Μετάβαση στο περιεχόμενο

Spider-Man: Homecoming [Spider-Man: Η επιστροφή στον τόπο του] (2017)


Dark Chris

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  3299
  • Group:  Members
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  535
  • Reputation:   5345
  • Achievement Points:  535
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6072 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

 

 

Είναι ένα τελευταίο βιντεογραφημένο ενημερωτικό μήνυμα από τον Captain America όπου μιλάει για την αξία της υπομονής και πόσο απαραίτητη είναι αλλά και στο ότι δεν ανταμείβεται πάντα αφού μπορεί κάποιος να περιμένει κάτι για μεγάλο χρονικό διάστημα χωρίς να πάρει αυτό που περίμενε όπως κι εμείς με αυτή την after credits scene. 

 

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25002
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  158
  • Content Count:  2118
  • Reputation:   21719
  • Achievement Points:  2118
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4368 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  31

Πολυ διασκεδαστικη feel-good ταινια. Σαφως πολυ πιο αναλαφρη απο τις προηγουμενες, ειδικα της πρωτης τριλογιας, αλλα αυτο ειναι λογικο δεδομενου και του νεαρου της ηλικιας του ηρωα, ο οποιος δεν συμπεριφερονταν μικρομεγαλα αλλα οπως κανεις θα περιμενε πανω κατω. Ειχε πετυχημενο χιουμορ, ωραιες σκηνες δρασης και πολυ πετυτηχεμενη αποδοση του Vulture ο οποιος αν θυμαμαι καλα δεν αναφερεται ποτε με αυτο το ονομα στην ταινια (και καλυτερα :P). To μονο που με χαλασε ειναι οτι δεν εβαλαν τον Peter Parker να ειναι μαθητης σε ενα φυσιολογικο σχολειο του Queens. Πιστευω οτι ειναι πιο ταιριαστο για τον ηρωα. Κατα τα αλλα θα πω οτι οι αλλαγες που καναν στους χαρακτηρες δεν με χαλασαν, καλο ειναι που και που και μια αλλαγη απο τα αναμενομενα :) kwtsoκλιμακα 8.5/10, μετα τις μετριοτητες Avengers 2 και Civil War ηταν οτι επρεπε για να ξανανοιξει η ορεξη για να διαβασουμε κανα υπερηρωικο :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31249
  • Group:  Members
  • Topic Count:  10
  • Content Count:  292
  • Reputation:   1789
  • Achievement Points:  292
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3040 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Πάλι καλά που δεν έγινε και ο spiderman μαύρος. Σαν διαφήμιση της Benetton είναι αυτή η αφίσα.   :P​ 

Αν δεν κανω λαθος, οταν ανακοινωθηκε το πρωτο reboot της sony (ASM), αρκετος κοσμος μεσω των social media και του hashtag #DonaldforSpiderman ηθελε τον Donald Glover/Childish Gambino να παιξει τον Peter Parker. Αν και τελικα επιλεχθηκε ο Garfield, η γνωμη των fan εισακουστηκε με την μορφη του Miles Morales για τον οποιο ο Gambino εχει δωσει την φωνη του (μονο για την πρωτη του εμφανιση) στην animated σειρα Ultimate Spider-Man.

Σε μια αλλη διασταση, οπου τα πραγματα κυλησαν αλλιως, ο Peter Parker εχει υπαρξει και αυτος μαυρος.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30086
  • Group:  Members
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  838
  • Reputation:   6486
  • Achievement Points:  851
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3618 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Δεν έχω θέμα με τους μαύρους, τους ισπανους και τους ασιατες γενικώς. Θες να έχεις μια μαύρη κοπέλα-ερωτικό ενδιαφέρον του Parker; Φτιάξε έναν νέο μαύρο χαρακτήρα εξαρχής.

 

Οι δημιουργοί έφτιαξαν τον Peter Parker λευκό και την Gwen Stacy λευκή με ξανθά μαλλιά κ.ο.κ.

 

Έτσι, και ο James Bond είναι Βρετανός, Λευκός, straight και άντρας. 

 

Ο Doctor Who άνδρας και λευκός κλπ.

