Μετάβαση στο περιεχόμενο

christs

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Καλησπερα.

ΑΝΑΖΗΤΩ:

 

1.

-ΡΑΝΤΑΝΠΛΑΝ

Ο ατσίδας 7
Οι εγκέφαλοι 8

 

2.

-BONE 3. Jemma,Press

 

3.

:update: :update: :update:

 

Μικυ Μαους 2253, 2294

 

Μικυ Μαους Β περιοδος 8

 

ΚΟΜΙΞ Β περιοδος 7, 8

 

Φάντομ Ντακ 14, 20

 

4. 

Ο τελευταίος γιος του Κρύπτον - Τεύχος 1

 

5. 

Amazing Spider-Man (Anubis) - τεύχη 19,20, 27, 28 ή τόμοι 10, 14.

 

 

6. 

DC Universe - τόμος 7 ή τεύχη 13-14

 

 

7.
-Κορτο Μαλτεζε
2η περίοδος
1. Κάτω Από Τη Σημαία Του Χρήματος

3. Κοτ Ντε Νουι Και Ρόδα Της Πικαρδίας

 

8.  

-ΟΙ ΜΥΘΟΙ ΤΟΥ ΑΙΣΩΠΟΥ ΣΕ …ΚΟΜΙΚΣ
(Κοιτάξτε, προτιμω να βρω την εκδοση του λινκ, απο Αγροτικες Συνεταιριστικες Εκδοσεις, γιατι μ εκεινα μεγαλωσα και εχω υπεροχες αναμνησεις. Ωστοσο, αν τυχον βρεθει κάποια απ τις αλλες δυο εκδοσεις ( λινκ και λινκ ) σε καλη τιμη κάπου, σας παρακαλω ενημερωστε με!! :D

 

 

9. DISNEY: 

ΚΛΑΣΙΚΑ - 176

ΜΙΚΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟ Β' Κύκλος - 9, 11
 

 

Βρέθηκαν, και έκλεισαν:

 

 

 

Περιπετεια ΤΕΛΟΣ :dance:
Ειδικη μνοια, θελω να κανω στους 3 σωματοφυλακες (κιλμαθ, λυκο, φλοκ με αλφαβητικη σειρα) :respect: , για την ανεκτιμητη και μυστικη βοηθεια τους ως τωρα, και για τη συντροφια που μου εκαναν στο ταξιδι ολοκληρωσης των τευχων Περιπετειας, εδω και ενα χρονο τουλαχιστον.


αναζητω απο τα Astonishing X-MEN.
το Giant Size Astonishing X-Men ΤΕΛΟΣ
:dance:

 

Μικυ Μαους - 1767, 2033 .

 

ΚΟΜΙΞ - 274 (dimious)

 

Μικυ Μυστηριο Β κυκλος - 10 .

 

Ultimate Six - τεύχη 1, 2 , 3, 4, 5, 6, 7

ANUBIS.

 

 

 

 

Ευχαριστω εκ των προτερων ολους οσους βοηθησαν και βοηθανε . :):coffee:

Επεξεργασία από christs
  • Like 21
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 year later...

  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Ψάχνω το Bone 3... Ξέρω ότι είναι εξαντλημένο, ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί, ότι το ψάχνουν πολλοί... Όμως εκεί που εξανεμίζεται η ελπίδα, υπάρχει αυτή εδώ η παρέα. Οπότε πριν το ζητήσω από κανέναν φίλο προς δανεισμό, για να συνεχίσω την ιστορία με τους επόμενους τόμους, ας το προσθέσω στην τιμημένη την αναζήτηση μου...Ευχαριστώ παιδιά.

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 5 months later...

  • Member ID:  14049
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  18
  • Reputation:   658
  • Achievement Points:  18
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4817 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  15

Βρέθηκε στα μεταχειρισμένα της Λέσχης το νουμερο 5 απο τη σειρά ΡΑΝΤΑΝΠΛΑΝ  της MΑΜΟΥΘΚΟΜΙΞ με 2,5 euro .Αν ενδιαφέρεσαι πες μας να στo κρατήσουμε. :):beer:

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Βρέθηκε στα μεταχειρισμένα της Λέσχης το νουμερο 5 απο τη σειρά ΡΑΝΤΑΝΠΛΑΝ  της MΑΜΟΥΘΚΟΜΙΞ με 2,5 euro .Αν ενδιαφέρεσαι πες μας να στo κρατήσουμε. :):beer:

