Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σχόλια - παρατηρήσεις για την αναβάθμιση 2017


Valtasar

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53885
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3629 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Προσωπικά βρίσκω πολύ ωραίο το νέο φόρουμ, με πολλές δυνατότητες, αν και απαιτεί αρκετή «εξάσκηση» για να το μάθουμε. Ανακάλυψα τυχαία μια πολύ χρήσιμη δυνατότητα: Ξεκίνησα να γράφω σε μία παρουσίαση, αλλά βαρέθηκα και προτίμησα να το κάνω αργότερα. Όταν πήγα να ποστάρω, το κείμενο που είχα γράψει μου εμφανίστηκε ως δια μαγείας. :cool:

  • Like 11
  • Respect 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12721
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  88
  • Content Count:  1922
  • Reputation:   17533
  • Achievement Points:  1922
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5032 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

@germanicus @Valtasar Όπως λέει και ο germ, συνεχίζει και το κάνει. Επίσης, έχω την αίσθηση ότι το IPS default, όπως και το Invision, κάνουν γενικά το forum να σέρνεται.

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12721
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  88
  • Content Count:  1922
  • Reputation:   17533
  • Achievement Points:  1922
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5032 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Και πριν πέσω για ύπνο, να πω ότι με όσες δοκιμές και αν έκανα, δεν μου έχει έρθει ούτε ένα notification mail. Για να το γνωρίζουν οι φύλακες :yahoo::yahoo:

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Το βρίσκω πολύ ωραίο το νέο φόρουμ και αξίζουν πολλά συγχαρητήρια (με το "congrats") στον Γιώργο και στον Νίκο!! :clap2: Δεν είχα καμία αμφιβολία ότι στο τέλος θα τα καταφέρετε να το στήσετε κι ας υπήρχαν κάποια εμπόδια. Τόσα χρόνια μας έχετε αποδείξει πόσο μεθοδικοί & λεπτολόγοι είστε! :respect:  Δυο-τρία πραγματάκια που θέλω να επισημάνω για αρχή:

 

 

1. Το 30 λεπτά edit δεν εξυπηρετεί καθόλου παιδιά... Κάτι λίστες που φτιάχνουμε διάφορα μέλη όπως εκείνες με τις sci-fi ταινίες και σειρές που είχα ξεκινήσει (και που σκόπευα να ξαναπιάσω κάποια στιγμή, αργά ή γρήγορα), άλλες με ταινίες ή σειρές που προέρχονται από κόμικς ή όπως εκείνες που έχουμε στις "Παρουσιάσεις Που Εκκρεμούν" που θα πρέπει να προσθέτουμε, να διαγραμμίζουμε, να κοκκινίζουμε, όταν προκύπτουν νέα δεδομένα ή να φτιάχνουμε νέα hyperlinks σε περίπτωση που δεν οδηγούν πουθενά τα παλιά και τέλος πάντων όπου κάνει ο οποιοσδήποτε κάποια έρευνα/μελέτη/προσπάθεια συγκέντρωσης & καταγραφής δεδομένων (τις περιόδους των "Λούκυ Λουκ" (αν και αυτό το άνοιξε ο tik αν δεν απατώμαι), τα πτυχία του Λούντβιχ και πολλά άλλα...) και δεν έχει ολοκληρωθεί, μου λέτε πως εάν δεν ανήκει στο staff δε θα μπορεί να τις διαχειριστεί πλέον. Ή μήπως θα τα αναφέρει όλα αυτά και κάθε φορά θα τα φτιάχνει κάποιος απ' το staff άμεσα; Δε γίνονται αυτά... Ακόμη κι αν είχατε τέτοια πρόθεση, είναι μεγαλύτερος φόρτος για εσάς, κάτι που αντιλαμβάνομαι ότι δεν είναι θεμιτό. Καταλαβαίνω ότι έχουν κατά καιρούς υπάρξει σκηνικά από μέλη που μετά γίνεται edit το κείμενο (κι εγώ το έχω κάνει καμιά φορά να διορθώσω κανένα ορθογραφικό λάθος που έκανα, αν και τα 'χω ψιλοκόψει αυτά εδώ και χρόνια γιατί φαίνεται άσχημο και τ' αφήνω όπως είναι), αλλά είχα την αίσθηση πως υπάρχει ιστορικό που οι admins (τουλάχιστον) μπορούν να δουν τι είχε γραφεί προηγουμένως και έχει σβηστεί/αλλαχθεί στην πορεία, οπότε δε βλέπω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα σε αυτό. Μην το κάνετε όπως το Retromaniax, το έχω δει το "έργο" και με τα 30 αυτά λεπτά περιορίζετε οποιοδήποτε απλό μέλος να μην ασχολείται με κάτι παραπάνω από ένα απλό σχόλιο. Και καλά με τις sci-fi λίστες που δεν είναι της θεματολογίας του φόρουμ... Με τα υπόλοιπα; Εύχομαι γενικότερα να μην ξεκινήσει το νέο φόρουμ με περιορισμούς...