 

Συγγνώμη, αλλά δεν είμαι οπαδός της "ανανέωσης"

Επεξεργασία από Paris
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24985
  • Group:  Members
  • Topic Count:  33
  • Content Count:  1017
  • Reputation:   6579
  • Achievement Points:  1018
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4372 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Δεν έχω θέμα με τους μαύρους, τους ισπανους και τους ασιατες γενικώς. Θες να έχεις μια μαύρη κοπέλα-ερωτικό ενδιαφέρον του Parker; Φτιάξε έναν νέο μαύρο χαρακτήρα εξαρχής.

 

Οι δημιουργοί έφτιαξαν τον Peter Parker λευκό και την Gwen Stacy λευκή με ξανθά μαλλιά κ.ο.κ.

 

Έτσι, και ο James Bond είναι Βρετανός, Λευκός, straight και άντρας. 

 

Ο Doctor Who άνδρας και λευκός κλπ.

 

Συγγνώμη, αλλά δεν είμαι οπαδός της "ανανέωσης"

 

Συμφωνώ σε όλα εκτός του Δόκτωρ. Εφόσον πεθαίνει και αναγεννάται σε νέο σώμα, με διαφορετικά χαρακτηριστικά κάθε φορά, είναι λογικό σε κάποια αναγέννηση να αλλάξει χρώμα ή και φύλο ακόμα. Κι επειδή έχω εξελιχθεί σε μεγάλο νέρντουλα και φαν του Δόκτωρ δεν μπορώ να μη το πω... Doctor Who λέγεται η σειρά, ο χαρακτήρας είναι σκέτο Doctor  :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30086
  • Group:  Members
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  838
  • Reputation:   6486
  • Achievement Points:  851
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3618 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Το ξέρω, αλλά αν έγραφα σκέτο Doctor πόσοι θα το καταλάβαιναν;  :)

Επεξεργασία από Paris
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6266
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  410
  • Reputation:   2264
  • Achievement Points:  411
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5725 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Το είδα και εγώ και θα συμφωνήσω με τους περισσότερους σε ό,τι αφορά την κριτική της ταινίας. Αυτό που την κάνει να ξεχωρίζει απο προηγούμενες ταινίες Spiderman είναι το πολύ καλό χιούμορ. Πολυ καλός και ο Kiton στον ρόλο του Vulture.  Στα αρνητικά τώρα,

αν εξαιρέσουμε τον Νεντ και την Μαίη, οι υπόλοιποι κοντινοί χαρακτήρες του Πάρκερ ήταν εντελώς αδιάφοροι.Επίσης δεν μου άρεσε η υπερβολικά hi-tech στολή, ενώ οι σκηνές δράσης θα μπορούσαν να ήταν καλύτερες.

Γενικά καλή ταινία, αν και για Spiderman έχει μεγάλα περιθώρια βελτίωσης. Βαθμολογία 7/10

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82077
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6034 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Πρώτα απ' όλα δεν είναι αυτός ο Spider-man. Ίσως κοντεύει την ιδέα του Ultimate Spider-man αλλά και αυτή είναι μακρυά. Το πρώτο μισό είναι απογοητευτικό. Από τις δυο πρώτες σκηνές απελπίστηκα. Ο τρόπος που κόντεψαν οι δυο πρωταγωνιστές αντίπαλοι και έμαθαν τις ταυτότητες τους ήταν πολύ καλός, και ο Vulture έδειξε ωραίος στην οθόνη. Δεν περίμενα να με τρομάξει με τα φτερά του. Έδειξε επικίνδυνος και καλοφτιαγμένος. 

 

Σπασικλάκι δεν ήταν όπως στα 3 του Sam Raimi, που ακόμη και στην τρίτη ταινία το είχε. Τουλάχιστον δεν ήταν απαράδεκτα στιλάτος όπως στο Amazing Spider-man 1 που τον είδαμε να φιλάει την Gwen την ημέρα της αποφοίτησης μπροστά σε όλο το σχολείο (τι στο καλό νόμιζαν οι συγγραφείς; )

 

Ακόμη και με το γελοίο χορό του SM3, ακόμη και με το ρηχό Venom που αμέσως έγινε κακούλης, η ταινία ήταν καλύτερη από τα τελευταία.

