Μετάβαση στο περιεχόμενο

Cheetara: The forbidden fruit - Του Zoetic (Ακατάλληλο για ανήλικους)


Glacier Star

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  27235
  • Group:  Members
  • Topic Count:  48
  • Content Count:  1360
  • Reputation:   9717
  • Achievement Points:  1360
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4133 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

post-1-0-28957100-1464696951_thumb.jpg

Μπήκε στο πορτοκαλί κορμάκι.

Στέγνωσε τα πυρόξανθα μαλλιά.

Ζωγράφισε με πανκ μοτίβα το χλωμό πρόσωπο.

Με μια πιρουέτα βρέθηκε μέσα στις μπότες.

Πληκτρολόγησε τον συνδυασμό.

Περίμενε υπομονετικά.

Η πύλη άνοιξε.

Η πύλη έκλεισε. 

 

Επόπτευσε διερευνητικά στρέφοντας το κεφάλι της.

Πρώτα αριστερά.

Έπειτα δεξιά. Η Τρίτη Γη ήταν πλέον το σπίτι τους.

Πήρε μια βαθιά ανάσα.

Προσπάθησε να φορέσει τα σκουλαρίκια της. Την δυσκόλεψαν.

Στραβομουτσούνιασε με τον γνώριμο γυναικείο τρόπο.

«Τα ηλίθια!»,  σκέφτηκε όταν επιτέλους τα φόρεσε ενώ παράλληλα έσφιξε τη ζώνη με το μάτι της Thundera.

«Lipgloss έβαλα;», αναρωτήθηκε. 

Έγλειψε με το άνω χείλος της το κάτω για να επιβεβαιώσει με την γεύση.

«Ευτυχώς!»  

Οι κινήσεις και το βάδισμά της είχαν τη φυσική νωχέλεια  και τη σιγουριά των αιλουροειδών. Αρκούσε μόνο μια αφορμή, όμως, για να την χάσεις από το οπτικό σου πεδίο και αυτή η ανασφάλεια που σου προκαλούσε σε έκανε να μην παίρνεις τα μάτια σου από πάνω της.

 

Με τον ίδιο τρόπο, την κάρφωναν με τα μάτια τους, από το παρατηρητήριο, ο  Lion-O, ο Panthro και ο Tygra.

 

Αλληλοκοιτάχτηκαν σχολιάζοντας τους γλουτούς της. Ξάφνου, ο Panthro σηκώθηκε όρθιος και  έβγαλε ένα ουρλιαχτό τσακαλιού -αν και πάνθηρας- σαν Greek καμάκι, στη Ρόδο των  early eighties.

 

 Ο  Snarf, που  τον είχε πάρει ελαφρά, πετάχτηκε τρεμάμενος από την κονσόλα ελέγχου. «Να σε γαμήσω παλιόπουστα Πάνθηρα εσένα και την Τζένυ Χειλουδάκη σου. Μα τον Jaga με τι παπάρες έχω μπλέξει;  Πως κάνετε έτσι;   Είναι σαν κομμώτρια από  το Καματερό και κόρη λαχειοπώλη μαζί.  Τώρα όμως που με ξυπνήσατε,  βάλτε λίγο New Channel  να δω Παπανώτα, ο τύπος είναι καθαρή αδρεναλίνη.»

«Από μικρή φαινόταν τι μωρό θα γίνει», πετάχτηκε ο Tygra πιάνοντας το τηλεκοντρόλ. «Ήταν μήπως επειδή έτρωγε πολύ Βιτάμ, ρε άθλια μπακούρια;», αναρωτήθηκε βωμολοχώντας ο Snarf.  

 

Ο οξύθυμος Panthro έβγαλε ύπουλα τη σαγιονάρα του και την εκτόξευσε σημαδεύοντας στο κεφάλι  του Snarf.  Εκείνος  όμως όντας μεγάλο γατόνι παρακολούθησε ατάραχος την πορεία της σαγιονάρας και έστρεψε αδιάφορα το κεφάλι του αποφεύγοντάς την,  την τελευταία στιγμή, πλην όμως εύκολα.

"Piece of cake",  είπε και ξανά άραξε.

 

Στο μεταξύ στο προαύλιο η Cheetara κουνούσε ναζιάρικα τους ώμους της κάνοντας κάτι που έμοιαζε με ζέσταμα.  Ήταν τόσο ψηλή που έδινε την εντύπωση πως αν βρισκόταν ποτέ  σε μπουζουξίδικο και χόρευε  τσιφτετέλι,  πάνω σε δωδεκάποντα, το κεφάλι της θα έβρισκε στο ταβάνι.

 

Κατόπιν, άρχισε να βαδίζει γρήγορα.

Πιο γρήγορα.

Λίγο ακόμα.

