Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ένα αταίριαστο ζευγάρι νο1


Glacier Star

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  27235
  • Group:  Members
  • Topic Count:  48
  • Content Count:  1360
  • Reputation:   9717
  • Achievement Points:  1360
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4133 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

red-couch.jpg

Σηκώθηκε απο το κρεβάτι με την χάρη του αιλουροειδούς που κατείχε και τον κοίταξε. Ήταν κοντός. Ακόμα και κάτω απο τα σκεπάσματα φαινόταν το πόσο κοντός ήταν. Και σαν να μην έφτανε αυτό, ροχάλιζε όλο το βράδυ και δεν την άφησε να κοιμηθεί.

 

Για σεξ ούτε λόγος, αφού μέθυσε τόσο πολύ και έπεσε ξερός.  Ο νάνος! Ο γαμημένος νάνος που την ξεγέλασε στο μπαρ και νόμιζε ότι αφού έχει τεράστια μύτη, θα έχει και τεράστιο πουλί! Και αυτή η μπυροκοιλιά...ποιος ξέρει πόσες μπύρες και σουβλάκια είχε φάει για να γίνει έτσι. Και αυτό το σιχαμένο λεοπάρ βρακί, την ανατρίχιαζε κάθε φορά που κοίταζε κάτω απο τα σεντόνια. Αυτά σκεφτόταν ενώ ντυνόταν η Μπλακ Κατ και όλο και φούντωνε. Είχε βάλει τα χέρια της στο στήθος σε θέση άμυνας και όσο τα σκεφτόταν θύμωνε και όσο θύμωνε, γρύλιζε και...έδωσε μια στριφογυριστή κλωτσιά στο κρεβάτι με δύναμη και σπάζοντας την τζαμαρία, βρέθηκε μισό στο μπαλκόνι, μισό στον αέρα ενώ είχε πάρει φωτιά απο τα κεριά που βρίσκονταν στο κομοδίνο. Αυτός, ακόμα κοιμόταν.

 

Η Μπλακ Κατ άρπαξε το παντελόνι του, κοίταξε την ετικέτα και διαπίστωσε ότι ίδιο νούμερο φορούσε και ο 8χρονος γιος της κολλητής της, και πήρε το πορτοφόλι του. Ήταν γεμάτο Αφρικάνικα χαρτονομίσματα. Τα έχωσε γρήγορα στο στήθος της και πήγε να φύγει, όταν ξαφνικά τον άκουσε να την φωνάζει με την στριγκλή φωνή του.

 

"Βοήθεια μωρό, βοήθεια!"

 

"Θέλω να χωρίσουμε." του είπε ψυχρά κοιτώντας τον να κάνει απεγνωσμένες προσπάθειες να σωθεί μια απο το κενό, μια απο την φωτιά.

 

"Μα...μόλις χτες...ε...σήμερα...ε...χτες βρεθήκαμε και περάσαμε καλά, δεν περάσαμε;" της απάντησε

 

"Όχι βλάκα, όχι δεν περάσαμε καλά! Με αηδιάζουν τα πάντα επάνω σου! Απο το μαλλί που στο έχει γλύψει αγελάδα, μέχρι τα τεράστια δάχτυλα στα πόδια σου!"

 

"Τότε γιατί ήθελες να κάνουμε one night stand;"

 

"Γιατί μόλις είχα χωρίσει με τον Πήτερ και ορκίστηκα ότι θα πάω με τον πρώτο που θα δω μπροστά μου. Πήγα σε ένα Kfc για να πνίξω τον καϋμό μου και σε είδα ενώ έκλαιγα πάνω απο τα μπουτάκια κοτόπουλου και σκέφτηκα ότι είσαι αυτός που θα με βοηθήσει να πάρω την εκδίκηση μου. Αλλά τέτοια ατυχία μόνο εγώ και η Λουκρητία του Αρκά! Αγάμητες και οι δύο!"

 

"Τουλάχιστον σώσε με! Μην με αφήσεις εδώ! Βοήθεια! Βοήθεια!" άρχισε να ουρλιάζει

 

"Θα σε σώσω μονάχα αν πεις το όνομα μου σωστά. Θυμάσαι πως με λένε ή σου διέφυγε κοιτώντας τα βυζιά μου;"

 

"Φυσικά και θυμάμαι...Μαύρη γάτα!"

 

"Λάθος παλιομαλάκα!"

 

"Όχι, είναι στα ελληνικά, είναι η μετάφραση του Μπλακ Κατ, ρώτα όποιον θες μωρό!"

 

"Ω...καλά." είπε εκείνη γιατί μπορεί να ήταν πολλά, δεν ήταν όμως δολοφόνος (ακόμα) και του πέταξε ένα σχοινί για να πιαστεί, το οποιο το είχε δέσει πρώτα στο πόμολο της πόρτας.  "Αλλά να ξέρεις ότι χωρίζουμε."

 

"Μα γιατί βρε μωρό; Κλαψ, λυγμ, κλαψ, λυγμ"

 

"Γιατί εσύ είσαι τόσο μονοδιάστατος ενώ εγώ τρισδιάστατη. Για αυτό Λαρρυ Λαφερ." είπε και έφυγε τρέχοντας.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33635
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4544 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

tyrion-eyebrows-game-of-thrones.gif

Αν με μια κλωτσιά στέλνει το κρεβάτι έξω απ'το κτήριο, είναι να μην την πείς ολίγο γαϊδάρα; 

Ωραίο και με αίσθηση χιούμορ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27235
  • Group:  Members
  • Topic Count:  48
  • Content Count:  1360
  • Reputation:   9717
  • Achievement Points:  1360
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4133 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Θύμωσε η κοπέλα και με το δίκιο της! Χαίρομαι που λες ότι είχε αίσθηση του χιούμορ γιατί αυτό ήθελα κατά βάση να πετύχω. :D

Επεξεργασία από Glacier Star
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25525
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  568
  • Reputation:   2941
  • Achievement Points:  568
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4262 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  31

Μου άρεσε αν και δεν κατάλαβα τίποτα?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27235
  • Group:  Members
  • Topic Count:  48
  • Content Count:  1360
  • Reputation:   9717
  • Achievement Points:  1360
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4133 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Αν είχες παίξει τα παιχνίδια με τον Λαρυ θα καταλαβαίνες. Οι παλαιοί gamers καταλαβαίνουν τι εννοώ. :giati:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28680
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4774 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

αυτο εχει σχεση με κομικς;;;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27235
  • Group:  Members
  • Topic Count:  48
  • Content Count:  1360
  • Reputation:   9717
  • Achievement Points:  1360
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4133 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Φαντάζομαι πως ναι, αφού ηρωίδα είναι η Black Cat και ο άλλος ήρωας είναι απο παιχνίδι σε μορφή κομικ. Καλά αν κρίνει κάποιος μοντ ότι είναι άσχετο ας το διαγράψει. Απο εμένα κανένα πρόβλημα. :)

Επεξεργασία από Glacier Star
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.