Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΜοΜ Μαρτίου 2018


Kabuki

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76849
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5841 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Βρίσκεται στην παρέα μας μόλις από τις 2 Μαρτίου post-277-1212340456.gif , χαρακτηρίζοντας την εγγραφή του στο GC "Νόστιμον Ήμαρ" (ημέρα της επιστροφής στην πατρίδα).  Και μάλλον έτσι έχουν τα πράγματα! post-1537-1209922465.gif
Η γνωριμία του με τα κόμικς έγινε "κάπου εκεί στο χωματόδρομο, στην αυλή με τα γεράνια και τα γιασεμιά" σύμφωνα με τον ίδιο, όπου μετατράπηκε σε αγάπη και κρατάει μέχρι σήμερα.post-1537-1218710084_thumb.png
Είναι από κείνους τους κομιξοφάνς τους παλιούς, που μεγάλωσε με τα πρώτα  κόμικς στη δεκαετία του 50 (Σούπερμαν,  Μπάτμαν,  Ταν o Υπερκόσμιος,  Παράξενος Αδάμ και άλλα πολλά).post-277-1209913430.gif
Τα χρόνια του πάντως, δε στάθηκαν  τροχοπέδη στο να δείξει τον ενθουσιασμό του για την κομιξοκοινότητά μας και να γίνει αναπόσπαστο κομμάτι της παρέας μας!  snoopy_f12_12.gif
Από την πρώτη στιγμή άρχισε να συμμετέχει, μοιράζοντας γνώσεις, εμπειρίες και μουσική! snoopy_f12_24.gif
Κυρίες και κύριοι, μικρά και μεγάλα παιδιά, με γρατσουνισμένα γόνατα ή χωρίς, MoM του Μήνα Μαρτίου είναι ο Pete!
:congrats:  Πητ ! Σε περιμένουμε και στα ενδότερα!post-277-1209919120.gif

  • Like 22
  • Respect 1
  • Ευχαριστώ 7
  • Read 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Συγχαρητήρια Pete, σαρωτική εμφάνιση, μεγάλη προσφορά. :congrats:

 

:Paingiver: 

  • Like 16
  • Respect 1
  • Ευχαριστώ 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Τρομερά ξεχωριστή περίπτωση. Συνήθως μπαίνει κάποιος στο φόρουμ και θέλει καμπόσο χρόνο για να “ξεκλειδώσει”, για να χαλαρώσει, να νοιώσει άνετα, να εγκλιματιστεί. Μπορεί κάποιος να γίνει μέλος της Δ.Ο. χωρίς να έχει ήδη “ξεκλειδώσει” και το ξεκλείδωμα να συμβαίνει στην πορεία.

 

Ή έστω αυτά πλέον :) 

 

2007-2008. Από τότε έχω να δω τέτοιο πράγμα. Από την εποχή που “ξεπήγασαν” dionik, Dr Paingiver, GCF και kabuki για να περιοριστώ σε κάποιους που είναι ακόμα στη ΔΟ και να μη πιάσω μια σωρεία μελών που έχουν αφήσει το στίγμα τους στο φόρουμ. Ίσως τότε να βοηθούσε κόσμο να “ξεκλειδώσει”, να είναι κεφάτος με τη μια, το ότι ήταν πιο εύκολο να δημιουργήσεις. Ίσως πάλι να είχαν κέφι επειδή βρήκαν ένα χώρο όπου ενήλικοι μίλαγαν για Μίκυ Μάους, για Ποπάυ, για Σούπερμαν, για Χάιντι και για Κάντυ Κάντυ και εκείνη τη στιγμή να ήταν κάτι που εξέπληττε. Δεν ήταν και τόσο διαδεδομένο το φβ για να ξέρεις πως δεν είσαι “μόνος” :) Ό,τι και να ευθύνεται πάντως, εγώ ξέρω πως έχω 10 χρόνια να δω κάποιον να είναι τόσο κεφάτος, τόσο ζωντανός, τόσο γρήγορα

 

Ζωντάνια... :) Και μετά βλέπεις ότι είναι 69 ετών!