 

2. Το "Preview" μου δε λειτουργεί. Δε ξέρω αν λειτουργούν τα emoticons, έβαλα εκείνο με τα συγχαρητήρια με κώδικα και τώρα που θα κάνω "Υποβολή" δεν είμαι σίγουρος αν θα το "πάρει". Μπαίνοντας στο Preview, δε βλέπω απολύτως τίποτα... Ένα κενό μαύρο πλαίσιο (χρησιμοποιώ το default skin).

 

3. Το "Follow" αντί του "Friends" δεν ακούγεται και πολύ ωραίο (και δεν καταλαβαίνω γιατί έχει υιοθετηθεί έτσι), αλλά εφόσον δεν υπάρχει αλλιώς τι να κάνουμε... Σκοπός είναι να υπάρχει ένα εργαλείο για να βρίσκουμε κάποιον φίλο άμεσα εάν θέλουμε μια προσωπική επικοινωνία ή οτιδήποτε!

 

Και πάλι συγχαρητήρια!! :beer:

Επεξεργασία από Mandrake
  • Like 13
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1345
  • Reputation:   9670
  • Achievement Points:  1361
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3054 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

Έφτιαξα μία λίστα με όλες τις κατηγορίες των οποίων τα θέματα δεν μπορεί να ανοίξει (τουλάχιστον σε εμένα) το theme IPS Default (ή Invision). Σε όλα τα θέματα των παρακάτω κατηγοριών, εμφανίζει το μήνυμα «[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]». Εξαίρεση αποτελούν οι 2 κατηγορίες που έχω βάλει με bold, των οποίων τα θέματα οδηγούν σε blank page.
 

ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΝΕΑ > ΓΝΩΡΙΜΙΑ > ΓΕΝΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΠΟΡΙΕΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ > ΧΩΡΟΣ ΔΟΚΙΜΩΝ > ΕΜΟΤΙΚΟΝΣ & ΣΜΑΗΛΥΣ

ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΝΕΑ > ΝΕΑ > ΛΕΣΧΗ ΦΙΛΩΝ ΚΟΜΙΚΣ
ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΝΕΑ > ΝΕΑ > ΛΕΣΧΗ ΦΙΛΩΝ ΚΟΜΙΚΣ > ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ

ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΝΕΑ > ΝΕΑ > ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΝΕΑ > ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ > ΕΛΛΗΝΕΣ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ > ΞENOI

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ > ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ > ΝΕΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ > ΜΕΓΑΛΗ ΟΘΟΝΗ > ΠΡΟΣΕΧΩΣ (ΜΕΓΑΛΗ ΟΘΟΝΗ)
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ > ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ > ΠΡΟΣΕΧΩΣ (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ)
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ > WebCOMICS > WEBCOMICS ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΕΣ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ > WebCOMICS > WEBCOMICS ΑΠΟ ΞΕΝΟΥΣ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΟΜΙΚΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΚΔΟΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΟΛΥΘΕΜΑΤΙΚΑ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΕΡΩΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ > ΣΧΕΔΙΟ > HOW TO

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ > ΤΑΙΝΙΕΣ/ΣΕΙΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΚΟΜΙΚΣ

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ > ΑΡΘΡΑ-ΜΕΛΕΤΕΣ εκτός κόμικς

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ > ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΠΗΓΕΣ > ΛΟΙΠΑ

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ > ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ > ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ > ΕΛΛΑΔΑ

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ > ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ > ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ > ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ > ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ > ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ

Επεξεργασία από jimakoszs97
  • Like 8
  • Respect 2
  • Αστείο 1
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31249
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  292
  • Reputation:   1789
  • Achievement Points:  292
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3040 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Αρχικα πολλα μπραβο για το νεο forum, παρα πολυ ωραιο και δουλεμενο αν και καπως πιο "φλυαρο" απο πριν, με τα αρκετα νεα ή αλλαγμενα features.

