Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αν Γινόταν Μια Ελληνική Σειρά Ανιμέ Στο Στυλ Dragonball....


Ο επισκέπτης minerboh

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις

Ο επισκέπτης minerboh

Ας υποθέσουμε οτι κάποιο κανάλι έκανε τη ριζοσπαστική κίνηση να κάνει μια σειρά με έντονα στοιχεία Τokasatsu/ anime. Κάτι κοντινό στα δεδομένα του Ντράγκονμπολ ή το Fist Of The North Star....

Τι θα θέλατε να δείτε και τι όχι;

Ποιός ή ποιά θα θέλατε να ερμηνεύσει το τραγούδι των τίτλων;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Κατ'αρχάς μιλάς με γρίφους Κόναν. Ειδικά όταν σε διαβάζει γέροντας :lol:

 

Tokasatsu. "is a Japanese term that applies to any live-action film or television drama that features considerable use of special effects" (wiki) Με σήμα τον Γκοτζίλα απ'ότι βλέπω στη φώτο εκείθε. Άρα θα έχουμε στρατό αφού στην Ελλάδα μόνο εκεί βρίσκεις γνήσιο κρέας από Γκοτζίλα. Καλό αυτό αφού οι ιστορίες από τη θητεία μιλάνε στη καρδιά του Έλληνα και πουλάει :best::cool:

 

anime. νταξ. Αυτό το ξέρω. Πάλι καλά :D

 

Ντραγκονμπολ. Αυτός δεν είναι που τρώει μακαρόνια? ok. γκούγκλαρα και είδα ότι ο Καμπαμαρού είναι αυτός. ok. Τη φάτσα την έχω ξαναδεί. Τώρα διαπιστώνω ότι είναι ένα παιδί με ουρά πιθήκου. Οκ. Το'πιασα το υπονοούμενο. Προβλήματα εμφάνισης, μετεφηβικές ανησυχίες γύρω από κοινωνική αποδοχή, γκοθ, εσωστρέφεια και δεν συμμαζεύεται. Δεν είμαι σίγουρος πως θα το παντρέψουμε αυτό όμως με το στρατό. Αυτές οι παθογένειες εξαφανίζονται εκείθε. Πας, τρως τις σφαλιάρες σου, βαράς καμιά 40αριά γερμανικά και γίνεσαι άντρας. οκ. Θα χρησιμοποιήσουμε ραπ για να μαζέψουμε τη πιτσιρικαρία.

 

Fist of the North Star. Στην αρχή αυτό το fist μου άρεσε. Κάποια πράγματα πουλάνε από μόνα τους και δεν χρειάζονται μανατζάρισμα. Είτε σε κυριλέ μορφή όπως στο HBO, είτε τελείως χύμα όπως στο Starz. Είχε και το σταρ που κουβαλάει μια αίσθηση ρομαντζάδας. Γκουγκλάροντας όμως βλέπω ένα μαντράχαλο με 8-pack (!!!!!) να σκίζει τα ρούχα του και άλλα περίεργα...... Δεν είμαι σίγουρος ότι η Ελληνική κοινωνία είναι έτοιμη για τέτοια σώου ακόμα. Μέχρι Παπακαλιάτη με κόρη, μάνα και γιαγιά φτάνουν οι αντοχές της. Οπότε το προσπερνάμε αυτό το στοιχείο.

 

άρα. Για να συνοψίσουμε. Χρειαζόμαστε Παπακαλιάτη, ιστορία από στρατό και ραπ μουσική. Βάση του 8-pack θα ποντάρω στη διαχρονική αξία του πρώην άλτη επί κοντώ Ρουβά. Disney θητεία έκανε, αλλά δεν μπιπιέται :) Και θα πρέπει να είναι κάτι σε ένα σχήμα όπως ο άλλος ο μουστάκιας με τους φουστανοφόρους που είχαμε στείλει στη Γιουροβίζιον πριν κάτι χρόνια. (το'χει ξαναδοκιμάσει ο Σάκης με τη φούστα, οπότε το'χει).

