Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσφορες Johnmak


johnmak

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  29980
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  74
  • Reputation:   900
  • Achievement Points:  74
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3662 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Λοιπον μετα απο ενα ξεκαθαρισμα που κανω και εγω,ηρθε ο καιρος να βαλω διαφορα (τελειως ασχετα μεταξυ τους,διπλα,ξενα κ.α) για πωληση-ανταλλαγες και σε καποιες περιπτωσεις χαρισμα (θα εξηγησω πιο κατω--και για καποια ασχετα με κομιξ).Με τιμες αν τυχον βλεπετε κατι τελειως λαθος οι 'γνωστες' μου λετε δεν υπαρχει θεμα τα εχω βγαλει προχειρα.Οπως επισης σε τυχον παραπανω του 1 αγορες τα βρισκουμε και με τις τιμουλες αν υπαρχει θεμα  :up:Το ζητημα μου ειναι να φευγουν  γιατι υπαρχει προβλημα χωρου.Επισης προτιμαται συναντηση Αθηνα να τα βλεπει και ο ενδιαφερομενος αν του κανουν αλλα τα βρισκουμε και αλλιως.

 

 

Λοιπον αρχιζω  (Σε οποια δεν αναφερεται η κατασταση ειναι αρκετα-πολυ καλη--αναλογα και τα χρονια τους)

 

Λουκυ Λουκ Μαμουθ 16(κατ.αρκετα μετρια 0,5Ε),  22,25   1,5Ε        Εθνος(Εναντιον Τζος Τζειμον) 1Ε

Μικυ Μαους. #00 (Β'Καθημερινη editor's choice ) κατ.6,5-7          3Ε

ΚΟΜΙΞ 87 3,5 Ε  

Πρωτος Πρωταθλημα 38   3,5Ε (?)

Clive Barker Το μεγαλο μυστικο θεαμα μερος πρωτο   5Ε

Hulk Panini (2008?) τομος  2Ε

Βatman Ο Σκοτεινος ιπποτης επιστρεφει ARS/LOnga Nemo (1989)   1/2   7,5E

 

 

 

Dead Lands One shot (image)   5 E

Preacher one man's war special one shot    5 E

R.A Salvatore's Demon Wars (Trial by fire eye for an eye l.s of 5each ολοκληρωμενα )  13 Ε και τα 10τευχη

 

 

 

Θα μπουνε και αλλα σιγα σιγα.Επισης αναφερω οτι υπαρχουν πληθος περιοδικων παλια τευχη (απο Ερευνητες-ανακαλυπτω τον κοσμο,λιγα σαινια,max power-burn out με διαφορα dvd,sporty,allstar basket κ.α καποια βιβλια (game of thrones bestseller κ.α ) μαι εγκυκλοπαιδεια του Ολουμπιακου ενας τομος κ.α  . ΟΠοιος θελει ρωταει.Ειδικα στα περιοδικα θελω να δωσω πολλα πολυ φτηνα-σε καποια υπαρχουν απ τα πρωτα τευχη) οποτε αν θελετε κατι τυχον κανονιζουμε.Για ερευνητες κλπ τα οποια οποιος θυμαται ειναι πολυ καλα περιοδικα για παιδια-εφηβους και μαθαινεις διαφορα πολυ καλα στημενα αν τυχον καποιος θελει 1-2 για το παιδι του πχ λεει και  χαριζονται.Οπως και απ ολα τ αλλα περιοδικα.

Επεξεργασία από johnmak
  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  848
  • Content Count:  3050
  • Reputation:   41670
  • Achievement Points:  3061
  • Days Won:  28
  • With Us For:  5136 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Λοιπον μετα απο ενα ξεκαθαρισμα που κανω και εγω,ηρθε ο καιρος να βαλω διαφορα (τελειως ασχετα μεταξυ τους,διπλα,ξενα κ.α) για πωληση-ανταλλαγες και σε καποιες περιπτωσεις χαρισμα (θα εξηγησω πιο κατω--και για καποια ασχετα με κομιξ).Με τιμες αν τυχον βλεπετε κατι τελειως λαθος οι 'γνωστες' μου λετε δεν υπαρχει θεμα τα εχω βγαλει προχειρα.Οπως επισης σε τυχον παραπανω του 1 αγορες τα βρισκουμε και με τις τιμουλες αν υπαρχει θεμα  

 

Θα μπουνε και αλλα σιγα σιγα.Επισης αναφερω οτι υπαρχουν πληθος περιοδικων παλια τευχη (απο Ερευνητες-ανακαλυπτω τον κοσμο,λιγα σαινια,max power-burn out με διαφορα dvd,sporty,allstar basket κ.α καποια βιβλια (game of thrones bestseller κ.α ) μαι εγκυκλοπαιδεια του Ολουμπιακου ενας τομος κ.α  . ΟΠοιος θελει ρωταει.Ειδικα στα περιοδικα θελω να δωσω πολλα πολυ φτηνα-σε καποια υπαρχουν απ τα πρωτα τευχη) οποτε αν θελετε κατι τυχον κανονιζουμε.Για ερευνητες κλπ τα οποια οποιος θυμαται ειναι πολυ καλα περιοδικα για παιδια-εφηβους και μαθαινεις διαφορα πολυ καλα στημενα αν τυχον καποιος θελει 1-2 για το παιδι του πχ λεει και  χαριζονται.Οπως και απ ολα τ αλλα περιοδικα.

