Μετάβαση στο περιεχόμενο

Mαγαζιά για κόμικς στην Αθήνα


manoliskok

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  31090
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   96
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3158 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Γεια σας. Είμαι από Χανιά, το επόμενο και το μεθεπόμενο σ/κ θα ανεβώ αθήνα και σκέφτηκα να προσπαθήσω να εμπλουτίσω τη συλλογή μου. Το επόμενο σ/κ θα καταφέρω να επισκεφτώ μόνο τα παλαιοπωλεία της ιπποκράτους και το μεθεπόμενο το μοναστηράκι. Ενδιαφέρομαι για κόμικς μόνο Disney  και μάλιστα τεύχη μετά του 2000( κυρίως Ντόναλντ, Αλμανάκο, Κλασικά) σε σχετικά προσιτές τιμές(αφού δεν ψάχνω σπάνια και συλλεκτικά ΚΟΜΙΞ). Διάβασα σε σχετικά άρθρα για τα παλαιοβιβλιοπωλεία ΜΑΝΟΥ και ΚΟΥΝΙΟΣ στην Ιπποκράτους καθώς και για τα διάφορα σε Άστιγγος και Νορμανού. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρετε να με κατευθύνετε σε κάποιο συγκεκριμένο must να επισκεφτώ(με πολλά τεύχη).

 

Σημ. μήπως γνωρίζετε αν οι τιμές του comicsmania.gr είναι ίδιες και στο μαγαζί του "δάσκαλου", διότι στις επισημάνσεις παραγγελίας λέει πως δεν περιλαμβάνεται ο φπα ο οποίος προστίθεται στην τιμή. + σε τι νούμερα κυμαίνονται οι τιμές του "αμερικάνου" για κλασικά(όχι τα πολύ παλιά ξαναλέω), ντόναλντ,  αλμανάκο, μίκυ μυστήριο κλπ...;  ευχαριστώ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23361
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3776 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Λοιπόν στην ιπποκράτους θα πρέπει να πας σάββατο πρωι για να τα πετύχεις όλα ανοιχτα. Την κυριακή ο δάσκαλος είναι κλειστά απ' όσο ξέρω, ενώ το ίδιο πιστεύω και για τους άλλους

 

Οι τιμές του δασκάλου είναι αυτές που γράφει στο site. Δε νομίζω να βάζει επιπλέον φπα.

 

Επιπλέον στο τετράγωνο πριν φτάσεις στο δάσκαλο (όπως πας πεζός για αλεξάνδρας) έχει ένα στα δεξιά με μεγάλη ποικιλία (Ιπποκράτους 112) αλλά δεν ξέρω εάν το έχουμε καταχωρημένο

 

τέλος να περάσεις και από 

 

ΠΑΛΑΙΟΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ - ΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΣ - Χ.Τρικούπη 63 & Δερβενίων τηλ 210 3631821 που είναι εκεί κοντά

 

Τώρα για το μοναστηράκι θα βρεις πολλά ντισνευ σε διάφορες τιμές και καταστάσεις σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά που έχουν αναφερθεί

 

Όσα κλασικά 200+ έχω πάρει από τον αμερικάνο τα πήρα 1 ευρώ.