 

αυτά από εμένα. Πάω τώρα να δω καμιά Χάιντι γιατί μέχρι εκεί είναι οι γνώσεις μου στο σπορ :lol: :lol: :lol:

 

με φιλική διάθεση πειράγματος :love4:

Νίκος

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Ο επισκέπτης minerboh

Κατ'αρχάς μιλάς με γρίφους Κόναν. Ειδικά όταν σε διαβάζει γέροντας :lol:

 

Tokasatsu. "is a Japanese term that applies to any live-action film or television drama that features considerable use of special effects" (wiki) Με σήμα τον Γκοτζίλα απ'ότι βλέπω στη φώτο εκείθε. Άρα θα έχουμε στρατό αφού στην Ελλάδα μόνο εκεί βρίσκεις γνήσιο κρέας από Γκοτζίλα. Καλό αυτό αφού οι ιστορίες από τη θητεία μιλάνε στη καρδιά του Έλληνα και πουλάει :best::cool:

 

anime. νταξ. Αυτό το ξέρω. Πάλι καλά :D

 

Ντραγκονμπολ. Αυτός δεν είναι που τρώει μακαρόνια? ok. γκούγκλαρα και είδα ότι ο Καμπαμαρού είναι αυτός. ok. Τη φάτσα την έχω ξαναδεί. Τώρα διαπιστώνω ότι είναι ένα παιδί με ουρά πιθήκου. Οκ. Το'πιασα το υπονοούμενο. Προβλήματα εμφάνισης, μετεφηβικές ανησυχίες γύρω από κοινωνική αποδοχή, γκοθ, εσωστρέφεια και δεν συμμαζεύεται. Δεν είμαι σίγουρος πως θα το παντρέψουμε αυτό όμως με το στρατό. Αυτές οι παθογένειες εξαφανίζονται εκείθε. Πας, τρως τις σφαλιάρες σου, βαράς καμιά 40αριά γερμανικά και γίνεσαι άντρας. οκ. Θα χρησιμοποιήσουμε ραπ για να μαζέψουμε τη πιτσιρικαρία.

 

Fist of the North Star. Στην αρχή αυτό το fist μου άρεσε. Κάποια πράγματα πουλάνε από μόνα τους και δεν χρειάζονται μανατζάρισμα. Είτε σε κυριλέ μορφή όπως στο HBO, είτε τελείως χύμα όπως στο Starz. Είχε και το σταρ που κουβαλάει μια αίσθηση ρομαντζάδας. Γκουγκλάροντας όμως βλέπω ένα μαντράχαλο με 8-pack (!!!!!) να σκίζει τα ρούχα του και άλλα περίεργα...... Δεν είμαι σίγουρος ότι η Ελληνική κοινωνία είναι έτοιμη για τέτοια σώου ακόμα. Μέχρι Παπακαλιάτη με κόρη, μάνα και γιαγιά φτάνουν οι αντοχές της. Οπότε το προσπερνάμε αυτό το στοιχείο.

 

άρα. Για να συνοψίσουμε. Χρειαζόμαστε Παπακαλιάτη, ιστορία από στρατό και ραπ μουσική. Βάση του 8-pack θα ποντάρω στη διαχρονική αξία του πρώην άλτη επί κοντώ Ρουβά. Disney θητεία έκανε, αλλά δεν μπιπιέται :) Και θα πρέπει να είναι κάτι σε ένα σχήμα όπως ο άλλος ο μουστάκιας με τους φουστανοφόρους που είχαμε στείλει στη Γιουροβίζιον πριν κάτι χρόνια. (το'χει ξαναδοκιμάσει ο Σάκης με τη φούστα, οπότε το'χει).

 

αυτά από εμένα. Πάω τώρα να δω καμιά Χάιντι γιατί μέχρι εκεί είναι οι γνώσεις μου στο σπορ :lol: :lol: :lol:

 

με φιλική διάθεση πειράγματος :love4:

Νίκος

 

:cheers5:

Καλά το τερμάτισες και συ! ;)

Μια μικρή παρατήρηση....Να μη ξαναδιαβάσω το όνομα Παπακαλιάτης ( :Ungry: ) στα νήματά μου γιατί θα καραφλιάσω.