Επεξεργασία από x_for_xepeta
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  31208
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  99
  • Reputation:   455
  • Achievement Points:  99
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3060 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Ανέβηκαν στο ιντερνετ κάποια deleted scenes από την ταινία. Σε ένα από αυτά "επιβεβαιώνουν" ότι ο Miles Morales υπάρχει στο MCU (λες και δεν ήταν αρκετά προφανές ήδη) δείχνοντας τον θείο του να είναι ακόμα "κολλημένος" στο αμάξι του και να του μιλάει στο τηλέφωνο. Επίσης, απαντάται και η απορία μου για το που στο καλό πήγαν όλες αυτές οι σκηνές που είχα δει στα behind the scenes photos αφού δεν ήταν στην ταινία (όπως η σκηνή που ο Spidey κάνει web-swinging κρατώντας μια κοκκινομάλλα). 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8KTVToH6ZQk

 

https://www.youtube.com/watch?v=kEekH5uSeSc

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55497
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3396 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Αξιοπρεπέστατη ταινιούλα. Διασκεδαστική με δουλεμένο χιούμορ, όχι τρελό σενάριο αλλά συμπαθητικό, καλός κακός, η νέα στολή είναι και γ@μώ και ο Σταρκ όπως πάντα μορφάρα. 

 

Εντάξει, τους πήρε 5-6 ταινίες και 1-2 ριμπούτ για να βγάλουν καλή ταινία με τον Αραχνάθρωπο. :) Την ευχαριστήθηκα χωρίς να με πειράξουν καθόλου μερικά αρνητικά που ήδη άρχισα να ξεχνάω. Πολύ καλό ost επίσης. 

 

Edit: Αν θα ήθελα κάτι αλλιώς, ήταν να γινόταν πιο ξεκάθαρες οι ικανότητες του Spider-Man πέραν της στολής. Σίγουρα μπορεί να σκαρφαλώνει και αντέχει πολλά περισσότερα σωματικά, αλλά αν δεν κάνω λάθος δεν είδαμε καθόλου το φημισμένο spider sense. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Εδώ και καιρό είχα την αίσθηση ότι η Marvel απευθύνεται πλέον σε κοινό προσχολικής ηλικίας. Και η ταινία αυτή επιβεβαίωσε τους φόβους μου. Όμως έτσι ακριβώς θα αντιμετωπίσω κι εγώ την Marvel. θα σκεφτώ πολύ να ξαναδώ ταινία της και θα αρχίσω να ξαναβλέπω ενήλικες ταινίες.  :(

 

:valtnino:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  23222
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  3502
  • Reputation:   24616
  • Achievement Points:  3325
  • Days Won:  6
  • With Us For:  4557 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Ευχαριστη εκπληξη! Το Spiderman: Homecoming ειναι ξεκαρδιστικο (παιζει να γελασα με ολα τα αστεια, πραγμα σπανιο), αλλα και σοβαρο εκει που πρεπει :) 

 

Ο Tom Holland μεγαλο ταλεντο, εξαιρετικος στο ρολο.. το ιδιο και ο Keaton.. και γενικα ολο το καστ επαιξε περιφημα :)

 

Την ευχαριστηθηκα παρα πολυ και ειναι σιγουρα 2-3 σκαλοπατια καλυτερο απο την Wonder Woman :)  8/10 για την υπερηρωικη εκπληξη της χρονιας :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  9146
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  116
  • Content Count:  1734
  • Reputation:   12511
  • Achievement Points:  1734
  • Days Won:  13
  • With Us For:  5491 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Το είδα κι εγώ, επιτέλους... και μου άρεσε!

Δεν ήταν όσο γκράντε π.χ. η πρώτη τριλογία, με φοβερούς και τρομερούς villains όπως ο Green Goblin, ο Dr. Octopus ή o Venom, ούτε, ακόμα, είχε κάποια φουλ συγκινητική σκηνή με τις κατακτήσεις του Parker, όπως το τέλος του Amazing Spider-Man 2... Και, πολύ απλά, δε χρειαζόταν!

Αυτό που με ενόχλησε λίγο είναι ότι "μικραίνει" κι άλλο τον Spider-Man, ο οποίος τώρα είναι γυμνασιόπαιδο (το πολύ λυκειόπαιδο, αλλά νομίζω δεν έκανα λάθος). Και η θεία May είναι 30άρα; Δεν ξέρω, αυτό δε με τρέλανε... Ελπίζω να πορευτούν με αυτόν τον ηθοποιό για μεγάλο χρονικό διάστημα, από εδώ και πέρα, και να μη δούμε κανά ευτράπελο τύπου...

