Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αναζήτηση του τεύχους 133 της σειράς Κόναν ο Βάρβαρος προς φωτοτυπία συν μια ιστορία του εν λόγω ήρωα εικονογραφιμένη απο τον Enrique Alcatena η οποία βρήσκεται στο τεύχος 131


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1130
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2865 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Αγαπητοί κύριοι χαίρετε .Είμαι η Τασία Κουτ και ο λόγος που σας αποστέλνω το μήνυμα αυτό είναι οτι αν κάποιος απο εσάς τους αναγνώστες και φαν του Κόναν έχουν τα συγκεκριμένα τεύχη (133 &131)προκειμένου να αποκτήσω αντιγραφά τους μέσω φωτοτυπίας το πρώτο ολόκληρο , και απο το δεύτερο το 131 μια μονάχα ιστορία η οποία έχει απεικονιστεί απο τον Enrique Alcatena.  Ακολούθως όσον αφορά τα τεύχη αυτά Έψαξα παντού και δεν τa βρήκα .Επιπρόσθετα το εν λόγω τεύχος δηλαδή το 133  με ενδιαφέρει πολύ διότι έιναι απεικονισμένο απο τον Enrique Alcatena.Επιπρόσθετα επειδή ενημερώθηκα απο τους φίλους μου οτι και το Τεύχος 131 έχει ιστορία του Κόναν απεικονισμένη απο τον συγκεκριμένο καλλιτέχνη θα ήθελα να φωτοτυπίσω μονάχα την εικόνα αυτή.Τέλος σε περίπτωση που φίλοι μας έχουν τα εν λόγω τεύχη να με ενημερώσουν και αν το φωτοτυπίσουν το ενα τεύχος σύν την ιστορία του άλλου να μου αποστείλουν το e-mail τους μέσα στο οποίο θα αναγράφεται ο αριθμός τραπέζης προκειμένου να πληρώσω και το κόστος της φωτοτυπιας των προαναφερθέντων σύν το κόστος αποστολής με ταχυδρομείο.Σας ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας και περιμένω απάντησή σας 

Επεξεργασία από ΤασίαΚούτ
  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1001
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116905
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Η ενότητα είναι για ανευρέσεις των φυσικών τευχών, όχι για φωτοτυπίες και άλλα δαιμόνια. :) Θες να τα έχουμε υπόψη να στα βρούμε σε φυσική μορφή; :)

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11736
  • Group:  Members
  • Topic Count:  103
  • Content Count:  5169
  • Reputation:   55361
  • Achievement Points:  5340
  • Days Won:  265
  • With Us For:  5206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  107

Νομίζω ότι στο 131 δεν έχει alcatena. Το 133 όμως είναι γεμάτο.

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1130
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2865 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Η ενότητα είναι για ανευρέσεις των φυσικών τευχών, όχι για φωτοτυπίες και άλλα δαιμόνια. :) Θες να τα έχουμε υπόψη να στα βρούμε σε φυσική μορφή; :)

Αν μπορείτε παιδιά θα σας είμουν εγνώμων .Απο την άλλη μεριά αν κάποιος απο εσάς έχει το 133 και επειδή έχω προσπαθήσει να το βρώ παντού για αυτό ζήτησα την λύση της φωτοτυπίας.Πάντως θα ήμουν εγνώμων αν το βρήσκατε.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29453
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1286
  • Reputation:   5863
  • Achievement Points:  1288
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3909 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αν μπορείτε παιδιά θα σας είμουν εγνώμων .Απο την άλλη μεριά αν κάποιος απο εσάς έχει το 133 και επειδή έχω προσπαθήσει να το βρώ παντού για αυτό ζήτησα την λύση της φωτοτυπίας.Πάντως θα ήμουν εγνώμων αν το βρήσκατε.

Να σου πω φιλε γιατι δεν βαζεις καποιον να στο ζωγραφισει?βεβαια δεν θα είναι όπως ακριβως το αυθεντικο.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1130
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2865 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Να σου πω φιλε γιατι δεν βαζεις καποιον να στο ζωγραφισει?βεβαια δεν θα είναι όπως ακριβως το αυθεντικο.

Μακάρι να γινόταν όμως δεν δύναται κάποιος άλλος να αντιγράψει εναν μεγάλο μέτρ του είδους όπως ο Αλκατένα.Δυστηχώς και αυτό διότι τίποτε δεν συγκρίνεται με το αυθεντικό και για αυτό άλλωστε ψάχνω σαν τρελλή με την πολύτιμη βοήθειά σας πάντοτε δίπλα μου προκειμένου να βρώ το τεύχος 133 το οποίο είναι απο την αρχή΄μέχρι το τέλος ζωγραφισμένο με την πένα του εν λόγω καλλιτέχνη.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.