
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6369 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

SPOILERS - Συζήτηση γύρω από το επεισόδιο 1x20

 

χαχα! Days of Future Past. Uncanny X-Men 141-142. Σενάριο Chris Claremont, σκιτσάκι John Byrne από το 1981. Το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό με το που είδα το επισόδειο :D Από τις ιστορίες που χτίσαν τον μύθο που σήμερα είναι οι X-Men.

 

1. Δεν είναι απαραίτητο αυτά τα οποία βλέπουμε να διαδραματίστηκαν ΠΡΙΝ πάει στο παρελθόν. Άσε δε που ζω με την εντύπωση πως όταν αναφέρθηκε στο επισόδειο αντέδρασε με το στυλ "ωστέ το κατόρθωσε" (σαν να είχε ήδη κάνει το ταξείδι)

2.

3. πιθανώς

4. Δεν θυμάμαι στα πρώτα επισόδεια που κάναν αναφορές στην έκρηξη, τι ακριβώς λέγαν για την εκλογή (είχε μια εφημερίδα κάπου)... Άσε δε που νομίζω ότι ήταν για κογκρέσσο και όχι για πρόεδρος. Κάλλιστα η αναφορά μπορεί να συσχετίζεται με το ξεκίνημα της συνεργασίας με τον Λίντερμαν

5. Σωστό. Οι συμμαχίες φαίνονται να έχουν ανατραπεί. Από την άλλη, έχω μπερδευτεί με το ποιά η ατζέντα του καθενός. Δεν είναι ένα "εμείς" και "αυτοί" ακριβώς. Κάλλιστα μπορεί να είναι double/triple-crossing. Από την άλλη, κάλλιστα μπορεί και να είναι τρικ για να μας βάλουν σε τριπάκι του ποιός/τι/γιατί (αν και μου δίνουν την εντύπωση πως ξέρουν τι ιστορία θέλουν να πουν και το έχουν ήδη ξεκαθαρίσει το πως θα την πουν).

6. Καλά καλά δεν ξέρουν ότι πέθανε ο Πετρέλι και αυτός είναι ο Sylar :) Καλές ερωτήσεις οι 5+6, μην είσαι όμως σίγουρος ότι υπάρχουν και οι σχετικές απαντήσεις, ή ότι χρειάζονται οι σχετικές απαντήσεις. Το time-travel είναι κάτι που μπορεί να στείλει μια ιστορία σε χιλιάδες κατευθύνσεις. Θυμίζω και το Butterfly effect και το Donnie Darko.

7. (6 ξεχασμένο ;) ) Δεν έχω να σχολιάσω κάτι σε αυτό.

 

8. Επανέρχομαι σε αυτό που είπα στο 6. Το ότι είδαμε ένα δυστοπικό μέλλον, δεν σημαίνει ότι αυτό είναι και το μέλλον στο οποίο θα καταλήξουμε. Είναι ένα εν-δυνάμει μέλλον. Και στο days of Future Past λχ, δεν φτάσαμε ποτέ. Μόλις τώρα μετά από 26 χρόνια μοιάζει το Marvel Universe σαν να το προσεγγίζει :) (που και πάλι, αυτό συμβαίνει μόνο και μόνο γιατί ήταν τόσο απίστευτα "ισχυρή" εκείνη η ιστορία που οι επιπτώσεις της σπρώξαν τους Χ-Men προς αυτή την κατεύθυνση)

 

:beer:

 

END SPOILERS

 

αισθάνομαι τόσο να-μην-πω-τι να μην μπορώ να κάνω μια φυσιολογική συζήτηση και να κοπανάω αυτά για Spoilers και αηδίες.... Τόσο καιρό, δεν είχα δει τα 19+20, και πολύ απλά δεν είχα μπει στο thread... Τόσο δύσκολο είναι?....