Θελει τον χρονο του να συνηθιστει αλλα χρονο εχουμε. :beer5:

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30583
  • Group:  Members
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  2366
  • Reputation:   17596
  • Achievement Points:  2583
  • Days Won:  33
  • With Us For:  3404 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ειλικρινα οι πρώτες εντυπώσεις απο το ανανεωμένο μας σπίτι είναι ακρως θετικες,και οφείλω να ομολογήσω άκρως ενθουσιασμένος!!:yahoo:

Θερμά συγχαρητήρια στους @Valtasar και @ngramm και σε οποιο άλλο φίλο ασχολείται με το όλο θεμα..:clap2:

Εντυπωσιάστηκα και απο την πανεύκολη πλοήγηση που μπορεί να γίνει στο gc και μέσω κινητου πίο εύκολα τώρα πλεον... :blob3:

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!

Επεξεργασία από albert
  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11236
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  362
  • Reputation:   5950
  • Achievement Points:  362
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5313 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Καλημέρα σε όλους. Ωραία είναι πρώτα απ΄ όλα να μπορείς να ξαναμπαίνεις στο φόρουμ. Οταν δεν έχεις αυτή τη δυνατότητα για 3-4 μέρες καταλαβαίνεις τη....διαφορά. Δεν είμαι τόσο ενεργός ώστε να ψάξω κάθε γωνία του φόρουμ αλλά να πω ως μια γενική πρώτη εικόνα. Και μόνο η  προσπάθεια εκσυγχρονισμού και ο κόπος-χρόνος που δαπανήθηκε αξίζουν (για μια ακόμη φορά) πολλά μπράβο. Σε όλους όσους δούλεψαν. Μπορεί να φανεί παράξενη η παρατήρηση αλλά το μοναδικό που με "ενόχλησε" είναι ότι το φόρουμ με τις αλλαγές των χρωμάτων και των templates έγινε πιο....σκοτεινό. Μπορεί πλέον να μοιάζει με άλλα φόρουμ αλλά εκείνο το ανοιχτό χρώμα το είχα συνηθίσει περισσότερο! Τα επι μέρους θα τα δούμε ανοίγοντας τα διάφορα θέματα

  • Like 7
  • Ευχαριστώ 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Στο Unread content προσπαθώ να αλλάξω τη ρύθμιση 365 μέρες σε since my last visit και δεν μου κάνει save τις αλλαγές. Όταν αλλάζω σελίδα επαναφέρει τις αρχικές ρυθμίσεις.

Ακόμα στην μικρή μπάρα από κάτω ενώ υπάρχει ένδειξη don't save δεν υπάρχει ένδειξη save. Κάποια στιγμή σμίκρινα την οθόνη και μου εμφάνισε και την ένδειξη save αλλά μετά χάθηκε πάλι και δεν μπορώ να την ξαναβρώ.

Στο menu My activith streams, δεν μπορώ να δω τις τελευταίες επιλογές ούτε με scroll down. Μου εμφανίζονται μόνο με σμίκρινση οθόνης.

Οι δοκιμές γίνανε και με τα τρία διαθέσιμα skins

 

:valtnino:

  • Like 8
  • Respect 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Στο notifications settings στο profile μου, ενώ είναι κλικαρισμένη η ένδειξη do not send me notifiacations, συνεχίζουν και μου έρχονται ενημερώσεις κάθε φορά που κάποιος μου βάζει thanks.

