Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  940
  • Content Count:  4356
  • Reputation:   35540
  • Achievement Points:  4409
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Πολύ ικανοποιημένος και από το δεύτερο τεύχος της σειράς! Όχι ότι δεν υπάρχουν προβληματάκια, και ίσως να μην ήταν και η καλύτερη ιδέα να το πιάσω αμέσως μετά από μια ιστορία του Creepy των Ditko και Goodwin, αλλά είναι αμελητέα (νομίζω ότι είναι ακριβώς αυτά που αναφέρει η Kabuki στις παρατηρήσεις της 2 post πιο πάνω). Καλύτερη ιστορία ήταν η 3η (Σκιές). Η 2η ξεκινάει πολύ ωραία, το σχέδιο είναι πάρα πολύ όμορφο (αν και θα ήταν καλύτερο με μελάνια όπως αναφέρθηκε) αλλά το τέλος είναι κάπως απότομο. Όσα τεύχη και να βγουν από αυτή τη σειρά, δεν υπάρχει περίπτωση να σταματήσω ποτέ να την αγοράζω! Μακάρι να δούμε και Ρίγη Archives σύντομα! :)

 

:cheers2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 155
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53885
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3629 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Ορίστε και τα εξώφυλλα του 3ου τευχους. Η έκδοση σε υψηλά επίπεδα, αν και προτιμούσα το χαρτί των προηγούμενων τευχών. Για το περιεχόμενο δεν μπορώ να μιλήσω, περιμένω (-ουμε) τις κριτικές σας, τα παράπονα, τις αποθεώσεις κτλ.

 

Το εξώφυλλο μεταφέρθηκε στην παρουσίαση.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29774
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  541
  • Reputation:   4748
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3772 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Βγηκε;!;! Τέλεια!! Ελπιζω αυριο να μπορεσω να το παρω!!

Η Lady Barothy πιο kinky απο ποτε παντως... :-Ρ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23351
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3748 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

5.5

6.0

6.5

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23351
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3748 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αν υπάρχει μοτίβο τότε ανυπομονώ για την ΡΙΓΗ #10.

Ουτε μικυ μαους του 80 αυτος ο πληθωρισμός

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Αριθμητική πρόοδος, που το κάθε στοιχείο της είναι μεγαλύτερο του προηγουμένου του κατά 0.50. :lol:

 

:valtnino:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27510
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5694 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

5.56.06.5

Να ρωτησω τι και γιατί δεν σου αρεσε;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28439
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4551 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Να ρωτησω τι και γιατί δεν σου αρεσε;

Προφανως η συνεχομενη σταδιακη αυξηση της τιμης Αγγελε, σε αυτην αναφερεται.

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Κι εδώ πάντως μου χτύπησε κάπως το γυαλιστερό εξώφυλλο σε σχέση με τα 2 ματ προηγούμενα. Βέβαια, όπως μου είπε η κυρία Ρενιέρη, οφείλεται αποκλειστικά σε λάθος του τυπογράφου. Ο σχεδιασμός ήταν γιά ματ και σ' αυτό. :)

 

:valtnino:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27510
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5694 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Προφανως η συνεχομενη σταδιακη αυξηση της τιμης Αγγελε, σε αυτην αναφερεται.

 

:beer:

Δεμ μου πηγε καν στο νου. Δε δουλευει καθολου το μυαλο. Επιασε λιπος απ τα αρνια και τα κατσικια. Αυτο μου δινει μια καλη ιδεα για σαρκοβορα προβατα...

 

Χμμμ.

 

Να παρει εχει γινει ηδη! Με πρπρόλαβαν οι νεοζηλανδοι με το black sheep.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23351
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3748 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Να ρωτησω τι και γιατί δεν σου αρεσε;

 

 

Δεν έχω διαβάσει το 2 και το 3 και δεν ξέρω. Τα έχω ξεφυλλίσει (το 2 δλδ) και βλέπω ωραίες δουλειές. Αυτό που δεν μ' αρέσει και το έχω πει είναι η ανύπαρκτη επιμέλεια των (αυτό)εκδόσεων Ρενιέρη. Για το λόγο αυτό και μόνο είμαι επιφυλακτικός στις εκδόσεις αυτές και δεν τις αγοράζω κιόλας. Δεν σχολίασα καν την αύξηση της τιμής, απλά το ανέφερα λακωνικά :P γιατί κανείς δεν το είχε κάνει ως τώρα.

