Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η αποθέωση της Βλακείας.MAZOO AND THE ZOO.


ΤασίαΚούτ

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1131
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2893 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

 

:thinking: Τι εννοείς από τους Έλληνες; Εγώ μόνο την Τασία βλέπω να βάλλεται τόσο έντονα εναντίον μιας μπάντας που ο στόχος της είναι η χαζοχαρουμενίαση γιατί απευθύνεται σε παιδάκια που απλά θέλουν να γελάσουν.

 

Δυστυχώς έχω αρχίσει να μπαίνω στο ηλικιακό εύρος που εμφανίζονται φίλοι με παιδιά ( λυγμ λυγμ ) και προσωπικά γουστάρουν πολύ τα πρωινά του ΣΚ να τα παίζουν στο εκάστοτε κανάλι ή από το youtube. Από κει και πέρα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, όπως την βρίσκει ο καθένας. :) Κάποιοι γουστάρουν και πέπα το γουρουνάκι και εγώ θέλω να βρω τον σκερβελέ τον ανιμέιτορ που την πρωτοσχεδίασε και να κάνω πρακτική σε κάτι βιβλία Ιαπωνικών βασανιστηρίων που έχω. :) Για ακαδημαϊκούς λόγους πάντα. :)

 

:beer:

Μα μονάχα εγώ, είμαι που βάλλομαι εναντίων του συγκεκριμένου συγκροτήματος; :wow: Τότε, αν είναι όντως έτσι τότε για την φτωχή μου περίπτωση ισχύει το εξής ρητό:Φωνή βοώντας εν την ερήμω,και δεν είμαι ο Ιωάννης ο Βαπτιστής!!! :collapse: Τέλος, άλλο το ωραίο αστείο τραγουδάκι ή αλλιώς χαζοχαρουμενιά όπως σωστά το αναφέρατε, και άλλο η σκουπιδοβλακεία. Ποιο αστείο, ήταν το τραγουδάκι που το είχαμε στο σχολείο και το οποίο ήταν .Στο πάτωμα της τάξης μας ήταν ένας ψύλλος :D:D αν θυμάμαι καλά .Τώρα, Όσον αφορά την Πέπα το γουρουνάκι είστε τυχερός που δεν σας έφαγαν οι οπαδοί της!!!! :D πάντως στην πραγματικότητα γίνεται ένα ωραίο ζουμερό σουβλάκι...... :lol::lol::lol:

 

 

Μα μονάχα εγώ, είμαι που βάλλομαι εναντίων του συγκεκριμένου συγκροτήματος; :wow: Τότε, αν είναι όντως έτσι τότε για την φτωχή μου περίπτωση ισχύει το εξής ρητό:Φωνή βοώντας εν την ερήμω,και δεν είμαι ο Ιωάννης ο Βαπτιστής!!! :collapse: Τέλος, άλλο το ωραίο αστείο τραγουδάκι ή αλλιώς χαζοχαρουμενιά όπως σωστά το αναφέρατε, και άλλο η σκουπιδοβλακεία. Ποιο αστείο, ήταν το τραγουδάκι που το είχαμε στο σχολείο και το οποίο ήταν .Στο πάτωμα της τάξης μας ήταν ένας ψύλλος :D:D αν θυμάμαι καλά .Τώρα, Όσον αφορά την Πέπα το γουρουνάκι είστε τυχερός που δεν σας έφαγαν οι οπαδοί της!!!! :D πάντως στην πραγματικότητα γίνεται ένα ωραίο ζουμερό σουβλάκι...... :lol::lol::lol:

 

Πολύ σωστά αυτά που γράφεις στην τελευταία σου παράγραφο αγαπητή Τασία, αλλά τι σχέση έχουν με τους ΜΑΖΟΟ και την παιδική ψυχούλα, που έχει ανάγκη να ακούσει τρυφερά και χαριτωμένα τραγούδια (όπως ο Κάστορας π.χ.), δηλαδή παρόμοια τραγούδια που ακούγαμε κι εμείς στην εποχή μας (π.χ. ντιλι ντιλι το καντήλι, που έφεγγε και κένταγε η κόρη το μαντήλι), απλά τώρα οι ενορχηστρώσεις είναι πιο μοντέρνες.