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Μάλλον έχεις γενικό θέμα με τον η/υ σου Παύλο. Αμέσως μετά τον πίνακα με τα Notifications Settings, υπάρχει ένα κατεβατό επιλογές όπου διαλέγεις για διάφορες περιπτώσεις εάν θες να σου έρχεται notification για κάτι (Notification List) ή ακόμα και email. Εάν καταλαβαίνω καλά, δεν έχεις δει αυτό το τμήμα της σελίδας. Μάλλον γιατί δεν σου βγάζει για σκρολλάρισμα, όπως δεν σου έβγαζε για σκρολλάρισμα στο activity...

 

Οι τρόποι που ξέρω (βάση εμπειρίας) για το πως διορθώνονται κάτι τέτοια, είναι με κλείσιμο και άνοιγμα του browser (που το έχεις κάνει), αλλά και με καθάρισμα των cookies. Για δοκίμασε αυτό. 

 

:cheers5:

 

@luckystrike Υπάρχουν 3 σκιν/themes. Δοκίμασε και τα άλλα 2 που είναι πιο ανοιχτόχρωμα :) Προσωπικά έχω το Invision/IPS. :)

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Το έχω δει αυτό. Έχω ξεκλικάρει όλες τις επιλογές με μόνη κλικαρισμένη την don't send notifications. Μπορείς να κοιτάξεις το profile μου να το δεις.

  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Μόλις σου έβαλα λαηκ. Σου ήρθε ειδοποίηση?

 

:cheers5:

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1076
  • Group:  Technician
  • Topic Count:  171
  • Content Count:  2472
  • Reputation:   9467
  • Achievement Points:  2442
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6270 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  54

8 hours ago, jimakoszs97 said:

Έφτιαξα μία λίστα με όλες τις κατηγορίες των οποίων τα θέματα δεν μπορεί να ανοίξει (τουλάχιστον σε εμένα) το theme IPS Default (ή Invision). Σε όλα τα θέματα των παρακάτω κατηγοριών, εμφανίζει το μήνυμα «[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]». Εξαίρεση αποτελούν οι 2 κατηγορίες που έχω βάλει με bold, των οποίων τα θέματα οδηγούν σε blank page.
 

ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΝΕΑ > ΓΝΩΡΙΜΙΑ > ΓΕΝΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΠΟΡΙΕΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ > ΧΩΡΟΣ ΔΟΚΙΜΩΝ > ΕΜΟΤΙΚΟΝΣ & ΣΜΑΗΛΥΣ

ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΝΕΑ > ΝΕΑ > ΛΕΣΧΗ ΦΙΛΩΝ ΚΟΜΙΚΣ
ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΝΕΑ > ΝΕΑ > ΛΕΣΧΗ ΦΙΛΩΝ ΚΟΜΙΚΣ > ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ

ΓΝΩΡΙΜΙΑ - ΝΕΑ > ΝΕΑ > ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΝΕΑ > ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ > ΕΛΛΗΝΕΣ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ > ΞENOI

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ > ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ > ΝΕΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ > ΜΕΓΑΛΗ ΟΘΟΝΗ > ΠΡΟΣΕΧΩΣ (ΜΕΓΑΛΗ ΟΘΟΝΗ)
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ > ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ > ΠΡΟΣΕΧΩΣ (ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ)
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ > WebCOMICS > WEBCOMICS ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΕΣ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ > WebCOMICS > WEBCOMICS ΑΠΟ ΞΕΝΟΥΣ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΟΜΙΚΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΚΔΟΣΕΙΣ > ΚΟΜΙΚΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΟΛΥΘΕΜΑΤΙΚΑ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΕΡΩΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ > ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ > ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ > ΣΧΕΔΙΟ > HOW TO

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ > ΤΑΙΝΙΕΣ/ΣΕΙΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΚΟΜΙΚΣ

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ > ΑΡΘΡΑ-ΜΕΛΕΤΕΣ εκτός κόμικς

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ > ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΠΗΓΕΣ > ΛΟΙΠΑ

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ > ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ > ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ > ΕΛΛΑΔΑ

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ > ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ > ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ > ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

ΧΑΛΑΡΩΜΑ > ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ > ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ > ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ

Για δοκίμασε και σήμερα σε παρακαλώ και στείλε το link ΑΝ εντοπίσεις κάποιο που ΔΕΝ δουλεύει σωστά!

