Μετάβαση στο περιεχόμενο

Cosmote Books


jimakoszs97

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  31613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  58
  • Content Count:  4195
  • Reputation:   32859
  • Achievement Points:  4374
  • Days Won:  83
  • With Us For:  2873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Ώπα παιδιά!!!! Μην πετροβολάμε την Cosmotebooks βασιζόμενοι αποκλειστικά στις καθυστερήσεις. Για μένα είναι αξιόπιστοι από τη στιγμή που σου παραδίδουν αυτό που παραγγέλνεις και μάλιστα αντικαταβολή σε (σημαντικά) φτηνότερες τιμές. Απλά σκεφτείτε να προπληρώσετε στο Amazon, να καθυστερεί η παραγγελία πέραν του καθορισμένου από τους ίδιους ορίου και να ακούτε τις @@@κίες του κάθε Εγγλέζου-αυτοματοποιημένου συστήματος σε σχέση με το πρόβλημά σας.

Παρέλαβα σε ΔΥΟ μέρες, αλλά και ξεροστάλιασα να περιμένω με την Cosmotebooks. So what?? Κανένας μας δεν διάβασε αβλεπί το βιβλίο που παράγγειλε. Και η αναμονή έχει την @@@λα της

Mην το δένεις κόμπο ότι σου παραδίδουν αυτό που παράγγειλες.

Στη 2η παραγγελία μου, με πήραν τηλέφωνο μια μέρα πριν την παράδοση να μου πουν ότι το 1 απ΄τα 2 προϊόντα που παράγγειλα δεν ήταν τελικά διαθέσιμο.

Δηλαδή περίμενα σαν το μακ@κα 2+ εβδομάδες για να πάρω το άκυρό μου.

 

Αυτό με το amazon είναι λίγο άτοπο.

Πάντα θα υπάρχουν και χειρότερα. Με τα καλύτερα θα συγκρίνουμε.

Πχ στο public που είναι τέτοια φάση(πληρώνεις αντκαταβολή και σου ΄ρχεται η παραγγελία στο κατάστημα που θες), μπορεί οι τιμές να είναι ελαφρώς υψηλότερες αλλά ο χρόνος αναμονής είναι πολύ μικρότερος και η εξυπηρέτηση πολύ καλύτερη.

Ξέρουν ακριβώς τι συμβαίνει με την παραγγελία σου, δεν είναι σαν τη cosmotebooks που σου λένε αερολογίες όταν τους ζητάς πληροφορίες.

 

Όσο για την αναμονή αν έχει την @@@λα της, να βγάλω τότε την 24άρα σύνδεση στο internet και να βάλω 1mbs ή την ακόμα παλιότερη που έπαιρνες τηλέφωνο για να συνδεθείς...

 

Επεξεργασία από laz33
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31289
  • Group:  Members
  • Topic Count:  36
  • Content Count:  703
  • Reputation:   5997
  • Achievement Points:  723
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3041 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  59

Mην το δένεις κόμπο ότι σου παραδίδουν αυτό που παράγγειλες.

Στη 2η παραγγελία μου, με πήραν τηλέφωνο μια μέρα πριν την παράδοση να μου πουν ότι το 1 απ΄τα 2 προϊόντα που παράγγειλα δεν ήταν τελικά διαθέσιμο.

Δηλαδή περίμενα σαν το μακ@κα 2+ εβδομάδες για να πάρω το άκυρό μου.

 

Αυτό με το amazon είναι λίγο άτοπο.

Πάντα θα υπάρχουν και χειρότερα. Με τα καλύτερα θα συγκρίνουμε.

Πχ στο public που είναι τέτοια φάση(πληρώνεις αντκαταβολή και σου ΄ρχεται η παραγγελία στο κατάστημα που θες), μπορεί οι τιμές να είναι ελαφρώς υψηλότερες αλλά ο χρόνος αναμονής είναι πολύ μικρότερος και η εξυπηρέτηση πολύ καλύτερη.

Ξέρουν ακριβώς τι συμβαίνει με την παραγγελία σου, δεν είναι σαν τη cosmotebooks που σου λένε αερολογίες όταν τους ζητάς πληροφορίες.

 

Όσο για την αναμονή αν έχει την @@@λα της, να βγάλω τότε την 24άρα σύνδεση στο internet και να βάλω 1mbs ή την ακόμα παλιότερη που έπαιρνες τηλέφωνο για να συνδεθείς...