 

Ειδικά ο "Κάστορας", έχει μέσα στίχο που λέει "Και κάνει προσευχή στο Θεό, το δάσος να μην πάθει κακό"!

Ειλικρινά, δε βλέπω καμία αποθέωση της βλακείας... το αντίθετο μάλιστα...

 

Δε γίνεται να βάλεις τα παιδιά να βλέπουν π.χ. Walking Dead, για να γίνουν αδίστακτοι και να επιβιώσουν σε έναν κόσμο zombie (Ο σημερινός κόσμος που ζούμε δεν απέχει και πολύ)... Θα έρθει η ώρα που θα το δουν και αυτό... Όχι όμως από 5 χρονών...

 

Και προς Θεού... Μη βγάζεις συμπεράσματα ούτε εσύ ούτε οι φίλες σου, από τις κριτικές του καθενός στο YouTube, όπως πολύ σωστά ανέφεραν και άλλοι φίλοι πριν...

Προσοχή δεν τονίζω στο τα παιδιά να βλέπουν και να ακούν άσχημα πράγματα ούτε βεβαίως να βλέπουν ζόμπι . Αλλά άλλο το ωραίο παιδικό τραγούδι όπως σωστά αναφέρατε με εκείνα των παιδικών μας χρόνων και άλλα τα σκουπίδια .Πιστέψτε με, τους είχα ακούσει και στην τηλεόραση αλλά και μαζί με φίλους όπως και με τα αδέλφια μου- ήταν οικτρό .Συν των άλλων, δεν επηρεάζομαι τόσο εύκολα από φήμες άλλων διάφορων φόρουμ .Έγραψα αυτο το άρθρο βάση πείρας. Το τονίζω το Post, προήρθε μόνο από αυτά που άκουγα και έβλεπα. Τέλος συμφωνώ απόλυτα μαζί σας . Τόσο τα τραγούδια, όσο και οι ανάλογες εκπομπές που προορίζονται για παιδιά ,θα πρέπει να είναι και μιας ά ποιότητας .Αλλά......

Επεξεργασία από φλοκ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31706
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  177
  • Reputation:   706
  • Achievement Points:  177
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2811 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  58

Δε γίνεται να βάλεις τα παιδιά να βλέπουν π.χ. Walking Dead, για να γίνουν αδίστακτοι και να επιβιώσουν σε έναν κόσμο zombie (Ο σημερινός κόσμος που ζούμε δεν απέχει και πολύ)... Θα έρθει η ώρα που θα το δουν και αυτό... Όχι όμως από 5 χρονών...

 

Και προς Θεού... Μη βγάζεις συμπεράσματα ούτε εσύ ούτε οι φίλες σου, από τις κριτικές του καθενός στο YouTube, όπως πολύ σωστά ανέφεραν και άλλοι φίλοι πριν...

Τί σχέση έχουν τα ζόμπι με τον πραγματικό κόσμο;  :thinking:

Επεξεργασία από Fergus Mc Duck
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  721
  • Content Count:  12979
  • Reputation:   104525
  • Achievement Points:  12999
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6043 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Εγώ μόνο την Τασία βλέπω να βάλλεται τόσο έντονα εναντίον μιας μπάντας που ο στόχος της είναι η χαζοχαρουμενίαση γιατί απευθύνεται σε παιδάκια που απλά θέλουν να γελάσουν. 