 

Ωραίες οι προσφορές και ακόμα καλύτερη η πρόθεση να δώσεις κάποια πράγματα δωρεάν. :) 

 

Να σου πω όμως ότι θα ήταν καλύτερο να μη βάλεις στην προσφορά σου πράγματα άσχετα με τα κόμικς. Δες εδώ τους κανόνες (κανόνες 20 και 22) :) 

  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29980
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  74
  • Reputation:   900
  • Achievement Points:  74
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3662 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Ναι γι αυτο δεν ανεφερα και τιποτα πιο αναλυτικα(τευχη ενδεικτι,τιμες κλπ) και απλα τα εχωσα σε μια παρενθεση.Και καποια (πχ ερευνητες σαινια κ.λ.π ειχαν μικρα κομιξ μεσα).Αν υπαρχει θεμα και με την αναφορα οκ κανενα προβλημα να το βγαλω :D

Επεξεργασία από johnmak
  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  848
  • Content Count:  3050
  • Reputation:   41670
  • Achievement Points:  3061
  • Days Won:  28
  • With Us For:  5136 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Δεν νομίζω ότι θα υπάρξει πρόβλημα με αυτά. :) 

 

Μόνο κάτι ακόμα, χωρίς να θέλω να γίνω κουραστικός. :) το Χουλκ που έχεις στην προσφορά σου είναι αυτό που είχες πάρει 2 ευρώ από τον batigoal; Αν ναι, μήπως θα έπρεπε να το βάλεις στην ίδια τιμή που το πήρες; :) 

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29980
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  74
  • Reputation:   900
  • Achievement Points:  74
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3662 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Οντως πιθανοτατα. Το βαζω.Εδω δεν θυμαμαι τι πηρα προχθες οχι και ποσο και απο ποιον τα πηρα ειδικα σε πραματακια που τελικα δεν με ενδιεφεραν και πολυ και απλα πεφτω θυμα του καταναλωτισμου :P 

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29980
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  74
  • Reputation:   900
  • Achievement Points:  74
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3662 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Παιδια θελω να κανω δυο ερωτησεις γιατι σκεφτομαι να ανανεωσω λιγο την λιστα προσφορων ,μιας και δεν κινειται και τιποτα απο αυτα (οποιος ενδιαφερεται τυχον πειτε και για καλυτερες τιμες και συζηταμε,παρτε κοσμε :P
Ηθελα να ρωτησω και δεν βρηκα το καταλληλο τοπικ γι αυτο κανω εδω, ποσο κοστολογουνται περιπου (και ας μην εμπιπτουν ακριβως στην κομιξ κατηγορια) το βιβλιο των μικρων εξερευνητων η α'εκδοση στους τομους (και οχι οι πρωτοι μονο  -1971-) και δευτερον τα ''βιβλιαρακια'' μικυ μυστηριο απ οτα ελληνικα γραμματα και τα μικυ εξερευνητης ''εγκυκλοπαιδεια'' disney-deagostini .Χοντρικα λεω γω και αναλογα τις κταστασεις παντα προσαρμοζεται προφανως.Ευχαριστω οποιον ξερει.

Επεξεργασία από johnmak
  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82077
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6035 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Δεν είμαι αρμόδιος να απαντήσω για κοστολογήσεις ελληνικών περιοδικών. Προσωπική μου γνώμη το 80% θα έπρεπε να πουλιέται μισοτιμής, πλην εξαιρέσεων και καταστάσεων.

 

Να σημειώσω μόνο ότι στατιστικά αγγελίες ανθρώπων που ασχολούνται με το σάιτ πηγαίνουν πάντα καλύτερα. Ο κόσμος εδώ μέσα νοιώθει εμπιστοσύνη κάποιον που μιλάει και συμμετέχει σε συζητήσεις. Τους άλλους τους αγνοεί και είναι κάτι που εμείς δεν μπορούμε να αλλάξουμε. :havefun:

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29980
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  74
  • Reputation:   900
  • Achievement Points:  74
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3662 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Καλα προφανως,αλλα δεν ξερω για τα συγκεκριμενα παρα ταξεις μεγεθους και ιδιεταιρα για το βιβλιο που διαφερουν απο εκδοση σε εκδοση αρκετα, και δεν ειχα ασχοληθει και εγω να ψαξω τα συγκεκριμενα ποτε.
Και για το δευτερο που λες συμφωνω απολυτα,,αν και νομιζω οτι το υλικο μου φταει στην συγκεκριμενη και οχι οτι δεν ασχολουμαι μιας και οταν κατι εχω να πω το λεω,απλα προσπαθω να διαβαζω περισσοτερο και να μαθαινω... :havefun:  too

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.