Ακόμα πιο γρήγορα.  

 

Σε δευτερόλεπτα, είχε σχεδόν εξαϋλωθεί, μόνο μια ξανθιά ανταύγεια από τα μαλλιά της φανέρωνε τη θέση της. Έτρεχε για να μην την δουν να κλαίει. Όταν απομακρύνθηκε αρκετά, ελάττωσε ταχύτητα.

 

Εκείνοι  επόπτευαν το ίχνος της από το ραντάρ. «Ο τυφώνας Cheetara  σίγησε», διαμήνυσε στην αντροπαρέα ο Panthro που χαϊδευόταν κρυφά  σκεπτόμενος τα νευρώδη και  γυμνασμένα της πόδια,   να του κάνουν μασάζ ποδοπατώντας  τον, στην πλάτη.

 

Οι άλλοι δυο έπαιζαν τάβλι και ειρωνεύονταν τις στιλιστικές επιλογές του Mumm-Ra.  Έδινε συνέντευξη στον Παπανώτα  από το opening  ενός ακόμα Βαρελάδικου, στην Λένορμαν.  

 

«Ρε μπακούρια,  τι γελάτε; Όταν θέλει κάποιος να γαμήσει δεν βγαίνει Κολωνάκι, Γλυφάδα και Γκάζι αλλά στις λαϊκές συνοικίες, εκεί που το σεξ είναι απενοχοποιημένο και το κλέψιμο αναπτήρα ποινικοποιημένο», είπε στους ταβλαδόρους ο Panthro διακόπτοντας τον αυνανισμό του.

 

Έπεσε  βαθιά σιωπή, από αυτές τις άβολες.

 

Τριάντα χιλιόμετρα μακρύτερα, η Cheetara,  ελαφρώς λαχανιασμένη, καθόταν σε έναν βράχο, στη μέση του μαύρου δάσους και κοιτούσε τα σύννεφα ελέγχοντας το λαχανί χρώμα του μανικιούρ της, όταν στο ξέφωτο εμφανίστηκε μια παράξενη σκιά.  

 

Ο «άνθρωπος σκιά» φορούσε μια κόκκινη φθαρμένη κάπα Louis Vuitton. Δυο θολές οπές  στο ύψος των ματιών μαρτυρούσαν την ύπαρξη ενός υποτυπώδους προσώπου. Στο χέρι του κρατούσε ένα πακέτο Marlboro.

 

«Είσαι avant-garde  με εμφανείς φουτουριστικές επιρροές, μοιάζεις τόσο παράξενη στο φως της μέρας!», της είπε με το που την είδε.

 

Εκείνη  κοκκίνισε αλλά δεν τρόμαξε.

 

«Είσαι ο μόνος που είδε κάτι «άλλο» σε εμένα. Όλοι με λιγουρεύονται σαν πορνοστάρ και κανείς δεν εκτιμά τις δυνάμεις μου. Συνοψίζουν το νόημα της ύπαρξης μου, στον μυώδη μου κώλο. Θέλω μια επίφαση ονείρου για να ταξιδέψει η ψυχή μου. Εσύ αυτό μου το προσφέρεις. Είσαι διανοούμενος σαν τον Σαρτρ»,  του είπε γλυκά.

 

Ο Mumm-Ra κάθισε δίπλα της και άνοιξε την πλαστική σακούλα Σκλαβενίτη που κρατούσε.  

 

«Θες σουβλάκι;» την ρώτησε. Εκείνη χαμογέλασε και άρπαξε με τα νευρώδη δάκτυλά της μια πίτα κοτόπουλο από όλα.

Δάγκωσε.

Ο  Mumm-Ra έπραξε αντιστοίχως.

 

«Ο Μαρινέτι μίλησε κάποτε  για την μαγική ομορφιά της ταχύτητας. Για τον διονυσιασμό της επιτάχυνσης, για την κρυμμένη αγιότητα της εναλλαγής», ο  μπουκωμένος με τζατζίκι παροξυσμός του διακόπηκε  στο άκουσμα του Thundermobil.

 

Και οι δυο τους έσπευσαν να κρυφτούν πίσω από τον βράχο. Ο έρωτάς τους έπρεπε να παραμείνει  κρυφός. Το ίδιο και η συμμαχία τους.

Ο Mumm-Ra έχανε εδώ και καιρό επίτηδες, μόνο και μόνο για να αβαντάρει την Cheetara η οποία είχε προβλήματα αυτοπεποίθησης.  

 

Το όχημα διέσχιζε  με ιλιγγιώδη  ταχύτητα το μονοπάτι. Στη διαπασών ακουγόταν ένα καψουροτράγουδο του Γιάννη Πάριου. Η Cheetara γέλασε.