Βεβαίως, και θα το παραλάβω όταν με το καλό κατέβω Αθήνα να σε επισκεφτω, αγαπητή μ λεσχη. Ειδάλλως θα βάλω κάποιον αντιπρόσωπο! :thanks:

  • Like 14
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  14049
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  18
  • Reputation:   658
  • Achievement Points:  18
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4817 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  15

Βρέθηκε στα μεταχειρισμένα της Λέσχης το νουμερο 2 απο τη σειρά ΡΑΝΤΑΝΠΛΑΝ  της MΑΜΟΥΘΚΟΜΙΞ με 2,5 euro .Αν ενδιαφέρεσαι πες μας να στo κρατήσουμε. :):beer:

  • Like 11
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Βρέθηκε στα μεταχειρισμένα της Λέσχης το νουμερο 2 απο τη σειρά ΡΑΝΤΑΝΠΛΑΝ  της MΑΜΟΥΘΚΟΜΙΞ με 2,5 euro .Αν ενδιαφέρεσαι πες μας να στo κρατήσουμε. :):beer:

Καλησπερα, ναι, το θελω, ας κανει παρεα το νουμερο 5 που ειχε βρεθει, ευχαριστω θερμά. Το Μαρτιο σκοπεύω να κατέβω Αθηνα, οπότε και θα παραλάβω. Σε περιπτωση που κατι παει στραβα, θα συννενοηθώ με καποιο παιδι για παραλαβη. :thanks:

  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Εκανα μια καλύτερη ταξινόμηση των αναζητήσεων μου, και ενα ευπρεπές συμμάζεμα, ωστε να ειναι πιο ευανάγνωστα και ευκρινή, γιατί αισθανόμουν ότι το τοπικ μου έπασχε  λίγο σε αυτόν τον τομέα.

Επιπλέον, και σημαντικότερο, προσέθεσα στην αναζήτηση  :new:  :update:  2 ακομη ραντανπλαν, το νο4 και νο7, ετσι ωστε αν βρεθουν, να εχω ολοκληρωσει την πρωτη δεκάδα της εν λογω σειρας.

 

Ευχαριστώ όλα τα παιδια που κοιτανε τις αναζητησεις, και βαζουν ενα χεράκι να συμπληρωσουμε καμια σειρα και εμεις. Να ειστε καλα :thanks:

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23222
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  3502
  • Reputation:   24616
  • Achievement Points:  3325
  • Days Won:  6
  • With Us For:  4557 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Οποτε το Ραντανπλαν Νο15: ο τσιφτης δεν το 'χεις εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε? :D

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Οποτε το Ραντανπλαν Νο15: ο τσιφτης δεν το 'χεις εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε? :D

:NoNo: Δηλαδη το έχεις και δε θα το στερηθείς σιγουρα??? Σ ευχαριστω πολυ για την κινηση, λεβέντη μου :thanks::respect:

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23222
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  3502
  • Reputation:   24616
  • Achievement Points:  3325
  • Days Won:  6
  • With Us For:  4557 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Αλλο Λουκυ Λουκ αλλο ραντανπλαν.. τα λουκυ δεν τα αποχωριζομαι :D  Ειναι το μοναδικο ραντανπλαν που εχω και κρυβει και ιστορια πισω του.. το ειχα δανειστει οταν ημουν στο δημοτικο (νομιζω πεμπτη ή εκτη) χαχαχαχα  Το ειχα δανειστει οχι απο καποιο παιδι αλλα απο το... σχολειο!! (ιδιοκτησια του σχολειου ηταν χαχαχαχ) Δεν το επεστρεψα ποτε και το 'χω απο τοτε! Το 'χω διαβασει αλλα δεν μου πολυαρεσε!

 

ευχαριστως να το δωσω σε ενα φιλο που το θελει για να κλεισει ''τρυπα'' στη συλλογη του :)

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Αλλο Λουκυ Λουκ αλλο ραντανπλαν.. τα λουκυ δεν τα αποχωριζομαι :D  Ειναι το μοναδικο ραντανπλαν που εχω και κρυβει και ιστορια πισω του.. το ειχα δανειστει οταν ημουν στο δημοτικο (νομιζω πεμπτη ή εκτη) χαχαχαχα  Το ειχα δανειστει οχι απο καποιο παιδι αλλα απο το... σχολειο!! (ιδιοκτησια του σχολειου ηταν χαχαχαχ) Δεν το επεστρεψα ποτε και το 'χω απο τοτε! Το 'χω διαβασει αλλα δεν μου πολυαρεσε!

