Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αναζητήσεις ΔαΔηΡάθημου


DaDiRa

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  31052
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  121
  • Content Count:  2070
  • Reputation:   15091
  • Achievement Points:  2070
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3174 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

 

Χίαρ γκόους νάθινγκ, ας ανοίξω και εγώ θέμα αναζητήσεων. Θα γράψω τιμές που αφορούν πακέτα τευχών με τη λογική ότι αν βρεθούν σε αυτή ή χαμηλότερη τιμή μπορείτε να παραλείψετε το μέρος που με ενημερώνετε πρώτα πριν την αγορά τους. Από εκεί και πέρα ό,τι εντοπίζεται ως μεμονωμένο τεμάχιο ή ελλειπές πακέτο σε περίπτερο θα ήθελα να ενημερωθώ πριν την αγορά του για να δω αν με συμφέρει με τα έξοδα αποστολής, όπως φυσικά και αν υπερβαίνει την τιμή που έχω θέσει. Φαντάζομαι πως οτιδήποτε άλλο εντοπίζεται σε ηλεκτρονικό κατάστημα ή αγγελία αρκεί η ενημέρωσή μου για να προβώ ή όχι στην αγορά. Αν παίζει οτιδήποτε άλλο θα 'θελα πάλι να ενημερωθώ.

 

Η κατάσταση δεν με αφορά ιδιαίτερα. Από τη στιγμή που το κόμικ μπορεί να διαβαστεί και δεν έχει υποστεί σκισίματα δεν υπάρχει πρόβλημα. Αλλά ακόμα και να έχει ατέλειες δεν είμαι αδιάλλακτος.

Αν εντοπισθεί κάτι από τα παρακάτω ας με ενημερώσει όποιος ενδιαφέρεται να βοηθήσει και θα κανονίσουμε τις λεπτομέρειες.
 
Modern Times:
FLASH: Τεύχη 4, 5, 6, 7, 8
SPAWN/ΣΠΟΟΥΝ: Βιβλία 3-16
MARVELS: Βιβλίο 2

Η MASKA: Τόμοι 2 και 3
ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΒΙΑΣ

 

ΜΑΜΟΥΘ:
ΛΟΥΚΥ ΚΙΝΤ: Άλμπουμ 2: ΟΚΛΟΧΑΜΑ ΤΖΙΜ
ΤΟ ΙΝΚΑΛ: Άλμπουμς 1: ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΙΝΚΑΛ και 2: ΤΟ ΙΝΚΑΛ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ
 
ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝ:
ΣΛΑΠ: Τεύχος 1
BLOOD OPERA
 

MORDILLO:

Football

Safari

Αλλού το όνειρο...

Έλα όπως είσαι...

Να ερωτεύεσαι

Το πειρατικό

Πίσω και σας φάγαμε...

...Και πάσης Ελλάδος

Crazy Cowboy, Μια ιστορία χωρίς τέλος

 

9/5/17 edit: Αφαίρεσα τις κουραστικές προϋποθέσεις για να κάνω τις αναζητήσεις μου πιο ευανάγνωστες. Δεν κάνω bump γιατί δεν έχω να προσθέσω πολλά νέα.

Επεξεργασία από ΔαΔηΡάθυμος
  • Like 11
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.