«Ο Lion-O είναι καψούρης με την πάρτη σου», της είπε ναζιάρικα ο Mumm-Ra.

«Εεεε, όχι γλυκούλη μου, ο Lion-O είναι γκέι, όλοι το ξέρουν».

«Gay», επανέλαβε εκείνος με οξφορδιανή προφορά.

«Τι λες τώρα; Κρίμα τόσο όμορφο αγόρι».

«Κρίμα;  Τι εννοείς κρίμα;», τον ρώτησε εκείνη. «Μην βγάζεις κόμπλεξ»,  του μουρμούρισε  και άγγιξε με το λαδωμένο χέρι της το δικό του.

«Και εσύ είσαι όμορφος. Όχι βέβαια σαν τον Κούρκουλο  αλλά σε αγαπώ», του είπε καταλήγοντας.

 

Ο Mumm-Ra, βύθισε γεμάτος αμηχανία το χέρι του στην τσέπη του παντελονιού που φορούσε και έδειχνε να ψάχνει  κάτι.  

 

Το  γυναικείο μυαλό της Cheetara πήγε αμέσως στην πιθανότητα πρότασης γάμου. «Τι άλλο θα μπορούσε να ψάχνει τόσο νευρικά, αν όχι μονόπετρο;», αναρωτήθηκε.

 

Ο Mumm-Ra, όμως, έβγαλε μετά από κόπο, ένα δελτίο ΠΑΜΕ Στοίχημα. «Θέλω να μου πεις τι να παίξω τον αγώνα 390, Νόορντβικ– Ισελμεερφογκελς», της ζήτησε. «Έχω ένα προαίσθημα   για διπλό. Μπορεί να έμεινα άνεργος αλλά βρήκα τρόπο να γίνω πλούσιος!»

 

«Όλοι οι άντρες είναι βόδια», σκέφτηκε εκείνη  ανοίγοντας το φερμουάρ του παντελονιού του και αναγκάζοντας τον να παραμείνει καθιστός.  

 

«Έχω μια καλύτερη ιδέα», του νιαούρισε χωρίς περιστροφές.

«Και αυτό γρήγορα το κάνει», σκέφτηκε εκείνος καθώς έκλεινε από την απόλαυση τα μάτια του ενώ της πίεζε το κεφάλι  βαθύτερα.

 

«Ξέρεις Cheetara, εγώ δεν είμαι τύπος για σχέση», της είπε λίγες στιγμές αργότερα σημειώνοντας  διπλό στο ημίχρονο, άσσο τελικό.

 

Ένα μουγκρητό απόγνωσης βγήκε από το γεμάτο στόμα της.

 

Πηγή: www.lifo.gr

Επεξεργασία από Valtasar
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 years later...

  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1130
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2856 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Απο ότι κατάλαβα είναι ερωτική σκηνή με ήρωες των Thudercats σωστά;Εχει βγεί κόμιξ όσον αφορά την ερωτική /σεξουαλική ζωή των εν λόγω ηρώων;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  751
  • Content Count:  12877
  • Reputation:   94171
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  425
  • With Us For:  4615 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Αν ψάξεις κάτι θα βρεις (σε Αγγλικό scanlation)...! ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  31587
  • Group:  Members
  • Topic Count:  62
  • Content Count:  574
  • Reputation:   1130
  • Achievement Points:  574
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2856 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Θυμάμαι χαρακτηριστικά οταν βγήκε η εν λόγω παιδική σειρά στην τότε ΕΡΤ 2 ( το οποίο θεωρούταν το κανάλι που έβαζε ποιοτικές και πρωτοποριακές για την εποχη εκπομπές ) οι τοτε υπεύθυνοι του καναλιού το είχαν βάλει στις 11 το βράδυ νομίζω κάθε Τετάρτη.Τώρα φαντάζομαι οτι έχει βγεί σε ερωτικό κόμιξ και μάλιστα με την ηρωίδα να έχει ερωτικές περιπτύξεις με τους άλλους ήρωες; Μπορώ να το φανταστώ....Αλλά η Τσιτάρα με τον ΜΑμ ΡΑ ; Αμ βέβαια όταν οι άλλοι δεν κάνουν τίποτε........

Επεξεργασία από ΤασίαΚούτ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11736
  • Group:  Members
  • Topic Count:  103
  • Content Count:  5135
  • Reputation:   54930
  • Achievement Points:  5306
  • Days Won:  260
  • With Us For:  5197 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  
  • Age:  106

Αλλά η Τσιτάρα με τον ΜΑμ ΡΑ ; Αμ βέβαια όταν οι άλλοι δεν κάνουν τίποτε........

 

Ο Μαμ Ρα πρώτα λέει το "Ancient Spirits of Evil", και μετά πάει με την Τσιτάρα...

Επεξεργασία από constantinople
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.