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28725
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6444 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

Δες το 21 ετοιμάσου ψυχολογικά για το 22 και το χορταστικό δίωρο 23ο που θα κλείσει την σεζόν και την ιστορία... Τώρα να υποθέσω ότι απλά θα περιμένουμε μετά την μεγάλη επιτυχία της πρώτης σεζόν, να δούμε τί θα σκεφτούν για την δεύτερη που ήδη ανακοινώθηκε...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Ρε παιδιά, τι έγινε; Τέλειωσε η σεζόν και ούτε ένας να αρχίσει τη συζήτηση;

 

A, και κάτι ακόμα σχετικά με τη δεύτερη σεζόν (το οποίο έχει ανακοινωθεί από τον Ιανουάριο αλλά τώρα το πήρα πρέφα. Ντροπή μου). Θα είναι 24 επεισόδια αλλά σε κάποια φάση στη μέση της χρονιάς θα κάνει ένα μεγάλο κενό. Αντί όμως να μιμηθεί τις υπόλοιπες σειρές που απλά μας αφήνουν να ψηνόμαστε, θα παιχτούν 6 επεισόδια με τον τίτλο Heroes:Origins και τα οποία θα έχουν καινούριους χαρακτήρες που δεν τους έχουμε ξαναδεί. Μάλιστα απ΄ ότι λένε, μετά από αυτά τα επεισόδια οι θεατές θα ψηφίσουν και ένας από αυτούς θα γίνει regular cast member από την επόμενη (τρίτη) σεζόν.

 

Πάμε όμως στη συζήτηση... (παρακαλώ όποιος αναφέρει spoilers να το σημειώνει στην αρχή. Το ξέρω ότι επαναλαμβάνομαι αλλά έχουμε αρκετά νέα μέλη που ίσως να μην το γνωρίζουν)

 

SPOILERS

 

Εγώ έχω κάποιες απορίες σχετικά με το επεισόδιο... Πρώτα απ' όλα γιατί δεν πυροβόλησε η Claire τον Peter. Αφού έτσι κι αλλιώς δε θα πέθαινε... Κατά δεύτερον γιατί δε σηκωνόταν μόνος του ο Peter να πετάξει. Αφού την έχει και αυτήν την ιδιότητα...

 

Τέλος, τι στα κομμάτια, έτσι απλά αφήσαν τον Sylar να φύγει; Κανείς δεν τον είδε όταν έφευγε. Δεν έτρεχε κιόλας, σερνόταν ο άνθρωπος, πόσο γρήγορα μπορούσε να την κάνει;;;

 

Κατα τ' άλλα ενδιαφέρον ήταν. Μ' άρεσε το ότι μαζεύτηκαν σχεδόν όλοι οι πρωταγωνιστές στην πλατεία για την τελική μάχη και το ότι προσπάθησε ο καθένας να βοηθήσει με τον τρόπο του.

 

END OF SPOILERS

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2304
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  19
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  19
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6186 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Την εχω ηδη κατεβασει σχεδον ολη μου λειπουν τα 2 τελευταια επεισοδια κατι λεγετε οτι δεν θα εχει δευτερη συνεχεια για αλλη season με τους ιδιους ηθοποιους ισως και με αλλο στορυ αλλα δεν εχω δει το τελος οποτε δεν χερω αν ισχυει αυτο !!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28725
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6444 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

Ας το σχολιάσουμε λοιπόν, άλλωστε φρέσκο το έχω ακόμα, χθες το μεσημέρι το είδα...

 

REPLYING 2 SPOILERS

 

Πρώτα απ' όλα γιατί δεν πυροβόλησε η Claire τον Peter.

Για να μην φανεί κακιά... ή ίσως γιατί θα αστοχούσε και θα σκότωνε κανέναν άλλο; Άλλωστε μπορούσε ο καθένας να τον πυροβολήσει, ακόμα δεν είχε γίνει τόσο ραδιενεργός ώστε να μη μπορεί κάποιος να τον πλησιάσει...

 

Αφού έτσι κι αλλιώς δε θα πέθαινε...

Ο σκοπός ήταν τα τον πυροβολήσει στον εγκέφαλο για να πεθάνει, μέχρι να βάλει κάποιος το δάκτυλο του στο κρανίο και να του βγάλει την σφαίρα υποθέτω... :)

 

Κατά δεύτερον γιατί δε σηκωνόταν μόνος του ο Peter να πετάξει. Αφού την έχει και αυτήν την ιδιότητα...