:beer:

  • Like 9
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12721
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  88
  • Content Count:  1922
  • Reputation:   17533
  • Achievement Points:  1922
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5032 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Να ενημερώσω ότι πλέον μου έρχουνται mail notifications κανονικά.

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1345
  • Reputation:   9670
  • Achievement Points:  1361
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3054 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

26 minutes ago, ngramm said:

Για δοκίμασε και σήμερα σε παρακαλώ και στείλε το link ΑΝ εντοπίσεις κάποιο που ΔΕΝ δουλεύει σωστά!

:beer:

Σήμερα όλα τα θέματα ανοίγουν με όλα τα themes και ταυτόχρονα εμφανίζονται τα πινακάκια στις παρουσιάσεις. :beer5:

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28905
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4907 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

15 hours ago, germanicus said:

Όντως. Για να αποφύγουμε περίεργες καταστάσεις του παρελθόντος, η δυνατότητα του edit υπάρχει για 30 λεπτά :)

 

:cheers5:

Αυτό σημαίνει ότι σε αυτό και σε αυτό και σε αυτό το τόπικ κάποιος από την ΔΟ πρέπει να ανανεώνει το πρώτο ποστ. :D Ίιιιισως θέλει λίγη μελέτη αυτό! 

:imac:

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Δε μπορώ να ανοίξω με τίποτα το "Covers"... Έχω δοκιμάσει ήδη 9 φορές και πάντοτε ο Firefox Portable γκριζάρει την οθόνη και "κρεμάει". Δε μπορώ να κάνω τίποτε και αναγκάζομαι να τον κλείσω δια της βίας. Έχω καθαρίσει cache, cookies, έχω απενεργοποιήσει 6 add-ons, τα ίδια... Άνοιξα τον κανονικό "Firefox" (που δεν έχει παρά ένα-δυο add-ons το πολύ), πάλι τα ίδια με τη διαφορά ότι εκεί δείχνει να φορτώνει συνέχεια αλλά να μην ανοίγει τίποτα και όταν ανοίξω άλλο tab ότι και να δώσω στην address bar δεν το φορτώνει ποτέ. Μπορώ να κλείσω όλα τα tabs αλλά ο Firefox εξακολουθεί να μη φορτώνει καμιά σελίδα και να πρέπει να τον κλείσω κανονικά και να τον ανοίξω ξανά... Μνήμη περισσεύει, δεν είναι αυτό το πρόβλημα. Μπορεί παρακαλώ κάποιος να δει τι φταίει και αν μπορώ να το διορθώσω; Αντιμετωπίζει και άλλος το ίδιο πρόβλημα με τον Firefox 56.0 32bit;

Επεξεργασία από Mandrake
  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1710
  • Content Count:  9040
  • Reputation:   64278
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Ναι, έχει αναφερθεί πρόβλημα με τον Firefox....μόνο με Chrome θα μπορέσεις να το ανοίξεις

 

  • Like 7
  • Λύπη 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45682
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6147 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Νομίζω ένα μαζικό e-mail ενημέρωσης σε όλα τα μέλη που θα ενημερώνει για την αναβάθμιση θα είναι ταμάμ.

  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1710
  • Content Count:  9040
  • Reputation:   64278
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Καλώς....το δικαίωμα edit επανήλθε στα πλαίσια που ήταν (απεριόριστης διάρκειας)

 

:valt:

  • Like 9
  • Ευχαριστώ 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30580
  • Group:  Members
  • Topic Count:  45
  • Content Count:  1828
  • Reputation:   13127
  • Achievement Points:  1938
  • Days Won:  7
  • With Us For:  3406 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Πρώτ' απ' όλα πολλά :respect: και :thanks: σε όσους μας πρόσφεραν το αναβαθμισμένο φόρουμ!

 

 

Έχω μερικές ερωτησούλες/σχόλια για τους Διαχειριστές μας, όποτε τους είναι εύκολο να απαντήσουν (ελπίζω να μην ρωτήσω καμιά βλακεία):

 

(1) Στο κουτάκι εδώ που γράφω τώρα, δεν υπάρχει επιλογή για 'Ακύρωση' των γραφόμενων μου χωρίς να αφήσω καταχώρηση?