 

Για μένα το θέμα είναι ο συνολκός συνδυασμός. Αν παραγγείλλω και πρέπει να περιμένω, το 15 από το 20 δεν έχει διαφορά, η διαφορά παραμένει στην τιμή. Από κει και πέρα πακέτο έφαγα και στο Publc που είχε προιόν ετοιμοπαράδοτο αλλά αποδείχτηκε ότι δεν υπήρχε καθόλου και βιβλίο πήρα που ήταν φθαρμένο και παραγγελία από το εξωτερικό χάθηκε και εγώ χάθηκα να το ψάχνω σε ηλεκτρονικούς δαιδάλους. Όπως σου είπα 'so what', ρίχνω την παραγγελία μου και δεν με νοιάζει να χρονομετρήσω. Στις 3-5 παραγγελίες μπορεί να έχω κέρδος μία. Και όπως πάλι έγραψα παραπάνω κανένα βιβλίο δεν διάβασα αβλεπί και απνευστί.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1367
  • Reputation:   9840
  • Achievement Points:  1383
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3077 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

Mην το δένεις κόμπο ότι σου παραδίδουν αυτό που παράγγειλες.

Στη 2η παραγγελία μου, με πήραν τηλέφωνο μια μέρα πριν την παράδοση να μου πουν ότι το 1 απ΄τα 2 προϊόντα που παράγγειλα δεν ήταν τελικά διαθέσιμο.

Δηλαδή περίμενα σαν το μακ@κα 2+ εβδομάδες για να πάρω το άκυρό μου.

 

Αυτό με το amazon είναι λίγο άτοπο.

Πάντα θα υπάρχουν και χειρότερα. Με τα καλύτερα θα συγκρίνουμε.

Πχ στο public που είναι τέτοια φάση(πληρώνεις αντκαταβολή και σου ΄ρχεται η παραγγελία στο κατάστημα που θες), μπορεί οι τιμές να είναι ελαφρώς υψηλότερες αλλά ο χρόνος αναμονής είναι πολύ μικρότερος και η εξυπηρέτηση πολύ καλύτερη.

Ξέρουν ακριβώς τι συμβαίνει με την παραγγελία σου, δεν είναι σαν τη cosmotebooks που σου λένε αερολογίες όταν τους ζητάς πληροφορίες.

Στα ξενόγλωσσα που αγοράζω, το Cosmotebooks είναι πιο γρήγορο από το Public. Βέβαια μέχρι στιγμής έχω κάνει μόνο 2 ολοκληρωμένες παραγγελίες και περίμενω και μια 3η που είχε κάποια comics που δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα. Στο Public μερικές φορές είναι γρήγοροι και άλλες φορές αργούν πάρα πολύ. Πολλές φορές ξεχνάνε κιόλας και ίσως χρειαστεί να τους στείλεις μήνυμα. Έχω περιμένει και 5 μήνες για μία παραγγελία.

 

Στις ελληνικές εκδόσεις, φαντάζομαι ότι είναι πιο γρήγορο το Public γιατί έχει φυσικά καταστήματα ενώ το cosmotebooks πρέπει να συγκεντρώσει πρώτα τα comics από τις ελληνικές εκδοτικές και μετά να τα στείλει (όπως κάνουν δηλαδή και τα 2 καταστήματα με τα ξένα comics). Επίσης στις ελληνικές εκδόσεις το Public έχει μεγαλύτερη ποικιλία ενώ στα ξενόγλωσσα έχουν μεγάλη ποικιλία και τα 2 (νομίζω λίγο μεγαλύτερη το cosmotebooks).

Επεξεργασία από jimakoszs97
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53908
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3652 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Φίλε laz, αν σ' ενοχλεί τόσο ο χρόνος παράδοσης της cosmote books, γιατί επιμένεις να παραγγέλνεις από εκεί; :P

 

Ας γράψω κι εγώ για την τελευταία παραγγελία που έκανα από το σάιτ. Η καταχώρηση έγινε στις 26 Νοεμβρίου. Περίμενα, περίμενα, έστειλα ένα μέιλ, καμία απάντηση. Έστειλα δεύτερο μέιλ, τίποτα. Τρίτο μέιλ χθες. Σήμερα με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι για το ένα κόμικ, η εκδοτική δεν τους έχει απαντήσει, ενώ το άλλο έχει πάει γι' ανατύπωση. Επίσης, μου είπαν ότι το κουπόνι που είχα χρησιμοποιήσει (που πλέον έχει λήξει οπότε σε περίπτωση μη ολοκλήρωσης της παραγγελίας, θα το έχανα), θα ανανεωθεί, για να μπορέσω να κάνω άλλη αγορά. Άργησαν, αλλά ο τρόπος που μου μίλησαν ήταν ο πρέπων. :) Προσωπικά, το εκτιμώ αυτό πολύ περισσότερο από το να έχουν τον Flash να κάνει τις διανομές.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  58
  • Content Count:  4195
  • Reputation:   32859
  • Achievement Points:  4374
  • Days Won:  83
  • With Us For:  2873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Φίλε laz, αν σ' ενοχλεί τόσο ο χρόνος παράδοσης της cosmote books, γιατί επιμένεις να παραγγέλνεις από εκεί; :P