Ήταν απασχολημένος με το να εκραγεί... Έχω την εντύπωση ωστόσο ότι: α) δεν διαχειρίζεται ταυτόχρονα πολλές δυνάμεις και β) δεν έχει δείξει να μπορεί να πετάξει όταν δεν είναι δίπλα ο αδελφός του, για σκέψου, όταν τον ξαπόστειλε ο άλλος (αόρατος - Dr. Who) από την ταράτσα δεν πέταξε, έπεσε στον δρόμο σαν το τούβλο - απλά δεν σκοτώθηκε... Βασικά θα μπορούσε να τον "πετάξει" κάπου ο αδελφός του και να τον αφήσει να πέσει ώστε να εκραγεί μόνος του...

 

Τέλος, τι στα κομμάτια, έτσι απλά αφήσαν τον Sylar να φύγει; Κανείς δεν τον είδε όταν έφευγε. Δεν έτρεχε κιόλας, σερνόταν ο άνθρωπος, πόσο γρήγορα μπορούσε να την κάνει;;;

Έλα βρε αδελφέ, σκοπός μας ήταν να σώσουμε τον κόσμο, τον Sylar θα τον τακτοποιήσουμε στο επόμενο γύρο μια και καλή... αφού υποθέτω θα αναστηθούν και οι αδελφοί Πετρέλι... (άλλωστε ο Peter ούτως ή άλλως δεν θα πέθαινε και στην πλατεία να "έσκαγε" οπότε πια η διαφορά για αυτόν να "σκάσει" στον αέρα) ;)

 

Κατα τ' άλλα ενδιαφέρον ήταν. Μ' άρεσε το ότι μαζεύτηκαν σχεδόν όλοι οι πρωταγωνιστές στην πλατεία για την τελική μάχη και το ότι προσπάθησε ο καθένας να βοηθήσει με τον τρόπο του.

Δεν ήταν και το καλύτερο επεισόδιο αλήθεια, αλλά ούτε είχε τελικά και ΤΗΝ ΜΑΧΗ που μας προετοίμαζε τόσο καιρό... ΟΚ! εύκολα σχετικά ήταν να σώσουμε τον κόσμο, πάμε για άλλα τώρα. Γενικά πάντως είχε ένα αξιοπρεπές (και λίγο αναμενόμενο να πω την αλήθεια) τέλος, βεβαίως αφήνει πολλά κενά και εκκρεμότητες για τον νέο κύκλο. Υποψιάζομαι ότι εάν δεν είχε αποφασιστεί ο δεύτερος κύκλος θα ήταν πολύ διαφορετικό σαν επεισόδιο και θα είχε περισσότερη ένταση...

 

END OF REPLYING 2 SPOILERS

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

REPLY ΣΤΟ REPLY :PP

 

δεν έχει δείξει να μπορεί να πετάξει όταν δεν είναι δίπλα ο αδελφός του,

 

Αυτό δεν ισχύει. Ήταν έτσι στην αρχή, όταν ακόμα δεν είχε μάθει να ελέγχει τις δυνάμεις του. Όταν πήρε πρέφα ότι μπορεί να έχει τις δυνάμεις των άλλων ακόμα και όταν αυτοί δεν είναι μπροστά (όπως το ότι healare όταν τον πέταξε ο άλλος από την ταράτσα) τότε άρχισε να τις χρησιμοποιεί. Οπότε λογικά μπορεί και να πετάξει. Βέβαια συγκεκριμένα για το πέταγμα, δε θυμάμαι να τον δείχνει ποτέ να πετάει, αυτό όμως δε σημαίνει ότι δε μπορεί να το κάνει (ΕΞΑΛΛΟΥ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ - Ας ανεβαίνανε ψηλά και ας τον αφηνε να πέσει και να σκάσει στην πορεία)

 

Anyway, λεπτομέρειες. Δεν έχω διαβάσει ακόμα και το κόμικ, οπότε δεν ξέρω αν απαντάει εκεί πέρα τίποτα...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2343
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  8
  • Reputation:   1
  • Achievement Points:  8
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Θα συμφωνήσω με τον YOSHIMITSU στο ότι "Δεν ήταν και το καλύτερο επεισόδιο αλήθεια, αλλά ούτε είχε τελικά και ΤΗΝ ΜΑΧΗ που μας προετοίμαζε τόσο καιρό"

 

Πράγματι ήταν ένα αξιοπρεπές επεισόδιο αλλά και μια μεγάλη απογοήτευση σε σχέση με τα προηγούμενα που ήταν σκέτος δυναμίτης αλλά και αρτιότερα ως προς τη συνοχή και την πλοκή.