 

Κι εδώ πάντως μου χτύπησε κάπως το γυαλιστερό εξώφυλλο σε σχέση με τα 2 ματ προηγούμενα. Βέβαια, όπως μου είπε η κυρία Ρενιέρη, οφείλεται αποκλειστικά σε λάθος του τυπογράφου. Ο σχεδιασμός ήταν γιά ματ και σ' αυτό. :)

:valtnino:

 

εικάζω πως εάν ήταν αποκλειστικά λάθος του τυπογράφου, θα το ξανατύπωνε... ειδικά για τόσο χαμηλό τιράζ ούτε λόγος.

 

 

Ελπίζω τουλάχιστον όσοι συμμετέχετε σε αυτή την προσπάθεια να μην έχετε την αυταπάτη πως η κ. Ρενιέρη σας κάνει χάρη που σας "τυπώνει"... (δεν αμφιβάλω για τη διάθεση της και για τη συνεισφορά της). Απαιτήστε ένα γραφίστα ή κάποιον επαγγελματία και προσωπικά θα έδινα και 7 και 8 ευρώ για ένα σωστό τεύχος (ημισταθερής κυκλοφορίας π.χ. διμηνιαίο) που να αναδεικνύει τη δουλειά σας, παρά να τη χαντακώνει...

Επεξεργασία από totally_wired
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94406
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Διάβασα και το τρίτο τεύχος της Ρίγης και νομίζω ότι υπάρχουν σημάδια βελτίωσης,σε σχέση με τα προηγούμενα...! :best:

 

Προσωπικά κι εγώ είμαι από αυτούς που προτιμούν το ματ εξώφυλλο από το γυαλιστερό...!Επίσης,νομίζω ότι θα έβγαινε καλύτερο αποτέλεσμα εάν υπήρχαν λιγότερες ιστορίες που να εκτυλίσσονται σε περισσότερες σελίδες,παρά ολιγοσέλιδες ιστορίες που,ναι μεν έχουν ωραίο σενάριο,αλλά φαίνεται να βιάζονται να τελειώσουν λόγω έλλειψης χώρου...!

 

Από τα σχέδια που δημοσιεύτηκαν ξεχώρισα αυτό της Αλεξίας Λουγιάκη...!Πραγματικά με μάγεψε το σκίτσο της...!Λες και το έβλεπες πίσω από ένα πολύ λεπτό τζάμι...!Χωρίς να είμαι ειδικός,βρήκα υπέροχους τους τόνους και τις διαβαθμίσεις (έτσι δεν τα λένε?) του μαύρου στην σελίδα...!Πολλά μπράβο στην δημιουργό,αλλά και σε όλους τους διαγωνιζόμενους...! :respect:

Επεξεργασία από Indian
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

το ρίγος, τα ρίγη, το περιοδικό Ρίγη

 

:D

 

:cheers5:

 

υγ η ρίγανη :P (από το ὀρίγανος :D )

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29453
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1286
  • Reputation:   5863
  • Achievement Points:  1288
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3910 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Δεν θα το συγκρινω με τα δυο πρωτα γιατι τους εχω ριξει μια γρηγορη ματια,παντος και οι τρεις ιστοριες είναι πολύ καλες.Θα ψηφισω γυαλιστερο εξωφυλλο γιατι το κανει κλασσικο.Απο μια ματ Φερραρι και μια γυαλιστερη Καντιλακ τι θα διαλέγατε?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25521
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  621
  • Reputation:   6374
  • Achievement Points:  623
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4272 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Δεν έχω διαβάσει το 2 και το 3 και δεν ξέρω. Τα έχω ξεφυλλίσει (το 2 δλδ) και βλέπω ωραίες δουλειές. Αυτό που δεν μ' αρέσει και το έχω πει είναι η ανύπαρκτη επιμέλεια των (αυτό)εκδόσεων Ρενιέρη. Για το λόγο αυτό και μόνο είμαι επιφυλακτικός στις εκδόσεις αυτές και δεν τις αγοράζω κιόλας. Δεν σχολίασα καν την αύξηση της τιμής, απλά το ανέφερα λακωνικά :P γιατί κανείς δεν το είχε κάνει ως τώρα.

