Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καλοκαιρινές εκδόσεις ΝΕΑ ΑΚΤΙΝΑ (2013) [Ολίγη από Μεγάλα Σήριαλ]


PhantomDuck

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9470
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5142 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Μπες στο terzopoulosbooks.com. Γίνε μέλος και αγόρασε τα από κει, για παραγγελίες άνω των 20 ευρώ τα μεταφορικά ειναι δώρο.

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22147
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  348
  • Reputation:   4553
  • Achievement Points:  355
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Μπες στο terzopoulosbooks.com. Γίνε μέλος και αγόρασε τα από κει, για παραγγελίες άνω των 20 ευρώ τα μεταφορικά ειναι δώρο.

Σε ευχαριστώ αλλά δυστυχώς αυτά τα 3 συγκεκριμένα που μου λείπουν έχουν τελειώσει :crying: ...πήρα και τηλέφωνο σήμερα και μου είπαν ότι έχουν τελειώσει...γιαυτό ρωτάω μιας και είναι πρόσφατα ακόμα μήπως μπορεί να υπάρχουν ακόμα σε κανένα περίπτερο ή να τα έχετε δει κάπου ή αν μπορείτε να προτείνετε κάτι άλλο  :pray:

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2122
  • Reputation:   20687
  • Achievement Points:  2157
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4548 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Σε ευχαριστώ αλλά δυστυχώς αυτά τα 3 συγκεκριμένα που μου λείπουν έχουν τελειώσει :crying: ...πήρα και τηλέφωνο σήμερα και μου είπαν ότι έχουν τελειώσει...γιαυτό ρωτάω μιας και είναι πρόσφατα ακόμα μήπως μπορεί να υπάρχουν ακόμα σε κανένα περίπτερο ή να τα έχετε δει κάπου ή αν μπορείτε να προτείνετε κάτι άλλο  :pray:

Θα βρεθουν, μην ανησυχεις.... Ειτε σε αγγελια, ειτε σε περιπτερο, ειτε σε ξεστοκαρισμα. Ειναι υπερβολικα προσφατα. Ειτε ετσι, ειτε γιουβετσι, θα βρεθουν, μη στεναχωριεσαι... :)

  • Like 7
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9470
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5142 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Εύκολα θα βρεθούν, δες τις αγγελίες του φόρουμ ή ρωτά Τομ περίπτερατον han solo μήπως τα εχει, ή κάποιος άλλος με σάιτ που πουλάει ή στο ibid.gr

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22147
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  348
  • Reputation:   4553
  • Achievement Points:  355
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Πράγματι κάποια από αυτά υπάρχουν στο ibid, σε ευχαριστώ πολύ! efxaristo.gif

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4305
  • Reputation:   34111
  • Achievement Points:  4429
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Χαίρομαι που έχω όλα τα Μ.Σ. μαζι με αεροπλάνο (:thanks: Τρύφων μου), διαστημόπλοιο $ Μακ Ντακ (:thanks: Ορέστη) αλλά και το αυτοκίνητο (από το ΜΜ αυτό αλλά ποιά η διαφορά),  αλλά στεναχωριέμαι που έκλεισε η σειρά. Το σίγουρο είναι ότι αν δεν υπήρχε το GC δε θα είχε ξυπνήσει καν το ενδιαφέρον μου για συμπλήρωση της σειράς. Κάποια τεύχη είναι σε μέτρια κατάσταση αλλά δε με στεναχωρεί παρά ελάχιστα... Ποτέ δεν ήμουν τελειομανής σε αυτό τον τομέα.

 

Το 4 (Τα χρονικά των άστρων) είναι must have!!!

Φίλε Νίκο μακάρι να το βρεις το 14... Θεωρείται όντως δύσκολο νούμερο.

  • Like 6
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5279 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Χαίρομαι που έχω όλα τα Μ.Σ. μαζι με αεροπλάνο ( :thanks: Τρύφων μου), διαστημόπλοιο $ Μακ Ντακ ( :thanks: Ορέστη) αλλά και το αυτοκίνητο (από το ΜΜ αυτό αλλά ποιά η διαφορά),  αλλά στεναχωριέμαι που έκλεισε η σειρά. Το σίγουρο είναι ότι αν δεν υπήρχε το GC δε θα είχε ξυπνήσει καν το ενδιαφέρον μου για συμπλήρωση της σειράς. Κάποια τεύχη είναι σε μέτρια κατάσταση αλλά δε με στεναχωρεί παρά ελάχιστα... Ποτέ δεν ήμουν τελειομανής σε αυτό τον τομέα.

