Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ένα κόμικ και από μένα!


kotle

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Ήρθε η ώρα να ανεβάσω και εγώ ένα comic από το μακρινό 2006, όταν ακόμα ελλείψη ADSL συνδέσεων και κατ’ επέκταση ενημέρωσης για το πόσο ταλέντο υπάρχει στην Ελλάδα, είχα την αφέλεια να πιστεύω ότι είχα τις προϋποθέσεις για να συμμετέχω στο διαγωνισμό του 9 εκείνης της χρονιάς.

Μάλιστα επειδή σε 10 μέρες από τη στιγμή που ενημερώθηκα για τον διαγωνισμό ξεκινούσα τις σπουδές μου στο εξωτερικό, έπρεπε στο διάστημα αυτό να σκεφτώ σενάριο και να σχεδιάσω και αυτό είναι ψιλοεμφανές (ειδικά στο σενάριο το οποίο γράφτηκε σε μία ώρα :P ).

 

Ο πρωταγωνιστής μας είναι ένας χαρακτήρας comics ο οποίος περιμένει μια ζωή τον μεγάλο ρόλο, πεπεισμένος ότι είναι προορισμένος για να πρωταγωνιστήσει σε κορυφαία comics… Για την ιστορία στο διαγωνισμό πάτωσα :)

Καλη (?) ανάγνωση :P

 

post-13578-0-84699300-1399893680_thumb.jpg

 

 

post-13578-0-88459000-1399893740_thumb.jpg

Επεξεργασία από zis
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2115
  • Reputation:   20595
  • Achievement Points:  2148
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4526 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Μου αρεσε πολυ!! :):best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120954
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6317 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Το σχέδιο έχει αρκετά θέματα καθότι φουλ ερασιτεχνικό, όμως σε γενικές γραμμές είναι συμπαθητικό. Αυτό που το κάνει όμως πραγματικά συμπαθητικό είναι το χρώμα και οι εμφανίσεις τόσων κομικσοχαρακτήρων. Το σενάριο έχει μια άλφα φάση επίσης.

 

 

Σε αυτό εάν το έβλεπα κάπου εκδομένο θα του έβαζα ~3.827/10 και αν δεν το άφησες από τότε εικάζω πως θα έχεις ανέβει αρκετά. :best:  Ένας διαγωνισμός είναι πάντα ένας διαγωνισμός, με επιβραβευτική ισχύ κυρίως. Πόσοι νικητές βγήκαν 10 χρόνια από τους διαγωνισμούς του 9 και πόσοι πραγματικά ασχολήθηκαν με τα κόμικς; Δε νομίζω πάνω από 1 στους 10.

 

Keep rockin λέμε! :beer5:

Επεξεργασία από DJO
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1790
  • Group:  Members
  • Topic Count:  129
  • Content Count:  7087
  • Reputation:   26758
  • Achievement Points:  7421
  • Days Won:  24
  • With Us For:  6206 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Κι εμένα μου άρεσε! :best: Και τι τίτλο του είχες βάλει/είχες σκεφτεί; Ή μήπως δε ζητούσαν τίτλο τότε παρά κάποια περιγραφή μονάχα; :thinking:

Επεξεργασία από Mandrake
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33635
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4553 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Η μεγάλη κριτική (η στιγμή που όλοι περιμένατε, κ.ο.κ :eimai::

 

1) Ποτέ jpg. Εκτός αν κάνουμε webcomic και οι png φορτώνουν αργά. Αλλά ποτέ jpg.

 

2) To χρώμα είναι το πιο δυνατό σημείο του κόμικ.

 

3) Όσον αφορά το σχέδιο, η φάτσα του πρωταγωνιστή είναι μια χαρά, αλλά οι κινήσεις θέλουν δουλειά και το φόντο είναι πάντα αδιάφορο.

 

4) Το χιούμορ δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Βέβαια σε 2 σελίδες για να αναπτύξεις μια αστεία ιστορία θα χρειαζόσουν καλύτερο γκάγκ.

 

Είναι μια αξιόλογη προσπάθεια, και σίγουρα μια αρχή. Το ξέρω ότι είναι απ'το '06, αλλά αξίζει να ξαναπροσπαθήσεις μια άλλη ιστορία.

Επεξεργασία από Tightwad
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18683
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  1663
  • Reputation:   13474
  • Achievement Points:  1663
  • Days Won:  4
  • With Us For:  4664 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  103

οταν λες πάτωσες στο διαγωνισμό τι εννοείς??καποιοι βραβεύονται και για όλους τους υπόλοιπους που δεν βραβεύονται δεν υπάρχει κάποια σειρά κατάταξης.Οπότε αν για παράδειγμα ήσουν δέκατος όγδοος στους διακόσιους(τόσοι περίπου έδωσαν τότε) και δεν βραβεύτηκες θεωρείς ότι η ιστορία σου έπιασε πάτο?