Επεξεργασία από totally_wired
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30580
  • Group:  Members
  • Topic Count:  45
  • Content Count:  1831
  • Reputation:   13182
  • Achievement Points:  1942
  • Days Won:  7
  • With Us For:  3434 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Με πρόλαβε και σε κατατόπισε πλήρως ο totally_wired...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31090
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   96
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3158 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Χίλια ευχαριστώ! Το 1 ευρώ για τιμή μεμονωμένου τεύχους Κλασικων είναι τσάμπα και μου κάνει εντύπωση διότι λένε πως είναι ακριβός. Τέλος όσον αφορά το ΜΑΝΟΥ στην Ιπποκράτους ξέρετε κάτι ή δεν αξίζει να πάω;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30580
  • Group:  Members
  • Topic Count:  45
  • Content Count:  1831
  • Reputation:   13182
  • Achievement Points:  1942
  • Days Won:  7
  • With Us For:  3434 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Ο Δάσκαλος είναι λίγο ακριβός σε συγκεκριμένες σειρές (αλλά τα τεύχη του είναι συνήθως σε πολύ καλή κατάσταση). Ο Αμερικανός στην Άστιγγος στο Μοναστηράκι είναι ο πιο φθηνός από τα μεγάλα παλαιοπωλεία. Επίσης, το μαγαζί στην Ιπποκράτους 112, λίγα μέτρα πριν τον Δάσκαλο, που αναφέρει ο totally_wired πιο πάνω, είναι από τους σχετικά φθηνούς. Επίσης, στον παράλληλο της Άστιγγος (Ερμού) υπάρχουν 3-4 μαγαζιά που δεν έχουν μεγάλη ποικιλία αλλά είναι όλα στο 1 ευρώ (Μίκυ Μάους, Αλμανάκο, Κλασσικά, κλπ).

 

Το ΜΑΝΟΥ στην Ιπποκράτους, που αναφέρεις, δεν το γνωρίζω -τουλάχιστον με το όνομα. Αλλά υπάρχουν αρκετά στην Ιπποκράτους για να κοιτάξεις.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85720
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4210 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Στο Μανου θα βρεις μικρή ποικιλία από κομικς σε νορμαλ τιμές ..Δεν έχει ιδιαίτερα πραγματα απ αυτα που ψάχνεις ....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31090
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   96
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3158 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σας ευχαριστώ πολύ! Κατέληξα σε Ιπποκράτους 112, Δάσκαλο στην Ιπποκράτους και κυρίως Αμερικάνο στο Μοναστηράκι. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116975
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6188 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Αυτούς τους δύο εγώ δεν θα τους πρότεινα και μου φαίνεται περίεργο μετά από τόσο κράξιμο που έχουν φάει υπάρχουν άτομα που τους θεωρούν καλές πρώτες επιλογές αλλά οκ. Γύρνα τα όλα και θα δεις εσύ ποια σε βολεύουν.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31090
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   96
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3158 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Eσύ ποια θα μου πρότεινες GreekComicFun ? Δεν ασχολούμαι καιρό και δεν γνωρίζω για το κράξιμο... για ποιο λόγο έγινε τίποτα;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116975
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6188 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Πάρα πολλά κατά καιρούς για να τα αναφέρω εδώ. Υπάρχει και θέμα για τα μαγαζιά της Αθήνας εδώ για να το μελετήσεις με την ησυχία σου. :) Έχει και διευθύνσεις στο θέμα μαζί με φώτο για να έχεις ιδέα ποια είναι. :)

 

Ξεκίνα από τους Κουγαίους στην Άστιγγος και μετά πιάσε τους άλλους. Το εμπόρευμα τους κινείται συνέχεια βέβαια και κάποιες φορές θα βρεις ποικιλία σε καλές τιμές για αυτά που θες και κάποιες φορές όχι και τόσο, αλλά όλο και κάτι καλό βρίσκεται.

 

Ο Αμερικάνος πάντως τώρα τελευταία είναι πιο προσβάσιμος τις Κυριακές, όσο είναι δυνατόν να είναι αυτός ο άνθρωπος. Μην πλησιάσεις τις άλλες μέρες τον πάγκο του.