 

Και το ανιμέ με αυτόν που τρώει μακαρόνια δεν είναι το Dragonball! Mετεξεταστέος!....

Επεξεργασία από minerboh
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  392
  • Content Count:  4289
  • Reputation:   33963
  • Achievement Points:  4411
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4287 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Κοίτα. Το "Fist of the North Star" δε το ξέρω. Οπότε μπορώ να μιλήσω μόνο για το DragonBall. Άμα δεις υπογραφή και προφίλ εδώ θα καταλάβεις γιατί :D. Τέτοιο βάθος σεναρίου και τέτοια ποικιλία χαρακτήρων δε δύναται να υπάρξει επί Εληνικού εδάφους ,κατ' εμέ πάντα, ποτέ. Ο Τοριγιάμα δημιούργησε ένα έπος... Που ξεκίνησε άψογα με το DragonBall και το έφτασε στο αποκορύφωμα με το DragonBall Z. Μετά κάποιος άλλος αποφάσισε να γράψει και το DragonBall GT ώστε η σειρά να σκάψει τον πάτο... Όχι απλά να τον πιάσει...

A! Και σεβασμός στον Παπακαλιάτη!!! :ego:

:P

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53885
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3629 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

  • Planet of Zeus στα credits γιατί έτσι.
  • Ακίνδυνος Γκίκας και Σπύρος Μπιμπίλας σε όλες τις φωνές, γιατί δε νοείται ελληνόφωνο animation χωρίς αυτούς τους δύο.

 

Ας ξεκινήσουμε απ' αυτά τα δύο και βλέπουμε. :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27309
  • Group:  Members
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  1430
  • Reputation:   7176
  • Achievement Points:  1430
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4131 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

κατι σε one piece, στοιχεια όμως tokatsasu τι σημαινει;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  21842
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  1519
  • Reputation:   9671
  • Achievement Points:  1519
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4609 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Εδώ ένα Πανδώρα και Πλάτωνας πήγαμε να κάνουμε και μεταξύ μας δε βλεπόταν, το ελληνικό Dragonball θα κάνουμε;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27510
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5694 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Respect σε όσους ξέρουν το Fist of The North Star.

 

όλοι οι Έλληνες έχουν κολλήσει στο «Ντράγκουμπολ» και δεν έφτασαν ποτέ στο μεγαλείο του Kenshiro.

 

Respect λοιπόν ξανά σε όσους το ξέρουν. Οι υπόλοποι "You are already dead".

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25682
  • Group:  Members
  • Topic Count:  146
  • Content Count:  4224
  • Reputation:   26844
  • Achievement Points:  4270
  • Days Won:  10
  • With Us For:  4236 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Κοίτα. Το "Fist of the North Star" δε το ξέρω. Οπότε μπορώ να μιλήσω μόνο για το DragonBall. Άμα δεις υπογραφή και προφίλ εδώ θα καταλάβεις γιατί :D. Τέτοιο βάθος σεναρίου και τέτοια ποικιλία χαρακτήρων δε δύναται να υπάρξει επί Εληνικού εδάφους ,κατ' εμέ πάντα, ποτέ. Ο Τοριγιάμα δημιούργησε ένα έπος... Που ξεκίνησε άψογα με το DragonBall και το έφτασε στο αποκορύφωμα με το DragonBall Z. Μετά κάποιος άλλος αποφάσισε να γράψει και το DragonBall GT ώστε η σειρά να σκάψει τον πάτο... Όχι απλά να τον πιάσει...

A! Και σεβασμός στον Παπακαλιάτη!!! :ego:

 

:P

 

Φιλε Μενιγ, ξεχασες το Dragon Ball Super που ειναι επισης του Τοριγιαμα και συνεχεια του Z... Σε πιανω αδιαβαστο... Ακομα, δεν ξερω πως θα το επερνα για Ελληνικη version. Προσωπικα για μενα το Dragon Ball εχει ξεπεραστει σαν ανιμε εδω και καιρο και θα ηθελα να δω κατι διαφορετικο.
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Ο επισκέπτης minerboh

Εδώ ένα Πανδώρα και Πλάτωνας πήγαμε να κάνουμε και μεταξύ μας δε βλεπόταν, το ελληνικό Dragonball θα κάνουμε;

Γιατί όχι; Εδω κάναμε κοτζάμ Νησί και εσυ κολλάς στα σκ@touloπουλα;

Επεξεργασία από minerboh
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Ο επισκέπτης minerboh

Respect σε όσους ξέρουν το Fist of The North Star.