 

(2) Επίσης, στο κουτάκι εδώ που γράφω τώρα, μου φαίνεται ότι δεν υπάρχουν χρήσιμες επιλογές editing, όπως η αλλαγή του Font των γραμμάτων, το 'paste as plain text', κλπ.

 

(3) Στο theme/σκιν IPS Default, δεν φαίνεται το κουτάκι πάνω πάνω με τις πληροφορίες που φαίνεται στα άλλα  theme/σκιν.

 

(4) Βλέπω ότι σε κάποια Θέματα, π.χ. εδώ, στο τέλος υπάρχει η σημείωση "Αυτό το θέμα είναι αρκετά παλιό. Παρακαλούμε σκεφτείτε μήπως είναι καλύτερα να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα αντί να απαντήσετε σε αυτό.". Δημιουργήθηκε αυτόματα? Γιατί να συμβαίνει κάτι τέτοιο αφού συνήθως ενθαρρύνεται η 'αναθέρμανση' παλαιότερων Θεμάτων?

 

(5) Στη σελίδα "ΜοΜ - όλα τα βραβευμένα μέλη του GC", ο σύνδεσμος κάτω κάτω που λέει "Λίστα με τους MOM υπάρχει (αυτόματα) και εδώ", δεν λειτουργεί.

 

(6) Δεν υπάρχει πλέον η επιλογή "ιστορικό ονόματος" στη σελίδα του κάθε χρήστη?

 

(7) Σχετικά με την κατάργηση της δυνατότητας για edit των καταχωρήσεων μας, εγώ προσωπικά θα έχω πρόβλημα (όπως και αρκετοί άλλοι απ'ότι αντιλαμβάνομαι), διότι κάποια από τα Θέματα μου χρειάζονται ενημέρωση ανά τακτά διαστήματα, π.χ. αυτό κι αυτό κι αυτό κι αυτό (συγκεκριμένα, έχω ήδη μαζέψει πληροφορίες για τα τρία πρώτα, εδώ και βδομάδες, και δεν βρήκα ακόμα χρόνο για να τα ενημερώσω).

 

(8) Όταν βλέπουμε στο profile μας τη λίστα με τα Θέματα που δημιουργήσαμε ή τη λίστα με τις Καταχωρήσεις μας, πλέον τα βλέπουμε όλα από καταβολής κόσμου? Πριν ήταν κάπως περιορισμένο αυτό, απ'ευθείας μέσω του profile.

 

(9) Στα πινακάκια των εκδόσεων, δεν βρίσκω σύνδεσμο για να με στείλει στα εξώφυλλα τους. Νομίζω ότι από τα πινακάκια λείπουν κι άλλες πληροφορίες.

 

(10) Δεν υπάρχει πλέον επιλογή στην 'Αναζήτηση' για 'Εξώφυλλα'?

 

(11) Όλα τα ποστ πριν την αναβάθμιση του φόρουμ, μου εμφανίζονται ως Διαβασμένα. Είναι φυσιολογικό αυτό?

 

(12) Υπάρχει δυνατότητα να εμφανίζονται "Τα πιο πρόσφατα ποστ", με τη μορφή που φαίνεται στο συνημμένο? (όπως παλιά δηλαδή)

Capture_.thumb.JPG.c4a8a41f50e61655004817b409219f0c.JPG

 

(νομίζω καλύτερα να σταματήσω εδώ, διότι φαντάζομαι πω κάποια μπορεί ήδη να είναι σε διαδικασία διόρθωσης)

 

Σημείωση: αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ Google Chrome με το theme/σκιν IPS Default.

 

 

Και πάλι :respect: και :thanks: !!!!!!!

  • Like 7
  • Respect 1
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23351
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3748 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Η νέα πλατφόρμα έχει πραγματικά πολλές δυνατότητες και φαίνεται να έχει κουμπώσει καλά στο παλιό site ενώ παίζει καλά και στο κινητό. Η παραμετροποίηση μπορεί να βοηθήσει να βλέπει ο καθένας το site με τον τρόπο που θέλει. Η φάση με τα clubs είναι καλή αν και δε νομίζω πως θα προσφέρει πολλές ουσιαστικές αλλαγή ίσως εκτός από την απομόνωση των disney-con.