 

 

εικάζω πως εάν ήταν αποκλειστικά λάθος του τυπογράφου, θα το ξανατύπωνε... ειδικά για τόσο χαμηλό τιράζ ούτε λόγος.

 

 

Ελπίζω τουλάχιστον όσοι συμμετέχετε σε αυτή την προσπάθεια να μην έχετε την αυταπάτη πως η κ. Ρενιέρη σας κάνει χάρη που σας "τυπώνει"... (δεν αμφιβάλω για τη διάθεση της και για τη συνεισφορά της). Απαιτήστε ένα γραφίστα ή κάποιον επαγγελματία και προσωπικά θα έδινα και 7 και 8 ευρώ για ένα σωστό τεύχος (ημισταθερής κυκλοφορίας π.χ. διμηνιαίο) που να αναδεικνύει τη δουλειά σας, παρά να τη χαντακώνει...

 

Δεν κατάλαβα σε τι αναφέρεστε ακριβώς περί  επιμέλειας. Λεπτομέρειες, παρακαλώ.

 

Προσωπικά μου αρέσει το (μέχρι στιγμής) αποτέλεσμα. Αλλά δεν λέω ποτέ "οχι" σε προοπτική βελτίωσης.

 

Αν θέλω να ανέβει ο πήχης (ποιότητα -εμφάνιση- κτλ.) ; ΑΣΦΑΛΩΣ.

Χρειάζεται να βελτιωθεί σε κάποιους τομείς; ΑΣΦΑΛΩΣ.

 

ΟΜΩΣ γι αυτό, χρειάζεται να αγκαλιαστεί το περιοδικό από όσο το δυνατόν περισσότερους. Κακά τα ψέματα: δεν είναι 'family friendly', δεν είναι mainstream. Καθότι ανήκει σε συγκεκριμένη κατηγορία (genre: horror -dark fantasy), "αναγκαστικά" απευθύνεται σε ελάχιστους. Το βγάζουμε με την καρδιά μας, με την αγάπη μας (που έχουμε για το είδος αυτό κόμικ). Δεν έχουμε δα και τρελά κέρδη από τη προσπάθεια (ας όψονται scanning + pdf latreia mou send it to me /love :kisses: ...). Απλοί fanboyδες του genre είμαστε. ΔΕΝ είμαι γραφίστας -δεν τα εσπούδασα τα έμορφα, δεν έχω (η μαύρη αλήθεια -μου)  , ιδέα από corel-draw, photoshop, illustrator και λοιπά "ουαου" καλούδια (που σας/μας συνηθίζουν σε εντυπωσιακά αποτελέσματα). Σχεδιαστής 'old school' είμαι απλώς. Ένας μικρούλης, ταπεινούλης σχεδιαστής. Με κ***ες για ενδιαφέρουσες εικονογραφημένες ιστορίες. Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο. Αυτό ξέρω. Αυτό προσφέρω...

 

Και το (ματα-ξανα-μάνα-πάλι)επαναλαμβάνω: ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ Ε-Υ-Π-Ρ-Ο-Σ-Δ-Ε-Κ-Τ-Η.  :idea: 

 

Και το είχα προαναφέρει: Το περιοδικό έχει ανάγκη από σχεδιαστές. Έχει ανάγκη από σεναριογράφους. Ανάγκη από 'τεχνίτες' με αγάπη στο κόμικ και φυσικά το είδος dark/horror comics. Έχει ανάγκη από νέους "Frazetta", νέους "Ortiz", νέου "Marotto",νέους "Kelly",νέους "Wood" (και πάει λέγοντας). Και για γραφίστες -why not? Ενδιαφέρεται κανείς; Contact inbox, plz.