 

Ίσως επειδή είναι 69 ετών και επειδή έχει τις όποιες εμπειρίες έχει καθώς και μια ποιότητα και μια κουλτούρα, γι'αυτό να μη χρειάστηκε χρόνο για να εγκλιματιστεί. Ίσως πάλι και να μην έχει εγκλιματιστεί πλήρως, οπότε στο μέλλον να δούμε ακόμα πιο “κουφά” πράγματα :) Σίγουρα, επειδή έχει αυτά που προανέφερα, γι'αυτό και ενώ δέχτηκε 2 πεσίμια, he brushed them off! He f*cking brushed them off. As if they were nothing :) Και ο θείος Νίκος με το άγχος του “όχι πάλι ντράβαλα ρε διάολε, πάλι πρέπει να παρέμβω? αφήστε με ρε )(*&(*)&(*& να χαλαρώσω (*)*)(* τον (*&)(*& μου”, μπορούσε απλώς να ανάψει το τσιγάρο του και να κάνει χάζι με τη μπάλα που έβλεπε, ήρεμος (και συνάμα έκπληκτος) που οι σπίθες και οι μολότοφ έπεφταν από το γκρεμό στη θάλασσα :)

 

Τρομερά εντυπωσιασμένος από τα όσα έχω δει μέσα σε ένα τόσο μικρό χρονικό διάστημα :) Τρομερά. Υπήρξαν φάσεις που αισθανόμουν ότι το φόρουμ χτυπούσε στο δικό του beat :) Φοβερό πράγμα. Αυτό συνήθως το νοιώθω με μέλη που έχουν πολύ καιρό στο φόρουμ. Όχι με κάποιους που μόλις μπήκαν!!!

 

:congrats:Pete! Σε περιμένουμε να τα πούμε και μέσα στη Δ.Ο. :)

 

 

:cheers5: 

  • Like 19
  • Respect 4
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6395
  • Reputation:   63201
  • Achievement Points:  6458
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4350 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Συγχαρητήρια Pete.  :up:

 

Ως μεγαλύτερος περιμένω να τους στρώσεις όλους στη φασίνα στο Κέντρο Ελέγχου, αντιθέτως με το ό,τι συμβαίνει συνήθως, γιατί βλέπω πολλούς να λουφάρουν τελευταία.

  • Like 13
  • Αστείο 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31159
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  283
  • Content Count:  5004
  • Reputation:   32746
  • Achievement Points:  5005
  • Days Won:  99
  • With Us For:  3089 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

1 hour ago, tik said:

Ως μεγαλύτερος περιμένω να τους στρώσεις όλους στη φασίνα στο Κέντρο Ελέγχου, αντιθέτως με το ό,τι συμβαίνει συνήθως, γιατί βλέπω πολλούς να λουφάρουν τελευταία.

 

@Pete Ειδικα εναν που κοπροσκυλιαζει ολη μερα, ονοματι @φλοκ:D 

 

Κατ' αλλα , πολλα συγχαρητήρια φιλτατε για το MoMιλικι σου, αξιος!!! :congrats:

 

:cheers5:

  • Like 14
  • Αστείο 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  392
  • Content Count:  4289
  • Reputation:   33964
  • Achievement Points:  4411
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4288 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Πολλά και εγκάρδια :congrats: και από εμένα φίλτατε @Pete!!! Σίφουνας με την καλή έννοια, δραστήριος, ενεργητικότατος, με ευχάριστη διάθεση, γνώσεις και έναν καλό λόγο για όλους... Με ζωντάνια που την ζηλεύω ώρες-ώρες!!!  Ο Μικρός Νικόλας με κάλυψε πλήρως!!! Είθε με το καλό να κανονίσουμε και μάζωξη στην Λέσχη για να τα πούμε και από κόντα άμα κατέβεις στο κλεινόν άστυ!!! Εμπειρία με την χλωρίδα έχεις λόγω κτήματος όποτε το :flowerbad:δε νομίζω να σε δυσκολέψει ιδιαιτερα!!!! 