Επεξεργασία από GreekComicFan
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25899
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  970
  • Reputation:   5989
  • Achievement Points:  970
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4227 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

στον Αμερικάνο πάω μόνο για πλάκα και να ακούσω τις τιμές που λέει στους περαστικούς. έχω πάνω από εξάμηνο να περάσω αλλά ακόμη μου έχει μείνει πριν κάποια χρόνια η τιμή κάπου κοκομπιλ που τον ρωτούσε ένας και του απαντησε πως σε 1000 ευρώ θα το εύρισκε γιατί ήταν συλλεκτικό. άσε που τα πάντα είναι ψιλοκατεστραμμένα από την υγρασία :(. Όταν κατέβεις μοναστηράκι τσέκαρε και αυτόν σίγουρα αφού όλα τα παλαιοβιβλιοπωλεία στο ίδιο δρόμο είναι αλλά να είσαι προετοιμασμένος.

Επεξεργασία από rkronin
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30580
  • Group:  Members
  • Topic Count:  45
  • Content Count:  1831
  • Reputation:   13182
  • Achievement Points:  1942
  • Days Won:  7
  • With Us For:  3434 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Με τον Αμερικανό θέλεις πολλή πολλή υπομονή, και κυρίως χιούμορ, αλλιώς θα σου σπάσει τα νεύρα. Παρόλα αυτά, εάν υπομείνεις όλα όσα σου πει, θα πάρεις Ντίσνεϋ σε καλές τιμές - εκτός αν είναι στις ανάποδες του και σου λέει τριπλάσιες τιμές από αυτά που πουλά (συμβαίνει συχνά).

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  694
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  471
  • Reputation:   2309
  • Achievement Points:  477
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6321 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Δεν θα ξεχασω μια φορα στον Δασκαλο που του ζητησα 900αρια Μικυ Μαου να συμπληρωσω κατι νουμερα και αφου κατεβασε κουτα ,του'πα ασε να τα ψαξω εγω μην κουραζεσαι και μου'πε το θρυλικο "Δεν τα ακουμπαει κανεις αυτα" και δινοντας τα νουμερα αρχισε ο ιδιος να ψαχνει. :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31090
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   96
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3158 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

apetoussis82 δηλαδή απ' ότι κατάλαβα πρέπει να το παίξω ευγενικός και να ακούω ό,τι μου λέει αλλιώς με βλέπω να φεύγω χωρίς να πάρω τίποτα(budget περιορισμένο :P ) Ευχαριστώ πάντως!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85720
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4210 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Κατα την ταπεινή μου άποψη αυτά που σου έγραψε ο Greek Comic Fan είναι η καλύτερη τοποθέτηση .....

 

Δες το θεμα που σου προτεινει  με την ησυχία σου και θα καταλαβεις .Αν έχεις πολλά λεφτά αξιζει η επίσκεψη σε Δασκαλους κι Αμερικανους......Αν οχι μην πλησιαζεις καν........Επίσης στον Αμερικάνο οι καταστασεις των τευχων συνηθως δεν είναι καλές.....Γενικά ψάξτο λίγο ...Το Μοναστηράκι δεν είναι αυτό που ήταν κάποτε ......

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31090
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   96
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3158 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εγώ φλοκ ενδιαφέρομαι για όχι τόσο συλλεκτικά τεύχη, ούτε ΚΟΜΙΞ, ούτε παλιά πχ Κλασικά. Όσον αφορά το Δάσκαλο είδα στο site του κάποια τεύχη που με ενδιαφέρουν αλλά όσο για τον αμερικάνο μου λένε άλλοι πως παίρνουν κλασικά 200+ με 1ευρώ! Και σε αυτά μου λες πως είναι ακριβός ή απλά βάζει ό,τι τιμή του καπνίσει;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85720
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4210 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Απολύτως ότι του καπνίσει !!!!!!

Και πως θα σε κόψει ...

Και αν ο Ερμής ειναι στην Αφροδίτη .....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31090
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   96
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3158 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Στον κουγεα με κοβω λοιπον(στους)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85720
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4210 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Να επισκεφτείς και τους δύο Κουγέες και το μεγαλύτερο μαγαζί και το μικρο γωνιακό στην αρχή της Αστιγγος .

