Μετάβαση στο περιεχόμενο

MEMBER OF THE YEAR 2015-2016 (MOY) - Συγχαρίκια!


Kabuki

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  23222
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  3502
  • Reputation:   24625
  • Achievement Points:  3325
  • Days Won:  6
  • With Us For:  4577 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Συγχαρητηρια και απο μενα ngramm :)  ακομα θυμαμαι πριν καιρο που αντιμετωπιζα ενα προβλημα με το laptop μου, με αποτελεσμα να χασω αρκετα σημαντικα δεδομενα που ειχα συλλεξει, και συ προσφερθηκες, αν και περασμενες 12, να βοηθησεις τον στενοχωρημενο και απογοητευμενο Γαντζο να τα ανακτησει μεσω συμβουλων και προτασεων απο το φωναχτοκουτο, χωρις να εισαι υποχρεωμενος :)  αυτη η ιστορια πιστευω λεει πολλα για το ατομο σου  :spidey_yeah_that:

και ελπίζω ειλικρινά να υπάρχει κάποιος πιο νέος με γνώσεις και όρεξη για web development που να θέλει να με βοηθάει αρχικά και κάποια στιγμή στο μέλλον να με αντικαταστήσει στον πολύ μοναχικό αυτό "πορτοκαλί" ρόλο στην επόμενη δεκαετία του GC που ελπίζω να είναι ακόμα περισσότερο πετυχημένη από την πρώτη! 

Όποιος τυχόν ενδιαφέρεται, πολύ ευπρόσδεκτος!
 

 

Εγω ειμαι αυτος ο νεος, σε λιγο καιρο θα ξερω απο web development μεχρι professional hacking

 

Σ'αυτο το εξαμηνο επελεξα μαθημα επιλογης ''Προγραμματισμος - γλωσσα logo''.. πιστευω οτι σε λιγο καιρο θα αποκτησω τις απαραιτητες γνωσεις για να σταθω διπλα σου σαν προγραμματιστης του GC   :D

 

Ο ταπεινος Γαντζος...   :div:  :pinokio:

Επεξεργασία από Γάντζος
  • Like 20
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  941
  • Content Count:  4363
  • Reputation:   35616
  • Achievement Points:  4416
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6179 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Πολλά μπράβο και συγχαρητήρια κι από μένα Νίκο! Η δουλειά σου είναι αθόρυβη αλλά η πιο σημαντική εδώ μέσα. Σου εύχομαι και μέλος δεκαετίας και εκατονταετίας! :)

 

:cheers2:

  • Like 20
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3299
  • Group:  Members
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  535
  • Reputation:   5347
  • Achievement Points:  535
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6092 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Νίκο, με τη σειρά μου να σου δώσω και τα δικά μου συγχαρητήρια. Πραγματικά η δουλειά σου και η προσφορά σου στην κοινότητα είναι φανταστική. Οι ώρες που σπατάλησες για όλο αυτό ειδικά στις αρχές μαθαίνοντας τις ιδιαιτερότητες, αναπτύσσοντας τεχνικές απίστευτα πολλές και ας μην  σε γνωρίζαμε οι περισσότεροι από εδώ μέσα! Στα μάτια μας όλους πολλές φορές κάποια πράγματα είναι δεδομένα και γκρινιάζουμε όταν κάτι πάει στραβά. Δεν είναι εύκολο το να καταλάβει κάποιος πόσο δύσκολο είναι όλα να βασίζονται από ένα μόνο άτομο που να τα χειρίζεται όλα αυτά και μάλιστα με όπλο την αγάπη του για αυτό που κάνει και την ανιδιοτελή αγάπη του για τα κόμικς! Χαίρομαι για την αναγνώριση σου αν και δε σε γνωρίζω και πολλές φορές έχοντας το forum σαν εργαλείο ξεχνούσα κι εγώ την ύπαρξή σου! Το αξίζεις και με το παραπάνω!  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:

 