 

Οι γκρίνιες και αοριστίες του τύπου "χμ, δεν μου αρέσει -τέλος", "θα το ήθελα έτσι κι αλλιώς" κ.τ.λ. δεν με βοηθάνε. Συγκεκριμένα πράγματα (και υποδείξεις) σας παρακαλώ πολύ...

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

 

 

 

 

Υ.Γ. (Άλλωστε, το προσεχές καλοκαίρι θα αφήσω για λίγο τα ΄χορορ' γιατί  έχω να ασχοληθώ με τη νέα ιστορία του καράφλα...sneak peek shortly)

Επεξεργασία από Malk
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  99
  • Content Count:  2130
  • Reputation:   23351
  • Achievement Points:  2130
  • Days Won:  6
  • With Us For:  3748 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Η δουλειά του σχεδιαστή/κομίστα δεν είναι να επιμελείται την έκδοση. Δίνει το έργο του, σε χαρτί ή σε ένα αρχείο και άλλος - (επιμελητής, γραφίστας, παραγωγός) αναλαμβάνει να το στίσει.
Όταν όλα τα κάνει ένας τότε μιλάμε για μια αυτοέκδοση. Εκτός εάν πρόκειται για άνθρωπο ορχήστρα.
 
Επειδή λέτε ότι στο 3ο τεύχος βελτιώθηκαν τα πράγματα διαφωνώ μιας και το είδα στη λέσχη και αυτό. Ας πούμε οι εσωτερικές πλευρές των εξώφυλλων είναι πιξελιασμένες. Το όνομα του αγαπητού deadneigbours στον διαγωνισμό της ladybathory ήταν A ΛΕΚΟΣ. Η τριπλή αφίσα πως θα τοποθετηθεί; Υπάρχει αισθητή διαφορά σε αρκετές ιστορίες στον τόνο του μαύρου ανάμεσα στο lettering και το σκίτσο και άλλα πολλά... Εν πάση περιπτώσει ένας γραφίστας μπορεί να τα λύσει αυτά τα τεχνικά θέματα, ενώ μπορεί να τα επισημάνει ο οποιοσδήποτε. Στο δεύτερο τεύχος νομίζω μια ιστορία μπήκε μισή;

 

το περιοδικό θα αγκαλιαστεί από πολλούς όταν έχει επιμέλεια, διανομή κτλ. Φυσικά και το αγαπάτε, φυσικά και βάζετε την καρδιά σας αλλά δεν θα πρέπει να φύγουν αυτές οι παιδικές ασθένειες...; 3ο τεύχος βγήκε...

εξάλλου. 

:

 

Δεν κατάλαβα σε τι αναφέρεστε ακριβώς περί  επιμέλειας. Λεπτομέρειες, παρακαλώ.
 
Προσωπικά μου αρέσει το (μέχρι στιγμής) αποτέλεσμα. Αλλά δεν λέω ποτέ "οχι" σε προοπτική βελτίωσης.
 
Αν θέλω να ανέβει ο πήχης (ποιότητα -εμφάνιση- κτλ.) ; ΑΣΦΑΛΩΣ.
Χρειάζεται να βελτιωθεί σε κάποιους τομείς; ΑΣΦΑΛΩΣ.
 