Το δευτερο δεν εχει μεγαλη ποικιλία σε κομικς αλλα κατι μπορεις να βρεις σε νορμαλ τιμες και καλές καταστασεις .

Το πρωτο (τα ξαδελφια Κουγεες) εχουν σαφως περισσότερα και σε καλες τιμες.Για μενα είναι το καλυτερο μαγαζί στο Μοναστηρακι αυτή τη στιγμή .

Προτίμησε να πας στο Μοναστηρακι Κυριακή πρωί νωρίς ,κατα τις 9 ,υπαρχουν και πλανόδιοι στην Αστιγγος ,αναμεσα σε αυτα τα μαγαζιά οπου κι εκει αν σταθείς τυχερός μπορεις να βρείς κατι σε καλή τιμή .....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31090
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   96
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3158 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μάλλον Παρασκευή πρωί θα καταφέρω να πάω. Τι ώρες είναι ανοικτά;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116975
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6188 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Έχει τηλέφωνα στο άλλο θέμα για να ρωτήσεις. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30580
  • Group:  Members
  • Topic Count:  45
  • Content Count:  1831
  • Reputation:   13182
  • Achievement Points:  1942
  • Days Won:  7
  • With Us For:  3434 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Δεν θα ξεχασω μια φορα στον Δασκαλο που του ζητησα 900αρια Μικυ Μαου να συμπληρωσω κατι νουμερα και αφου κατεβασε κουτα ,του'πα ασε να τα ψαξω εγω μην κουραζεσαι και μου'πε το θρυλικο "Δεν τα ακουμπαει κανεις αυτα" και δινοντας τα νουμερα αρχισε ο ιδιος να ψαχνει. :D

Αχα,χα,χα!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Εμένα πριν μερικές βδομάδες μου κοψε τη φόρα με το χέρι του καθώς προχωρούσα προς τις κούτες, και μου είπε: «Μείνε 2 μέτρα πίσω! Δεν χρειάζεται να βλέπεις!» Στο τέλος όμως τα βρήκαμε. Ο Δάσκαλος και ο Αμερικανός θέλουν υπομονή και επιμονή!

 

 

 

apetoussis82 δηλαδή απ' ότι κατάλαβα πρέπει να το παίξω ευγενικός και να ακούω ό,τι μου λέει αλλιώς με βλέπω να φεύγω χωρίς να πάρω τίποτα(budget περιορισμένο  :P ) Ευχαριστώ πάντως!

 

Στο Αμερικανό πρέπει να επιμένεις να σου φέρει από το πατάρι αυτά που θέλεις να δεις (τα έχει χωρισμένα κατά είδος). Την πρώτη, δεύτερη και τρίτη φορά που θα του πεις, θα απαντήσει ότι δεν είναι ώρα τώρα και να περάσεις αύριο. Όμως, αν μείνεις και περιφέρεσαι εκεί και επιμένεις, θα στείλει το Χάρη (το βοηθό του) να τα φέρει. Ακόμα καλύτερο, θα ήταν να συνεννοηθείς με το Χάρη κατευθείαν. Την τιμή όμως θα πρέπει να σου την πει το αφεντικό! (άσε που του λες να τον πληρώσεις και δεν σου δίνει σημασία)

 

Βασικά, αν θα πας πρώτη φορά, μάθε από που σε βολεύει να ψωνίζεις, ώστε να ξέρεις για μετέπειτα. Αν θα έχεις περιορισμένο χρόνο (π.χ. μόνο ένα-δύο πρωινά) και δεν έχεις ώρα για χάσιμο (με τον Αμερικανό) προτίμησε τους Κουγέους. Και οι δύο έχουν καλές τιμές, ειδικά στα Ντίσνεϋ (π.χ. ο πρώτος έχει τα Αλμανάκο και κάποια άλλα στα 0.80 ευρώ μόνο). Και οι δύο κάνουν έκπτωση αν πάρεις αρκετά τεύχη. Ο Δεύτερος είναι και πολύ ευγενικός.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31090
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   96
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3158 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Χαχαχαχα.. απορώ με την οικονομική κρίση που υπάρχει αν τους παίρνει να συμπεριφέρονται έτσι που να σε διώχνουν από το κατάστημα! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31090
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   96
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3158 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Λοιπόν χθες Σάββατο κατάφερα και πήγα την 1η βολτα στα παλαιοβιβλιοπωλεία στην Αθήνα.