Τελευταία χρόνια δε, δουλεύοντας επαγγελματικά ως προγραμματιστής βλέπω πόση πίεση μπορεί να υπάρξει, πόσο εύκολα σε κάνουν θεό και σε πετάνε ανάλογα με την περίσταση. Εδώ όμως όλοι σε εκτιμάμε και σε θαυμάζουμε για το κουράγιο σου και για το πόσα μας προσφέρεις. Τίποτα δεν θα ήταν το ίδιο χωρίς εσένα. Έχουμε όλοι το αγαπημένο μας forum σε εξαιρετική μορφή.  :blob3:  :blob3:

 

Εδώ εγώ πολλές φορές χανόμουν από το forum για διάφορες δουλειές και projects και άλλα προσωπικά θέματα που είχα κατά καιρούς. Ενώ εν τέλει το μόνο που είχα να κάνω ήταν να μοιραστώ την αγάπη μου για τα κόμικς! Πόσο μάλλον να δουλεύεις παρασκηνιακά για κάτι τόσα χρόνια αθόρυβα, ταπεινά και τόσο εξαιρετικά!

 

:respect::div::respect::div::respect::div:

 

Συγχαρητήρια επίσης στον Sandman που πραγματικά είναι ένας από τους σημαντικότερους λόγους που μαθαίνω για κόμικς που δεν γνώριζα, αγάπησα και άλλα ήδη και ξανά άναψε μια σπίθα που για κάποια χρόνια είχε σβήσει.

 

Ειδική μνεία στον Phantom που με το απίστευτο ψάξιμο του, με τις γνώσεις του και την όρεξή του μας παρουσίασε απίστευτα πραγματάκια κυρίως γύρω από τα disney μη πιστεύοντας αρχικά όταν τον γνώρισα μέσα στο forum ότι είχε και άλλους τόσο τρελούς στον κόσμο! Εννοείτε ότι όταν πρώτο μπήκα στο forum και κατά 95% ασχολούμουν μόνο με disney ήταν ο  poster που δεν έχανα ποτέ ανάρτησή του.

 

Συγχαρητήρια και στα υπόλοιπα παιδιά που ήταν στη λίστα, κάποιους τους γνωρίζω προσωπικά και κάποιους άλλους όχι. Όλοι βοήθησαν και κυρίως βοηθούν το forum να πάει ακόμη καλύτερα και να μας προσφέρει ακόμη περισσότερα πράγματα.

 

:beer5:  :beer5:  :beer5:  :beer5:  :beer5:

 

Θα χαρώ να σας ξαναδώ και να σας γνωρίσω όλους με ευκαιρία την άφιξη μου στην Αθήνα μεταξύ 27-30 Οκτωβρίου.

 

:valt:  :banana:  :valt:  :banana:

  • Like 21
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25862
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  545
  • Reputation:   4567
  • Achievement Points:  547
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4226 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Συγχαρητήρια ngramm!! Πραγματικά είμαι σχετικά λίγο καιρό στο GreekComics αλλά το αξίζεις σίγουρα... :clap2:   :dimis:  Έχοντας κάποιες μικρές γνώσεις πάνω στο αντικείμενο σε θεωρώ αφανή ήρωα του φόρουμ!  :beer5:

  • Like 20
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28693
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4803 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Πολλα συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ηταν στη ψηφοφορια για μελος της χρονιας :)

 

Λιγα περισσοτερα στους "φιναλιστ" Γιωργο και Βασιλη που ισοβαθμισαν και παλεψαν για εναν τιτλο που αξιζουν με το παραπανω :)

 

Ενα τσικ παραπανω συγχαρητηρια στον μεγαλο νικητη (οχι οτι υπαρχουν μικροι και μεγαλοι νικητες,απλα ο νικητης ειναι "μεγαλος"),τον Νίκο του οποιου τη δουλεια απολαμβανουμε καθε μερα, πολλες φορες εν αγνοια μας (ειναι κατι σαν την Ακροπολη,που ειναι εκει και πολλοι αθηναιοι δεν την εχουν επισκεφτει ποτε να την "τιμησουν" :P )

Εν ολιγοις,καιρος ηταν :)

 

Πολλες και παγωμενες :):beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

  • Like 20
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.