Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις

Disney_2018_F.thumb.jpg.1e0c8449479349f1816bef0580bfffdb.jpg   Disney_2018_B.thumb.jpg.fb190612a5d64ca388c6ef16e66c7f76.jpg

Το 2017 ετοιμάζεται να δώσει την θέση του στο 2018 και το ημερολόγιο της Disney βρίσκεται και πάλι στα χέρια μας,να μας δίνει μία ευχάριστη νότα κάθε ημέρα του νέου έτους.Η έκδοση είναι πολυτελής και περιέχει (όπως όλοι περιμέναμε) σκίτσα του μεγάλου Don Rosa,εμπνευσμένα τα περισσότερα από ιστορίες του άλλου μεγάλου,Carl Barks. Ο χρωματισμός επιστρέφει στο κλασικό μαύρο χρώμα που είχε τις περισσότερες χρονιές,σε αντίθεση με το χρώμα του ξύλου που είχε το 2017. Οι διαστάσεις έχουν μικρύνει ελαφρώς. Έτσι το νέο ημερολόγιο έχει μέγεθος 23 x 30. 

Οι ιστορίες του κάθε μήνα είναι οι εξής : 

Καλή χρονιά λοιπόν με το νέο ημερολόγιο Disney. :) 

:beer: 

Επεξεργασία από Indian
  • Like 8
  • Ουδέτερο 1
  • Ευχαριστώ 3

Κοινή χρήση αυτής της καταχώρησης

Σύνδεσμος προς την καταχώρηση
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Και μόλις το σκαναρα :lol: 

Καλή χρόνια, το ημερολόγιο του ροσα στολίζει το σπίτι εδώ και δυο χρόνια ήδη :) 

• Like 5
  • Ευχαριστώ 1

Άλεξ,αν είναι σε καλύτερη ποιότητα και κροπάρισμα,ανέβασέ τες εδώ να τις αντικαταστήσουμε. Κανένα πρόβλημα. :) 

• Like 5

@Indian Αντίσκηνο έξω από το περίπτερο έστησες??? :lol:  Υπέροχη παρουσίαση και θα αγοραστεί εντός της ημέρας... Ελπίζω του '18 να το απολαύσω γιατί του '17 είχε σκιιστεί στην τρύπα που το περνάς στο καρφί σε κάποιες σελίδες και είναι ακόμα στον Γενάρη... :sad1:  

:hop::hop::hop: 

• Like 5

@Μενίγ Πουαγώ  Μου βγήκε μία δουλειά για πιο μετά και σηκώθηκα νωρίς να το πάρω για να μην το χάσω. Και μιας και ήρθε νωρίς στα χέρια μου είπα να το παρουσιάσω. :) 

Επεξεργασία από Indian
  • Like 4
  • Respect 1

Το ημερολόγιο αναπαύεται δίπλα στο κρεββάτι μου... Χαριτωμένο, με ωραία εκτύπωση και χρώματα... Θα είχε πάρει ήδη την θέση του στο τοίχο αν δε είχε ένα αρνητικό... Δε μπορείς να το κρεμάσεις κλειστό για να χαζεύεις το εξώφυλλο μέχρι να έρθει η Πρωτοχρονιά!!!

:hop::hop::hop:  

• Like 3

Πλάκα πλάκα αν είναι κάτι συλλεκτικό (φτου φτου μακριά απο μας) είναι αυτά ακριβώς τα ημερολόγια. Κυκλοφορούν μια μέρα το χρόνο σε περιορισμένο τιράζ. Είναι πάντως πανέμορφα!!!

• Like 6
  • Διαφωνώ 1

Εδώ που τα λέμε... περισσεύει σε κανέναν το Ημερολόγιο του 2016 ?

Έχω την εντύπωση ότι δεν ήρθε ποτέ στην Κύπρο, γι'αυτό και δεν το έχω. Αν το έχει κάποιος διαθέσιμο.... :xm:

Επεξεργασία από apetoussis82
  • Like 2

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Οροι χρήσης μας.