 

 

 

Μα μονάχα εγώ, είμαι που βάλλομαι εναντίων του συγκεκριμένου συγκροτήματος; :wow:

 

Πριν πάμε στις Kardasians και στους mazoo and the zoo, ας σταθούμε λίγο στη Ελληνική γλώσσα ρε παιδιά.  :(  "Βάλλει" και "βάλλω" είναι τα ρήματα αντίστοιχα και όχι "βάλλεται" και "βάλλομαι". Για να μην πω γι αυτό το "εναντίων".  Έλεος. :(

 

:valtnino:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28702
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4811 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Κα Τασία όταν λέτε να βλέπουν τα τριχρονα καρντασιανς για να παίρνουν μαθήματα μάρκετινγκ κλπ εννοείται την τηλεοπτικη σειρα ή το sex tape της Κιμ;Επίσης προτείνετε να τα βλέπουν με υπότιτλους ή χωρίς(για καλύτερη εξάσκηση των αγγλικών τους);

Επεξεργασία από dimious
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25318
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  1383
  • Reputation:   10074
  • Achievement Points:  1412
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4343 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Πριν πάμε στις Kardasians και στους mazoo and the zoo, ας σταθούμε λίγο στη Ελληνική γλώσσα ρε παιδιά.  :(  "Βάλλει" και "βάλλω" είναι τα ρήματα αντίστοιχα και όχι "βάλλεται" και "βάλλομαι". Για να μην πω γι αυτό το "εναντίων".  Έλεος. :(

 

:valtnino:

Έτσι είναι η Τασία βάλλει κατά των Μαζού και βάλλεται από τους υπολοίπους. Βασικά η Τασία βάλλει γενικά και βάλλεται γενικότερα σε μια σειρά από νήματα/θέματα που πραγματικά δεν βρίσκω τον λόγο ύπαρξής τους. Το γεγονός δε ότι κατά δήλωσή της είναι εκπαιδευτικός με κάνει να απορώ για την τέλεια έλλειψη ψυχραιμίας σε οποιαδήποτε ανάρτησή της.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9iTFem0jMAs

Επεξεργασία από thor77
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31706
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  177
  • Reputation:   706
  • Achievement Points:  177
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2811 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  58

Βασικά η Τασία βάλλει γενικά και βάλλεται γενικότερα σε μια σειρά από νήματα/θέματα που πραγματικά δεν βρίσκω τον λόγο ύπαρξής τους. Το γεγονός δε ότι κατά δήλωσή της είναι εκπαιδευτικός με κάνει να απορώ για την τέλεια έλλειψη ψυχραιμίας σε οποιαδήποτε ανάρτησή της.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9iTFem0jMAs

Συμφωνώ. Τα θέματά της είναι εντελώς ανούσια και κουραστικά.

 

Όσο για την... εκπαιδευτική ιδιότητα της Τασίας απορώ κι εγώ κάπως, καθώς έχει υποπέσει πολλές φορές, σε γραμματικά, συντακτικά, και ορθογραφικά σφάλματα, ενώ η διατύπωση των σκέψεών της συνήθως δεν έχει ειρμό, όπως και τα κείμενά της. Να μην μιλήσω για κάτι σχεδόν αστείες με την ένταση τους νύξεις, οι οποίες πολλές φορές φτάνουν στο σημείο να γίνονται ακατανόητες. 

 

π.χ.

----

 

πραγματικά, οι μύκητες που θρύβουν στην βάση μιας λεκάνης ενός δημοσίου αποχωρητηρίου, είναι  μπροστά στουςMAZOO AND THE ZOO πιο ευφυή

 

όλο αυτό το θέμα: http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?showtopic=36550

 

Μα αφού ο Αραχνάνθρωπος είναι αμερικάνικο γέννημα Πάντως οι πολίτες των ΗΠΑ να κοιμούνται ήσυχοι. Ο Σπίντερμαν θα τρώει κάθε βρωμόμυγα που τολμά ν α μολύνει το καθαρό αγνό ιδεώδες των ΗΠΑ, Ο Σπίντερμαν στον Λευκό Οίκο Στο πεντάγωνο και στην Wall Street  Α πόσα χάπατα υπάρχουν Μύγες και μυγάκια επάνω στις πόλεις και στα χωριουδάκια στα μέγαρα και στα σπιτάκια  

 

 

Στο ότι η ριρίκα ριρίκα ωραία πιτσιρίκα είναι πολύ δραστικό διαβρωτικό με ποιόν περιττώματος για το μυαλό τους που σε αυτές τις ηλικίες αναπτύσσεται.

