Μετάβαση στο περιεχόμενο

Online Παζάρι


leader

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  25957
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  11
  • Reputation:   74
  • Achievement Points:  11
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4217 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Βρήκα αυτό το blog που πουλάει μεταχειρισμένα πράγματα (σαν παζάρι) και διαθέτει κόμιξ και άλλα κόμικ (πχ: μίκυ μάους), με φωτογραφίες και περιγραφές. Έχει ως έδρα τη μαγνησία (για χέρι με χέρι) αλλά στέλνει και σε όλη την Ελλάδα με ταχυδρομείο. Έχει κάποια καλά κομμάτια αν και δεν έχει παλαιά τεύχη για την ώρα. Προσιτές τιμές.

 

http://onlinepazari.blogspot.gr/

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2393
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  594
  • Content Count:  6421
  • Reputation:   30821
  • Achievement Points:  6434
  • Days Won:  13
  • With Us For:  6177 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση αλλά δεν θα έλεγα ότι έχει και πολύ προσιτές τιμές. Μάλλον προς "τσιμπημένες" τις βλέπω.

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9492
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5147 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

το βρηκες το σαιτ ή ειναι δικο σου;;; :slap:

αφου εχεις nickname leader και το blog λεει επικοινωνια στο leaderkappa@gmail.com !!!

μη μας περνας και για χαζους επειδη διαβαζουμε κομικς!!!

δεν ειναι κακο να πεις οτι εχεις σαιτ πωλησεων, πολλα παιδια εχουν εδω μεσα.

 

οι τιμες ειναι τσιμπημενες ειδικα στα μετρια τευχη...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28488
  • Reputation:   190251
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6369 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

το βρηκες το σαιτ ή ειναι δικο σου;

 

δεν ειναι κακο να πεις οτι εχεις σαιτ πωλησεων, πολλα παιδια εχουν εδω μεσα.

+1

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2122
  • Reputation:   20697
  • Achievement Points:  2157
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4554 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

μετριοκακες τιμες, σίγουρα χειρότερες των τιμών που έχουν εδώ όλα τα παιδιά. αλλα το χειρότερο για μένα είναι η πονηριά, αυτή πρεπει να τιμωρείται πιστεύω.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25957
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  11
  • Reputation:   74
  • Achievement Points:  11
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4217 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εάν το site ήτανε δικό μου δεν θα είχα πρόβλημα να το πω. Εγώ έχω κάνει εγγραφή στο forum από τον Οκτώβριο του 12 και οι ημερομήνιες ανάρτησης του εν λόγω είναι Απρίλιος του 13. Αν είχα δικό μου site δεν θα περίμενα ένα χρόνο για να το κάνω. Το blog το βρήκα γιατί όπως όλοι γνωρίζουν αγοράζω στο Βόλο και στην αναζήτηση που έκανα για τον ΒΟΛΟ μου το έβγαλε σαν επιλογή. Όσον αφορά αυτόν που είπε ότι η πονηριά πρέπει να τιμωρείται απαντώ ότι δεν θα κάτσω να δεχτώ προσβολές. Διαγράψτε το topic αλλά επιτρέψτε μου να φύγω από μόνος μου διότι μπορεί να έχω προσφέρει λιγότερο από ελάχιστα στο site αλλά για την πόλη του Βόλου έχω προσπαθήσει να συνεισφέρω όσο το δυνατόν περισσότερο σχετικά με αγορές.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25957
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  11
  • Reputation:   74
  • Achievement Points:  11
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4217 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Βασικά δεν μπορώ να βρώ πως να φύγω από το site. Αν μπορέσει ένας administrator να με σβήσει.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28488
  • Reputation:   190251
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  760
  • With Us For:  6369 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Θα σου θυμίσω ότι οι administrators βλέπουμε και με ποιο μέηλ κάνει εγγραφή κάποιος

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1539
  • Group:  Members
  • Topic Count:  43
  • Content Count:  621
  • Reputation:   5627
  • Achievement Points:  621
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6262 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Βασικά δεν μπορώ να βρώ πως να φύγω από το site. Αν μπορέσει ένας administrator να με σβήσει.

Υποθέτω ότι η δικτυακή σου παρουσία εδώ μέσα αποτελεί "ιδιοκτησία" του site,δεν μπορείς να φύγεις,απλά σταματάς να συμμετέχεις.

 

Αρκετοί από μας εδώ μέσα (και όσο υφίσταται ακόμη η κρίση) πουλάμε,είτε με φυσική παρουσία (καλή ώρα) είτε δικτυακά.

 

Αυτό όμως δεν μειώνει στο ελάχιστο την αγάπη μας για τα μικυμάου.