Εντυπώσεις μου:

 

1. Ιπποκράτους 112

Αρκετή ποικιλία σε ΚΟΜΙΞ, Αλμανάκο, Ντόναλντ, Μίννι, και άλλα που δε θυμάμαι. Αρκετά καλές τιμές(μερικά Μίκυ Μάους της Β' Περιόδου 50 λεπτά!).

Στο μαγαζί επικρατεί ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ με αποτέλεσμα να μην μπορώ να γνωρίζω εάν έχει και άλλα αποθέματα.

2. Μάνου-Ιπποκράτους 107

Μικρό μαγαζάκι με αρκετά Ντόναλντ, Αλμανάκο, Κλασικά, Κόμιξ αλλά γενικά όχι τεράστια ποικιλία. Μπήκα για 2 λεπτά γιατί βιαζόμουν με αποτέλεσμα να μην προλάβω να ρωτήσω για τιμές(δεν είχαν καρτελάκια στο κάθε τεύχος). Έτσι κι αλλιώς δεν είχα σκοπό να αγοράσω κάτι . Ο ιδιοκτήτης παρακολουθούσε την κάθε μου κίνηση :P

3. Δάσκαλος-Ιπποκράτους 116 

Κούτες επί κουτών στο συγκεκριμένο κατάστημα. Είχα βρει στο site του ορισμένα τεύχη, τα οποία και αγόρασα. Είναι ακριβός και στηρίζεται στην ποσότητα των τευχών που προσφέρει(μερικά δεν τα βρίσκεις αλλού). Ο τύπος πολύ απόμακρος, δεν είπε ούτε μισή λέξη όλη την ώρα, φαινόταν να βαριέται και που ζει.

4. Μαρίνος- Άστιγγος 

Πολύ υλικό στο συγκεκριμένο μαγαζί, καλές τιμές, σχετικά εντάξει καταστάσεις. Δεν ρώτησα για αποθήκη κλπ διότι βιαζόμουν  :(

 

σημ. 1. την ώρα που περνούσα από τον πάνω Κουγέα μάζευαν ΣΤΟΙΒΕΣ με κλασικά, ντόναλντ, αλμανάκο

στον αμερικάνο δεν είδα κάτι απ' έξω δεν έκανα τον κόπο να μπω μέσα

σημ. 2. ο δάσκαλος πουλά μεταχειρισμένα κλασικά 3 ευρώ ενώ σε 1 περίπτερο στο σύνταγμα κοντά στα mcdonald's έχει κλασικά καινούρια σε ζελατίνες με 2,10 !

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30580
  • Group:  Members
  • Topic Count:  45
  • Content Count:  1831
  • Reputation:   13182
  • Achievement Points:  1942
  • Days Won:  7
  • With Us For:  3434 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Να και η κάρτα του μαγαζιού στην Ιπποκράτους 112. Την βρήκα χθες τυχαία καθώς τακτοποιούσα το γραφείο:

post-30580-0-17367600-1450031458_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 years later...

  • Member ID:  32953
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  1
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  1
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

 

Καλησπερα γραφω εδω για να μην ανοιγω καινουριο θεμα, αν μπορειται να μου πειτε που θα βρω καλες τιμες σε αρκα συγκεκριμενα χαμηλες πτησεις,ελληνικα γκαρφιλντ και γενικα την μεγαλυτερη ποικιλια σε ελληνικα η μεταφρασμενα

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.