 

Το θέμα του 30 λεπτά edit με προβληματίζει λίγο αφού συνηθίζω να ξαναδιαβάζω τα ποστ μου και να διορθώνω ορθογραφικά και εκφραστικά λάθη που κάνω. (και μόλις ο πρόεδρος το έφτιαξε) :)

Είναι πολύ καλή ιδέα τα θέματα που έχουν ξεχωρίσει να έχουν εύκολη και άμεση πρόσβαση, όμως ο τίτλος "Χρυσή Λίστα" είναι κάπως άσχετος και παραπλανητικός ειδικά για κάποιον που πρωτομπαίνει. Θα μπορούσε να τα λένε "Must Read", "Εξέχοντα Άρθρα", "Διακεκριμένα 'Άρθρα". 

 

Τέλος τα χρυσά γράμματα με grade του λογότυπου (αλλά και το καλλιγραφικό από κάτω) είναι πολύ κακόγουστα, εκτός κλίματος κόμικς αλλά και γενικά εκτός κλίματος 2017 (Εκτός και εάν είσαι ο Ριχάρδος και κάνεις αγορές χρυσού). Προσωπικά τα βρίσκω απωθητικά.

 

Εν κατακλείδι μια σημαντική αναβάθμιση. Πολλή δουλειά από πίσω και από μπρος και ας ελπίσουμε πως όλα θα στρώσουν. 

Επεξεργασία από totally_wired
  • Like 9
  • Ουδέτερο 1
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45682
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6147 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Τα εξώφυλλα τα ανοίγω κανονικά με τον Firefox. Χρησιμοποιώ τον Firefox Quantum που θα κυκλοφορήσει επίσημα σε έναν μήνα, όμως λειτουργεί κανονικά και από τώρα.

  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Καταρχήν θέλω προσωπικά να ευχαριστήσω τον Γιώργο που αναθεώρησε για τα 30 λεπτά edit και να πω απλά ότι αυτό με τον Firefox είναι πολύ λυπηρό, διότι στον Google Chrome δεν υπάρχει η ασφάλεια του Firefox και δεν τον συστήνω... Επειδή όμως ανακάλυψα πριν από μία ώρα ότι κυκλοφόρησε η BETA του νέου βελτιωμένου "Firefox Quantum" (ή 57, αν προτιμάτε), τον εγκατέστησα μόλις και είδα ότι το "Covers" ανοίγει κανονικότατα! Συγκεκριμένα διαβάστε εδώ και δείτε το βίντεο με το συγκριτικό! Διαβάστε επίσης εδώ. Η BETA κατεβαίνει από εδώ σε ότι γλώσσα θέλετε. Θέλω να ρίξω μια ματιά δεξιά κι αριστερά τώρα και ίσως επανέλθω! Ωραίο στήσιμο παιδιά!! :best::thanks:

 

Υ.Σ. Φέρτε πίσω τα emoticons!! :blob3:

  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1345
  • Reputation:   9670
  • Achievement Points:  1361
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3054 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

1 hour ago, apetoussis82 said:

(2) Επίσης, στο κουτάκι εδώ που γράφω τώρα, μου φαίνεται ότι δεν υπάρχουν χρήσιμες επιλογές editing, όπως η αλλαγή του Font των γραμμάτων, το 'paste as plain text', κλπ.

Το «paste as plain text» εμφανίζεται όταν κάνεις paste κάτι.

1 hour ago, apetoussis82 said:

(6) Δεν υπάρχει πλέον η επιλογή "ιστορικό ονόματος" στη σελίδα του κάθε χρήστη?

Όλοι γύρισαν στο αρχικό name τους και όσοι ζήτησαν να αλλάξουν πλέον θα κάνουν login με το καινούργιο.

1 hour ago, apetoussis82 said:

(9) Στα πινακάκια των εκδόσεων, δεν βρίσκω σύνδεσμο για να με στείλει στα εξώφυλλα τους. Νομίζω ότι από τα πινακάκια λείπουν κι άλλες πληροφορίες.

Αυτό γινόταν χθες πάντως.