Και στο κάτω κάτω χάθηκε να κάνουν το κλισέ τέλος που όλοι μας περιμέναμε με τόση ανυπομονησία?

Μάχη μεταξύ Peter kai Sylar, νίκη του καλού επί του κακού και.... ζήσανε αυτοί καλά και εμείς καλύτερα :beer: φυσικά θα υπήρχαν και κάποιες νύξεις για τον δεύτερο κύκλο... αλλά που τέτοια τύχη...

 

Ευελπιστώ ο δεύτερος κύκλος (γιατί παρά τη γκρίνια μου σκοπεύω να τον παρακολουθήσω) να μην με απογοητεύσει

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Για όσους έχουν δει το επισόδειο και έχουν τις ίδιες απορίες με μένα μπορείτε να δείτε μια "εξήγηση" στο παρακάτω link:

 

http://community.tvguide.com/blog-entry/TV...olves/800015727

 

Το σχόλιο μου: ...τραγικό...

 

Η αλήθεια είναι ότι περιμέναμε κάτι καλύτερο και πιο δυναμικό. Όπως πολύ σωστά ειπώθηκε όλα τα επεισόδια μέχρι τώρα ήταν σκέτος δυναμίτης - πολύ δυνατά και σε κρατούσαν σε αγωνία συνέχεια χωρίς όμως να σου σπάνε τα νεύρα (βλέπε Lost). Τώρα στο τέλος μόνο μας τα χαλάσαν λιγάκι.

 

Φυσικά αυτό δεν είναι αρκετό από μόνο του να μειώσει τη σειρά. Είναι πολύ καλή για να την κρίνουμε από ένα επεισόδιο και μόνο. Προφανώς και όλοι θα δούμε το δεύτερο κύκλο και με μεγάλη ανυπομονησία. Η σειρά αξίζει.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28725
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6444 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

...Φυσικά αυτό δεν είναι αρκετό από μόνο του να μειώσει τη σειρά. Είναι πολύ καλή για να την κρίνουμε από ένα επεισόδιο και μόνο. Προφανώς και όλοι θα δούμε το δεύτερο κύκλο και με μεγάλη ανυπομονησία. Η σειρά αξίζει.

 

Δεν συμφωνώ απόλυτα, καθώς όλα τελικά κρίνονται πάντα από το τέλος... Μία εξαίσια σειρά σε όλα της τα επεισόδια εάν έχει μία πατάτα τέλος, θα σου αφήσει εξαιρετικά άσχημη εντύπωση, π.χ.:

--- "τι σόι βλακεία είναι αυτή που μου πέταξαν στα μούτρα τώρα; για αυτό έμεινα κολλημένος μπροστά στην τιβι και τα μπλογκς επί έξι σεζόν παρακολουθώντας τα πάντα γύρω από το lost για να μου το.... στο τέλος;;;" --- (εξαίσια σειρά το Lost? λέμε τώρα... καλή είναι - εξαίσια; Μπα, μου έχει σπάσει τα νεύρα βασικά) :D

 

Θα μπορούσε και ίσως θα έπρεπε να είχε λίγο καλύτερο και πιο προσεγμένο τέλος το heroes. Έχω την εντύπωση ότι από τότε που καβάτζωσαν τον δεύτερο κύκλο, άλλαξαν κάπως τα πλάνα τους για την ολοκλήρωση του πρώτου και μάλλον τελικά δεν τους βγήκε όσο καλό περίμεναν και ίσως "βιάστηκαν" να κλείσουν την όλη υπόθεση, δεν ξέρω...

 

Όμως συμφωνώ στο ότι η σειρά (όπως κύλισε και ολοκληρώθηκε εν τέλει, ακόμα και με τα όποια ερωτηματικά) νομίζω ότι ΑΞΙΖΕΙ. :clap:

 

 

Don't worry, nobody's dead. Not even Sylar...

 

:superman: Fly Peter fly...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Κοίτα, προγεγραμμένο φινάλε δεν είχε ποτέ η σειρά. Δε σκόπευαν να κάνουν κάτι, και επειδή η σειρά πήγε καλά τελικά το αλλάξαν. Αυτό δεν το κάνουν εκεί που θα έπρεπε να το κάνουν (βλέπε 24) θα το έκαναν εδώ; Μπορεί να είχαν ένα σκεπτικό στο μυαλό τους και να αλλάξαν λίγο κατεύθυνση αλλά αυτό γίνεται συνέχεια στις τηλεοπτικές σειρές.