 

ευχαριστως να το δωσω σε ενα φιλο που το θελει για να κλεισει ''τρυπα'' στη συλλογη του :)

Φιλε, δε ξερω, προτιμω να το κρατησεις, γιατι σεβομαι απεριόριστα την ιστορια που μπορει να κουβαλαει ενα κομικ, για τον καθενα απο εμας. Εβαλα τον εαυτο μου στη θεση σου, με καποια παλια μου κομικσακια που κρυβουν εξισου τη δικη τους ιστορια, και σε καμια περιπτωση δε θα τα αποχωριζομουν. Οπότε, ασ το να το βρω μελλοντικά, να μην εχω και τυψεις. Αλλά εισαι μεγαλος θεούλης, ευχαριστω παρα πολυ για την κινηση.

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23222
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  3502
  • Reputation:   24616
  • Achievement Points:  3325
  • Days Won:  6
  • With Us For:  4557 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Christs    -Δεν το θελω!

Γαντζος  -Θα το παρεις!

 

 

Χωρις πλακα, δεν το θελω κυριως γιατι μου χαλαει την εικονα της συλλογης :) Απλα το μονο που θελω οταν το παρεις στα χερια σου, το διαβασεις και το βαλεις στη βιβλιοθηκη σου ειναι να... με θυμασαι οποτε το βλεπεις! :lol:  :flower2:  (να ξερεις δηλαδη οτι ο πειρατης Γαντζος στο εδωσε :P )  

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

To No4 στο χω κρατημενο εδω κι ενα χρόνο περιπου και δεν εχω αξιωθεί να στο στειλω. :(

Αν ακόμα το θες ειναι δικό σου με 1 euro στον κουμπαρα της Λεσχης. :)

  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

To No4 στο χω κρατημενο εδω κι ενα χρόνο περιπου και δεν εχω αξιωθεί να στο στειλω. :(

Αν ακόμα το θες ειναι δικό σου με 1 euro στον κουμπαρα της Λεσχης. :)

Αλήθεια Δημοσθενη?? Πραγματικα, το ειχα ξεχασει παντελώς. Δικο μου το λαθος που δεν το σημείωσα καπου, ζητω συγνωμη.

Εννοειται πως το θέλω ακόμα, και θα το παραλάβω μαζί με τα άλλα 2 ραντανπλαν της ΛΕΦΙΚ, χιλια :thanks::)

  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Με αφορμή την αφιξη του Μοττούρα στο The Comic Con, προέκυψε η μεγάλη μου επιθυμία για συγκεριμένα τεύχη, που εχουν ιστοριες του.

 

Οπότε, θα ηθελα να προσθεσω στις πτωχές πλην τίμιες αναζητησεις μου, 5 τευχη Ντισνευ:

 

Μικυ Μαους - 1767, 2033, 2366 .

 

ΚΟΜΙΞ - 274

 

Μικυ Μυστηριο Β κυκλος - 10 .

 

Μακαρι με τη βοηθεια σας, να βρεθουν εστω μερικά απ αυτα, μιας και ο σκοπός (της υπογραφής ) ειναι ιερος! :):thanks:

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25799
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  769
  • Reputation:   6205
  • Achievement Points:  785
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4221 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Ψάχνω το Bone 3... Ξέρω ότι είναι εξαντλημένο, ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί, ότι το ψάχνουν πολλοί... Όμως εκεί που εξανεμίζεται η ελπίδα, υπάρχει αυτή εδώ η παρέα. Οπότε πριν το ζητήσω από κανέναν φίλο προς δανεισμό, για να συνεχίσω την ιστορία με τους επόμενους τόμους, ας το προσθέσω στην τιμημένη την αναζήτηση μου...Ευχαριστώ παιδιά.

Αγαπητέ Christs είμαι κι εγώ ένας από τους πολλούς που ψάχνουν το Bone 3!