 

Σχετικά με την ιστοριούλα είναι πολύ συμπαθητική και για δύο σελίδες νομίζω ότι ήταν καλή η ιδέα,είναι ευχάριστη ,από τότε προχώρησες καθόλου την τεχνική σου? Νομίζω ότι ήσουν σε πολύ καλό δρόμο και από τότε έχουν περάσει 8 χρόνια+ ,οπότε αν το έχεις δουλέψει θα έχεις βελτιωθεί σε απίστευτο βαθμό...και θα ήταν καλό να ποστάρεις και κάτι καινούριο για να φανεί η διαδρομή της βελτίωσης! :up:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5320
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  715
  • Reputation:   6608
  • Achievement Points:  715
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5834 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

:respect:  Ειδικά τα χρώματα είναι πολύ πετυχημένα :best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Ευχαριστώ που το διαβάσατε και για την καλοπροαίρετη κριτική όλων!  Για να απαντήσω και στα ερωτήματά σας η ιστοριούλα είναι άτιτλη. Τον καιρό που τη σχεδίασα είχα άγνοια από βασικές αρχές σχεδίου (όπως αναλογίες, προοπτική κτλ.), και στην ουσία το σχέδιό μου είναι μια ελαφρώς εξελιγμένη μορφή των σκίτσων που έκανα στο σχολείο. Δυστυχώς από το 2006 η μόνη βελτίωση που έχω κάνει είναι σε θεωρητικό επίπεδο, αφού στην ουσία δεν έχω ξανασχεδιάσει από τότε. Τουλάχιστον έχω μάθει αρκετά για να ξέρω που πρέπει να εστιάσω αν ποτέ ξαναξεκινήσω. Πάντως αν θεωρείτε ότι το χρώμα ήταν καλό, στο photoshop έχω βελτιωθεί αρκετά από τότε  :)

 

Αγαπητέ Tightwad ευχαριστώ για τα σχόλια σου με τα οποία συμφωνώ απολύτως (εδικά τα 3 και 4) και σχεφτόμουν ήδη ο ίδιος, αλλά είναι ωραίο να βλέπεις ότι συμφωνούν και άλλοι που έιναι πιο γνώστες μαζί σου. Τα συγχαρητήρια μου με την ευκαιρία για τη δική σου δουλειά την οποία παρακολουθώ με ενδιαφέρον.

 

Πληροφοριακά τα .jpg τα δημιούργησα μόνο για να τα κάνω upload στο forum, αφού τα tiff και bmp που είχα για το διαγωνισμό ήταν τεράστια σε μέγεθος. Εννοείται πως έχω κρατήσει τα αρχικά psd αρχεία από τα οποία μπορώ να εξάγω σε όποια μορφή επιθυμώ, καθώς στην πληροφορική είμαι καλύτερος από το σκίτσο :P .

 

Και για να κλείσω όταν λέω πάτωσα μου έστειλαν πίσω τα σχέδια χωρίς ούτε ένα σχόλιο, στον ίδιο φάκελο που τους τα έστειλα… μου έδωσαν την εντύπωση πως ούτε καν το κοίταξαν. Αν είχα έστω ένα σχόλιο σαν του Tightwad πχ. μπορεί να είχα απογοητευτεί λιγότερο  :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10513
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  148
  • Content Count:  7656
  • Reputation:   55390
  • Achievement Points:  7659
  • Days Won:  18
  • With Us For:  5381 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

απο σενάριο τα σπάει :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33635
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4553 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Και για να κλείσω όταν λέω πάτωσα μου έστειλαν πίσω τα σχέδια χωρίς ούτε ένα σχόλιο, στον ίδιο φάκελο που τους τα έστειλα… μου έδωσαν την εντύπωση πως ούτε καν το κοίταξαν. Αν είχα έστω ένα σχόλιο σαν του Tightwad πχ. μπορεί να είχα απογοητευτεί λιγότερο  :P

Είναι πολύ κρίμα που ουσιαστικά "ξεπέταξαν" υλικό που αξίζει, και φαντάζομαι ότι σε αυτούς που έγινε έμοιασε πολύ υπεροπτικό.

 

Αλλά αν έστειλαν 200 άτομα, φαντάζεσαι να γράψουν ένα γράμμα έστω και στο 1/4ο από αυτούς; Λογιστικός εφιάλτης. Απο εκεί και πέρα, αν σε ευχαριστεί σαν χόμπυ, έχεις τον χρόνο και γουστάρεις να δείχνεις την δουλειά σου σε άλλους, η ενότητα θα είναι πάντα εδώ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 5 weeks later...