 

Ας γράψω κι εγώ για την τελευταία παραγγελία που έκανα από το σάιτ. Η καταχώρηση έγινε στις 26 Νοεμβρίου. Περίμενα, περίμενα, έστειλα ένα μέιλ, καμία απάντηση. Έστειλα δεύτερο μέιλ, τίποτα. Τρίτο μέιλ χθες. Σήμερα με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι για το ένα κόμικ, η εκδοτική δεν τους έχει απαντήσει, ενώ το άλλο έχει πάει γι' ανατύπωση. Επίσης, μου είπαν ότι το κουπόνι που είχα χρησιμοποιήσει (που πλέον έχει λήξει οπότε σε περίπτωση μη ολοκλήρωσης της παραγγελίας, θα το έχανα), θα ανανεωθεί, για να μπορέσω να κάνω άλλη αγορά. Άργησαν, αλλά ο τρόπος που μου μίλησαν ήταν ο πρέπων. :) Προσωπικά, το εκτιμώ αυτό πολύ περισσότερο από το να έχουν τον Flash να κάνει τις διανομές.

O πρέπων τρόπος είναι να σου απαντάνε στο 3ο mail;

Δηλαδή αν δεν ήταν καθώς πρέπει, στα πόσα mail έπρεπε να σου απαντήσουν;

 

Σήμερα πάντως τους έπαιρνα απ΄το πρωί και καμία απάντηση.

Ή που έβλεπαν ποιος τους καλεί και έλεγαν "πάλι αυτός ο ανυπόμονος;" ή που βρήκαν αφορμή απ΄το χιόνι να ξεκουραστούν και το έκλεισαν το μαγαζάκι.

 

Γιατί συνεχίζω να παραγγέλνω από εκεί.

Αυτή ήταν όντως μια καλή ερώτηση.

Η βιαστική απάντηση είναι λόγω χαμηλών τιμών, αλλά ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν είμαι και λίγο βιτσιόζος.

Ίσως το ψάξω το θέμα :hit:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45752
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6170 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Σήμερα κλείνει ένας μήνας από την 2η (και λογικά τελευταία εκτός απροόπτου) παραγγελία από το μαγαζί. Θα φτάσει πιστεύω κάποια στιγμή, δεν με καίνε κιόλας τα βιβλία, απλά το γράφω πληροφοριακά, επειδή την προηγούμενη φορά ο ένας μήνας ήταν το μέγιστο χρονικό όριο που πίστευα ότι θα είχα (για βιβλία που αποστέλλονται σε 10-15 εργάσιμες), όμως από σήμερα γράφουν οι ημέρες για τον 2ο μήνα.

 

Όποτε κάθεται αντίστοιχη 30% έκπτωση, ίσως και να τους τιμάω για πολύ συγκεκριμένα πράγματα, αλλιώς δεν νομίζω.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6399
  • Reputation:   63253
  • Achievement Points:  6463
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Άκου να δεις:

 

Έδωσα  την παραγγελία ανήμερα Χριστούγεννα άρα πριν από ένα μήνα.

 

Την είχα ξεχάσει.

 

Το πρωί που τσέκαρα το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο για άλλο λόγο δεν υπήρχε τίποτα σχετικό.

 

Τώρα διαβάζοντας το ποστ σου λέω "ας ξαναρίξω μια ματιά βρε αδερφε'.

 

Έχουν έρθει!  :banana:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  58
  • Content Count:  4195
  • Reputation:   32859
  • Achievement Points:  4374
  • Days Won:  83
  • With Us For:  2873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Eγώ πάλι για να είμαι δίκαιος και να μη λέω μόνο τα στραβά, παράγγειλα τις προάλλες αγγλικό κόμικ της cinebook σε καλή τιμή και μου ήρθε σε 10 μέρες(8 εργάσιμες).
Ελληνικά που έχω παραγγείλει, δεν κάνουν κάτω από 20 μέρες να έρθουν.

