Μετάβαση στο περιεχόμενο

STAR WARS:ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ


Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36502
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5386 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Το NOVA ετοίμασε ακόμα ένα ΄΄εποχιακό΄΄θεματικό κανάλι΄΄το NOVA STAR WARS XD που θα κρατήσει σχεδόν ένα μήνα.Εχει ήδη  αρχίσει να εκπέμπει απο τις 4 Μαϊου και θα κρατήσει μέχρι και τις 31.Το πρόγραμα θα ξεκινά κάθε μέρα απο τις 17.00 και θα περιλαμβάνει τις 6 ταινίες,ντοκιμαντερ καθώς και making of υλικό,σε υψηλη ευκρίνεια.    

   Προφανώς  σκοπός είναι να ξανααναπυρώση το ενδιαφέρον του κοινού για το έπος των Πολεμων των αστρων μιά που στις 18 του Δεκεμβριου θα κάνει πρεμιέρα η 7η ταινία και αρχή της νέας  τριλογίας-φινάλε.

  Εξάλλου και το παιδικό ντισνεϋκο κανάλι XD  έχει ετοιμάσει φιλμάκια του ενός λεπτού και κάτι παρουσιάζωντας χαρακτήρες των ταινιών προβαλώντας τα ανάμεσα στα διαλλείματα των διάφoρων σειρών.Και στο comicdom-con προβλήθηκαν η ταινία κιν.σχεδίων μεσαίου μήκους STAR WARS REBELS Η ΣΠΙΘΑ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ(η σειρά προβάλεται στο XD) και ένα φιλμάκι απαρτιζόμενο απο 10 κλιπάκια αποσπασματα από τις 6 ταινίες. 

 Παρακάτω το πρόγραμα:post-10466-0-73279500-1431108184_thumb.jpgpost-10466-0-58756300-1431108033_thumb.jpg

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12911
  • Reputation:   94409
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4625 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Κάθε απόγευμα το παρακολουθώ...!Έξυπνη κίνηση να φτιάξουν ένα τέτοιο κανάλι...!Σίγουρα οι φανατικοί του Star Wars θα το λατρέψουν...! :best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36502
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5386 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αλλη μια προωθητική ενεργεια:
 
STAR WARS Event Με Τη Nova 9-10 Μαΐου Στο στο εμπορικό κέντρο Smart Park στα Σπάτα, αλλά και να δουν όλες τις ταινίες του franchise, μαζί με πλούσιο υλικό και πολλά ντοκιμαντέρ, όλο το μήνα, στο ειδικό κανάλι Nova Star Wars HD!




 
 


ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ STAR WARS ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
Ραντεβού στις 9-10 Μαΐου στο Smart Park

star_wars_event-211x300.jpgΜε αφορμή την έναρξη του καναλιούNova Star Wars HD, τα κινηματογραφικά κανάλια της Nova μας δίνουν την ευκαιρία να έρθουμε «πρόσωπο με πρόσωπο» και να φωτογραφηθούμε με τον Darth Vader και τους Stormtroopers, αλλά και να γίνουν Master του φωτόσπαθου μέσα από ένα σούπερ μάθημα Jedi!
Οι ήρωες των επικών ταινιών τουΤζορτζ Λούκας, έρχονται για πρώτη φορά στην Ελλάδα και θα βρίσκονται τοΣαββατοκύριακο 9-10 Μαΐου στο εμπορικό πάρκο Smart Park στα Σπάτα, σε μια ξεχωριστή εκδήλωση, για την οποία όσοι θέλουν να τους συναντήσουν, μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή στο 
www.nova.gr/starwarsevenτ

Επεξεργασία από comicsking
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8970
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3481 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

 

Πω πω! Πόσο ζηλεύω! Εγώ δεν εχω τα καναλια της nova!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36502
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5386 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

 

 

Πω πω! Πόσο ζηλεύω! Εγώ δεν εχω τα καναλια της nova!

 

Εγω το έβαλα πριν 15 χρόνια -ναι πριν γεννηθεις εσυ-γιατι είχε κόψει την Τελετή των Οσκαρ η κρατικη.Τότε λεγότανε filmnet και ήταν απλή και όχι δορυφορική.Το 2011 τον δεκεμβρη με μια πολλά προσφορα την ανταλαξα με δορυφορο.Τωρα με τον συνδυασμο σταθ.κιν.διαδ. μου ερχεται σχεδον τίποτα.Και θεωρω οτι είναι καλύτερη πλατφορμα απο τις άλλες,μια που δεν με ενδιαφερουν τα αθλητικα,εχω καμμια δεκαρια σειρες που βλέπω με 48ωρη απόσταση απο Αμερίκη,συν τα fox & foxlife.Τίποτα καλύτερο απο εναν ανεργο  γιανα βγάλει ρίζες στον καναπέ του.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8970
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3481 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Εγώ δεν έχω τα κανάλια της νόβα με την έννοια, nova cinema, nova sports. Ότι είναι φτιαγμένα από την nova. Αυτό εννοώ!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36502
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5386 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εγώ δεν έχω τα κανάλια της νόβα με την έννοια, nova cinema, nova sports. Ότι είναι φτιαγμένα από την nova. Αυτό εννοώ!

Ναι μικρέ μου φίλε,κατάλαβα τι εννοουσες και πάνω σε αυτο σου έιπα οτι και γω δεν τα είχα κάποτε και έκανα σωστη επιλογή και τα έβαλα.Πραγματικά με μπέρδεψες με τι το δεν κατάλαβες απο αυτα που έγραψα.Αμα δεν έχεις νόβα δεν έχεις και τα κανάλια της νόβα. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 months later...

  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36502
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5386 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αλλή μια πρόμο εκδήλωση.Στο παιχνιδάδικο ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ στο RIVER WEST το Σάββατο 12 -9  10 το πρωι με 2 παρτυ για μικρους και μεγάλους.Ελάτε να δείτε τα γκατζετ της νεάς ταινιας .Με μουσική απο το MAD πουετοιμάζει και αβαντ πρεμιερ για την ταινία Περισσοτερα εδω http://www.moustakastoys.gr/star_wars_event.html

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.