  • Member ID:  11272
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  192
  • Reputation:   845
  • Achievement Points:  192
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5305 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ήρθε η ώρα να ανεβάσω και εγώ ένα comic από το μακρινό 2006, όταν ακόμα ελλείψη ADSL συνδέσεων και κατ’ επέκταση ενημέρωσης για το πόσο ταλέντο υπάρχει στην Ελλάδα, είχα την αφέλεια να πιστεύω ότι είχα τις προϋποθέσεις για να συμμετέχω στο διαγωνισμό του 9 εκείνης της χρονιάς.

Μάλιστα επειδή σε 10 μέρες από τη στιγμή που ενημερώθηκα για τον διαγωνισμό ξεκινούσα τις σπουδές μου στο εξωτερικό, έπρεπε στο διάστημα αυτό να σκεφτώ σενάριο και να σχεδιάσω και αυτό είναι ψιλοεμφανές (ειδικά στο σενάριο το οποίο γράφτηκε σε μία ώρα :P ).

 

Ο πρωταγωνιστής μας είναι ένας χαρακτήρας comics ο οποίος περιμένει μια ζωή τον μεγάλο ρόλο, πεπεισμένος ότι είναι προορισμένος για να πρωταγωνιστήσει σε κορυφαία comics… Για την ιστορία στο διαγωνισμό πάτωσα :)

Καλη (?) ανάγνωση :P

 

attachicon.gif1.JPG

 

 

attachicon.gif2.jpg

πολυ καλο φιλε μου μπραβο :yahoo:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 years later...

  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Μετά από επεξεργασία πολλών ετών στο μυαλό μου χθες αποφάσισα πως ο καλύτερος τρόπος να μάθω να σχεδιάζω παπιά είναι από προσχέδια του Barks… και αφού βρήκα αυτό: https://www.amazon.co.uk/Carl-Barks-Fan-Club-Pictorial/dp/1494321297/ref=sr_1_fkmr1_4?s=books&ie=UTF8&qid=1469099397&sr=1-4-fkmr1&keywords=The+Carl+Barks+Fan+Club+Pictorial%3A+king+scrooge+the , δεν είχα άλλη επιλογή από το να το προσπαθήσω  :). Μετά από σχεδόν 4 ώρες δουλειάς χθες το απόγευμα (και πιάνοντας μολύβι μετά από αρκετά χρόνια) κατέληξα σε αυτό… ήθελα να το ανεβάσω πριν το μελάνωμα γιατί φοβάμαι για το πώς θα εξελιχθεί :P . Πρώτος μου στόχος να τελειώσω την πρώτη σελίδα!

post-13578-0-88986800-1469099014_thumb.jpg

Επεξεργασία από zis
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8970
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3480 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Πολυ καλη αρχη!

 

Παντως ενα τρανταχτο λαθος (νομιζω :P) ειναι τα χερια του Σκρουτζ. Δεν θα επρεπε σε καμια περιπτωση να ειναι ετσι. :)

 

Να πω επισης οτι το κομικ σου μου αρεσε αρκετα :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30992
  • Group:  Members
  • Topic Count:  38
  • Content Count:  841
  • Reputation:   6106
  • Achievement Points:  841
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3198 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Συμφωνώ με τον Άγγελο παραπάνω... Για πρώτο σχέδιο με παπιά είναι καλό, αλλά υπάρχουν κάποια πράγματα που πρέπει να βελτιώσεις με βασικό τα χέρια και κάποιες γραμμές -π.χ στο Σκρουτζ το αριστερό χέρι έπρεπε να διακόπτεται από μια γραμμή στην αρχή γιατί τον βλέπουμε από δεξιά. Γενικά, στα χέρια, προσπάθησε να φανταστείς πώς θα ήταν αν είχες εσύ τη συγκεκριμένη στάση (εγώ καμια φορά το κάνω και παρατηρώ το χέρι μου πριν το αποδώσω στο χαρτί). Καλή συνέχεια σου εύχομαι :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31022
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  131
  • Reputation:   795
  • Achievement Points:  131
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3179 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Όχι μόνο προσχέδια, και ιστορίες. Συνέχεια. Οι τόμοι της καθημερινής είναι ιδανικοί για εξάσκηση αλλά και τα δύο μόντελ σητ του Μπαρκς που θα βρεις στο ίντερνετ (Σκρουτζ και Ντακ γενικά) είναι απίθανα. Δούλεψε πάνω τους για πολύ καιρό. Σώζουν, σου μιλώ εκ πείρας ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Μου πήρε λίγο χρόνο παραπάνω αλλά την τελείωσα την πρώτη σελίδα  :)  Σας ευχαριστώ για εύστοχα τα σχόλια και τις παρατηρήσεις στο 1ο καρέ (έκανα τις απαραίτητες διορθώσεις γιατί το χέρι όντως έβγαζε μάτι) και θα εκτιμούσα οποιοδήποτε σχόλιο- παρατήρηση για την ολοκληρωμένη πλέον σελίδα... Και ελπίζω ως τον Σεπτέμβριο να τελειώσω και το μελάνωμα  :P post-13578-0-94011300-1471428451_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Αρκετα γρηγοροτερα απο οτι υπολογιζα η ολοκληρωμενη σελιδα!post-13578-0-68985400-1471778104_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29453
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1286
  • Reputation:   5863
  • Achievement Points:  1288
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3910 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Μεγαλε πολυ ωραιο!!θα βαλεις και χρωμα?ομως γιατι τους διαλογους τους εγραψες στα αγγλικα?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33635
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4553 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Πολύ καλό!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Μεγαλε πολυ ωραιο!!θα βαλεις και χρωμα?ομως γιατι τους διαλογους τους εγραψες στα αγγλικα?

