Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΜοΜ Οκτωβρίου 2014


germanicus

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4305
  • Reputation:   34111
  • Achievement Points:  4429
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

OΚ... Μου κάνετε πλάκα έτσι???

Γιατί από τον Μικρό Νικόλα (όπως τον αποκαλώ τον αγαπητό :germ:) έχω μάθει πλέον ότι μπορώ να περιμένω τα πάντα!!! :lol: Δεν είμαι καλός βλέπετε και στους ευχαριστήριους λόγους. Χώρια που συγκινούμαι εύκολα ολόκληρο γαιδούρι!!! (:sad1:)

Τι να πρωτογράψω για τα τελευταία δυόμισι της ζωής μου. Πριν από την 1/7/12 απλώς τα αγαπούσα τα κόμιξ. Μέχρι τότε τα αγόραζα, τα απολάμβανα και τα έβαζα σε μία άκρη. Όσο περνούσαν οι μήνες εδώ τα λάτρευα όλο και περισσότερο. Μπήκε μέσα μου το μικρόβιο του συλλέκτη που μέχρι τότε δεν είχε περάσει καν απ' έξω. Άρχισα να ψάχνομαι να κλείσω τρύπες. Να ξαναβρώ τεύχη που με είχαν ταξιδέψει μικρό και τα είχα χάσει. Κατάλαβα ότι η σχέση μου με τον Walt ήταν σε πολύ υψηλότερο επίπεδο από ότι νόμιζα. Άρχισα να τα βλέπω με άλλο μάτι. Σε αυτό βοήθησε το πάθος, το μεράκι και η αγάπη σας πάνω σε αυτά που την βίωνα , και την βιώνω, καθημερινά  εδω μέσα.

Με το forum μου ανοίχτηκε ένας νέος κόσμος!!! Μπορώ να πω ότι βρήκα το φως μου και ας ακούγεται λίγο υπερβολικό. Τόσοι άνθρωποι με την ίδια τρέλλα μαζεμένοι σε ένα μέρος!!! Πραγματικά Παράδεισος!!!

Μετά ακολούθησε η Λέσχη... Ότι και να γράψω για την Λέσχη και τους ανθρώπους πίσω από αυτήν θα είναι λίγα. Χαίρομαι που μένω στην Αθήνα και την έχω ζήσει από πολύ κοντά όλο αυτό το διάστημα. Έχω γράψει κατά καιρούς ότι η Λέσχη και το Forum είναι το δεύτερο σπίτι μου. Οπότε από αυτό και μόνο μπορείτε να καταλάβετε πολλά!!!

Όλες αυτές οι εκδηλώσεις που έχουνε γίνει... Τόσο άρτια οργανωμένες και ενδιαφέρουσες... Μα πάνω από όλα βάζω τις ατέλειωτες ώρες συζητήσεων επί παντως επιστητού στις πάνινες καρέκλες. Ή την χαλάρωση μετά :frape: διαβάζοντας αγαπημένα κόμιξ!!!

Ειδική μνεία στο διήμερο Don Rosa!!! Μακάρι να μη τα είχα τόσο χαμένα και να μπορούσα να του πω κάτι παραπάνω. Το είχατε οργανώσει άψογα!!!

Σας :efxaristo: όλους για τα καλά σας λόγια φίλοι μου. Το να έχω την συγκεκριμένη παρουσία και συμπεριφορά ήταν φυσικό για εμένα. Γιατί έτσι με μεγάλωσαν. Δε προσπάθώ να δείχνω αρεστός. Είμαι απλά ο Γιάννης!!! Η Δ.Ο. θα είχε σίγουρα δύσκολο έργο γιατί και οι υπόλοιποi υποψήφιοι θα ήταν εξίσου αξιόλογοι!!! Την ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου!!! Θα συνεχίσω να είμαι αυτός που είμαι και να συμμετέχω όσο περισσότερο στα ενδότερα. Πολύ τιμητικό για όποιον έχει περάσει από εκεί!!! Από μια ματιά που έριξα γίνεται πολύ καλή δουλειά!!! Βλέπεις το forum με άλλα μάτια!!!

Και το ταξίδι συνεχίζεται!!!



 

  • Like 39
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12967
  • Reputation:   94921
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4646 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Άντε ντε...!Πολύ καθυστέρησες φίλε Γιάννη να μπεις κι εσύ στο πάνθεον των ΜΟΜs...! :)

Να πω συγχαρητήρια,νομίζω ότι είναι περιττό,να πως πως το άξιζες κι αυτό θα ήταν περιττό μιας κι όλοι ξέρουμε την απάντηση...! ;)

Από την στιγμή λοιπόν που τα λόγια είναι περιττά δύο emoticons νομίζω ότι μπορούν να περιγράψουν αυτά που νιώθω και θέλω να πω...!