 

Η σειρά από το καλοκαίρι διαφημιζόταν τρελλά, το κανάλι είχε ποντάρει πάρα πολλά σε αυτήν οπότε δεν ήταν και τόσο παράλογο να υπολογίζουν δεύτερο κύκλο. Άσε που από τα πρώτα 4 επεισόδια κιόλας η σειρά είχε τρελλό following. Δε χρειάζονταν μέντιουμ για να καταλάβουν ότι θα πήγαινε και του χρόνου. Ούτε να περιμένουν να υπογράψουν συμβόλαια για να πάνε μετά και να "χαλάσουν" τη σειρά.

 

Το πιο πιθανό σχετικά με το φινάλε ήταν απλά να το βλέπαν στο χαρτι και να τους φαινόταν καλό και τελικά στην πράξη να μην τους έκατσε...

 

Α, και διαφωνώ με το ότι αυτό που σου μένει μετά είναι το τέλος και μόνο. :PP Αν βλέποντας μια σειρά στην οποία αφιέρωσα Χ χρόνο μου άρεσαν σχεδόν όλα τα επεισόδια εκτός από το τελευταίο τότε δε θα πω ήταν χάλια. Για να το πω θα πρέπει να είχα και στη διάρκεια της παράπονα (βλέπε Lost).

 

Αυτά :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  1601
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  10
  • Reputation:   5
  • Achievement Points:  10
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6255 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Συμφωνώ ότι το τέλος της πρώτης περιόδου αδίκησε την κλιμάκωση όλων των προηγούμενων επισοδίων.

Αναμένουμε τη δεύτερη περίοδο που από τον τίτλο "GENERATIONS" και μόνο φαίνεται να είναι πολύ ενδιαφέρουσα. Άσε που άρχισε με ΤΟΝ χαρακτήρα της σειράς Hiro Nakamura εντελώς cartoon προσωπικότητα.

 

Rendez vous τον Σεπτέμβρη ...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  658
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  12
  • Reputation:   12
  • Achievement Points:  12
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6326 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Εγω παντως μ αυτα που εχω διαβασει για την σειρα περιμενω με αγωνια την παρουσίαση 6 νεων χαρακτηρων

με νεες ικανοτητες κατι σαν preseason και θα κληθουν οι πιστοι της σειρας να επιλεξουν αυτον που τους αρεσει περισοτερο για να ενσωματωθει στον 2ο κυκλο ως μονιμος πρωταγωνιστης.

Ο 2ος κυκλος με βαση αυτα που ακουγονται στο πρωτο μερος της σαιζον θα ασχοληθει με τον χιρο,και την εποχη που βρεθηκε αλλα δεν γνωριζω αν παραλληλα θα μας δειχνει και τους υπολοιπους ηρωες.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Φίλε MIKBAS1 αν δεις λίγο πιο πάνω σε ένα ποστ που είχα κάνει, αναφέρω ότι αυτά τα 6 επεισόδια δε θα παιχτούν στην αρχή αλλά στη μέση περίπου της περιόδου όταν η σειρά αναγκαστικά θα πρέπει να διακόψει για λίγο (όπως συμβαίνει με όλες τις τηλεοπτικές σειρές). Έτσι, αντί για να ξεροσταλιάζουμε και να περιμένουμε πως και πως το επόμενο επεισόδιο, θα βλέπουμε αυτά και θα είναι πιο εύκολη η αναμονή. Οπότε προφανώς, ο χαρακτήρας από αυτούς τους 6 που θα γίνει regular cast member θα αρχίσει να παίζει από την τρίτη σεζόν και μετά...

 

In other news τώρα...

