Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κουβεντούλα για τα Disney που κυκλοφορούν


Dark Chris

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2122
  • Reputation:   20687
  • Achievement Points:  2157
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4548 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Υποβαθμιζετε το συγκεκριμενο τοπικ, αν συνεχισετε να ποσταρετε με ρυθμους Γιουσείν Μπολτ σχολιαζοντας καθε γνωμη/αποψη/πληροφορια/παραφιλολογια κτλ. Εκτος αν εγω κανω λαθος, αλλά το τοπικ λεγεται κουβεντουλα για τα Disney, οχι Διαγωνισμος σπαμ με επικαλυψη τα Disney. Στο τελος θα μπαινουν 10 ατομα να το διαβαζουν το τοπικ.

  • Like 17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30290
  • Group:  Members
  • Topic Count:  38
  • Content Count:  1113
  • Reputation:   6474
  • Achievement Points:  1116
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3549 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  21

Παιδιά, αίσχος! Το Ντόναλντ ήταν να βγει προχθές και δεν ήρθε ακόμα!!! :reap:  :reap:  :reap:

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3502 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Παιδιά, αίσχος! Το Ντόναλντ ήταν να βγει προχθές και δεν ήρθε ακόμα!!! :reap:  :reap:  :reap:

Καημένε!

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  28737
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1410
  • Reputation:   6913
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4067 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  84

Παιδιά, αίσχος! Το Ντόναλντ ήταν να βγει προχθές και δεν ήρθε ακόμα!!! :reap:  :reap:  :reap:

 

 

Τρίκαλα δεν είσαι; Χθες ήταν να βγει,όχι προχθές....και επίσης στην επαρχία αργεί κανά δύο ημέρες.....κάνε υπομονή. :)

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30290
  • Group:  Members
  • Topic Count:  38
  • Content Count:  1113
  • Reputation:   6474
  • Achievement Points:  1116
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3549 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  21

Τρίκαλα δεν είσαι; Χθες ήταν να βγει,όχι προχθές....και επίσης στην επαρχία αργεί κανά δύο ημέρες.....κάνε υπομονή. :)

Το ξέρω ότι έρχεται μια μέρα μετά, αλλά είπαμε! 

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33635
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4575 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Προσωπική παράκληση:

 

  • Το θέμα του thread είναι τα ελληνικά Ντίσνευ που κυκλοφορούν αυτή την στιγμή. Όχι τα ξένα Ντίσνευ. Σίγουρα αντιλαμβάνομαι ότι αν είναι ένα πάρα πολύ σημαντικό πρότζεκτ έχει ενδιαφέρον να μεταδοθεί η πληοροφορία, αλλά όχι κάθε παραμικρή ιταλική έκδοση. Δεν μας απασχολεί και είναι off-topic.
  • Οι μόνοι λόγοι για να απαντήσετε σε κάποιο πόστ είναι αν έχετε να προσθέσετε μια πληροφορία, ή για να ανοίξετε έναν ουσιαστικό διάλογο. Ο christs έχει δίκιο, δεν είναι chatroom.
  • Πριν ποστάρετε, σκεφτείτε λίγο. "Τα υπόλοιπα μέλη θα θεωρήσουν την πληροφορία που παραθέτω ενδιαφέρουσα, ή μήπως είναι μικρολεπτομέρεια";

Το νόημα ενός forum είναι η ανοιχτή συζήτηση, μεταξύ μελών Α', Β', Γ', Δ'. Για μονόλογο του Α' υπάρχει το Facebook και το Twitter, για τον διάλογο Α' και Β' υπάρχει το ΠΜ. Δεν ποστάρουμε για την πάρτη μας, ποστάρουμε υλικό που πιστεύουμε ότι προσθέτει κάτι στην συζήτηση, ή που θα εκτιμήσουν τα άλλα μέλη. :beer:

  • Like 20
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4448
  • Reputation:   34593
  • Achievement Points:  4515
  • Days Won:  100
  • With Us For:  6178 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Υποτίθεται ότι αυτό το topic δημιουργήθηκε για να ξεκαθαρίσουν οι κριτικές των περιοδικών που κυκλοφορούν από το ατελείωτο σπαμάρισμα . Πόσο εύστοχη κίνηση ήταν τελικά αυτή!!!!