ΟΜΩΣ γι αυτό, χρειάζεται να αγκαλιαστεί το περιοδικό από όσο το δυνατόν περισσότερους. Κακά τα ψέματα: δεν είναι 'family friendly', δεν είναι mainstream. Καθότι ανήκει σε συγκεκριμένη κατηγορία (genre: horror -dark fantasy), "αναγκαστικά" απευθύνεται σε ελάχιστους. Το βγάζουμε με την καρδιά μας, με την αγάπη μας (που έχουμε για το είδος αυτό κόμικ). Δεν έχουμε δα και τρελά κέρδη από τη προσπάθεια (ας όψονται scanning + pdf latreia mou send it to me /love :kisses: ...). Απλοί fanboyδες του genre είμαστε. ΔΕΝ είμαι γραφίστας -δεν τα εσπούδασα τα έμορφα, δεν έχω (η μαύρη αλήθεια -μου)  , ιδέα από corel-draw, photoshop, illustrator και λοιπά "ουαου" καλούδια (που σας/μας συνηθίζουν σε εντυπωσιακά αποτελέσματα). Σχεδιαστής 'old school' είμαι απλώς. Ένας μικρούλης, ταπεινούλης σχεδιαστής. Με κ***ες για ενδιαφέρουσες εικονογραφημένες ιστορίες. Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο. Αυτό ξέρω. Αυτό προσφέρω...
 
Και το (ματα-ξανα-μάνα-πάλι)επαναλαμβάνω: ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ Ε-Υ-Π-Ρ-Ο-Σ-Δ-Ε-Κ-Τ-Η.  :idea: 
 
Και το είχα προαναφέρει: Το περιοδικό έχει ανάγκη από σχεδιαστές. Έχει ανάγκη από σεναριογράφους. Ανάγκη από 'τεχνίτες' με αγάπη στο κόμικ και φυσικά το είδος dark/horror comics. Έχει ανάγκη από νέους "Frazetta", νέους "Ortiz", νέου "Marotto",νέους "Kelly",νέους "Wood" (και πάει λέγοντας). Και για γραφίστες -why not? Ενδιαφέρεται κανείς; Contact inbox, plz.
 
Οι γκρίνιες και αοριστίες του τύπου "χμ, δεν μου αρέσει -τέλος", "θα το ήθελα έτσι κι αλλιώς" κ.τ.λ. δεν με βοηθάνε. Συγκεκριμένα πράγματα (και υποδείξεις) σας παρακαλώ πολύ...
 
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
 
 
 
 
Υ.Γ. (Άλλωστε, το προσεχές καλοκαίρι θα αφήσω για λίγο τα ΄χορορ' γιατί  έχω να ασχοληθώ με τη νέα ιστορία του καράφλα...sneak peek shortly)

Επεξεργασία από totally_wired
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  940
  • Content Count:  4356
  • Reputation:   35540
  • Achievement Points:  4409
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Πέρα από το γεγονός ότι η τιμή αυξάνεται κατά 50 σεντς σε κάθε τεύχος, θεωρώ ότι αυξάνεται και η ποιότητα των ιστοριών (βέβαια καλό είναι ο πρώτος παράγοντας να σταματήσει να αυξάνεται, ενώ ο δεύτερος όχι). Έμεινα πολύ ικανοποιημένος και από τις 3 ιστορίες του νέου τεύχους, και τις θεωρώ ισάξιες. Χαίρομαι πάντα να βλέπω ιστορίες του Malk και θεωρώ ότι αυτός είναι η ψυχή του Ρίγη, όμως απ' την άλλη είναι καλό να υπάρχει και ποικιλία σχεδίων, οπότε δεν με πείραξε που αυτή τη φορά είχε μόνο μία ιστορία του. Θα έλεγα μάλιστα ότι η νέα προσθήκη δημιουργών κλέβουν την παράσταση! Όσο για την ιστορία του Τσαούση, νομίζω ότι είναι η καλύτερή του στα 3 τεύχη!

