Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γεια χαρα! Ενα κουτι με κομικς!


Leonidasg

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  31480
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  1
  • Reputation:   19
  • Achievement Points:  1
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2942 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Καλημέρα στα παιδιά του φόρουμ, 

το όνομα μου είναι Λεωνίδας και η αλήθεια είναι ότι δεν ασχολούμαι ούτε συλλέγω κόμικς.
Ασχολούμαι περισσότερο με παλιά περιοδικά ποδηλασίας, αρχιτεκτονικής και φωτογραφίας.
Ξέρω όμως πως είναι να βρίσκεις κάτι που εκτιμάς κατά τύχη!
Όταν ήμουν μικρότερος έτυχε να πέσει το μάτι μου σε μερικά κόμικς, της Μαρβελ κυρίως, που μου τράβηξαν το ενδιαφέρον όπως Ιντιανα Τζοουνς, Μπιβις και Μπατχεντ, Γουλβεριν κτλ. Πάντα αγόραζα λίγο από όλα και μόλις τέλειωνε το καλοκαιρι και γύρναγα Αθήνα τα ξέχναγα. Περνώντας τα χρόνια στο εξοχικό μαζεύτηκαν τα κόμικς και μετά από αρκετά χρόνια που ξαναπήγα, βρήκα ένα κουτί με 51 κόμικς! Με ρωταγαν οι γονείς πάντα,"παιδί μου να τα πετάξουμε?!!” και εγώ τους έλεγα όχι! γιατί κάποιος μπορεί να τα θέλει. Μείνανε σπίτι μου αλλά δυο χρόνια και φέτος ήρθε η ώρα εκκαθάρισης γιατί πλέον με τόσα περιοδικά δεν χωραω!
Αυτή είναι η ιστορία των κόμικς στην φωτογραφία. Τα περισσότερα είναι δεκαετίας 80 μαζί με μερικά από το 2000. Θα βάλω και ένα λινκ στο ντροπμποξ να μπορεί να τα δει όποιος θέλει ένα ένα.
Είμαι σίγουρος ότι μπορεί κάποιος να τα εκτιμήσει η να τα χρειάζεται, περισσότερο από την ντουλάπα μου! 
Θα ήθελα να τα πάρει κάποιος που τα γουστάρει. Από άποψη τιμής απ’οτι κοίταξα φευγαλέα κάποια κοστίζουν ένα δολάριο κάποια δυο αλλά τα ποιο πολλά λιγότερο, δεν κοίταξα για όλα βέβαια. Εγώ απλά θέλω να τα δώσω όλα μαζί σε κάποιον που ασχολείται, να τα κάνει ότι καταλαβαίνει. Το αφήνω στην ιδιοσυγκρασία του οποιουδήποτε ενδιαφερθεί αν θέλει να μου δώσει λεφτά η όχι. 
 
Δείτε τα και ενημερώστε με εάν ενδιαφέρετε κάποιος
 
ευχαριστώ για τον χρόνο σας
 
 
και ζητώ συγνώμη που το ανάρτησα εδώ αλλά στις αγγελίες μου έλεγε ότι δεν μπορώ!
 
 

post-31480-0-33772100-1459422095_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9053
  • Reputation:   64348
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6429 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Η Λέσχη Φίλων Κόμικς θα χαιρόταν να είχε την ξεχασμένη κούτα με τα κόμικς (οτιδήποτε και αν έχει μέσα). Αυτός είναι ένας από τους στόχους της...να βρίσκει γονείς σε ξεχασμένα και παραπεταμένα αγαπημένα περιοδικά....

Αν κάποια από αυτά δεν υπάρχουν στην βιβλιοθήκη της, θα πάνε εκεί, τα υπόλοιπα θα βρούνε ανθρώπους που τα ζητάνε και τα αγαπάνε....

 

Αν θέλεις επικοινώνησε μαζί μου για να τα πούμε (τηλ.6979245617 Γιώργος)

 

:cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.