Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παρακολουθείτε την Ε3 2018;


DaDiRa

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  31052
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  121
  • Content Count:  2070
  • Reputation:   15091
  • Achievement Points:  2070
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3175 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Την παρακολουθεί κανένας; Προσωπικά δεν έχω όσο χρόνο θα ήθελα για να τη βλέπω ζωντανά, αλλά συχνά πυκνά μέσα στην ημέρα κοιτάζω τα πιο σημαντικά νέα. Πέρυσι ήμουν πιο πιστός, πρόπερσι ακόμα περισσότερο... Γενικά δεν με τρελαίνει να μαθαίνω για παιχνίδια που θα βγουν σε 1 και 2 χρόνια από τώρα, αλλά μιας και είναι μεγάλο gaming πανηγύρι δεν το αγνοώ και τελείως. Πιο περιμένω το PC Gaming Show για να ψαρέψω indies. :D

Λοιπόν, βάζω μερικά trailers από διάφορα που μου τράβηξαν την προσοχή, βάζετε και εσείς αν θέλετε και όταν τελειώσει μπορούμε να κάνουμε και μια σούμα αν κυλήσει το topic.

 

Προφανώς και δεν θα μπορούσα να μην ξεκινήσω με την ανακοίνωση του The Elder Scrolls VI! Τίποτα σημαντικό, βέβαια... ένα απλό teaser.

 

Και λίγο αυτοσαρκαστικό marketing από τη Bethesda. :P

 

 

Dying Light 2. Το 'χω πει άπειρες φορές ότι τα αγαπάω τα ζόμπια, οπότε αγαπάω και το Dying Light. Ανακοινώθηκε sequel και δόθηκε trailer (το οποίο ανοίγει και με ρήση του Ηρακλείτου) και gameplay. Σωστό χρονικό άλμα για να τονωθεί το μετά-αποκαλυπτικό τοπίο εικαστικά κυρίως - απ' ότι βλέπω - αλλά και για το σενάριο. Αυτή η... medieval punk (?) αισθητική του μ' αρέσει πολύ και νομίζω είναι και αρκετά πρωτότυπη.

 

Rage 2. Δεν έχω παίξει το προηγούμενο, πρώτη φορά το βλέπω, αλλά μ' αρέσει.

 

Just Cause 4. Έχω παίξει τα πρώτα δύο, αλλά όχι το 3ο. Γενικά την έχω στο μυαλό ως ένα αγχολυτικό παιχνίδι που μπαίνω να παίξω όταν θέλω να σπάσω πράγματα. :lol:

 

Days Gone. Και άλλο zombie game που μου κίνησε το ενδιαφέρον. Αν και αποκλείεται να το παίξω γιατί δεν έχω ps4.

 

 

Edit:
Πριν καμία ώρα ανακοινώθηκε και επίσημα (είχε διαρρεύσει πιο μπροστά) το Assassin's Creed Odyssey που θα λαμβάνει χώρα στην Ελλάδα. Δεν είμαι καθόλου φαν της σειράς, αλλά ένεκα θεματολογίας...

 

Edit 2: Αφού δεν τράβηξε το θέμα, τα προσθέτω με edit να υπάρχουν.

 

Sable, από το PC Gaming Show. Όπως πολύ εύστοχα γράφουν όλοι, εικαστικό βαριά επηρεασμένο από τον Moebius.

 

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12721
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  88
  • Content Count:  1922
  • Reputation:   17545
  • Achievement Points:  1922
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5055 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Παλιά την παρακολουθούσα, έβλεπα και live, τώρα ούτε χρόνος ούτε και διάθεση ιδιαίτερη.

 

Το Elder Scrolls θα παιχτεί σίγουρα, όπως και όλα τα υπόλοιπα της σειράς.

Το Just Cause λογικά θα παιχτεί και αυτό, όπως και τα υπόλοιπα της σειράς, αλλά χωρίς ποτέ να το τελειώσω (όπως και τα υπόλοιπα της σειράς).

Αντίστοιχα και το Assasin's Creed, λόγω θεματολογίας.

  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.