 

είναι τοξικά για το μυαλό. Δεν είναι κατάλληλα, ούτε για γάτες, ούτε για σκύλους, ούτε για παπαγάλους, ούτε για την χλωρίδα, και γενικά ούτε για το ζωικό βασίλειο. Πόσο μάλλον, για παιδιά, και για λογικούς ανθρώπους ως γονείς

--------

και άλλα που βαριέμαι να ψάχνω. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85720
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4210 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Παρακαλώ πολύ ΟΛΟΥΣ ,οχι προσωπικούς χαρακτηρισμούς και κρίσεις .....

 

Ειτε συμφωνούμε είτε οχι με τα γραφόμενα (σε οποιοδήποτε θέμα ,οχι μόνο στο συγκεκριμένο) ,λίγη ευγένεια δεν βλάπτει .

 

Αφήστε την κουβέντα να κυλίσει ήρεμα και σε χαλαρούς τόνους ....

Αν θεωρείτε οτι αυτά που διαβάζετε είναι εξωφρενικά ,δεν χρειάζεται να απαντάτε και να σχολιάζετε ...Απλά προσπερνάτε ...

 

Είπαμε ,κουβέντα γίνεται (και μάλιστα επί ενός θέματος που ελάχιστη αν οχι καθόλου σχέση έχει με τα κομικς ) ας μην το μετατρέψουμε σε πεδίο σκληρής αντιπαράθεσης και κυρίως οχι χαρακτηρισμούς που μπορεί να προσβάλλουν κάποιον .

 

Καλοκαιράκι είναι ας είμαστε λίγο χαλαροί .... :holidays:

 

Σας ευχαριστώ για την κατανόηση    :beer5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  721
  • Content Count:  12979
  • Reputation:   104525
  • Achievement Points:  12999
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6043 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

 οι μύκητες που θρύβουν στην βάση μιας λεκάνης ενός δημοσίου αποχωρητηρίου, είναι  μπροστά στουςMAZOO AND THE ZOO πιο ευφυή

 

 

Παρεμπιπτότως, οι μύκητες δεν θρύβουν, βρίθουν!! Βρίθουν!   :kabouris: <======= Μύκητας :)

 

 

:valtnino:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9911
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  2406
  • Reputation:   25572
  • Achievement Points:  2444
  • Days Won:  6
  • With Us For:  5462 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Τί σχέση έχουν τα ζόμπι με τον πραγματικό κόσμο;  :thinking:

 

Στη σημερινή εποχή, δεν έχεις αναρωτηθεί πολλές φορές "ή στραβός ειν'ο γιαλός ή στραβά αρμενίζω";

Δε σου φαίνονται κάποια στιγμή οι περισσότεροι (άντε να μην πω όλοι) τριγύρω σου οτι κάτι συμβαίνει με αυτούς;

Βλέπεις φυσιολογική τη συμπεριφορά των ανθρώπων;

 

Της εποχής μου είσαι και βλέπεις τη διαφορά θαρρώ... :)

 

It's a zombie-world out there, man...  :vampir:

Επεξεργασία από archon
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31706
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  177
  • Reputation:   706
  • Achievement Points:  177
  • Days Won:  1
  • With Us For:  2811 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  58

Στη σημερινή εποχή, δεν έχεις αναρωτηθεί πολλές φορές "ή στραβός ειν'ο γιαλός ή στραβά αρμενίζω";

Δε σου φαίνονται κάποια στιγμή οι περισσότεροι (άντε να μην πω όλοι) τριγύρω σου οτι κάτι συμβαίνει με αυτούς;

Βλέπεις φυσιολογική τη συμπεριφορά των ανθρώπων;

 

Της εποχής μου είσαι και βλέπεις τη διαφορά θαρρώ... :)