MoM τον πρώτο του μήνα εδώθε... Νέο rekor αν δεν απατώμαι... Εγώ χρειάστηκα 2 χρόνια και 4 μήνες περίπου... :wow::respect::respect::respect: 

:hop::hop::hop:

  • Like 17
  • Αστείο 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55497
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3397 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Μετά από τέτοιες απαντήσεις σαν του Νίκου ο,τι και να γράψεις πλεονασμός θα είναι. :) 

 

Τα δικά μου μπράβο στον έτερο ροκόφιλο και ελπίζω σε σίγουρη συμμετοχή στο κέντρο ελέγχου και μια εξίσου έντονη συνέχεια στο φόρουμ :cheers: 

  • Like 14
  • Ευχαριστώ 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31052
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  121
  • Content Count:  2070
  • Reputation:   15086
  • Achievement Points:  2070
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3153 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Συγχαρητήρια Pete, άξιος MoM! Καλές περιηγήσεις στο Κ.Ε. :havefun:

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1710
  • Content Count:  9040
  • Reputation:   64279
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6408 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

@Pete  Πηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηητ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........ αχ... σε κέρδισε ο οβελίας και οι προετοιμασίες :lol:  σε βλέπω να μπαίνεις όταν είσαι στο χώνεμα :D

Μας ξάφνιασες θετικά φίλε και αυτό φαίνεται από αυτή τη διάκριση... συγχαρητήρια και σου εύχομαι να συνεχίζεις να απολαμβάνεις την παρέα.

 

:cheers3:

  • Like 13
  • Αστείο 1
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1001
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116905
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6161 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Είδες το φόρουμ, ώρα να δεις και τα ενδότερα. Πλήρη τουρ σε ένα μήνα μόνο! Αυτό λέει πολλά. :)

 

:congrats:

 

:cheers4:

 

  • Like 15
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  848
  • Content Count:  3050
  • Reputation:   41670
  • Achievement Points:  3061
  • Days Won:  28
  • With Us For:  5136 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Συγχαρητήρια, Pete, εξαιρετική παρουσία μέσα σε ελάχιστο χρονικό διάστημα :congrats:

 

Σε περιμένουμε με μεγάλη ανυπομονησία στα ενδότερα.

 

:beer:

  • Like 14
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Πολλά συγχαρητήρια κι από μένα για την πολύ δυναμική σου παρουσία σε τόσο σύντομο διάστημα .:congrats:

Ελα "μέσα" να γνωριστούμε καλύτερα .:beer:

  • Like 14
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53885
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3629 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Η φαση είναι veni, vidi, vici για τον Pete :P Δυναμική παρουσία, ευχάριστη προσωπικότητα. :congrats: 

  • Like 14
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

22 min ago , φλοκ said:

Ελα "μέσα" να γνωριστούμε καλύτερα .:beer:

Όπως το είπες θα ταίριαζε πιο πολύ αντί για μπύρα να είχε άλλο emoticon και δύο γράμματα ακόμα στην πρόταση :D

 

Έλα μέσα ρε να γνωριστούμε καλύτερα :gun2:

 

 

:lmao::lmao: 

 

 

 

 

:Paingiver: 

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32378
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  512
  • Reputation:   2768
  • Achievement Points:  512
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2332 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Συγχαρητήρια Pete. Το περίμενα ότι θα ήσουν MoM αυτό το μήνα. Ημουν σίγουρος! :up:

 

 

  • Like 14
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32695
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  384
  • Reputation:   2405
  • Achievement Points:  384
  • Days Won:  3
  • With Us For:  2218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  75

8 hours ago, Kabuki said:

Βρίσκεται στην παρέα μας μόλις από τις 2 Μαρτίου post-277-1212340456.gif , χαρακτηρίζοντας την εγγραφή του στο GC "Νόστιμον Ήμαρ" (ημέρα της επιστροφής στην πατρίδα).  Και μάλλον έτσι έχουν τα πράγματα! post-1537-1209922465.gif
Η γνωριμία του με τα κόμικς έγινε "κάπου εκεί στο χωματόδρομο, στην αυλή με τα γεράνια και τα γιασεμιά" σύμφωνα με τον ίδιο, όπου μετατράπηκε σε αγάπη και κρατάει μέχρι σήμερα.post-1537-1218710084_thumb.png
Είναι από κείνους τους κομιξοφάνς τους παλιούς, που μεγάλωσε με τα πρώτα  κόμικς στη δεκαετία του 50 (Σούπερμαν,  Μπάτμαν,  Ταν o Υπερκόσμιος,  Παράξενος Αδάμ και άλλα πολλά).post-277-1209913430.gif
Τα χρόνια του πάντως, δε στάθηκαν  τροχοπέδη στο να δείξει τον ενθουσιασμό του για την κομιξοκοινότητά μας και να γίνει αναπόσπαστο κομμάτι της παρέας μας!  snoopy_f12_12.gif
Από την πρώτη στιγμή άρχισε να συμμετέχει, μοιράζοντας γνώσεις, εμπειρίες και μουσική! snoopy_f12_24.gif
Κυρίες και κύριοι, μικρά και μεγάλα παιδιά, με γρατσουνισμένα γόνατα ή χωρίς, MoM του Μήνα Μαρτίου είναι ο Pete!
:congrats:  Πητ ! Σε περιμένουμε και στα ενδότερα!post-277-1209919120.gif

Τι να πω τώρα;

Ότι με συγκίνησες; Θα ήταν λίγο. Ότι με τιμάς απίστευτα; Και πάλι θα ήταν λίγο.

Δύσκολα θα μπορούσα να περιγράψω τα συναισθήματά μου, γιατί σ΄ αυτή την παρέα που έχω τη χαρά και την τιμή να βρίσκομαι νιώθω απερίγραπτα όμορφα για όλους σας.

Καλή μου Kabuki, σε ευχαριστώ θερμά. Σας ευχαριστώ όλους και θα κάνω ό,τι μπορώ για να φανώ αντάξιος της τιμής που μου κάνατε. Αν και σας ξέρω μόλις λίγες μέρες, αισθάνομαι για όλους το ίδιο: είστε κάτι παραπάνω από παρέα, είστε μια επέκταση της οικογένειάς μου.

Ευχαριστώ!!!!

  • Like 15
  • Ευχαριστώ 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32695
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  384
  • Reputation:   2405
  • Achievement Points:  384
  • Days Won:  3
  • With Us For:  2218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  75

8 hours ago, Dr Paingiver said:

Συγχαρητήρια Pete, σαρωτική εμφάνιση, μεγάλη προσφορά. :congrats:

 

:Paingiver: 

Χίλια ευχαριστώ, καλέ μου φίλε!

  • Like 11
  • Ευχαριστώ 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32695
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  384
  • Reputation:   2405
  • Achievement Points:  384
  • Days Won:  3
  • With Us For:  2218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  75

9 hours ago, tik said:

Συγχαρητήρια Pete.  :up:

 

Ως μεγαλύτερος περιμένω να τους στρώσεις όλους στη φασίνα στο Κέντρο Ελέγχου, αντιθέτως με το ό,τι συμβαίνει συνήθως, γιατί βλέπω πολλούς να λουφάρουν τελευταία.

Θερμά ευχαριστώ, φίλε μου! Ετοιμάζω πρόγραμμα φασίνας, έννοια σου :lol:

 

9 hours ago, germanicus said:

Τρομερά ξεχωριστή περίπτωση. Συνήθως μπαίνει κάποιος στο φόρουμ και θέλει καμπόσο χρόνο για να “ξεκλειδώσει”, για να χαλαρώσει, να νοιώσει άνετα, να εγκλιματιστεί. Μπορεί κάποιος να γίνει μέλος της Δ.Ο. χωρίς να έχει ήδη “ξεκλειδώσει” και το ξεκλείδωμα να συμβαίνει στην πορεία.

