Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΣΤΡΙΠ ΤΟΥ ΑΡΚΑ


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  721
  • Content Count:  12979
  • Reputation:   104478
  • Achievement Points:  12999
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6038 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Έχω βρει το παρακάτω στριπ του Αρκά.

 

Καλό Πάσχα Αρκάς.jpg

 

Γράφει ότι είναι από τις Χαμηλές πτήσεις. Εγώ έχω το επίτομο, που θεωρητικά συγκεντρώνει όλο το δημοσιευθέν υλικό των τευχών και μέσα εκεί δεν υπάρχει σίγουρα. Το ξεφύλλισα 3 φορές.  Γνωρίζει κανείς από που είναι; :thinking:

 

:Paingiver: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45737
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6170 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Είναι από το περιοδικό Ε. Είχαν κυκλοφορήσει μερικά στριπάκια εκεί μέσα που δεν έχουν κυκλοφορήσει σε αλμπουμάκια ή στο επίτομο. Στριπάκια όπως αυτό ή όπως το τελευταίο της σειράς που το σπουργιτάκι αποχαιρετάει τους αναγνώστες. Νομίζω πρέπει να το έχω ξαναναφέρει κάπου εδώ μέσα παλιότερα.

 

EDIT
Βρήκα την αναφορά μου, σχεδόν μία δεκαετία πριν :P.

 

EDIT 2

Κι εδώ άλλο παράδειγμα αδημοσίευτης (παρά μόνο στο Ε) σελίδας.

post-2414-0-04888100-1449789285.thumb.jpg.6e1fbe89399db567121a583a1b83933c.jpg

 

 

EDIT 3

Είχα κάνει μία λίστα με αδημοσίευτα των χαμηλών πτήσεων την περίοδο που έδωσα τα Ε στην λέσχη. Πρέπει να την είχα σημειώσσει κάπου, όμως δεν την βρίσκω. Γνωρίζοντάς με, είναι πιθανόν να την έχω σημειωμένη κάπου μαζί με τα περιοδικά που βόσκουν στην λέσχη :P. Πρέπει να είναι ακόμα 3-4 παραδείγματα όπως αυτά εάν δεν απατώμαι.

Επεξεργασία από PhantomDuck
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 years later...

  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45737
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6170 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

On 4/8/2018 at 12:47 PM, PhantomDuck said:

EDIT 3

Είχα κάνει μία λίστα με αδημοσίευτα των χαμηλών πτήσεων την περίοδο που έδωσα τα Ε στην λέσχη. Πρέπει να την είχα σημειώσσει κάπου, όμως δεν την βρίσκω. Γνωρίζοντάς με, είναι πιθανόν να την έχω σημειωμένη κάπου μαζί με τα περιοδικά που βόσκουν στην λέσχη :P. Πρέπει να είναι ακόμα 3-4 παραδείγματα όπως αυτά εάν δεν απατώμαι.

 

Ύστερα από μερικά ακόμα χρόνια, ψάχνω να βρω τη λίστα, όμως δεν τη βρίσκω. Πριν δώσω τα Ε στη λέσχη, είχα ξεσκαρτάρει τα πάντα, είχα βρει τα συγκεκριμένα μονοσέλιδα που δεν είχαν δημοσιευτεί σε άλμπουμ, είχα σημειώσει ποια ήταν, όμως βλακωδώς, δεν κράτησα τη λίστα, ούτε έβγαλα φωτογραφίες τα μονοσέλιδα. Ε, μου το σπας τώρα το κεφάλι ή όχι;

 

Αν κάποιος στη λέσχη έχει εύκαιρες τις κούτες των Ε, ας ρίξει μια ματιά όποτε μπορεί μήπως υπάρχει ένα χαρτί με πληροφορίες. Θυμάμαι πως είχα γράψει τα τεύχη, και πιθανόν τις ημερομηνίες κυκλοφορίας τους.

Επεξεργασία από PhantomDuck
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.