 

It's a zombie-world out there, man...  :vampir:

Διαφορά σαφώς και υπάρχει, και μάλιστα τεράστια στις σχέσεις μεταξύ των ανθρώπων, αλλά και σε άλλα επίπεδα... :(  Παρ' όλ' αυτά κάτι έργα σαν το walking dead, μόνο επιπλέον βίαιότητα στη ζωή σου βάζουν... 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11226
  • Group:  Members
  • Topic Count:  132
  • Content Count:  2616
  • Reputation:   16064
  • Achievement Points:  2666
  • Days Won:  10
  • With Us For:  5342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  156

Ο παπαγαλος ηταν ρiσπεκτ για μενα!! Σουρεαλιστικο οσο δεν παει!! Χεχεχε!!

 

Εγω παιδια απλα λεω περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!

 

Οτι πολυς κοσμος δεν εχει γουστο (κατα την δικη μου αποψη) ειναι δεδομενο. Το γιατι εχω παψει να το ψαχνω.

 

Αλλα ειναι γεγονος οτι αυτα γουσταρει ο κοσμος και πολλοι βγαζουν μεροκαματο με αυτα ή ακομα και μυθικο χρημα .Οι Καρντασιανς που αναφερθηκαν σαν οικογενεια εχουν φτασει να εχουν περιπου μισο δις δολαρια!!! χωρις να ειναι τραγουδιστες χωρις να ειναι ηθοποιοι χωρις να ειναι αθλητες (εκτος του Bruce/Katlyn) απλα επειδη καποιος τους εβγαλε στο γυαλι.

 

Κλεινοντας να πω βεβαια οτι καλυτερα mazzoo and the zoo παρα survivor....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1131
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2893 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

 

Τασία συγκρίνεις 2 ανόμοια πράγματα ξεχνώντας και πάλι ότι πρόκειται για ΠΑΙΔΙΚΑ τραγούδια .Δεν μπορείς να συγκρίνεις Στάθη Ψάλτη ,Σεφερλή κ.λ.π. με ΜαΖοο οι πρώτοι κάνουν κωμωδία με βωμολοχίες και σεξουαλικά υπονοούμενα οι δεύτεροι με παιδικά πράγματα ,δεν κάνουν κωμωδία . .Εγω απορώ πως οι γονείς πηγαίνουν τα παιδια τους στον Μάρκο Σεφερλή που κατά τα άλλα είναι πανέξυπνος και πολύ καλό παιδι (τον είχα γνωρίσει πριν γίνει διάσημος ,και τον θυμαμαι στην πρώτη του τηλεοπτική δουλειά ,σε παιδικο πρόγραμμα στο Σταρ ,ντυμένος Δεινόσαυρος ,ευτυχως τον είχε προσεξει ο Μαστοράκης ) .

Κατά την γνώμη σου ,τα παιδικά τραγούδια Περνα ,περνα η Μέλισσα ,Χαρωπά τα 2 χέρια μου χτυπώ , Μία ωραία πεταλούδα κ.λ.π. είναι βλακώδη και βδελυγμία και πρέπει να καουν στην πυρά .

Αν τώρα θέλεις στα παιδιά σου ,τα τρίχρονα να τους βάζεις να ακουν Μπετόβεν ή Λιστ ή Καρβέλα ,Πλανητάρχη ( αλλαξοκολιες ...) ή Protegy γούστο σου ,εγώ αν έκανα παιδιά Μαζού θα τους έβαζα και θα τους διάβαζα Μικυ ,Ποπάυ , Σεραφίνο και όχι Γκορμίτι ,Τρασπακ ,Προυστ και Μαρξ .Εχουν καιρο όταν μεγαλώσουν να το κάνουν .

Αν θέλεις να νιώσεις την αποθέωση της βλακείας ,δες πρωινάδικα και μεσημεριανά ,να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο (πρόσεξες πως πριν καλα καλά αρχίσουν ην εκπομπή τους ,χορεύουν σαν χαζοί ;).