 

Ή έστω αυτά πλέον :) 

 

2007-2008. Από τότε έχω να δω τέτοιο πράγμα. Από την εποχή που “ξεπήγασαν” dionik, Dr Paingiver, GCF και kabuki για να περιοριστώ σε κάποιους που είναι ακόμα στη ΔΟ και να μη πιάσω μια σωρεία μελών που έχουν αφήσει το στίγμα τους στο φόρουμ. Ίσως τότε να βοηθούσε κόσμο να “ξεκλειδώσει”, να είναι κεφάτος με τη μια, το ότι ήταν πιο εύκολο να δημιουργήσεις. Ίσως πάλι να είχαν κέφι επειδή βρήκαν ένα χώρο όπου ενήλικοι μίλαγαν για Μίκυ Μάους, για Ποπάυ, για Σούπερμαν, για Χάιντι και για Κάντυ Κάντυ και εκείνη τη στιγμή να ήταν κάτι που εξέπληττε. Δεν ήταν και τόσο διαδεδομένο το φβ για να ξέρεις πως δεν είσαι “μόνος” :) Ό,τι και να ευθύνεται πάντως, εγώ ξέρω πως έχω 10 χρόνια να δω κάποιον να είναι τόσο κεφάτος, τόσο ζωντανός, τόσο γρήγορα

 

Ζωντάνια... :) Και μετά βλέπεις ότι είναι 69 ετών!

 

Ίσως επειδή είναι 69 ετών και επειδή έχει τις όποιες εμπειρίες έχει καθώς και μια ποιότητα και μια κουλτούρα, γι'αυτό να μη χρειάστηκε χρόνο για να εγκλιματιστεί. Ίσως πάλι και να μην έχει εγκλιματιστεί πλήρως, οπότε στο μέλλον να δούμε ακόμα πιο “κουφά” πράγματα :) Σίγουρα, επειδή έχει αυτά που προανέφερα, γι'αυτό και ενώ δέχτηκε 2 πεσίμια, he brushed them off! He f*cking brushed them off. As if they were nothing :) Και ο θείος Νίκος με το άγχος του “όχι πάλι ντράβαλα ρε διάολε, πάλι πρέπει να παρέμβω? αφήστε με ρε )(*&(*)&(*& να χαλαρώσω (*)*)(* τον (*&)(*& μου”, μπορούσε απλώς να ανάψει το τσιγάρο του και να κάνει χάζι με τη μπάλα που έβλεπε, ήρεμος (και συνάμα έκπληκτος) που οι σπίθες και οι μολότοφ έπεφταν από το γκρεμό στη θάλασσα :)

 

Τρομερά εντυπωσιασμένος από τα όσα έχω δει μέσα σε ένα τόσο μικρό χρονικό διάστημα :) Τρομερά. Υπήρξαν φάσεις που αισθανόμουν ότι το φόρουμ χτυπούσε στο δικό του beat :) Φοβερό πράγμα. Αυτό συνήθως το νοιώθω με μέλη που έχουν πολύ καιρό στο φόρουμ. Όχι με κάποιους που μόλις μπήκαν!!!