 

Σε λίγο θα χρειαστούμε όμως καινούρια Κουβεντούλα για να μεταφέρεται το σπαμάρισμα αυτής της κουβεντούλας.

 

Κύριε Διαχειριστή ανοίξτε σας παρακαλώ το topic "Σπαμάρισμα για τα Ντίσνευ της Καθημερινής ή όλου του κόσμου που κυκλοφορούν ή κυκλοφόρησαν κάποτε."   :lol:

 

Παιδιά κοροιδευόμαστε μόνοι μας έτσι. Φανταστείτε τι λένε οι άλλοι!!!!!  :lol:  :lol:

  • Like 17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  8699
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  340
  • Reputation:   1958
  • Achievement Points:  340
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5553 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Φέρε και σε 'μας, μπάρμπα.

 

image.jpg

 

Ακούει κανείς στις Καθημερινές Εκδόσεις ΑΕ; Εμπρόοοοοοοος;;;

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3580 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ανέβηκε η διαφήμιση για το Ντόναλντ όπου αναφέρεται ως μέρας κυκλοφορίας η αυριανή http://www.kathimerini.gr/795274/article/epikairothta/h-megalh-vivlio8hkh-disney/neo-teyxos-ntonalnt-sta-periptera

 

όπως και για το Σούπερ Μίκυ http://www.kathimerini.gr/795277/article/epikairothta/h-megalh-vivlio8hkh-disney/neo-teyxos-super-miky

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29774
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  541
  • Reputation:   4754
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3794 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Προσωπική παράκληση:

 

  • Το θέμα του thread είναι τα ελληνικά Ντίσνευ που κυκλοφορούν αυτή την στιγμή. Όχι τα ξένα Ντίσνευ. Σίγουρα αντιλαμβάνομαι ότι αν είναι ένα πάρα πολύ σημαντικό πρότζεκτ έχει ενδιαφέρον να μεταδοθεί η πληοροφορία, αλλά όχι κάθε παραμικρή ιταλική έκδοση. Δεν μας απασχολεί και είναι off-topic.
  • Οι μόνοι λόγοι για να απαντήσετε σε κάποιο πόστ είναι αν έχετε να προσθέσετε μια πληροφορία, ή για να ανοίξετε έναν ουσιαστικό διάλογο. Ο christs έχει δίκιο, δεν είναι chatroom.
  • Πριν ποστάρετε, σκεφτείτε λίγο. "Τα υπόλοιπα μέλη θα θεωρήσουν την πληροφορία που παραθέτω ενδιαφέρουσα, ή μήπως είναι μικρολεπτομέρεια";

Το νόημα ενός forum είναι η ανοιχτή συζήτηση, μεταξύ μελών Α', Β', Γ', Δ'. Για μονόλογο του Α' υπάρχει το Facebook και το Twitter, για τον διάλογο Α' και Β' υπάρχει το ΠΜ. Δεν ποστάρουμε για την πάρτη μας, ποστάρουμε υλικό που πιστεύουμε ότι προσθέτει κάτι στην συζήτηση, ή που θα εκτιμήσουν τα άλλα μέλη. :beer:

 

 

Φέρε και σε 'μας, μπάρμπα.