Όταν ξεκίνησα να διαβάζω, στα χαλαρά,  τη σειρά  τον τόμο αυτόν τον . . . προσπέρασα και συνέχισα κανονικά στον τόμο 4!Μια άλλη λύση είναι να το διαβάσεις στα αγγλικά που με κάποιο τρόπο θα βρεις!

Παραθέτω και μία εικόνα για το πως έλυσα την έλλειψη του τόμου στην βιβλιοθήκη μου -Jemma  τα βλέπεις αυτά;

post-25799-0-50476600-1458281789_thumb.jpg

  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Αγαπητέ Christs είμαι κι εγώ ένας από τους πολλούς που ψάχνουν το Bone 3!

Όταν ξεκίνησα να διαβάζω, στα χαλαρά,  τη σειρά  τον τόμο αυτόν τον . . . προσπέρασα και συνέχισα κανονικά στον τόμο 4!Μια άλλη λύση είναι να το διαβάσεις στα αγγλικά που με κάποιο τρόπο θα βρεις!

Παραθέτω και μία εικόνα για το πως έλυσα την έλλειψη του τόμου στην βιβλιοθήκη μου -Jemma  τα βλέπεις αυτά;

Αγαπητέ guskoin, η συμβουλή σου είναι ίσως η πιο επιτυχημένη που θα μπορούσε. Παρ όλα αυτά το Bone το έχω διαβάσει ήδη, δανειζομενος το από τη δημοτική βιβλιοθήκη της πόλης μου. Απλώς έχω μια λογική, να αποκτω τα κόμικς που μου άρεσαν πολύ, και σε έντυπη μορφή, και να μην αρκουμαι στο να τα έχω απλά διαβασμένα μέσω ψηφιακής μορφής ή δανεισμού! :)

 

Που θα πάει, αργά ή γρήγορα θα βρεθεί! Όλα βρίσκονται!

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  14049
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  18
  • Reputation:   658
  • Achievement Points:  18
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4817 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  15

Βρέθηκαν στα μεταχειρισμένα της Λέσχης το ΚΟΜΙΞ 274 με 5 euro.

Αν ενδιαφέρεσαι πες μας να στα κρατήσουμε. :)

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Βρέθηκαν στα μεταχειρισμένα της Λέσχης το ΚΟΜΙΞ 274 με 5 euro.

Αν ενδιαφέρεσαι πες μας να στα κρατήσουμε. :)

Αγαπητη μου Λεφικ, βρεθηκε πριν λιγες μερες στην αγγελια του φιλου Δημητρη (dimious) το ΚΟΜΙΞ 274, δυστυχως δεν προλαβα να το κοκκινησω! :thanks: again!!

 

Θα θελα ομως, να προσθεσω τα τευχη της σειρας της Anubis Ultimate Six. , η οποια μου ειχε ξεφυγει μεχρι σημερα!!

Επεξεργασία από christs
  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29980
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  74
  • Reputation:   900
  • Achievement Points:  74
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3662 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Καλησπερα ηθελα να ρωτησω γιατι δεν ξερω καθολου οσο αναφορα το Κορτο Μαλτεζε δευτερη περιοδος ποια θεωρειται?Γιατι το εχω το τευχος Μαμουθκομιξ αλλα δεν βρηκα περαιτερω στοιχεια ουτε αν ειναι το νουμερο 1-μονο οτι ειναι του 1993.
Αν τυχον ειναι αυτο που ψαχνεις ας μου πεις και συ και τα παιδια ποσο κοστολογειται,γιατι και ο ιδιος πραγματικα δεν θυμαμαι ποσο το ειχα παρει καποτε.
Δεν ειναι απο αυτα που γενικα ειχα για πουλημα αλλα αν ειναι απο τα λιγα που σου λειπουν και τα μαζευεις-επειδη εγω τελικα τα αφησα και ειναι και μια τιμη που πιστευω πως αξιζει(οσο ειναι Απριλης που που χω αναγκη και τα λεφτα γιατι στην Κομικντομ την παθαμε :P) θα μπορεσω να σου το δωσω :)

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Καλησπερα ηθελα να ρωτησω γιατι δεν ξερω καθολου οσο αναφορα το Κορτο Μαλτεζε δευτερη περιοδος ποια θεωρειται?Γιατι το εχω το τευχος Μαμουθκομιξ αλλα δεν βρηκα περαιτερω στοιχεια ουτε αν ειναι το νουμερο 1-μονο οτι ειναι του 1993.

