Μετάβαση στο περιεχόμενο

14/4 - 15/4/2014 First LEFIK Signing !!!!!


Valtasar

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  22389
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  254
  • Reputation:   3079
  • Achievement Points:  254
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4614 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Κάτι θα εκδόσει και η λέσχη που είπανε και στην πίτα. Αλλά και ο Τερζό έχει στο site το Βίο.

Εμείς οι hardcore fans πάλι θα ζητήσουμε υπογραφή στο στήθος.

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23328
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  2301
  • Reputation:   28464
  • Achievement Points:  2302
  • Days Won:  20
  • With Us For:  4579 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Παιδιά,θα προλάβει η  λέσχη να εκδόσει κάτι σχετικό με τον Ρόσα,ή να έψαχνα μήπως βρώ τον "βίο και πολιτεία" ?

Όχι τίποτα άλλο,αλλα για να έχω και εγώ το αναμνηστικούλι μου από το signing.

 

:clean:

:yes: :yes: :yes:

Αν ειχες ερθει στην κοπη της πιτας θα το μαθαινες απο πρωτο χερι.

Τωρα δεν σου λεω, νια-νια-νια :PPP:

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28488
  • Reputation:   190251
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6369 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Εκδώσει/δεν εκδώσει κάτι η Λέσχη, νομίζω ότι ο Βίος και Πολιτεία είναι τόσο εξαιρετικό κομμάτι που θα έπρεπε να το έχει κανείς, βρέξει/χιονίσει :)

 

Βασικά, επειδή το δικό μου μενταλιτέ λέει "1 υπογραφή από κάθε δημιουργό" (ώστε να έχει αξία για εμένα το συγκεκριμένο κομμάτι), 3 είναι οι σελίδες όπου θα ήθελα υπογραφή από τον Rosa. (σε μια από αυτές)

 

κατά σειρά

Η σελίδα με το θάνατο του πατέρα του, που το γράφω και μου σηκώνεται η τρίχα (από Β&Π)

Η σελίδα που μαθαίνει το θάνατο της μητέρας του (και στην αμέσως επόμενη τα κάνει όλα -τάνα) (από Β&Π)

Η σελίδα με την Goldie στο "Η αιχμάλωτη του χείμαρρου της αγωνίας" που υπάρχει σε Κόμιξ και στα Χαμένα Επεισόδια

 

:cheers5:

  • Like 21
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33637
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4581 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

"Μας είπαν για το αν θα εκδώσει ή όχι στην κοπή της πίτας."

"Εκδώσει/δεν εκδώσει--"

 

Ουσιαστικά καταφατικές απαντήσεις είναι και τα δυο. :P

  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29567
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  116
  • Reputation:   1215
  • Achievement Points:  116
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3885 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Είναι εργάσιμες οι μέρες, οπότε με ένα ωράριο αργά το πρωί - νωρίς το απόγευμα αποκλείεται κόσμος.

Γιατί αποκλείεις την περίπτωση ο germanicus να εννοούσε αργά πρωί Δευτέρας - νωρίς απόγευμα Τρίτης;  :P

 

Εμείς οι hardcore fans πάλι θα ζητήσουμε υπογραφή στο στήθος.

:respect: :respect:

 

 

Η σελίδα με το θάνατο του πατέρα του, που το γράφω και μου σηκώνεται η τρίχα (από Β&Π)

Η σελίδα που μαθαίνει το θάνατο της μητέρας του (και στην αμέσως επόμενη τα κάνει όλα -τάνα) (από Β&Π)

Η σελίδα με την Goldie στο "Η αιχμάλωτη του χείμαρρου της αγωνίας" που υπάρχει σε Κόμιξ και στα Χαμένα Επεισόδια

Όσον αφορά τη σκηνή με το θάνατο του Φέργκους πραγματικά δε νομίζω ότι ο Ρόσα θα μπορούσε να διαχειριστεί καλύτερα το γεγονός. Αυτή, το τελευταίο καρέ του Βίου και τα τελευταία καρέ της ιστορίας "Γράμμα από το σπίτι" είναι Ρόσα στα καλύτερά του.

Επίσης:

Η σελίδα με την αυτοκριτική του Σκρουτζ αφότου κατέστρεψε ένα χωριό και έφυγαν οι αδελφές του και την εμφάνιση του πατέρα του α λα Μουφάσα (από Β&Π)

Η σελίδα με την άποψη του Σκρουτζ σχετικά με τους "συλλέκτες" (ιστορία "Χρηματωρυχείο").

Επεξεργασία από Mermigas
  • Like 11
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29774
  • Group:  Members
  • Topic Count:  16
  • Content Count:  541
  • Reputation:   4754
  • Achievement Points:  541
  • Days Won:  0
  • With Us For:  3800 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Γιατί αποκλείεις την περίπτωση ο germanicus να εννοούσε αργά πρωί Δευτέρας - νωρίς απόγευμα Τρίτης;  :P

 

:respect: :respect:

 

 

Όσον αφορά τη σκηνή με το θάνατο του Φέργκους πραγματικά δε νομίζω ότι ο Ρόσα θα μπορούσε να διαχειριστεί καλύτερα το γεγονός. Αυτή, το τελευταίο καρέ του Βίου και τα τελευταία καρέ της ιστορίας "Γράμμα από το σπίτι" είναι Ρόσα στα καλύτερά του.

Επίσης:

Η σελίδα με την αυτοκριτική του Σκρουτζ αφότου κατέστρεψε ένα χωριό και έφυγαν οι αδελφές του και την εμφάνιση του πατέρα του α λα Μουφάσα (από Β&Π)

Η σελίδα με την άποψη του Σκρουτζ σχετικά με τους "συλλέκτες" (ιστορία "Χρηματωρυχείο").

 

 

Εκδώσει/δεν εκδώσει κάτι η Λέσχη, νομίζω ότι ο Βίος και Πολιτεία είναι τόσο εξαιρετικό κομμάτι που θα έπρεπε να το έχει κανείς, βρέξει/χιονίσει :)

 

Βασικά, επειδή το δικό μου μενταλιτέ λέει "1 υπογραφή από κάθε δημιουργό" (ώστε να έχει αξία για εμένα το συγκεκριμένο κομμάτι), 3 είναι οι σελίδες όπου θα ήθελα υπογραφή από τον Rosa. (σε μια από αυτές)

 

κατά σειρά

Η σελίδα με το θάνατο του πατέρα του, που το γράφω και μου σηκώνεται η τρίχα (από Β&Π)

Η σελίδα που μαθαίνει το θάνατο της μητέρας του (και στην αμέσως επόμενη τα κάνει όλα -τάνα) (από Β&Π)

Η σελίδα με την Goldie στο "Η αιχμάλωτη του χείμαρρου της αγωνίας" που υπάρχει σε Κόμιξ και στα Χαμένα Επεισόδια

 

:cheers5:

Πραγματικά, τα γεγονότα που αναφέρεις είναι από τα πιο δυνατά όλου του βιβλίου!!

 

Αλλά σίγουρα θα έχω για υπογραφή το τεύχος 230 που έχει το Γραμμα από το σπίτι, μιας και είναι από τις πιο μεγάλες στιγμές η συμφιλίωση με την οικογένεια του!!!

  • Like 10
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.