Δε νομίζω να ασχοληθώ με το χρώμα σε αυτή τη φάση αφού η δημιουργία της σελίδας αυτής είχε ως κύριο στόχο την εξάσκηση στη σχεδίαση των παπιών όπως προανέφερα. Αρχικά είχα σκοπό να σταματήσω στο μολύβι, αλλά τελικά δεν απέφυγα τον πειρασμό του μελανώματος κυρίως για να δοκιμάσω τις δυνάμεις μου σε μια ολοκληρωμένη δουλειά. Για τους ίδιους λόγους επέλεξα να κάνω το lettering στο χέρι και τα Αγγλικά τα προτίμησα για λόγους αυθεντικότητας μιας και βασίστηκα στα προσχέδια του Barks.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1130
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2865 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Μα τι λέτε για αρχάριο η ιστορία είναι πολύ ωραία και πολύ ενδιαφέρουσα ειληκρινά .Ακολούθως στο να κρίνετε αυστηρά τον εαυτό σας σας αδικεί και είναι και κρίμα υπάρχουν πραγματικά ατάλαντοι και βγάζουν τα έργα τους και άλλοι τους θαυμάζουν και εσείς απο μονο σας φτιαξατε μια τόσο όμορφη ιστορία.Προσωπικά δεν ξέρω να τραβω γραμμή και όντως σκεφτομαι να μάθω να σχεδιάζω σωστά και θέλω να πάω σε μια σχολή για να μάθω σχέδιο κόμιξ και εσείς καταφέρατε να παρουσίασετε μια πολύ όμορφη ιστορία μου αρέσει οι παραπομπες στον Αρκά και στον Αστερίξ .
Μπραβ ο

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Είναι αδύνατο να διαβάσεις το (έπος) El Eternauta και να μη σου έρθει διάθεση για σχέδιο... post-13578-0-67801500-1475255368_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 months later...

  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1130
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2865 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Ήρθε η ώρα να ανεβάσω και εγώ ένα comic από το μακρινό 2006, όταν ακόμα ελλείψη ADSL συνδέσεων και κατ’ επέκταση ενημέρωσης για το πόσο ταλέντο υπάρχει στην Ελλάδα, είχα την αφέλεια να πιστεύω ότι είχα τις προϋποθέσεις για να συμμετέχω στο διαγωνισμό του 9 εκείνης της χρονιάς.

Μάλιστα επειδή σε 10 μέρες από τη στιγμή που ενημερώθηκα για τον διαγωνισμό ξεκινούσα τις σπουδές μου στο εξωτερικό, έπρεπε στο διάστημα αυτό να σκεφτώ σενάριο και να σχεδιάσω και αυτό είναι ψιλοεμφανές (ειδικά στο σενάριο το οποίο γράφτηκε σε μία ώρα :P ).

 

Ο πρωταγωνιστής μας είναι ένας χαρακτήρας comics ο οποίος περιμένει μια ζωή τον μεγάλο ρόλο, πεπεισμένος ότι είναι προορισμένος για να πρωταγωνιστήσει σε κορυφαία comics… Για την ιστορία στο διαγωνισμό πάτωσα :)

Καλη (?) ανάγνωση :P

 

attachicon.gif1.JPG

 

 

attachicon.gif2.jpg

Δίνετε εναν πραγματικά ανθρώπινο ήρωα σας ευχαριστώ πολύ και αμάν πιά με τον σούπερμαν,Επίσης απο οτι είδα στα καρρέ σας με τον τρόπο σας απομυθοποιείτε και καλά κάνετε τους  συγκεκριμένους υπερήρωες με τους οποίους  μας πότιζαν το μυαλό μπράβο μπράβο μπράβο

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 6 months later...

  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8970
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3480 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Καλή δουλειά! Το κεφάλι ειναι λιγο μεγαλο και ξεφεύγει απο το αρχικό σχεδιο του Ροσα αλλα κατα τα αλλα το εχεις πετύχει καλα. Keep it up :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 year later...

  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  13578
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  44
  • Reputation:   401
  • Achievement Points:  44
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4881 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.