Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράπονα και γκρίνιες του Σκρουτζ μακ Ντακ.


Σκρουτζ μακ Ντακ

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  29353
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  1284
  • Reputation:   11565
  • Achievement Points:  1284
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Oσα περιοδικα αγοραζουμε τα παιρνουμε για ΕΜΑΣ και μονο και οχι για να πουλησουμε ως εμποροι !!!!!!!!

Αυτο που ειχα γράψει τοτε στην αρχή της παρορμησης με τόση αθωότητα και αφέλεια αναιρείται για πολλούς και διάφορους λόγους που ειδα βιωςα και καταλαβα στην πορεια των αναζητήσεων μου και θα μου επιτρέψετε να μην αναφερθώ σε ολα αυτα γιατι δεν ειναι της παρούσης

 

Αυτο που θα πω μονο ειναι το εξής

Οτι ολοι μα ΟΛΟΙ κι εγω μεςα προσπαθούμε να αποκομίσουμε κατι επιπλέον με χιλιάδες τρόπους μεςα απο τις διάφορες συναλλαγές και ολοι προσπαθούμε οι συναλλαγές πάσης φύσης να ειναι προς όφελος δικό μας

Επίσης οι καιροί ειναι πολυ περίεργοι και ολοι προσπαθούν να βρουν διέξοδο όπου μπορούν

 

Το αν κανεις πουλάει αυτα που αγοράζει οσο θελει ειναι δικαίωμα του και καπέλο του και κανεις δεν εχει το δικαίωμα να του το απαγορεύσει

Αντιθέτως ο καθένας μπορει να κρίνει με το βάθος της τσέπης του αν θα αγοράσει κατι που του προσφέρεται η αν θα το προσπεράσει αναλογα..........

 

Επίσης στο ρητό που λεει ο παίζων χάνει ο πίνων μεθα θα πρεπει να προστεθεί και αυτο που ειναι η αρχή του γνήσιου συλλέκτη

 

Ο συλλεγων πληρώνει !!!!!!!!!!!

 

Δεν μπορούμε να μιλάμε για αθωότητα οταν θέτουμε όρια στις καταστάσεις και ακομη περισσότερο οταν εμείς οι ίδιοι πουλάμε τα δικα μας ακριβά ..........

 

Πρόσφατα καποιος αρνήθηκε να μου πουλήσει κάποια κομικς λέγοντας μου οτι πουλάω

Αυτο που δεν εχει καταλάβει η ιςως το εχει καταλάβει και παιζει αλλο παιχνίδι ειναι οτι πολλα απο αυτα που πουλάει τα πουλάνε οι ιδιοί που του τα αγοράζουν .......... Σε τιμές μυθικές !!!!!!

 

Και αυτο δείχνει και το γελοίο της όλης φάσης.... Πραγματικά εχω ρίξει το γέλιο της αρκούδας με πολλα και εχω εκπλαγεί σε παρα πολλα επίσης

Επεξεργασία από Σκρουτζ μακ Ντακ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  466
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  920
  • Reputation:   7678
  • Achievement Points:  950
  • Days Won:  1
  • With Us For:  6343 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Θείο για μια φορά γράψε τα πράγματα φανερά. Όπως είναι χωρίς μπούρδες και αμπελοφιλοσοφίες.

 

Εγώ σου αρνήθηκα και δεν το έχω μετανοιώσει να σου πω την αλήθεια. Το ίδιο ισχύει  και για πολλούς άλλους που τους χειρίστηκα με παρόμοιο τρόπο.

 

Τώρα για να προχωρήσει η κουβέντα όμορφα και παντελονάτα πες τους υπόλοιπους μάγκες που ξέρεις. Αν ξέρεις κάτι βέβαια.

 

Προσωπικά κουράστηκα να βλέπω γκρίνιες, καταγγελίες και εξυπνάδες από εσένα χωρίς ποτέ να αναφέρεις κάτι συγκεκριμένο.

 

Άντε και καλές δουλειές !