Αν τυχον ειναι αυτο που ψαχνεις ας μου πεις και συ και τα παιδια ποσο κοστολογειται,γιατι και ο ιδιος πραγματικα δεν θυμαμαι ποσο το ειχα παρει καποτε.

Δεν ειναι απο αυτα που γενικα ειχα για πουλημα αλλα αν ειναι απο τα λιγα που σου λειπουν και τα μαζευεις-επειδη εγω τελικα τα αφησα και ειναι και μια τιμη που πιστευω πως αξιζει(οσο ειναι Απριλης που που χω αναγκη και τα λεφτα γιατι στην Κομικντομ την παθαμε :P) θα μπορεσω να σου το δωσω :)

Κοιτα, αυτα που ψαχνω εγω ειναι αυτα http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?app=covers&module=view&cov_id=1015 , το τευχος 1 και τευχος 3 που βλεπεις στα εξωφυλλα. Τα ψαχνω, γιατι τα πρωτα 3 τευχη αποτελουν τα "Κελτικα" , και εγω εχω βρει τυχαια το τευχος 2, και χρειαζομαι τα αλλα 2 τευχη για να τα διαβασω συνολικα ως εργο. Εσυ αν καταλαβα καλα, εχεις το τευχος 1? Τωρα για τιμη, δε ξερω, δες το εσυ αυτό (φανταζομαι θα πουν και τα παιδια γνωμη) και το κοιταμε, γιατι μας χωριζει και μια αποσταση και ισως για μονο ενα τευχος δε μπουμε σε διαδικασια αποστολών /καταθεσεων και δε συμμαζευεται! :)

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29980
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  74
  • Reputation:   900
  • Achievement Points:  74
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3662 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Σωστα ναι αυτο εχω..Απλα εχω και ενα-δυο απο αλλες εκδοσεις και επειδη δεν εχω ασχοληθει να ξερω τι εχει βγει και τι οχι δεν ηξερα αν θες αυτο...Δεν ξερω πραγματικα πως κοστολογουνται σε μαγαζια νομιζω τα εχω δει αρκετα ακριβα(10ευρω γυρω η πανω) αλλα εγω νομιζω οτι οταν επαιζαν ιντερνετ ηταν πιο φτηνα και γω δεν νομιζω να το χα παρει τοσο.Τουλαχιστον αυτο.Το αλλο νομιζω που χω ηταν ακριβοτερο.Γι αυτο λεω καλυτερα ναι,ας μου πεις εσυ εως ποσο το περιμενεις--ποσο επαιρνες και τα αλλα και να μας πει και καποιος που ασχολειται με την συγκεκριμενη σειρα....Ναι ενταξει μετα αυτο το βλεπουμε,αναλογα και ποσο το θες.Απλα σου ειπα δεν του βαζω καποια συγκεκριμενη τιμη γιατι δεν το χα για πωληση και εγω, απλα ειδα οτι το ψαχνεις και ειπα οκ να το συζητησω.Η αν τυχον κατεβεις καμια Αθηνα φυσικα το βρισκουμε η αν ανεβω εγω (αν και ψιλο δυσκολο συντομα)

Επεξεργασία από johnmak
  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Μια λογική τιμή για το εν λογω τευχος είναι τα 4-5 euro εφ οσον ειναι σε καλή /πολυ καλή κατασταση .

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Σωστα ναι αυτο εχω..Απλα εχω και ενα-δυο απο αλλες εκδοσεις και επειδη δεν εχω ασχοληθει να ξερω τι εχει βγει και τι οχι δεν ηξερα αν θες αυτο...Δεν ξερω πραγματικα πως κοστολογουνται σε μαγαζια νομιζω τα εχω δει αρκετα ακριβα(10ευρω γυρω η πανω) αλλα εγω νομιζω οτι οταν επαιζαν ιντερνετ ηταν πιο φτηνα και γω δεν νομιζω να το χα παρει τοσο.Τουλαχιστον αυτο.Το αλλο νομιζω που χω ηταν ακριβοτερο.Γι αυτο λεω καλυτερα ναι,ας μου πεις εσυ εως ποσο το περιμενεις--ποσο επαιρνες και τα αλλα και να μας πει και καποιος που ασχολειται με την συγκεκριμενη σειρα....Ναι ενταξει μετα αυτο το βλεπουμε,αναλογα και ποσο το θες.Απλα σου ειπα δεν του βαζω καποια συγκεκριμενη τιμη γιατι δεν το χα για πωληση και εγω, απλα ειδα οτι το ψαχνεις και ειπα οκ να το συζητησω.Η αν τυχον κατεβεις καμια Αθηνα φυσικα το βρισκουμε η αν ανεβω εγω (αν και ψιλο δυσκολο συντομα)