 

image.jpg

 

Ακούει κανείς στις Καθημερινές Εκδόσεις ΑΕ; Εμπρόοοοοοοος;;;

 

Πριν ελάχιστα ποστ, λέγαμε πως εδώ είναι θέμα για τα ελληνικά Ντίσνεϊ.... :damn: 

 

Πλέον σε αυτό το πόστ μπαίνω απλά για να βρω τα ελάχιστα σχόλια που έχουν να παρουσιάσουν κάτι ΟΥΣΙΩΔΕΣ...πόσο μα πόσο κουραστικό αυτό το chatting σε χώρο που ΔΕΝ είναι για chatting...

 

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3580 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

To τόπικ είναι για chatting, όπως φαίνεται και από τον τίτλο του.

 

G9R5ECK.jpg

Επεξεργασία από rorschach
  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Εξυπακούεται ότι συμφωνώ κι εγώ με την ανάγκη αυτοπεριορισμού των ανούσιων καταχωρίσεων, γιατί, ναι μεν το τόπικ επιγράφεται κουβεντούλα, όπως σωστά παρατηρεί ο Ρορσαχ, αλλά υποθέτω πως αναφέρεται σε κουβεντούλα με κάποιο ουσιαστικό περιεχόμενο.

 

Δεν μπορώ όμως να μην υποκύψω στον πειρασμό του σχολιασμού, της για πολλοστή φορά αλλαγής από τους εκδότες της ημερομηνίας κυκλοφορίας τευχών. Το "Ντόναλντ" είχε προγραμματισθεί αρχικά για τις 9/12 και το Super Μίκυ για τις 10/12 και τώρα, αφού αρκετοί από εμάς αρχίσαμε την αναζήτησή τους, μας ενημερώνουν ότι θα κυκλοφορήσουν και τα δύο αύριο 11/12, δηλαδή με καθυστέρηση δύο και μιας ημερών αντίστοιχα.

 

΄Οσο για το "συλλεκτικό" κουτί με τους 16 τόμους της "Βιβλιοθήκης" θα ήθελα αφενός να μάθω την τιμή του (κουτιού και τόμων μαζί) και αφετέρου να προτείνω να απαιτήσουν όσοι έχουν αγοράσει ολόκληρη τη σειρά από την εφημερίδα και επιθυμούν κάτι τέτοιο, να τους δοθεί η ευχέρεια να το αποκτήσουν μόνο το κουτί, με κάποιο λογικό αντίτιμο φυσικά. 

 

Σε αντίθετη περίπτωση, θα πρόκειται για άνιση μεταχείριση, με αδικημένους τους συνεπείς, που πήγαιναν κάθε Κυριακή και αγόραζαν την εφημερίδα, και ευνοημένους εκείνους που δεν την αγόραζαν και θα πάρουν τώρα ολόκληρη την "Βιβλιοθήκη" μαζί με το κουτί. 

 

Κρατώ μια επιφύλαξη για το ενδεχόμενο οι τόμοι που περιέχονται στο κουτί να πωλούνται προς 10 ευρώ και όχι προς 4 ο ένας.

 

Φυσικά το ενδιαφέρον μου είναι θεωρητικό, αφού ούτε τους τόμους που δίνονταν με την εφημερίδα αγόρασα (πλην του πρώτου λόγω της αφίσας και του τελευταίου λόγω του Editor's Choice) ούτε το κουτί με τους 16 τόμους έχω πρόθεση να αγοράσω.

Επεξεργασία από tryfev
  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28693
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4805 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

νομιζω ειναι πολυ ασφαλες να υποθεσουμε οτι το πακετο θα κοστιζει μεταξυ 64 (4*16) και 160 (10*160) οποτε ενταξει,ας μην τους στησουμε και στον τοιχο για ενα κουτι απο χαρτονακι...

Προσωπικα δεν ξερω αν θα το προτιμουσα απο το να χω τους τομους οπως τους εχω στη βιβλιοθηκη μου...Ειδικα αν καποτε συνεχιστεί η σειρά

Απλα το βαλαν σε κουτι για να γινει ενα ομορφο δωρο χριστουγεννων για καποιο παιδι.Ναι, καλα διαβασατε,παιδι!!!Ξερετε, καποια απο αυτά διαβαζουν κομικς χωρις να σπανε τα κεφαλια τους για τιμες,κουτια,χαρτια,μελανια,απλα τα χαιρονται!!!