 

auntmay.thumb.jpg.c36a8072089de529479b672bd3484f07.jpg

 

Αλλά κατά τ' άλλα, το εφηβικό χιουμοράκι μου άρεσε αρκετά.

Πραγματικά, τώρα που το σκέφτομαι, η ταινία δεν είχε τίποτα ιδιαίτερο.

Δεν μπορώ να σκεφτώ τόσο καθαρά χ πράγματα και να πω γι' αυτό και γι' αυτό μου άρεσε η ταινία.

Όλο αυτό το ανάλαφρο κλίμα σε superhero movie, με τον εξυπνάκια αραχνάνθρωπο, και οι καλογυρισμένες μάχες, ωραία "χορογραφία" και εφέ, φοβερή στολή, συν ο κεντρικός ρόλος του Iron Man (χμμ αν κι αυτό δεν έχω αποφασίσει αν το βάζω στα θετικά ή τα αρνητικά)...

Και ο κακός (Vulture) ήταν αρκετά ενδιαφέρων σα χαρακτήρας και πολύ καλός σαν ερμηνεία. Και το plot twist με το σπίτι του και την κοπέλα, αν και κλισέ, με ενθουσίασε όταν το είδα.

 

Καλή ταινία, 7/10 για μένα! :D Μακάρι να συνεχίσουν τις ταινίες με τον Spider-Man, με ανοδική πορεία.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  25407
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  345
  • Reputation:   4167
  • Achievement Points:  345
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4298 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Ίσως η πιο ευχάριστη και ανάλαφρη ταινία με ήρωα τον Spider-Man, αν και είχε και τις σοβαρές στιγμές της. Πιθανότατα η ταινία δεν είναι γι'αυτούς που θέλουν να δουν μια αμιγώς σοβαρή και... ενήλικη superhero ταινία, αλλά προσωπικά ήξερα τι να περιμένω με βάση το καστ και την ιστορία, και πέρασα πολύ καλά. Το σενάριο απλό αλλά λειτουργικό, οι διάφορες σκηνές δράσης αρκετά καλογυρισμένες, το χιούμορ καλό που φέρνει γέλιο, ενώ σίγουρα ο κακός της υπόθεσης είναι αν μη τι άλλο ενδιαφέρων. Όσον αφορά τον καινούργιο Spider-Man, μπορώ να πω ότι μου άρεσε, αν και προφανώς έχει αρκετά περιθώρια βελτίωσης.

 

7/10

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20594
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Θα διαφωνησω δυστυχω με τους περισσοτερους προλαλησαντες. Για μενα το θεμα Homecoming ηταν μια μεγαλη αποτυχια, και κριμα γιατι με ολα αυτα που ειχα διαβασει τοσο εδω, οσο και γενικοτερα, μου ειχαν δημιουργει μεγαλες προσδοκιες. Την ειδα κατα τη διαρκεια μιας διαδρομης μου με τρενο στη Μεγαλη Βρετανια, και ψιλο βαρεθηκα, σε μια φαση την εκλεισα, μετα την ξανα ανοιξα, ενδεικτικο οτι δε με κρατησε. Μια σαπουνοπερα, με εναν villain που δε με επεισε καθολου (τον Κιτον τον αγαπω ως ηθοποιο γιατι πολυ μικρουλης εβλεπα τα Μπατμαν με αυτον και τον λατρεψα) , μια θεια Μευ τοσο ξενη σε σχεση με τα κομικς, με το ιδιο να ισχυει ΓΙΑ ΚΑΘΕ προσωπο του κυκλου του Πιτερ.

 

Ναι, ο ηθοποιος που παιζει τον Πιτερ ειναι πολυ ταλαντουχος, ναι, υπαρχουν στιγμες γελιου, αλλά ρε παιδια μιλαμε για τον Σπαιντερμαν. Οι παραγωγοι εχουν στα χερια τους ΤΟΣΟ πετυχημενο υλικο να παρουν και να χρησιμοποιησουν απ τα κομικς, και κανουν ενα reboot τελος παντων του χαρακτηρα, ωστε να τον εισαγαγουν στον κοσμο του MCU, και το καλυτερο τους ειναι αυτο? Οκ, ο Goblin ειναι ηδη χιλιοπαιγμενος απ τις προηγουμενες ταινιες, αλλά γενικοτερα δεν ηθελα τοσο μεγαλες μεταβολές σε σχεση με το τι πραγματικα συμβαινει στα κομικς. Εδω δεν αφησαν και τιποτα πιστό. Πήρε ενα δρομο ο οποιος με βρισκει τελειως αντιθετο.