 

:congrats:Pete! Σε περιμένουμε να τα πούμε και μέσα στη Δ.Ο. :)

 

 

:cheers5: 

Βαλθήκατε όλοι να με κάνετε να δακρύσω; Άει σιχτίρ! :)

Τι να πω τώρα; Είχα ετοιμάσει ένα σωρό πράγματα που χάθηκαν όλα όταν έχασα ξανά τη σύνδεση πριν από λίγο. Πριν την ξαναχάσω, θα γράψω μόνο αυτό: θα κάνω ώρα να συνέλθω από όσα μου έγραψες και, ειλικρινά, τα αισθήματα είναι αμοιβαία. Ξέρω πως νιώθουμε έτσι επειδή υπάρχουν κοινά ενδιαφέροντα, αλλά είναι κάτι παραπάνω: σε τούτη την παρέα υπάρχει ποιότητα, καλλιέργεια, νοιάξιμο, ψυχή. Περισσότερα σε σένα και στους άλλους που με τιμήσατε τόσο πολύ αύριο, όταν θα έχω περισσότερο χρόνο και, πιθανότατα, σύνδεση :)

Ευχαριστώ! Ξέρεις ότι αρκεί για την ώρα...

Επεξεργασία από Pete
  • Like 11
  • Ευχαριστώ 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30583
  • Group:  Members
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  2366
  • Reputation:   17597
  • Achievement Points:  2583
  • Days Won:  33
  • With Us For:  3404 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Πολλα συγχαρητηρια -κι απο εδω-φιλε Pete!Αξια η επιλογη σου,να εισαι καλα!

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30807
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6150 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

:congrats: Pete!

 

:beer5::beer5::beer5:

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4671
  • Reputation:   26347
  • Achievement Points:  4705
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Άξιος!

Και εδώ αναλαμβάνεις όπως καταλαβαίνεις επίτημος ψήστης του φόρουμ - το αξίωμα έχει σημαντικές ευθύνες και υποχρεώσεις :D

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32695
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  384
  • Reputation:   2405
  • Achievement Points:  384
  • Days Won:  3
  • With Us For:  2218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  75

On 6/4/2018 στο 8:13 ΜΜ, albert είπε:

Πολλα συγχαρητηρια -κι απο εδω-φιλε Pete!Αξια η επιλογη σου,να εισαι καλα!

Σε ευχαριστώ πολύ!

 

On 6/4/2018 στο 10:47 ΠΜ, Retroplaymo είπε:

 

@Pete Ειδικα εναν που κοπροσκυλιαζει ολη μερα, ονοματι @φλοκ:D 

 

Κατ' αλλα , πολλα συγχαρητήρια φιλτατε για το MoMιλικι σου, αξιος!!! :congrats:

 

:cheers5:

Χίλια ευχαριστώ, φίλε μου!

 

On 6/4/2018 στο 10:54 ΠΜ, Μενίγ Πουαγώ είπε:

Πολλά και εγκάρδια :congrats: και από εμένα φίλτατε @Pete!!! Σίφουνας με την καλή έννοια, δραστήριος, ενεργητικότατος, με ευχάριστη διάθεση, γνώσεις και έναν καλό λόγο για όλους... Με ζωντάνια που την ζηλεύω ώρες-ώρες!!!  Ο Μικρός Νικόλας με κάλυψε πλήρως!!! Είθε με το καλό να κανονίσουμε και μάζωξη στην Λέσχη για να τα πούμε και από κόντα άμα κατέβεις στο κλεινόν άστυ!!! Εμπειρία με την χλωρίδα έχεις λόγω κτήματος όποτε το :flowerbad:δε νομίζω να σε δυσκολέψει ιδιαιτερα!!!! 

MoM τον πρώτο του μήνα εδώθε... Νέο rekor αν δεν απατώμαι... Εγώ χρειάστηκα 2 χρόνια και 4 μήνες περίπου... :wow::respect::respect::respect: 

:hop::hop::hop:

Καλέ μου φιλόπαπιε, σε ευχαριστώ θερμά! Το θέλω ΠΑΡΑ πολύ να βρεθούμε όλοι, σίγουρα θα τα πούμε όταν ανέβω Αθήνα. Και μην ξεχνάτε ότι στο κτήμα μπορούμε να βρεθούμε επίσης, όλοι μαζί ή και μεμονωμένα, για να φάμε, να πιούμε και να κουβεντιάσουμε. Υ.Γ. Μήπως ξέρεις πού μπορώ να βρω αυτό το σαρκοβόρο φυτό; :lol:

 

On 6/4/2018 στο 10:47 ΠΜ, Retroplaymo είπε:

 

@Pete Ειδικα εναν που κοπροσκυλιαζει ολη μερα, ονοματι @φλοκ:D 

 

Κατ' αλλα , πολλα συγχαρητήρια φιλτατε για το MoMιλικι σου, αξιος!!! :congrats:

 

:cheers5:

Κοπροσκυλιάζει; Αποκλείεται! Μα νόμιζα πως τα αρχικά του σημαίνουν Φύγετε Λιμνάζοντες ΟΚνηροί!

 

On 6/4/2018 στο 12:02 ΜΜ, Θρηνωδός είπε:

Μετά από τέτοιες απαντήσεις σαν του Νίκου ο,τι και να γράψεις πλεονασμός θα είναι. :) 

 

Τα δικά μου μπράβο στον έτερο ροκόφιλο και ελπίζω σε σίγουρη συμμετοχή στο κέντρο ελέγχου και μια εξίσου έντονη συνέχεια στο φόρουμ :cheers: 

Πολλά ευχαριστώ, Θρηνωδέ μου! Αν και νομίζω ότι έχουμε αρκετούς ροκόφιλους... :)

 

On 6/4/2018 στο 1:43 ΜΜ, DaDiRa είπε:

Συγχαρητήρια Pete, άξιος MoM! Καλές περιηγήσεις στο Κ.Ε. :havefun:

Να είσαι καλά, φίλε DaDiRa, ευχαριστώ!

 

  • Like 12
  • Αστείο 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94408
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Δέξου και τα δικά μου ταπεινά συγχαρητήρια φίλε @Pete . :congrats:

 

Η επιλογή σου σαν καλύτερο μέλος του μήνα είναι κάτι περισσότερο από δίκαια και την κέρδισες επάξια. Από την πρώτη κιόλας ημέρα της εδώ παρουσίας σου δεν έχεις σταματήσει να μοιράζεις το κέφι αλλά και τις πολύτιμες γνώσεις σου. Ομολογώ ότι ήσουν μία ευχάριστη έκπληξη για εμένα. Συνέχισε έτσι να μας εκπλήσσεις. :) Και μία θερμή παράκληση. Πρόσεχε τώρα που θα μπεις στο Κέντρο Ελέγχου. Είναι πολύ επικίνδυνα εκεί μέσα. :help::flowerbad:

 

 

:beer: 

  • Like 10
  • Αστείο 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31159
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  283
  • Content Count:  5004
  • Reputation:   32746
  • Achievement Points:  5005
  • Days Won:  99
  • With Us For:  3089 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

On 7/4/2018 στο 8:42 ΠΜ, Pete είπε:

Κοπροσκυλιάζει; Αποκλείεται! Μα νόμιζα πως τα αρχικά του σημαίνουν Φύγετε Λιμνάζοντες ΟΚνηροί!

 

Αυτο τωρα για καλο το ειπες; :damn: 

 

Τωρα ειναι που την κατσαμε την βαρκα :shit2: θα το παρει πανω του :oops: και θα μας ζαλισει τον ερωτα,

οτι ντε και καλα κατι κανει!!!! :antekale:

 

 

:cheers5:

  • Like 7
  • Αστείο 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Αυτό που κάνει πάντως:holidays:, το κάνει πολύ καλά. Καλό θα ήταν να μας έκανε κι ένα tutorial μπας και το κάνουμε κι εμείς. :holidays:

 

:Paingiver: 

  • Like 7
  • Αστείο 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32695
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  384
  • Reputation:   2405
  • Achievement Points:  384
  • Days Won:  3
  • With Us For:  2218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  75

8 ώρες πριν, Indian είπε:

Δέξου και τα δικά μου ταπεινά συγχαρητήρια φίλε @Pete . :congrats:

 