 

 

Τέλος κάτσε κι άλλο,έχει πλάκα η όλη φάση,δεν σου σβήσανε την ανάρτηση,μη στραβώνεις.Κριτική σου κάνουνε στις τιμές.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23613
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  2122
  • Reputation:   20697
  • Achievement Points:  2157
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4554 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  33

Και μετα το σκηνικο , ακολουθει το.... :

 

 

 

 

Η πρόσβαση σε αυτό το ιστολόγιο επιτρέπεται μόνο σε προσκεκλημένους αναγνώστεςhttp://onlinepazari.blogspot.com/

Δεν έχετε λάβει πρόσκληση για την ανάγνωση αυτού του ιστολογίου. Εάν νομίζετε ότι έχει γίνει κάποιο λάθος, δοκιμάστε να επικοινωνήσετε με το συντάκτη του ιστολογίου για να ζητήσετε πρόσκληση.

Tυχαιο? Δε νομιζω. :PPP:

:frape:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25957
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  11
  • Reputation:   74
  • Achievement Points:  11
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4217 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εάν έγραφα ότι συμμετέχω στο blog θα βγαίνανε πολλοί και θα έλεγαν ότι διαφημίζω το blog μου και ότι αυτό είναι απαράδεκτο κτλ. Υπάρχει ωστόσο ολόκληρο thread όπου οι χρήστες μπορούν να πουλήσουν τα κόμικς τους αλλά εκεί δεν είδα να διαμαρτύρεται κανένας.

 

@Christs Το blog δεν είναι εξολοκλήρου δικό μου, συνεργάζομαι με άλλα δύο παιδιά από τη Μαγνησία που προμηθεύουν κυρίως και ο λόγος που η πρόσβαση δεν επιτρέπεται στο blog είναι γιατί κάποιοι κάφροι θα έστελναν μηνύματα για να το αμαυρώσουν, όπως ήδη έκανε ένας (δε θα πω το όνομα σου αλλά το θεωρώ απαράδεκτο).

 

Και ρωτάω έχει σημασία εάν συμμετέχω στο blog ή όχι; Επί της ουσίας έχει σημασία; Τα διαθέσιμα κόμιξ είναι εκεί με φωτογραφίες και αναλυτικές περιγραφές, ούτε εξαπατούμε κανέναν ούτε κλέβουμε κανέναν.

Όσο για τις τιμές. Η βάση με την οποία ρυθμίσαμε τις τιμές είναι πρώτον η παλαιότητα, δεύτερον η κατάσταση και τρίτον το περιεχόμενο. Υπάρχουν κάποια τεύχη τα οποία θεωρούμε ότι είναι πιο ποιοτικά πχ: του Ρόσα. Όσα κόμικ έχουν τσιμπημένες τιμές είναι γιατί είναι σε εξαιρετική κατάσταση με πολύ καλό περιεχόμενο. Για αυτό μπορεί να έχω το τεύχος (ενδεικτικά αναφέρω) 197 3,50 ευρώ και το 196 3 ευρώ. Και κάτι ακόμα, κάντε καμιά σύγκριση με το ricardo πχ και πείτε μου αν είναι ακριβά ή όχι.

 

Λάθος μου που δεν παραδέχτηκα ότι συμμετέχω στο blog. Το έκανα για να αποφύγω τις καφριλιές που θα ακολουθούσαν. Από εκεί και πέρα παρακαλώ εναν administrator να με διαγράψει.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6467
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  510
  • Reputation:   4399
  • Achievement Points:  513
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5722 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να δω το συγκεκριμένο ιστολόγιο για να κρίνω και προσωπικά τις τιμές.
Πάντως για συζήτηση περί τιμών ρίξε μια ματιά αν θέλεις και σε αυτό το θέμα.

Πάντα όταν κάνουμε σύγκριση με ιστοσελίδες δημοπρασιών, κοιτάμε τις τιμές που αγοράζονται τα προϊόντα και πάλι κρατάμε και κάποιες επιφυλάξεις.

Δεν κοιτάμε τις τιμές που τα δίνει ο πωλητής, γιατί αν εγώ είμαι πωλητής και δίνω το Κόμιξ #1-->500 ευρώ και εμφανιστεί κάποιος άλλος (ή ο ίδιος με άλλο ψευδώνυμο) και το δίνει 200, θα πει ένας τρίτος "Α ευκαιρία είναι αφού το δίνει σε λιγότερο από τη μισή τιμή". Επομένως το πόσο μπορεί να ζητάει ένας πωλητής στο ρικάρντο και σε κάθε ρικάρντο δεν είναι αντιπροσωπευτικό της πραγματικής αξίας ενός προϊόντος.

 

Το θέμα διαγραφής δεν έχει νόημα, εξάλλου παραδέχτηκες και το λάθος που δεν ανέφερες ότι έχεις συμμετοχή. Από μένα σαν απλό μέλος και φαντάζομαι και κάποιους άλλους είσαι οκ. Απλά ίσως αργήσει να σε εμπιστευτεί κάποιος για τις αγορές του.