Θα μπορουσα να γραφω σημεια με τα οποια διαφωνω, μεχρι αυριο.

Βαθμολογια 4/10.

:down:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  4607
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  540
  • Reputation:   3068
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5915 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Όπως είπαν οι προηγούμενοι (και θα συμφωνήσω) είναι μια ταινία για πιτσιρικάδες. Πολύ φαντεζί μου φάνηκε η στολή, μπορεί να σκέφτηκαν κιόλας ότι αφού πιάνει στον Iron Man θα πιάνει παντού 

Για το πλοτ τουίστ όταν το είδα φαντάστηκα έναν πιστιρικά να σφίγγει την γροθιά του και να λέει  "Ναι, βάλαν μέσα και την  MJ!"

Προσωπικά την βρήκα βαρετή σε αρκετά σημεία αλλά οκ. Γι'άλλο κοινό απευθύνονται τελικά οι superhero movies.. Εμείς μεγαλώσαμε! :Suspicious:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 months later...

  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1001
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116905
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Πάνω από 41,000 άτομα έχουν υπογράψει την αίτηση στο change.org που ζητάει από τους παραγωγούς της νέας ταινίας του Spider-Man να προσθέσουν μια μικρή εμφάνιση του Τόμπυ Μαγκουάιρ ως ντιλιβερά πίτσας, ως φόρο τιμής στην δεύτερη ταινία της τριλογίας του Σαμ Ράιμι. :confuse:

Πηγή.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  33343
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  156
  • Reputation:   779
  • Achievement Points:  156
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2026 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Ολοκληρώθηκαν τα γυρίσματα.

 

 

44180466_873573729479999_6952091333846630400_n.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  33343
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  156
  • Reputation:   779
  • Achievement Points:  156
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2026 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Η καινούρια στολή με καλύτερη ανάλυση

662Yql6.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1001
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116905
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Μπορείς να ανεβάζεις τις εικόνες κατευθείαν εδώ, είτε σύροντας τες μέσα στον κειμενογράφο, είτε κλικάροντας το Επιλέξτε αρχεία. Έτσι δεν γεμίζει και την οθόνη, παρά μόνο όταν επιλέξει ο εκάστοτε χρήστης. :)

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  33343
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  156
  • Reputation:   779
  • Achievement Points:  156
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2026 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Γάντζος changed the title to Spider-Man: Homecoming [Spider-Man: Η επιστροφή στον τόπο του] (2017)
  • 1 year later...

  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Επειδή σε γενικές γραμμές δεν γουστάρω τον Spider-Man (τον θεωρώ τον Βασιλάκη Καΐλα της Μάρβελ και συνέχεια τον απαυτώνουν) δεν είχα δει τις MCU ταινίες του. Από την άλλη όμως εκτιμώ ότι το No Way Home θα μου αρέσει πάρα πολύ και θέλω να το δω. Ως εκ τούτου κατόρθωσα να με πείσω να δω και τις 2 προηγούμενες. Έξτρα μπόνους ότι η Zendaya γράφει πολύ καλά στο Dune (με το οποίο έχω πάθει ψύχωση :) ), οπότε ήθελα να την δω εδώ. 

 

Πέρασα φίνα. Ευτυχώς δεν αναλώθηκαν στο "να δείξουμε το origin του ήρωα" που κρεμάει τις περισσότερες υπερηρωικές. Ευτυχώς επίσης παράτησαν όλη τη μαυρίλα που ενίοτε έχει ο χαρακτήρας και εστίασαν μόνο στον χαβαλέ. Θα βιδωνόμουν λχ εάν τον είχαν ως τον butt joke στο Λύκειο, με ανείπωτο bullying εκεί ή εάν είχαμε κλάψες για το πως είναι ορφανός ή πως τον έχει ο Jameson στο φτύσιμο ή ή ή. Τον έκαναν butt joke για 1-2 λεπτά and that was it. 

Feel good χαζομαρίτσα, ίσως και να μη δω εφιάλτες και σήμερα :) 

 

:cheers5: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.