Η επιλογή σου σαν καλύτερο μέλος του μήνα είναι κάτι περισσότερο από δίκαια και την κέρδισες επάξια. Από την πρώτη κιόλας ημέρα της εδώ παρουσίας σου δεν έχεις σταματήσει να μοιράζεις το κέφι αλλά και τις πολύτιμες γνώσεις σου. Ομολογώ ότι ήσουν μία ευχάριστη έκπληξη για εμένα. Συνέχισε έτσι να μας εκπλήσσεις. :) Και μία θερμή παράκληση. Πρόσεχε τώρα που θα μπεις στο Κέντρο Ελέγχου. Είναι πολύ επικίνδυνα εκεί μέσα. :help::flowerbad:

 

 

:beer: 

Τις ταπεινές μου ευχαριστίες, καλέ μου Ινδιάνε!

Με τιμάς και με συγκινείς. Όσο για το ΚΕ, αγόρασα μια πυρίμαχη στολή. Φτάνει;

 

Πριν από 1 ώρα, Retroplaymo είπε:

 

Αυτο τωρα για καλο το ειπες; :damn: 

 

Τωρα ειναι που την κατσαμε την βαρκα :shit2: θα το παρει πανω του :oops: και θα μας ζαλισει τον ερωτα,

οτι ντε και καλα κατι κανει!!!! :antekale:

 

 

:cheers5:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

  • Like 11
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12750
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  2264
  • Reputation:   20416
  • Achievement Points:  2264
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5028 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Καλα εγω τωρα πηρα χαμπαρι αλλα δικαιολογουμαι,λιγο οι ημερες,λιγο που δεν συγκεντρωσω τα μυαλα μου,ok. tongue.png

Θερμα συγχαρητηρια  για την εκλογη σου Pete!! Εισαι λιγο καιρο εδω,αλλα αξιος!! :congrats:beer.gifbest.gif

 

  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32695
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  384
  • Reputation:   2405
  • Achievement Points:  384
  • Days Won:  3
  • With Us For:  2218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  75

9 min ago , paola said:

Καλα εγω τωρα πηρα χαμπαρι αλλα δικαιολογουμαι,λιγο οι ημερες,λιγο που δεν συγκεντρωσω τα μυαλα μου,ok. tongue.png

Θερμα συγχαρητηρια  για την εκλογη σου Pete!! Εισαι λιγο καιρο εδω,αλλα αξιος!! :congrats:beer.gifbest.gif

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, καλή μου Πάολα!

Κατά περίεργο τρόπο, δε νιώθω ότι είμαι λίγο καιρό εδώ. Όπως έλεγα και στην παρουσίασή μου, Νόστιμον Ήμαρ, γύρισα σε έναν κόσμο και σε φίλους που γνώριζα από τα παιδικά μου χρόνια. Κατά κάποιο τρόπο, σας ξέρω όλους. Και σας νιώθω δικούς μου. Αναγνωρίζω στον καθρέφτη σας την παιδικότητα, την αναζήτηση, το κέφι, τη σκανταλιά, τη συντροφικότητα, τη δράση, την αγάπη, την ανθρωπιά. Όλα όσα τα κόμιξ πρεσβεύουν. Όλα όσα κάθε άνθρωπος θα έπρεπε να πρεσβεύει. Και σας ευχαριστώ όλους γι΄ αυτό. :) 

  • Like 6
  • Ευχαριστώ 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4236
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  153
  • Content Count:  1514
  • Reputation:   18098
  • Achievement Points:  2201
  • Days Won:  21
  • With Us For:  5972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Και τα δικά μου συγχαρητήρια φίλε Pete! :congrats: Άξιος MoM! :beer:

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32695
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  384
  • Reputation:   2405
  • Achievement Points:  384
  • Days Won:  3
  • With Us For:  2218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  75

14 hours ago, comicos said:

Και τα δικά μου συγχαρητήρια φίλε Pete! :congrats: Άξιος MoM! :beer:

Χίλια ευχαριστώ, φίλε μου! Με τιμάς :beer2:

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.