 

:yahoo:   :congrats:

  • Like 25
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9879
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  929
  • Reputation:   9587
  • Achievement Points:  929
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5459 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Δε συνηθίζω να γράφω σε τέτοια θέματα και πολλές φορές ούτε που τα τσεκάρω αλλά όταν είδα την αλλαγή του χρώματος στον Μενίγ, χάρηκα πάρα πολύ και δε μπόρεσα να αντισταθώ. :) Απόλυτα άξιος και όχι μόνο λόγω του εξαιρετικού χαρακτήρα που έχει δείξει και σε μένα το λίγο που τον έχω γνωρίσει αλλά και για τη συμβολή του στη διατήρηση αυτού που λέγεται Greekcomics και ΛΕΦΙΚ. Γιατί μετά από τα παιδιά της ΔΟ που αποτελούν τον ογκόλιθο της κοινότητας με τον κόπο και το χρόνο που διαθέτουν για όλους μας, ακολουθούν τα άτομα σαν τον Γιάννη που με τη συχνή και αισιόδοξη παρουσία τους παρακινούν κι εμάς τους υπόλοιπους να πράξουμε αναλόγως. 

 

Πολλά Μπράβο!! :congrats:  :party3:

  • Like 23
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28440
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4573 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Αν και στα ενδοτερα ειχα την χαρα να σε υποδεχθω πρωτος, εδω μαλλον ηρθα τελευταιος :P

 

Γιαννη συγχαρητηρια για την βραβευση σου, το αξιζες για την εν γενει παρουσια σου

σε φορουμ και Λεσχη  :up:

Το φορουμ και γενικοτερα η ζωη μας εχει αναγκη απο ευγενικους και καλοσυνατους ανθρωπους σαν εσενα!

 

 

Παντα αξιος :congrats:

 

 

:beer:

  • Like 23
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33635
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4575 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αν και καθυστερημένα, :congrats: και απο μένα, Γιάννη!

 

Είσαι μια απ'τις πιο ευχάριστες και ενεργές παρουσίες στο φόρουμ, και ως εκ τούτου ανεβάζεις την ποιότητα του! :best:

  • Like 19
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5054 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Συγχαρητήρια και από μένα και σε μία από τις πιο θετικές και ευχάριστες παρουσίες του φόρουμ! :congrats:

  • Like 20
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1252
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  87
  • Content Count:  1681
  • Reputation:   6619
  • Achievement Points:  1745
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6282 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

συγχαρητήρια κι από μένα Μενίγ  :congrats:

Επεξεργασία από Argail
  • Like 17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13632
  • Group:  Members
  • Topic Count:  157
  • Content Count:  1052
  • Reputation:   8465
  • Achievement Points:  1052
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4895 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Αν και ελαφρώς καθυστερημένα, πολλά συγχαρητήρια σε ένα από τα πιο ενεργά πρόσωπα του φωναχτόκουτου, και γενικότερα του φόρουμ! :congrats::clap2:bravo_221.gif

  • Like 17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28693
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4806 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

:congrats: και απο μενα μενιγ-παιζακι :D
Ηρθε η ωρα σαν πουαγω να ξεδιαλυνεις το μυστηγιο του τγιτου ογοφου!!

:beer:

Επεξεργασία από dimious
  • Like 17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4305
  • Reputation:   34111
  • Achievement Points:  4429
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Του τγίτου ογόφου το έχω ξεδιαλύνει... Με την πίσω αυλή δυσκολεύομαι κομματάκι... Αλλά που θα μου πάει...

Επεξεργασία από Μενίγ Πουαγώ
  • Like 11
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22147
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  348
  • Reputation:   4553
  • Achievement Points:  355
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Συγχαρητήρια Γιάννη και από μένα, έστω και λίγο καθυστερημένα....να πω την αλήθεια τόσο καιρό πίστευα ότι είχες βγει ΜοΜ παλιότερα...Συγχαρητήρια σου αξίζει με το παραπάνω....Άξιος!!! Από τα καλύτερα και πιο ευχάριστα μέλη του forum καθώς και της Λέσχης  με τη στήριξη που δείχνει με την συνεχή παρουσία του και την πολύ καλή παρέα!!!

:congrats:  :up:

  • Like 15
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.