 

Το διάβαζα και δεν πίστευτα στα μάτια μου... Προσέφεραν στην Μις Υφήλιο να παίξει στο Heroes - μόλις ένα μήνα αφότου αυτή βγήκε, και χωρίς να έχει την παραμικρή εμπειρία από ηθοποιία... Η ίδια είναι Ιαπωνικής καταγωγής και σκοπεύουν ο χαρακτήρας της να αποτελέσει ένα "love interest" για κάποιον από τους πρωταγωνιστές. Για ποιον άραγε... ? :thinking:

 

Μπορείτε να δείτε την ανακοίνωση αυτή εδώ:

http://www.superherohype.com/news/topnews.php?id=5839

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121003
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Για τον Γιαπωνεζο...? :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Λες;;;; Μα γιατί;;; Τι σε κάνει να νομίζεις κάτι τέτοιο;;;

 

:D :D :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121003
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εκτος αμα το γυρισει στο les*CENSORED, ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΗΛΙΚΑ ΡΕΕΕ, ΤΣΑΠ,ΤΣΑΠ!!!*ian...!!! :mafia::lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  2866
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  134
  • Reputation:   56
  • Achievement Points:  134
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6136 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Σε όσους άρεσε το heroes μπορούν να δουν είτε σε dvd είτε στον ΣΚΑΙ (αν και έχει δείξει πολλά επεισόδια) τη σειρά 4400. :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28488
  • Reputation:   190252
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6369 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Για όσα αρρωστάκια εκεί έξω, να επισημάνω την δημιουργία μίας κόμικ παρωδίας της συγκεκριμένης σειράς

 

webhewoesyy6.jpg

 

δύο γραμμές που βρήκα στο ποστ που το ανέφερε:

 

 

When cheerleader Klair Bendit discovers her weird powers playing Twister and her dad's secret project involving strangers from around the world, the fun begins.

 

Meet the enigmatic Pastrami brothers, Internet Weathergirl Sniki Sanders, constipated Japanese office worker Hewoe, and Mohinder Night Shalaman, who is trying to make sense of the whole thing while a berserk hairdresser named Styler is on the rampage!

 

-----

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121003
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

"Shave the cheerleader...shave the world!!"

 

"(Cheerleader's dad)-Now now, honey...Why would I lie to you?

(Wolverine)-MMF! What's the big idea, Bub--? She deserves to know the truth!"

 

Και το κορυφαιο για το τελος:

post-556-1186410350_thumb.jpg

 

Btw, ειδα χτες το 6ο επεισοδιο (περιμενα να τελειωσει η σειρα και να τη δω καλοκαιρακι μετα την εξεταστικη) και οντως η σειρα σπαει κοκαλα (ναι, ειναι αρκετα πιο σκληρη απο οτι την περιμενα, δεν ειναι Smallville πχ) και ειναι κορυφη........!!! :D:beer::D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28488
  • Reputation:   190252
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6369 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

είμαι ο μοναδικός εδώ μέσα που είδε όλη τη σειρά ευλαβικά όλη σχεδόν τη σεζόν, αλλά βαριέμαι Α-ΦΟ-ΡΗ-ΤΑ να κάτσω να δω τα 2 τελευταία?

 

κάτι προς το τέλος με χάλασε....

 

ζω με την εντύπωση ότι το ξεκινήσαν με πλάνο μιας σεζόν, αλλά όταν πέτυχε αρχίσαν να το τραβάνε... κάποιος άλλος που να πιστεύει το ίδιο? ή έστω να βαρέθηκε στο τέλος?

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2866
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  134
  • Reputation:   56
  • Achievement Points:  134
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6136 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Δεν βαρέθηκα ακριβώς αλλά περίμενα πολλά περισσότερα καθώς τα σχόλια που διάβαζα απο άλλους ήταν πάντα διθυραμβικά. Συνεχίζω να επιμένω πως το Lost είναι άπιαστο. Στο Heroes ειδικά στο τελευταίο επεισόδιο τα έκαναν μαντάρα. Νομίζω έχει αναφερθεί. Θα μπορούσε να αφήσει τους δύο στον αέρα και να γλιτώσει.

Ένα άλλο μειονέκτημα που είχε όλη η σειρά είναι οτι και η σκηνοθεσία και η ηθοποιία δεν ήταν ανάλογου επιπέδου με τα Lost/Prisonbreak. :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1421
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  191
  • Reputation:   193
  • Achievement Points:  191
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6275 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Έχεις απόλυτο δίκιο.Τα 2 τελευταία επεισόδια δεν ήταν αντάξια του τι είχε προηγηθεί σε καμία περίπτωση.Κατα τη γνώμη μου η σειρα κορυφώνεται μέχρι το 20ο επεισόδιο.(Ειδικά 17-18 αν θυμάμαι καλά).Το περίεργο είναι πως του χρόνου συνεχίζεται με άλλους ήρωες οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί δεν βρήκαν ενα καλό στόρι να τελειώσουν τον πρώτο αυτοτελή κύκλο.