Ο Μάνος Βαφειάδης είναι αξιόλογος καλλιτέχνης που ασχολείται με τα παιδιά και ξέρει τι κάνει ,όπως είπε και ο Αρχων .Παρεμπιπτόντως το ονομα σε Χάνα άλλαξε κατόπιν διαφωνίας που είχε ο Μάρκος Β . με την πρώτη εταιρία που δούλευε (την LEGENT ,του Γιαννικου ) .

Υ.Γ 1. Και εγω σαν πονηρός ενήλικας ,στο πρώτο κλιπ που είδα (τον Παπαγαλο ) μου έκανε Κλικ μια σκηνη . Οι δύο κοπελιές ντυμένες αγιοβασιλίτσες να λικνίζονται ,σκηνή δευτερολέπτων μεν αλλά εμενα μου έκανε κλικ ,μεγαλο κλικ ,πόσο ήθελα εκείνη την στιγμη να ήμουν παπαγάλος .

Υ.Γ. 2 Οποιος ασχολείται με τα σχόλια του you tube που κάθε πικρόχολος κάνει ,γιατι δεν έχει ΄άλλη δουλειά να κάνει ,είναι και ο ίδιος πικρόχολος .

Υ.Γ. 3 Το μελαχρινάκι μανούλι (που δεν θυμάμαι το όνομα ) είναι αδελφή του τυπά συντραγουδίστη της .Και αν θυμάμαι καλά είχε τραγουδήσει και κάποια τραγουδάκια σειρών κιν. σχεδίων που προβαλόντουσαν πριν χρόνια στο (που αλλού ) Σταρ .

Εγω δεν έχω παιδιά .Αλλά Λίστ και Καρβέλα; Μάρξ και Προύστ; :lol: Όχι βέβαια δεν θα τα διάβαζαν αυτά όχι σε αυτήν την ηλικία . Θα τα έβαζα να διαβάσουν ωραία παιδικά κόμικς όπως εκείνα που αναφέρατε . :up: Αλλά δεν θα τα έβαζα να ακούσουν εκείνη την ανεκδιήγητη βλακεία. :ftsgr: Οπως ανέφερα και προηγουμένως θα νοίκιαζα dvd με υπερήρωες ή θα τα πήγαινα στο κινηματογράφο να τους δουν . :up: Εκεί μάλιστα. Ταυτόχρονα θα φρόντιζα να ακούνε και κάτι πραγματικά ωραίο να μην τα αποβλακώσει.Τον Καρβέλλα και τα έργα του θα το επέτρεπα να το ακούσουν όταν θα πάνε γυμνάσιο. :up: :blob1:

 

 

Εγω δεν έχω παιδιά .Αλλά Λίστ και Καρβέλα; Μάρξ και Προύστ; :lol: Όχι βέβαια δεν θα τα διάβαζαν αυτά όχι σε αυτήν την ηλικία . Θα τα έβαζα να διαβάσουν ωραία παιδικά κόμικς όπως εκείνα που αναφέρατε . :up: Αλλά δεν θα τα έβαζα να ακούσουν εκείνη την ανεκδιήγητη βλακεία. :ftsgr: Οπως ανέφερα και προηγουμένως θα νοίκιαζα dvd με υπερήρωες ή θα τα πήγαινα στο κινηματογράφο να τους δουν . :up: Εκεί μάλιστα. Ταυτόχρονα θα φρόντιζα να ακούνε και κάτι πραγματικά ωραίο να μην τα αποβλακώσει.Τον Καρβέλλα και τα έργα του θα το επέτρεπα να το ακούσουν όταν θα πάνε γυμνάσιο. :up: :blob1: Προύστ και Μάρξ σε αυτές τις ηλικίες Ποτέ. Να μεγαλώσουν να ωριμάσουν σαν προσωπικότητες και ύστερα. Αλλά μαζί με μουσική η οποία και θα τα διασκεδάζει αλλά και θα τα μαθαίνει.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.