 

:cheers2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25521
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  621
  • Reputation:   6374
  • Achievement Points:  623
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4272 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

από την παρουσίαση του #3 τη Μεγ. Δευτέρα:

 

https://youtu.be/A_nU3dKm7ZQ

 

:)

 

(ευχαριστούμε την ομάδα TOY-HUNTERS.GR για τη δημιουργία και επιμέλεια του βίντεο /παρουσίασης του περιοδικού κόμικς)

Επεξεργασία από Malk
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27510
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5694 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Οκ, δύο πράγματα:

 

1)Για zade, τα είπα πάρα πολύ καλά και συγκροτημένα. Δηλαδή ανέλπιστα συγκροτημένα. Συνήθως είτε βγάζω άθελά μου αλλαζονεία είτε βγάζω άγχος , είτε δεν βγάζω καν νόημα. Αυτή τη φορά η αλλαζονεία ήταν περιορισμένη, το άγχος δεν φαινόταν και παραδόξως αυτά που έλεγα έβγαζαν ένα 80% νόημα. Ρε κάτσι έχω πάθει.

 

2)Δεν έχει δεύτερον.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 5 weeks later...

  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76849
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5840 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Το τρίτο τεύχος μου φάνηκε με διαφορά το καλύτερο σε ποιότητα ιστοριών και εύχομαι να συνεχίσει να βελτιώνεται έτσι σε κάθε τεύχος! :best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 months later...

  • Member ID:  25521
  • Group:  Members
  • Topic Count:  13
  • Content Count:  621
  • Reputation:   6374
  • Achievement Points:  623
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4272 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

το #4 έρχεται...

 

post-25521-0-84763000-1442397648_thumb.jpg

 

 

post-25521-0-73241500-1442397668_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  21842
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  1519
  • Reputation:   9671
  • Achievement Points:  1519
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4609 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Και ακόμα δεν έχω πάρει το #3....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94406
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

το #4 έρχεται...

 

attachicon.gifριγη 4 προμο.jpg

 

Πολύ ωραία...!Ανυπομονούμε...! :yes:

 

Και ακόμα δεν έχω πάρει το #3....

 

Δεν πειράζει...!Παίρνεις και τα δύο μαζί...! :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27510
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5694 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Να τα πάρετε να μου κάνετε κριτική. Θέλουμε όλες τις κριτικές. Μας βοηθάνε να γίνουμε καλύτεροι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  12189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  848
  • Content Count:  3050
  • Reputation:   41670
  • Achievement Points:  3061
  • Days Won:  28
  • With Us For:  5135 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

το #4 έρχεται...

 

attachicon.gifριγη 4 προμο.jpg

 

Ήρθε, ήρθε, ήρθε....

 

:yahoo:  :yahoo:

 

Το εξώφυλλο μεταφέρθηκε στην παρουσίαση.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29453
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1286
  • Reputation:   5863
  • Achievement Points:  1288
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3910 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Του εριξα μια ματια στην λεσχη το πρωι.Πολυ καλο,ωραιο εξωφυλλακι και η ποιοτητα του χαρτιου πολύ καλη,δεν τις διαβασα τις ιστοριες καλα αλλα από μια γρηγορη ματια ηταν πολύ καλες.Η μονη ενσταση...να ειχε περισσοτερες ιστοριες,αλλα ενταξει οι δημιουργοι αποφασιζουν για αυτό!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53885
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3629 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Από το fb :)

 

Το Σάββατο 31 Νοέμβρη, στις 12.00 το μεσημέρι, θα κάνουμε παρουσίαση και συζήτηση για τα 4α Ρίγη. Στο comicon-shop, Σόλωνος 128, Εξάρχεια. Τηλ. 2130080255
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3930
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  722
  • Content Count:  12978
  • Reputation:   104435
  • Achievement Points:  12997
  • Days Won:  138
  • With Us For:  6016 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  66

Ο Νοέμβρης βέβαια 31 δεν έχει, οπότε ή άλλη ημερομηνία είναι, ή άλλος μήνας. Μάλλον μιλάμε γιά 31 Οκτώβρη που είναι Σάββατο. :)

 

:valtnino:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53885
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3629 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Ο Νοέμβρης βέβαια 31 δεν έχει, οπότε ή άλλη ημερομηνία είναι, ή άλλος μήνας. Μάλλον μιλάμε γιά 31 Οκτώβρη που είναι Σάββατο.  :)

 

:valtnino:

:lol:

Σωστός ο Δόκτωρ

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.