 

Αλλα μήπως ήταν στο Prison Break όπου το ξενέρωμα - ξεχείλωμα :cry: κοντεύει να μου μετριάσει τις πολύ καλές εντυπώσεις.Ας όψεται η θεματολογία (φυλακές) αλλιώς...

 

Για το Lost δεν λέω τίποτα το παράτησα στον ανύπαρκτο δεύτερο κύκλο όπως πολλοί άλλοι και ψάχνω θάρρος να το συνεχίσω(δεν νομίζω να αντέξω)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2866
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  134
  • Reputation:   56
  • Achievement Points:  134
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6136 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Αλλα μήπως ήταν στο Prison Break όπου το ξενέρωμα - ξεχείλωμα cry2.gif κοντεύει να μου μετριάσει τις πολύ καλές εντυπώσεις.Ας όψεται η θεματολογία (φυλακές) αλλιώς...

 

Πράγματι ο δεύτερος κύκλος σε σχέση με τον πρώτο υστερεί. Αλλά έχει και εκεί τις καλές στιγμές του καθώς και την πολύ καλή ηθοποιία.

 

Για το Lost δεν λέω τίποτα το παράτησα στον ανύπαρκτο δεύτερο κύκλο όπως πολλοί άλλοι και ψάχνω θάρρος να το συνεχίσω(δεν νομίζω να αντέξω)

 

Ένα πράγμα θα σου πω. Ο υπομένων ανταμείβεται :)

Αν δε σου άρεσε η δεύτερη σεζόν, θα ξενερώσεις άσχημα με την τρίτη, αλλά....

ΑΛΛΑ τα τελευταία επεισόδια της τρίτης θα σε τρελάνουν. Εγγυημένα! :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121003
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Χμμ.....[ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΩΝ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙ:ΚΑΡΑ-SPOILERS AHEAD!!!]

 

Prison Break: o 2ος μου αρεσε ακομα περισσοτερο, δεν καταλαβα καθολου για ποια "κοιλια" λεγανε οσοι το ειχανε δει, μιας και ειχε οση δραση δεν ειχε ο πρωτος (ο οποιος επειδη ητανε φουλ στην αγωνια σε καποιες επεισοδια κουραζε αρκετα, εξου και τον 2ο χαλαρα τον ξαναβλεπα, τον 1ο με τιποτα, αν και ειχε εκπληκτικη αγωνιωδη ατμοσφαιρα) και αμα εξαιρεσω την κουλη σκηνη με τον Κορεατη, στο τελος φωναζα "κι αλλο, κι αλλο", τωρα ειναι αντιμετωπος με την ιδια την Εταιρεια!!! Εξαλλου απο την αρχη η θεματολογια του Prison Break ητανε με προοπτικη να γινει "Φυγας" και εγινε, με πολυ βαρβρβαραατα αποτελεσματα..... :D Ηθοποιια σε πολυ υψηλα επιπεδα και με εξαιρετικους κακους!!! (οχι σαν εκεινο το μπαλονι που ξεφουσκωσε κατευθειαν και το λεγαν "Traveler")

 

Lost?

 

Ο 2ος κυκλος αμα εξαιρεσεις 5-6 επεισοδια ειναι για τον καδο των αχρηστων, μιας και ολοι οι νεοι χαρακτηρες "φευγουν" στον 3ο, ο οποιος αν και εχει 2 επεισοδια που ειναι για τον χαβαλε, χωρις να προσφερουν τιποτα στην ολη υποθεση, σαν κυκλο χαλαρα τον βαζω ισαξιο του 1ου ενω μερικα επεισοδια πανε ακομα παραπανω....... :)

 

Supernatural...!!!

 

Μα, καλα, κανενας δεν το βλεπει? Μαζι με το Prison Break ειναι ο,τι καλυτερο εχω δει! Μετα ακριβως βαζω πλεον το Heroes ενω ειχα παλια τις Charmed S01-05. Α, και το φοβερο Dead Last!!! :respect:

Επεξεργασία από Sneaker
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.