 

και για να μη βγαινω οφ τοπικ δειτε τι κυκλοφορει στην Ολλανδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!!!11!!11!!!!!!!!!!!!

nl_ddas_45a_001.jpg

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3502 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

 

Απλα το βαλαν σε κουτι για να γινει ενα ομορφο δωρο χριστουγεννων για καποιο παιδι.Ναι, καλα διαβασατε,παιδι!!!Ξερετε, καποια απο αυτά διαβαζουν κομικς χωρις να σπανε τα κεφαλια τους για τιμες,κουτια,χαρτια,μελανια,απλα τα χαιρονται!!!

Διαφωνώ! Εγώ το θέλω κι ας με προβληματίζουν όλα αυτά που αναφέρεις!

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4304
  • Reputation:   34100
  • Achievement Points:  4428
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Σίγουρα είναι ενοχλητικό να μη κυκλοφορούν τα περιοδικά στις αρχικές τους ημερομηνίες... Αλλά για μία με δύο μέρες καθυστέρηση δε νομίζω να είναι κάτι σοβαρό. Παίζουν πολλοί παράγοντες για να φτάσει ένα περιοδικό στο περίπτερο και λογικό είναι να τυγχαίνουν κάποιες καθυστερήσεις. Προσωπικά δε με πειράζει να περιμένω μία δύο μέρες για να πάρω ένα περιοδικό αρκεί να ξέρω ότι θα 'βγει. 

Τώρα ότι και την κουβεντούλα την κάναμε... μπάχαλο με κάλυψαν οι προ-γραφήσαντες αν υπάρχει τέτοιος όρος!!!

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33635
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4575 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

To τόπικ είναι για chatting, όπως φαίνεται και από τον τίτλο του.

 

Εξυπακούεται ότι συμφωνώ κι εγώ με την ανάγκη αυτοπεριορισμού των ανούσιων καταχωρίσεων, γιατί, ναι μεν το τόπικ επιγράφεται κουβεντούλα, όπως σωστά παρατηρεί ο Ρορσαχ, αλλά υποθέτω πως αναφέρεται σε κουβεντούλα με κάποιο ουσιαστικό περιεχόμενο.

 

Μα φυσικά και μιλάμε για χαλαρή και φιλική κουβεντούλα! Δεν χρειάζεται να γράφει κανείς λες και κάνει την διπλωματική του. :)

Αλλά η φύση και η etiquette ενός forum και ενός chatroom είναι τελείως διαφορετική. Λόγω της αμεσότητας του, στο chatroom είναι αποδεκτό να γράφεις πολύ μικρά, ανούσια, μηνύματα που πλησιάζουν την μορφή του προφορικού λόγου.

 

Προσωπικά, σας προσκαλώ, αν θέλετε να κάνετε "small talk" για Disney να το κάνετε στο Φωναχτόκουτο. Θυμάμαι να κάνω συζητήσεις για το σύμπαν του Ρόσα, με τον Quackmore απ'το απογευματάκι μέχρι το ξημέρωμα. Κυριολεκτικά. Νομίζω θα δείτε και εσείς ότι έτσι θα ανεβεί η ποιότητα και του τόπικ και ίσως και του ΦΚ. :beer:

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Σίγουρα είναι ενοχλητικό να μη κυκλοφορούν τα περιοδικά στις αρχικές τους ημερομηνίες... Αλλά για μία με δύο μέρες καθυστέρηση δε νομίζω να είναι κάτι σοβαρό. Παίζουν πολλοί παράγοντες για να φτάσει ένα περιοδικό στο περίπτερο και λογικό είναι να τυγχαίνουν κάποιες καθυστερήσεις. Προσωπικά δε με πειράζει να περιμένω μία δύο μέρες για να πάρω ένα περιοδικό αρκεί να ξέρω ότι θα 'βγει. 