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29353
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  28
  • Content Count:  1284
  • Reputation:   11565
  • Achievement Points:  1284
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3972 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Ευχαριστω πολυ για την ευχη :)

 

Μολις μου επιβεβαιωσες πολλα !!!!!!! :clap2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30811
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6171 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Αυτο που θα πω μονο ειναι το εξής

Οτι ολοι μα ΟΛΟΙ κι εγω μεςα προσπαθούμε να αποκομίσουμε κατι επιπλέον με χιλιάδες τρόπους μεςα απο τις διάφορες συναλλαγές και ολοι προσπαθούμε οι συναλλαγές πάσης φύσης να ειναι προς όφελος δικό μας

 

Είσαι στο φόρουμ από τον Ιούνιο 2013 και έχουμε Δεκέμβριο 2014. Δλδ είσαι μαζί μας 1μιση χρόνο και ακόμα να καταλάβεις τι εστί κοινότητα (πόσο μάλλον να γίνεις μέλος αυτής). Προφανώς έχεις φάει κατραπακιές στη ζωή σου και είναι δύσκολο να πιστέψεις ότι υπάρχουν και άνθρωποι που προσφέρουν κάτι ανιδιοτελώς, χωρίς να περιμένουν αντάλλαγμα. Μπορεί να τους έχεις ακουστά ως Φίλους. Ευτυχώς πολλοί εδώ μέσα έχουμε γνωρίσει τέτοιους Φίλους και ελπίζω να το καταφέρεις και εσύ. Διότι όπως φαίνεται, αυτό τον 1μιση χρόνο έχεις καταφέρει να γνωρίσεις μόνο αδίστακτους, φιλοχρήματους εμπόρους... :)

 

 

:beersanta:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28440
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4573 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Αυτο που θα πω μονο ειναι το εξής

Οτι ολοι μα ΟΛΟΙ κι εγω μεςα προσπαθούμε να αποκομίσουμε κατι επιπλέον με χιλιάδες τρόπους μεςα απο τις διάφορες συναλλαγές και ολοι προσπαθούμε οι συναλλαγές πάσης φύσης να ειναι προς όφελος δικό μας

Επίσης οι καιροί ειναι πολυ περίεργοι και ολοι προσπαθούν να βρουν διέξοδο όπου μπορούν

Το παραπανω σχολιο μονο γελιο μου προκαλει προσωπικα.

 

Παψε να κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια, δεν προσπαθουν ολοι να αποκομισουν κατι απο τις συναλλαγες τους.

 

Φυσικα δεν το θεωρω αυτο μεμπτο, απλα δεν ειναι η πραγματικοτητα.

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9879
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  929
  • Reputation:   9587
  • Achievement Points:  929
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5458 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Πραγματικά Δημήτρη, όλο γκρινιάζεις και όλο έχεις προβλήματα με διάφορους που δε σου δίνουν, δε σου παίρνουν κοκ. Κι επειδή σε έχω γνωρίσει, στο λέω εντελώς φιλικά, ήρεμα. Πρέπει επιτέλους να σκεφτείς ότι ίσως βλέπεις κι εσύ κάτι λάθος. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  21842
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  1519
  • Reputation:   9673
  • Achievement Points:  1519
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4631 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Συγγνώμη, αλλά δε βρίσκω λόγο για να γίνεται όλο αυτό. Για λόγο που μου είναι παντελώς αδιάφορος, έχετε μια προσωπική διαφορά η οποία αφορά κόμικς. Δε παύει όμως να είναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ σας διαφορά!!! Η προσωπική μου συμβουλή είναι το χειριστείτε με όποιο τρόπο θέλετε, αλλά όχι εδώ. Είναι άδικο να το παίρνετε και να το μεταφέρετε και σε εμάς τους υπόλοιπους, αναγκάζοντας μας να γίνουμε θεατές της κατάστασης ή ακόμα και να συμμετέχουμε σε μια υπόθεση που δε μας αφορά.

 

Παροτρύνω τους υπόλοιπους φίλους της παρέας, να μην κάνουν περαιτέρω σχολιασμούς. Θεωρώ ότι οι εμπλεκόμενοι θα πράξουν τα δέοντα ως ενήλικοι. Δε χρειάζονται κι εμάς να ρίχνουμε το οποιοδήποτε λάδι στη φωτιά.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.