 

όλοι οι Έλληνες έχουν κολλήσει στο «Ντράγκουμπολ» και δεν έφτασαν ποτέ στο μεγαλείο του Kenshiro.

 

Respect λοιπόν ξανά σε όσους το ξέρουν. Οι υπόλοποι "You are already dead".

Πραγματικά μου έκανε και έμένα εντύπωση πως και δεν είναι τόσο διαδεδομένο To Fist στην Ελλάδα. Σε Αμερική και, φυσικά, Ιαπωνία θεωρείται ως must watch και έχει προβληθεί με μεγάλη επιτυχία σε πολλές χώρες της Ευρώπης.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53885
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3629 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Τα Φραουλόπουλα ήταν και παραμένουν μαμάτα.  :moutra:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10513
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  148
  • Content Count:  7656
  • Reputation:   55390
  • Achievement Points:  7659
  • Days Won:  18
  • With Us For:  5381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

ας μπω στο ψητο

 


Ποιός ή ποιά θα θέλατε να ερμηνεύσει το τραγούδι των τίτλων;

 

 

η παολα :giati:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25951
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  265
  • Reputation:   1686
  • Achievement Points:  265
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4190 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Και λεγα πως και αφησα καναλι να παιζει στη τιβι... ειχε τον Λεμπεση στον σαλ...(ας μην χαρακτηρισω) τον Αρναουτογλου και διαβαζοντας το τοπικ αμεσως σκεφτηκα αυτο..

 

Τρελος Γιοκάι

 

Ειμαι τρελός γιοκάι (Υοkai) άι άι άιιιι

και καποιος θα τις φαει αει αει αει

παψε να μου κολλας 

γιατι θα βρει μπελας εσενα και ολο σου το σοι 

 

Κατα τ'αλλα θα προτιμουσα κατι ακουστικα σε αυτο..

 

Χατ Τρικ

 

Με καποιες αλλαγες στους στιχους εκτος απο αυτoν που λεει "για ενα μωρο απο αλλο πλανητη" που παραπεμπει σε Dragon Ball :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  392
  • Content Count:  4289
  • Reputation:   33963
  • Achievement Points:  4411
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4287 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Φιλε Μενιγ, ξεχασες το Dragon Ball Super που ειναι επισης του Τοριγιαμα και συνεχεια του Z... Σε πιανω αδιαβαστο... Ακομα, δεν ξερω πως θα το επερνα για Ελληνικη version. Προσωπικα για μενα το Dragon Ball εχει ξεπεραστει σαν ανιμε εδω και καιρο και θα ηθελα να δω κατι διαφορετικο.

Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος... :) Απλά δε μπορώ να έχω ολοκληρομένη άποψη από 3-4 επεισόδεια... Αλλά αν επιμένεις ,αν και τα έχω δει εδώ και μήνες, με άφησαν αρκετά ικανοποιημένο... Επίσης υπάρχει και το DragonBall Kai που είναι απλά συντομευμένη έκδοση του Z. 159 έναντι  291... Το Z. για εμένα παραμένει αξεπέραστο... Ειδικά η μάχη Gohan εναντίον Perfect Cell...

 

 

 

Επεξεργασία από Μενίγ Πουαγώ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Ο επισκέπτης minerboh

Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος... :) Απλά δε μπορώ να έχω ολοκληρομένη άποψη από 3-4 επεισόδεια... Αλλά αν επιμένεις ,αν και τα έχω δει εδώ και μήνες, με άφησαν αρκετά ικανοποιημένο... Επίσης υπάρχει και το DragonBall Kai που είναι απλά συντομευμένη έκδοση του Z. 159 έναντι  291... Το Z. για εμένα παραμένει αξεπέραστο... Ειδικά η μάχη Gohan εναντίον erfect Cell...

