Μετάβαση στο περιεχόμενο

X-Men: Apocalypse [X-Men: Απόκαλιψ] (2016)


DJO

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  34510
  • Group:  Members
  • Topic Count:  25
  • Content Count:  383
  • Reputation:   1322
  • Achievement Points:  387
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1793 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Εχθές είδα την ταινία, εμένα μου άρεσε, και το στόρι και γενικότερα. Σίγουρα θα μπορούσε να γίνει πιο εντυπωσιακή κτλ αλλά βλέπεται ευχάριστα νομίζω. Πριν 15 μέρες είχα δεί το Ant-Man ε σίγουρα είναι καλύτερο το X-Men Apocalypse. Ο ''Αποκάλυψ'' μόνο με προβληματισε,  σε κάποια σημεία ήταν 'νωθρός' κάπως, δλδ μίλαγε σιγά, δεν είχε ένταση, ήρεμος τύπος, μήπως από την πολύ Γιόγκα;; :lol::lol::lol:

Καλή ταινία για να περάσεις ευχάριστα το βράδυ σου.

Η αγαπημένη μου όμως παραμένει το Spiderman 3 με τον Τόμπι Μαγκουάιρ, είχε φοβερή ένταση και συναίσθημα.. όποτε την δώ καθηλώνομαι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24985
  • Group:  Members
  • Topic Count:  33
  • Content Count:  1019
  • Reputation:   6585
  • Achievement Points:  1020
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4395 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

5 λεπτά πριν, spiderman είπε:

Η αγαπημένη μου όμως παραμένει το Spiderman 3 με τον Τόμπι Μαγκουάιρ, είχε φοβερή ένταση και συναίσθημα.. όποτε την δώ καθηλώνομαι.

Όντως?! :wow: Πρέπει να είσαι ο πρώτος που διαβάζω να λέει καλά λόγια για το 3...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  34510
  • Group:  Members
  • Topic Count:  25
  • Content Count:  383
  • Reputation:   1322
  • Achievement Points:  387
  • Days Won:  0
  • With Us For:  1793 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

Πριν από 1 ώρα, BATNICK είπε:

Όντως?! :wow: Πρέπει να είσαι ο πρώτος που διαβάζω να λέει καλά λόγια για το 3...

Μου αρέσει η αντίθεση που βγάζει ο Σπαιντερμαν, μία ''φωτεινός'' και μία ''σκοτεινός'' λες και πάσχει από Μανιοκατάθλιψη, που είναι μία σοβαρή ψυχική πάθηση. Και εκεί που ελευθερώνεται απ'την στολή με την βοήθεια απ'τις καμπάνες έρχεται η ''λύτρωση-θεραπεία'' απ'την ''ασθένεια-ψύχωση''. Ίσως επειδή έχω μελετήσει ψυχολογία μου αρέσει τόσο.

 

Είχα αγοράσει τότε την ταινία σε dvd.

Μ'αρέσουν κι'άλλες ταινίες που δείχνουν ''σκοτεινό'' εαυτό, όπως το ''The Crow'', ''Blade'', ''Terminator 2'', ''The Matrix'' γενικά είμαι λάτρης τέτοιων χαρακτήρων, γούστα είναι αυτά βέβαια. Ίσως γι'αυτό εχθές στο ''Αποκάλυψ'' μου άρεσε η Τζίν Γκρέυ, αυτό το ψυχρό ύφος και το ότι θεωρείται σαν ''ψυχωτική'' από τους άλλους, εγώ το βρήκα πολύ καλό.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24985
  • Group:  Members
  • Topic Count:  33
  • Content Count:  1019
  • Reputation:   6585
  • Achievement Points:  1020
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4395 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

1 ώρα πριν, spiderman είπε:

Μου αρέσει η αντίθεση που βγάζει ο Σπαιντερμαν, μία ''φωτεινός'' και μία ''σκοτεινός'' λες και πάσχει από Μανιοκατάθλιψη, που είναι μία σοβαρή ψυχική πάθηση. Και εκεί που ελευθερώνεται απ'την στολή με την βοήθεια απ'τις καμπάνες έρχεται η ''λύτρωση-θεραπεία'' απ'την ''ασθένεια-ψύχωση''. Ίσως επειδή έχω μελετήσει ψυχολογία μου αρέσει τόσο.

 

Είχα αγοράσει τότε την ταινία σε dvd.

Μ'αρέσουν κι'άλλες ταινίες που δείχνουν ''σκοτεινό'' εαυτό, όπως το ''The Crow'', ''Blade'', ''Terminator 2'', ''The Matrix'' γενικά είμαι λάτρης τέτοιων χαρακτήρων, γούστα είναι αυτά βέβαια. Ίσως γι'αυτό εχθές στο ''Αποκάλυψ'' μου άρεσε η Τζίν Γκρέυ, αυτό το ψυχρό ύφος και το ότι θεωρείται σαν ''ψυχωτική'' από τους άλλους, εγώ το βρήκα πολύ καλό.

Το κόνσεπτ μου αρέσει και μένα, άλλωστε το Venom Saga είναι από τις αγαπημένες μου αραχνοϊστορίες. Αλλά η ταινία δεν μου άρεσε καθόλου. Την είδα μια φορά και έκτοτε προσποιούμαι ότι δεν βγήκε ποτέ :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31159
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  283
  • Content Count:  5004
  • Reputation:   32803
  • Achievement Points:  5005
  • Days Won:  99
  • With Us For:  3110 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

2 ώρες πριν, spiderman είπε:

Ο ''Αποκάλυψ'' μόνο με προβληματισε,  σε κάποια σημεία ήταν 'νωθρός' κάπως, δλδ μίλαγε σιγά, δεν είχε ένταση, ήρεμος τύπος, μήπως από την πολύ Γιόγκα;; :lol::lol::lol:

 

Σε αυτό, να πω την αλήθεια, συμπάσχω ομοίως! :D

Ομολογώ ότι τον περίμενα πιο "τούμπανο" και badass αλλά....:antekale:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Γάντζος changed the title to X-Men: Apocalypse [X-Men: Απόκαλιψ] (2016)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.