Το cosmotebooks θα το έχω μόνο για τα ξενόγλωσσα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  31217
  • Group:  Members
  • Topic Count:  41
  • Content Count:  1367
  • Reputation:   9840
  • Achievement Points:  1383
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3077 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  1

Με την αναβάθμιση της ιστοσελίδας, το cosmotebooks έχει πλέον ελάχιστα κόμικς σε σχέση με πριν. Η νέα εμφάνιση είναι πολύ ωραία αλλά ένα αρνητικό είναι ότι δεν έχει wishlist.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31905
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  34
  • Reputation:   271
  • Achievement Points:  34
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2680 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

σε μια γρηγορη ματια ειδα οτι τσιμπησαν και τις τιμες

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  58
  • Content Count:  4195
  • Reputation:   32859
  • Achievement Points:  4374
  • Days Won:  83
  • With Us For:  2873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Με την αναβάθμιση της ιστοσελίδας, το cosmotebooks έχει πλέον ελάχιστα κόμικς σε σχέση με πριν. Η νέα εμφάνιση είναι πολύ ωραία αλλά ένα αρνητικό είναι ότι δεν έχει wishlist.

Δεν έχει ολοκληρωθεί η ανανέωση του site.

Μίλησα σήμερα μαζί τους.

Εκτός αυτού έχουν αλλάξει οι κωδικοί στις παραγγελίες και δεν εμφανίζονται κάποια στοιχεία.

Θα διορθωθούν όμως αυτά όταν το site πάρει την τελική του μορφή.

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  58
  • Content Count:  4195
  • Reputation:   32859
  • Achievement Points:  4374
  • Days Won:  83
  • With Us For:  2873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

To site τους πάντως τρώει κόλλημα σήμερα που δοκίμασα να μπω.
Επίσης μου είπαν ότι είναι σε διαδικασία ανάκτησης δεδομένων, μια διαδικασία που δεν έχει ολοκληρωθεί.

Είχα μία εκκρεμή παραγγελία και μάλιστα την περίμενα αυτή την εβδομάδα. Με την ανανέωση όμως χάθηκαν τα δεδομένα της.
Ένας υπάλληλος που πήρα χθες μου είπε ότι θα ξαναβρεθούν. Σήμερα μια άλλη που πήρα μου είπε ότι ίσως χρειαστεί να ξανακάνω την παραγγελία, άρα να περιμένω άλλες 3+ βδομάδες να μου έρθει.

Ανοργάνωτοι εντελώς :Suspicious:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9879
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  929
  • Reputation:   9587
  • Achievement Points:  929
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5460 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Δύο παραγγελίες με ξενόγλωσσα κόμικς που είχα κάνει τον Σεπτέμβριο (!) ήταν σε εκκρεμότητα μέχρι τώρα, οπότε και με ενημέρωσαν ότι δεν βρέθηκαν αντίτυπα στον προμηθευτή τους. Και δεν υπάρχει ένα ξενόγλωσσο βιβλίο ή κόμικ που να μου έχει έρθει στην ώρα του. Γενικά από ότι έχω καταλάβει λένε ότι είναι όλα διαθέσιμα μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου. Λίγο τραγικό αυτό. 

 

Παρόλα αυτά, επειδή οι διαδικτυακές μου αγορές σπάνια είναι παρορμητικές και δεν τις βιάζομαι, όποτε πετυχαίνω καλές τιμές θα παραγγέλνω. :beer: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3771 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ομοίως και εμένα για ένα ξενόγλωσσο που ήταν από πριν τα Χριστούγεννα.

 

Δύο παραγγελίες με ξενόγλωσσα κόμικς που είχα κάνει τον Σεπτέμβριο (!) ήταν σε εκκρεμότητα μέχρι τώρα, οπότε και με ενημέρωσαν ότι δεν βρέθηκαν αντίτυπα στον προμηθευτή τους. Και δεν υπάρχει ένα ξενόγλωσσο βιβλίο ή κόμικ που να μου έχει έρθει στην ώρα του. Γενικά από ότι έχω καταλάβει λένε ότι είναι όλα διαθέσιμα μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου. Λίγο τραγικό αυτό. 