1 hour ago, apetoussis82 said:

(11) Όλα τα ποστ πριν την αναβάθμιση του φόρουμ, μου εμφανίζονται ως Διαβασμένα. Είναι φυσιολογικό αυτό?

Ναι, και σε εμένα έτσι έγινε.

1 hour ago, apetoussis82 said:

(12) Υπάρχει δυνατότητα να εμφανίζονται "Τα πιο πρόσφατα ποστ", με τη μορφή που φαίνεται στο συνημμένο? (όπως παλιά δηλαδή)

Θα πας στο Unread Content και θα επιλέξεις να σου εμφανίζει μόνο τα θέματα (από το Content Types). Κάτω δεξιά από την μπάρα θα σου βγάλει να κάνεις save as new stream. Μετά αυτό το stream θα το επιλέξεις από το My Activity Streams > Custom Streams και θα σου έχει να το κάνεις επεξεργασία, να το διαγράψεις και να το κάνεις default. Αν το ορίσεις ως default θα σου αντικαταστήσει την συντόμευση του Unread Content που υπάρχει αριστερά από το Mark site read. :)
1.thumb.png.28b3036d2db1cbb2eb398e7fcdc9a35e.png2.thumb.png.fab516130037cc2520121799816c8a87.png3.thumb.png.eca8fff53d99377008dd1d3dfc7923e4.png4.thumb.png.9747f84f709164990fe9a3afb7a41cf1.png5.png.159c97f6e663c1feecd2bee0ae2993da.png

Επεξεργασία από jimakoszs97
  • Like 6
  • Respect 2
  • Ευχαριστώ 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1991
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  397
  • Content Count:  4996
  • Reputation:   25025
  • Achievement Points:  4996
  • Days Won:  41
  • With Us For:  6188 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  55

Καλημέρα και μεγειές στα καινούργια μας φόρα! Δεν το έχω ψάξει πλήρως ακόμα, αλλά ένα πράγμα που παρατήρησα είναι ότι δε μου σώζει τις ρυθμίσεις στα unread. Theme Elegant και χρήση windows/chrome.

Πιο συγκεκριμένα, ενώ επιλέγω τα preferences, αν είμαι idle κάποιο διάστημα και κάνω refresh επανέρχονται τα προεπιλεγμένα.

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

@AndreasD Διάβασε ακριβώς αυτό που έγραψε από πάνω ο  jimakoszs97 :) Πρέπει να φτιάξεις νέο στρημ με τις δικές σου παραμέτρους.

 

:cheers5:

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31052
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  121
  • Content Count:  2070
  • Reputation:   15086
  • Achievement Points:  2070
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3153 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Νομίζω είναι πρόβλημα που τα links γίνονται αυτόματα embed σε πλήρεις διαστάσεις. Του youtube είναι απλώς μεγάλα για τις περισσότερες οθόνες, αλλά το facebook που κάνει αυτόματα crop σε κάθετα βίντεο δημιουργεί πρόβλημα - κυριολεκτικά δεν βλέπονται μέσα από το φόρουμ. Δοκίμασα να πειράξω το "height" στον κώδικα (όχι πως ήξερα τι έκανα :P ) και δεν αλλάζει. Οπότε λογικά σε κάποια φάση πρέπει να μπει δυνατότητα ρύθμισης των διαστάσεων - ή έστω να απενεργοποιούμε το αυτόματα embedding για κάποια urls.

  • Like 7
  • Respect 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  131
  • Content Count:  2595
  • Reputation:   15848
  • Achievement Points:  2643
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5315 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

Καλο αυτο για το edit καθως με την μικρη μου εμπειρια απο 2-3 παρουσιασεις που εχω κανει και εγω σε βιβλια ειναι χρησιμοτατο τοσο για λαθη οσο και για προσθηκη μετα διαφορων Links κτλ  

 

Και μια ερωτησουλα. παρατηρησα οτι τα πινακακια στις παρουσιασεις μικρυνανε γενικα, εμφανιζουν πολυ λιγοτερα στοιχεια και δεν εχουν πλεον το link για τα αντιστοιχα εξωφυλλα στο covers. Το εμφανιζει μονο σε μενα ετσι ή το κανατε για να ελαφρυνει η κατασταση?

 

 

Επεξεργασία από albertus magnus
  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.