Για το θεμα της τιμης, επειδη το Δημοσθενη τον εχω απολυτη εμπιστοσυνη, ακολουθω τη δικη του συμβουλη για την κοστολόγηση. Τωρα οσον αφορα για τη συναλλαγη , επειδη και εσυ απ οτι μου ειπες δεν το ειχες για πωληση, απλά ειδες οτι το αναζητω και εθεσες το ζητημα . Προτεινω να το αφησουμε, γιατι μιλαμε για μονο ενα τευχος, και αν κατεβω εγω Αθηνα , ή ανεβεις εσυ Θεσσαλονικη, και υπαρχει ακομη το ενδιαφερον να γινει η συναλλαγη απο αμφότερους, σου στελνω πμ και συννενοουμαστε! Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον :) :)

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Καλησπέρα! Αγαπητή μου ΛΕΦΙΚ, και Δημοσθένη, πέρασε ο Βασίλης (penguin) από τη λεσχη και δεν βρήκε τα ρανταπλαν που είχαν βρεθεί για μένα! Μήπως έγινε κάποιο μπέρδεμα και δεν κρατήθηκαν τελικά για μένα; αν είναι εφικτό, να μου το τσεκάρετε ώστε να πω και στο Βασίλη. :)

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Καλησπέρα! Αγαπητή μου ΛΕΦΙΚ, και Δημοσθένη, πέρασε ο Βασίλης (penguin) από τη λεσχη και δεν βρήκε τα ρανταπλαν που είχαν βρεθεί για μένα! Μήπως έγινε κάποιο μπέρδεμα και δεν κρατήθηκαν τελικά για μένα; αν είναι εφικτό, να μου το τσεκάρετε ώστε να πω και στο Βασίλη. :)

Τα Ραν Ταν Πλαν σίγουρα υπάρχουν  ,μάλλον ο Βασίλης δεν κοίταξε στο σωστό μέρος ή δεν του είπαν σωστά .

Στην Κυριακάτικη βάρδιά  μου θα τα τσεκαρω πάλι και θα φέρω και κεινο το Ραν Ταν Πλαν Νο 4 που σου χω κρατημένο εδώ και ενα χρόνο και δεν εχω καταφέρει να σου δώσω.Αυτό είναι δωράκι.Επισης θα τσεκαρω να δω και οτι άλλο υπάρχει (αν υπάρχει ) για σενα στη Λέσχη. :)

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Ευχαριστώ πολύ Δημοσθένη! :) μου είπε ότι κοίταξαν μαζί με τον Κώστα conb, θα ενημερώσω πάλι το Βασίλη! :thanks:

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9879
  • Group:  Members
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  929
  • Reputation:   9584
  • Achievement Points:  929
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5437 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Ευχαριστώ πολύ Δημοσθένη! :) μου είπε ότι κοίταξαν μαζί με τον Κώστα conb, θα ενημερώσω πάλι το Βασίλη! :thanks:

 

Ρε διάβαζε καλύτερα τα μηνύματά σου! :P Δεν είπα για τον Κώστα, είναι Θεσσαλονίκη :lol:. Δημοσθένη κοίτα τα την Κυριακή και ίσως μπορέσω να περάσω κι εγώ. :beer:

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4183 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

ο.κ Βασίλη θα χαρώ να σε δω ,εχουμε καιρό να βρεθούμε.Το καταλαβα οτι δεν ηταν ο Κώστας αλλιώς θα στα ειχε βρεί !!!!

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2097
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  33
  • Content Count:  961
  • Reputation:   13933
  • Achievement Points:  1006
  • Days Won:  2
  • With Us For:  6177 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Τα ρανταπλαν του Χρηστού ήταν και είναι μέσα σε σακούλα με το όνομα του στην κουτά που υπάρχει για τις αναζητήσεις των μελών κάτω από την σκάλα. :beer:

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.