 

Παρόλα αυτά, επειδή οι διαδικτυακές μου αγορές σπάνια είναι παρορμητικές και δεν τις βιάζομαι, όποτε πετυχαίνω καλές τιμές θα παραγγέλνω. :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28440
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4574 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

...και εγω παρελαβα μια περσινη πριν λιγες μερες :lol:

 

Για να λεμε και τα καλα ομως, μου ειχαν στειλει εκπτωτικο κουπονι 5€ για παραγγελεια ανω των 20€ (?), ειχα βαλει δυο βιβλια και το ενα τελικα εφαγε ακυρο, το βιβλιο που ηταν τελικα διαθεσιμο δεν περναγε το οριο των 20€, ρωταω: τι θα γινει τελικα με το κουπονι; και με ενημερωσαν πως θα περασει κανονικα, οπως και εγινε! Αρα μπραβο τους γι' αυτο!

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45752
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6170 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Από την παραγγελία που είχα κάνει τότε (κοντά 2 μήνες πριν) τελικά με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν πως είχαν διαθέσιμο μέρος της (2 βιβλία από τα 3 σύνολο) + ένα Blu Ray που τελικά δεν υπάρχει επομένως μου το ακύρωσαν αναγκαστικά. Τα 2 αυτά βιβλία ήρθαν κανονικά πριν καμιά 10αριά ημέρες, και περιμένω το τελευταίο. Το οποίο μετά την αναβάθμιση δεν εμφανίζεται στην σελίδα τους. Θέλω να πιστεύω πως θα έρθει κάποια στιγμή, για να ξέρω αν θα πρέπει τελικά να το αγοράσω από αλλού. Γενικά, καλές τιμές αλλά μεγάλη ταλαιπωρία. Δεν το μετανιώνω αλλά θα ήθελα να ξεμπλέξω κιόλας κάποια στιγμή. Αν δε, ανέβουν όντως και οι τιμές, δεν αξίζει. Ειδικά για κάτι που βιάζεστε, προτιμήστε ασυζητητί κάποιο άλλο κατάστημα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  58
  • Content Count:  4195
  • Reputation:   32859
  • Achievement Points:  4374
  • Days Won:  83
  • With Us For:  2873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Oύτε εμένα εμφανίζει κόμικ που έχω παραγγείλει αλλά κατά πάσα πιθανότητα είναι επειδή δεν ολοκληρώθηκε η ανανέωση.

Για παράδειγμα κόμικς της cinebook είχε πάνω από 200 πριν την ανανέωση και τώρα έχει καμιά 40αριά.
Λογικά θα μπουν και τ΄άλλα. Δεν υπάρχει περίπτωση να τα έβγαλαν.

Αλλά ρε παιδιά, ακόμα και σ΄αυτό πολύ καθυστέρηση.
Site απ΄το μηδέν να στήσεις και δεν κάνεις τόσες μέρες.
Ποιον πήραν να τους κάνει το update;
Σίγουρα κανέναν 2ο-ετή φοιτητή της Πληροφορικής, δεν εξηγείται αλλιώς.

Οι τιμές πάντως που είδα στα ξενόγλωσσα ίδιες μου φάνηκαν. Τσίμπησαν λίγο τα ελληνικά αλλά έτσι κι αλλιώς δεν παίρνω πλέον, ούτε πρόκειται να ξαναπάρω ελληνικό απ΄αυτούς.

Επεξεργασία από laz33
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55520
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3420 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Μου ρθε και το τελευταίο πακέτο από cosmote books με κάτι Μπλέικ και Μόρτιμερ και Μπιλάλ. Ενάμιση μήνα μετά. :) Καταστάσεις άριστες, οπότε θα ξαναπάρω από το σάιτ όταν ξαναέχει προσφορά και πράγματα τα οποία δεν με βιάζουν να τα έχω (όχι ότι υπάρχουν και πράγματα που καίγομαι δηλαδή). 

 

Ευτυχώς δεν με ρήμαξαν στα διαφημιστικά τηλέφωνα αφού το κινητό μου είναι ήδη whats up. :P 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  58
  • Content Count:  4195
  • Reputation:   32859
  • Achievement Points:  4374
  • Days Won:  83
  • With Us For:  2873 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Πάντως τo νέο τους site εξακολουθεί να έχει θέματα.
Μάλλον δεν ολοκληρώθηκε ακόμα η ανανέωση.
Συν το ότι λείπουν πολλοί κωδικοί, ειδικά στα ξενόγλωσσα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 5 months later...

  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3581 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Από 27/7/17 το COSMOTE Books έχει σταματήσει τη λειτουργία του.

Επεξεργασία από Rorschach
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.