 

 

 

Συμφωνώ με χίλια. Δυστυχώς όμως μετά απο αυτή την ιστοριάρα,ο Ακίρα Τοριγιάμα θυμήθηκε το παλιό κακό παρελθόν του Ντράγκονμπολ με το Έπος του Μπου-Μπου...εχμ...σόρρυ...Μάτζιν Μπου.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25682
  • Group:  Members
  • Topic Count:  146
  • Content Count:  4224
  • Reputation:   26844
  • Achievement Points:  4270
  • Days Won:  10
  • With Us For:  4236 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος... :) Απλά δε μπορώ να έχω ολοκληρομένη άποψη από 3-4 επεισόδεια... Αλλά αν επιμένεις ,αν και τα έχω δει εδώ και μήνες, με άφησαν αρκετά ικανοποιημένο... Επίσης υπάρχει και το DragonBall Kai που είναι απλά συντομευμένη έκδοση του Z. 159 έναντι  291... Το Z. για εμένα παραμένει αξεπέραστο... Ειδικά η μάχη Gohan εναντίον erfect Cell...

 

 

 

Έχουν βγει 39 επεισόδια στο Σουπερ :P Εκεί που είπα σε πιάνω αδιάβαστο είναι στο ότι δεν ανέφερες το Σουπερ αλλά το Gt..... Σαν απλή αναφορά εννοώ.. (έστω εάν και δεν το έχεις δει πολύ) Σαν ανιμε το θεωρώ πλέον αρκετά ξεπερασμένο. Όταν βγήκε ήταν το κάτι άλλο ναι αλλά όχι πλέον :) Γιατί όταν μιλάμε για άνιμε δεν μιλάμε μόνο για shounen τύπου όπου ο ήρωας πάντα νικάει με κάποιο τρόπο. Το Kai δεν περιέχει τα Filler επεισόδια του Z διότι υπάρχουν αρκετά επεισόδια του Z που δεν υπάρχουν στο Μάνγκα που δημιούργησε ο Τοριγιάμα, οπότε κατά μια έννοια είναι πολύ πιο σωστό από το Ζ. Μου αρέσει πολύ η μάχη που ανέφερες αλλά πλέον το μόνο που θα ξαναέβλαπα από το Ζ είναι κάποιες μάχες. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  17295
  • Group:  Members
  • Topic Count:  171
  • Content Count:  2190
  • Reputation:   11191
  • Achievement Points:  2190
  • Days Won:  6
  • With Us For:  4688 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

Εγώ θέλω τον αγαπημένο μου Αργύρη Παυλίδη στον πρωταγωνιστικό ρόλο! Φοβερός!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Ο επισκέπτης minerboh

Εγώ θέλω τον αγαπημένο μου Αργύρη Παυλίδη στον πρωταγωνιστικό ρόλο! Φοβερός!

Υπέροχος αλλά ο δικός μου αγαπημένος είναι ο Μάνος Βενιέρης!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27309
  • Group:  Members
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  1430
  • Reputation:   7176
  • Achievement Points:  1430
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4131 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

αργυρης παυλιδης παιδια συμφωνω εννοείτε αγαπημενος και ματινα καρρα φυσικα, ζευγαρι παλι

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 6 months later...

  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1130
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2865 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Καλά το τερμάτισες και συ! ;)

Μια μικρή παρατήρηση....Να μη ξαναδιαβάσω το όνομα Παπακαλιάτης ( :Ungry: ) στα νήματά μου γιατί θα καραφλιάσω.

 

Και το ανιμέ με αυτόν που τρώει μακαρόνια δεν είναι το Dragonball! Mετεξεταστέος!....

Γιατί δεν σας αρέσει ο Παπακαλιάτης;;; Ούτε εμένα μου αρέσει μου προκαλεί κατάθλιψη 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1130
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2865 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Θα ήθελα να γίνει ετσι οι σειρές Λάμψη και Καλημέρα Ζωή με μπόλικο χιούμορ αυτοσαρκασμό και την αναγωγή της σοβαροφάνειας στην απόλυτη γελιότητα θα τό ήθελα 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.