 

Τώρα ότι και την κουβεντούλα την κάναμε... μπάχαλο με κάλυψαν οι προ-γραφήσαντες αν υπάρχει τέτοιος όρος!!!

 

Γιάννο μου δεν είπαμε να τους πάρουμε το κεφάλι, αλλά επειδή το κάνουν συχνά καλό είναι -μια και μας διαβάζουν- να φροντίζουν να είναι συνεπέστεροι.

 

΄Οσο για το αντίστοιχο του προλαλήσαντες θα πρότεινα το προγράψαντες, αφού, μολονότι η χρήση αυτή δεν συνηθίζεται στην καθομιλουμένη, στα αρχαία ελληνικά, όπως αναφέρεται εδώ, το ρήμα προγράφω σήμαινε και "γράφω προηγουμενως ή πιο πάνω".

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  8699
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  340
  • Reputation:   1958
  • Achievement Points:  340
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5553 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Προς αυτούς που παραπονιούνται:

Δε βλέπω κάτι κακό σε μια προτροπή προς τις Καθημερινές Εκδόσεις ΑΕ να κυκλοφορήσουν στην Ελλάδα την εξαιρετική σειρά I Grandi Classici Disney.

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2322
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  4448
  • Reputation:   34593
  • Achievement Points:  4515
  • Days Won:  100
  • With Us For:  6178 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Προς αυτούς που παραπονιούνται:

 

Δε βλέπω κάτι κακό σε μια προτροπή προς τις Καθημερινές Εκδόσεις ΑΕ να κυκλοφορήσουν στην Ελλάδα την εξαιρετική σειρά I Grandi Classici Disney.

 

Εγω προσωπικά δεν παραπονέθηκα για αυτό, το οποίο By the way το θεωρώ μια χαρά μήνυμα και μέσα στο περιεχόμενο του topic. Το πρόβλημα μου ξεκινάει από το να βάλεις εσύ αυτό και μετά να πάμε όλοι από κάτω και να αρχίσουμε ένα διάλογο μαζί σου του στυλ. "ααα ωραία ιδέα" "Ναι είδες σας το έλεγα?" "μα καλά που το βρήκες" "εεε είδατε τι βρίσκω εγω??" "μα καλά είσαι φοβερός" " ε ναι είμαι" " Λαικ" .... :lol:  :lol:  :lol:

 

Μιας όμως που το άνοιξες το θέμα..Ααααχ αν ήταν να εκδώσουν αυτά που κυκλοφορούν στην Ιταλία...Από που να αρχίσει κανείς!!!Από τις βιβλιοθήκες, από τον Σκάρπα, απο απο απο...αααααααχ (καημός)

 

Ας ελπίσουμε κάποια στιγμή να αρχίσουν να εκδίδουν τα καλά και να γλυτώσουμε από κάποιες σαβούρες (που κυκλοφορούν αύριο αν θυμάμαι καλά!!!  :lol:  :lol: )

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28722
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6438 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

Σε συνέχεια της συζήτησης για το "συλλεκτικό κουτί" που ανακοίνωσε η Καθημερινή, να ενημερώσω ότι εκτός της εικόνας που συνοδεύει το προαναφερθέν άρθρο, μου ήρθε ηλεκτρονικό μήνυμα που αναφέρει τα παρακάτω.

 

Παράλληλα προσφέρουμε αποκλειστικά σε εσάς τους 16 τόμους της Μεγάλης Βιβλιοθήκης Disney, μαζί με το κουτί που δημιουργήσαμε, το Disney Box, στην προνομιακή τιμή των 65€ (αρχική τιμή 158€). Για παραγγελίες και για τον τρόπο αποστολής οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν στο 210-4808232 ή με e-mail: subs@kathimerini.gr.