 

Το 4 (Τα χρονικά των άστρων) είναι must have!!!

Φίλε Νίκο μακάρι να το βρεις το 14... Θεωρείται όντως δύσκολο νούμερο.

 

Συμφωνώ με όλα, φίλε Μενίγ. Τα Χρονικά τών ΄Αστρων είναι πράγματι εξαιρετικά. ΄Οσο για το #14 (και τα υπόλοιπα 26 Μ.Σ. που δεν έχω) δεν με νοιάζει αφού έχω τις ιστορίες από το Μίκυ Μάους ή από προηγούμενες εκδόσεις.

Επεξεργασία από tryfev
  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2122
  • Reputation:   20687
  • Achievement Points:  2157
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4548 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Ρε παιδιά επειδή όταν βγήκε το τεύχος 40 με τον Φάντομ λόγω ταξιδιού δεν το πήρα,όπως και κάποια άλλα από τα φετινά Μεγάλα Σήριαλ...και τώρα που είμαι Αθήνα τα ψάχνω...δεν μπορώ να βρω σε περίπτερα το 40,42 και 45(και δεν τα έχει και ο τερζόπουλος) :wall: ...μήπως μπορεί να τα έχετε δει κάπου πουθενά ή να ξέρετε που μπορεί να τα βρω γτ από Αθήνα δεν σκαμπάζω και πολλά?για βοηθήστε με αν μπορείτε γτ μου φαίνεται ότι αν δεν βρω τώρα το 40 που είναι πρόσφατο, θα το ψάχνω μια ζωή σαν το #14 που και αυτό είναι με το Φάντομ! 

Οπως σου ειχα πει, θα βρεθει ευκολα το Φαντομ! Σημερα για παραδειγμα, το εβγαλε ο κωτσος σε τρομερη τιμη στην αγγελια του για πωληση. Και εσπαγα το κεφαλι μου να θυμηθω ποιος το εψαχνε, για να του το κρατησω εγω, αλλα (αργησε) τωρα μου ηρθε η φλασια. Anyway απλα στο λεω για να εχεις λιγο το νου σου με τις προσφορες, αλλα και να καθησυχαστεις οτι θα βρεθει :)

  • Like 4
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5279 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Οπως σου ειχα πει, θα βρεθει ευκολα το Φαντομ! Σημερα για παραδειγμα, το εβγαλε ο κωτσος σε τρομερη τιμη στην αγγελια του για πωληση. Και εσπαγα το κεφαλι μου να θυμηθω ποιος το εψαχνε, για να του το κρατησω εγω, αλλα (αργησε) τωρα μου ηρθε η φλασια. Anyway απλα στο λεω για να εχεις λιγο το νου σου με τις προσφορες, αλλα και να καθησυχαστεις οτι θα βρεθει :)

 

Μπορείς να το βρεις και στην επαρχία, σε μεγάλα περίπτερα ή μαγαζιά τύπου "πρακτορείου" που συχνά κρατάνε πρόσφατα τεύχη.

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5279 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Ρε παιδιά επειδή όταν βγήκε το τεύχος 40 με τον Φάντομ λόγω ταξιδιού δεν το πήρα,όπως και κάποια άλλα από τα φετινά Μεγάλα Σήριαλ...και τώρα που είμαι Αθήνα τα ψάχνω...δεν μπορώ να βρω σε περίπτερα το 40,42 και 45(και δεν τα έχει και ο τερζόπουλος) :wall: ...μήπως μπορεί να τα έχετε δει κάπου πουθενά ή να ξέρετε που μπορεί να τα βρω γτ από Αθήνα δεν σκαμπάζω και πολλά?για βοηθήστε με αν μπορείτε γτ μου φαίνεται ότι αν δεν βρω τώρα το 40 που είναι πρόσφατο, θα το ψάχνω μια ζωή σαν το #14 που και αυτό είναι με το Φάντομ! 

 

Μπορείς να το βρεις και στην επαρχία, σε μεγάλα περίπτερα ή μαγαζιά τύπου "πρακτορείου" που συχνά κρατάνε στοκ από σχετικά πρόσφατα τεύχη.

Επεξεργασία από tryfev
  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120975
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6339 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Το τόπικ κλειδώνει και απο-επισημάνεται...

 

Πάλι με χρόνια και καιρούς... :sad1::flower5: 

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.