  • Like 17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30290
  • Group:  Members
  • Topic Count:  38
  • Content Count:  1113
  • Reputation:   6474
  • Achievement Points:  1116
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3549 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  21

Α, καλά, ξεχάστε το κουτί!

 

Τουλάχιστον εγώ αυτό θα κάνω!

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3502 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Α, καλά, ξεχάστε το κουτί!

 

Τουλάχιστον εγώ αυτό θα κάνω!

Εμα τι; Ποιος ο λόγος να το παρουμε; Αν το παρει καποιος και του περισσεψει το κουτι (δηλ. να το πάρει για τους τομους) ενδιαφερομαι! Θελω κουτια για τα ντισνευ μου!!! :nek:

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25133
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  281
  • Content Count:  6399
  • Reputation:   63248
  • Achievement Points:  6463
  • Days Won:  42
  • With Us For:  4371 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Εμα τι; Ποιος ο λόγος να το παρουμε; Αν το παρει καποιος και του περισσεψει το κουτι (δηλ. να το πάρει για τους τομους) ενδιαφερομαι! Θελω κουτια για τα ντισνευ μου!!! :nek:

 

Μπορείς να φτιάξεις!  :roll:

  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28722
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6438 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στο παρελθόν αλλά μου έστειλαν την προηγούμενη εβδομάδα ένα ημερολόγιο κυκλοφοριών και δείχνει για την μεθεπόμενη και την τελευταία εβδομάδα του χρόνου τα Μίκυ Μάους να βγαίνουν Τετάρτη αντί για Παρασκευή...

 

default_19020141205120122.jpg

 

http://app.ml.mailersend.com/data/emails/1085721/default_19020141205120122.jpg

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  28737
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1410
  • Reputation:   6913
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4067 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  84

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στο παρελθόν αλλά μου έστειλαν την προηγούμενη εβδομάδα ένα ημερολόγιο κυκλοφοριών και δείχνει για την μεθεπόμενη και την τελευταία εβδομάδα του χρόνου τα Μίκυ Μάους να βγαίνουν Τετάρτη αντί για Παρασκευή...

 

 

 

 

 

 

 

Προφανώς λόγω εορτών είναι προσωρινό :)

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36522
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αφου εχουν αργια τις μερες αυτες οι διανομεις λογικο είναινα βγουν  πιο νωρις ασε που το κανουν και για να το παρουν κισαν μικροδωρακια οι γονεις στα παιδια τις παρανομες.Το  καλο ειναι οτι δεν θα εχουμε διπλα τευχη ουτε διπλη αριθμηση  .

  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3502 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Όχι δεν εννοώ κάτι τέτοιο! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

 

Εγώ θέλω τα συγκεκριμένα!!! :wall:

  • Like 5
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3580 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στο παρελθόν αλλά μου έστειλαν την προηγούμενη εβδομάδα ένα ημερολόγιο κυκλοφοριών και δείχνει για την μεθεπόμενη και την τελευταία εβδομάδα του χρόνου τα Μίκυ Μάους να βγαίνουν Τετάρτη αντί για Παρασκευή...

 

default_19020141205120122.jpg

 

http://app.ml.mailersend.com/data/emails/1085721/default_19020141205120122.jpg

 

το ημερολογιο αυτο υπαρχει και στο σάιτ της Καθημερινης http://www.kathimerini.gr/disney-magazines-dates

οπου μαλιστα τα Ντόναλντ και Σούπερ Μικυ εχουν μετακινηθεί στη σωστή ημερομηνία.

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4304
  • Reputation:   34100
  • Achievement Points:  4428
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Νεκτάριε από πού στο έστειλαν???

Ζηλεύω λίγο... (:P)

 

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3580 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Διαφημίσεις των επόμενων τευχών(πηγή: comicstrades)

 

089.jpg?w=604  130.jpg?w=604  1301.jpg?w=604

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.