Έχει ωραία θέματα το φόρουμ...ρίξε μια ματιά. ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45777
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6175 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Στον κόσμο των forum, όταν μπαίνει ένα άτομο με ελάχιστα (έως μηδενικά posts) και γράφει "ε παιδιά, βρήκα αυτό το site, είναι πολύ καλό, τσεκάρετέ το" κλπ, είναι σχεδόν σίγουρο πως πρόκειται για spam / διαφήμιση κλπ, επομένως αντιμετωπίζεται καχύποπτα από όλους. Αν έχει και ακριβές τιμές, τότε είναι σίγουρο πως θα δεχθεί αποδοκιμασία από πολλούς, όσο καλές αρχικές προθέσεις και να είχε.

 

Από την άλλη, όσοι δηλώνουν οι ίδιοι τη συμμετοχή τους και λένε και δυο λόγια για το μαγαζί τους, είναι λογικό να αντιμετωπιστούν πιο καλά. Αυτή η ενότητα είναι γεμάτη με τέτοια παραδείγματα, π.χ. τούτο 'δω το thread που βρήκα πρόχειρα μπροστά μου :beer:

 

Τώρα τα περί διαγραφής από το forum και το "κλείδωμα" του blog είναι ανούσιες αψιμαχίες. Αν κάποιος δεν θέλει να συμμετέχει, σταματάει να συμμετέχει. Αν θέλει να πουλήσει σε κλειστό ή ανοιχτό blog σε ό,τι τιμές θέλει, πουλάει σε κλειστό ή ανοιχτό blog σε ό,τι τιμές θέλει. Απλά από τη στιγμή που έθεσε τις τιμές εδώ μέσα, θα κριθεί αναλόγως ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25957
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  11
  • Reputation:   74
  • Achievement Points:  11
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4217 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Απαντάω στον Vintaz σχετικά με τις τιμές (παρεπιπτόντως θα κοιτάξω το θέμα που μου έστειλες).

 

Θα αναφέρω σαν παράδειγμα το τεύχος 149 που είχε την δεύτερη πιο ακριβή τιμή στο blog. Δεν θα το φέρω σε αντιδιαστολή με το ricardo και sites στυλ ricardou που όπως αναφέρεις και συ βάζουν ότι τιμές θέλουν αλλά με το site comiks4U που είναι ένα ευπόληπτο site, με τεράστια ποικιλία και εξαιρετικές τιμές. Το τεύχος 149 πωλείται στο εν λόγω site 5 ευρώ σε "καλή κατάσταση". Στο blog το πουλάμε 5.50 ευρώ σε "εξαιρετική κατάσταση" όμως. Επαναλαμβάνω δεν αναφέρω καθόλου τιμές site όπως του ricardo. Ξέρω ότι δεν πρόλαβες να δεις τις τιμές αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτοί που τις είδαν είπαν ότι είναι ακριβές. Για εμένα είναι προσιτές. Και το τεύχος 149 έχει την δεύτερη πιο ακριβή τιμή για κόμιξ στο blog, δεν αναφέρω την πρώτη γιατί το Comiks4U δεν έχει το ανάλογο τεύχος για να το φέρω σε αντιδιαστολή.

 

Phantomduck πράγματι έχω ελάχιστα posts αλλά είμαι εγγεγραμένος από τον Οκτώβριο του 12. Δεν μπήκα σε αυτό το foum για να πουλήσω πράγματα αλλά από την αγάπη μου για τα κόμιξ. Το ότι με φίλους αποφασίσαμε να δημιουργήσουμε το blog και να πουλήσουμε κάποια τεύχη ήρθε μετέπειτα. Όταν άλλωστε πουλήσαμε τα πολλά και παλαιά τεύχη γιατί για την ώρα δεν έχουμε καθόλου μεγάλη ποικιλία σε τεύχη δεν το κάναμε καν από blog και δεν έστειλα σε κανέναν χρήστη αυτού του forum pm για να πουλήσω κάτι.

 

Το blog θα ξανανοίξει σε λίγες μέρες και παρακαλώ απλώς να μην το αμαυρώσουν κάποιοι για αυτό που συνέβη εδώ. Αν αγοράσουν κάτι και δεν μείνουν ευχαριστημένοι ή αν κάτι τους φαίνεται ακριβό ας το αναφέρουν ευγενικά στα σχόλια. Στο κάτω κάτω της γραφής έχουν δουλέψει κάποια άτομα για αυτό και είναι κρίμα να την πληρώσουν όλοι για εμένα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6467
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  510
  • Reputation:   4399
  • Achievement Points:  513
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5722 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Κοίτα στο θέμα των τιμών που αναφέρεις, πράγματι θεωρούταν φυσιολογική η τιμή πριν από 5-6 χρόνια για το συγκεκριμένο τεύχος, λόγω της υπερτιμολόγισης που είχε προκύψει στο περιοδικό ΚΟΜΙΞ με πρωτοστάτη τον ίδιο τον Τερζόπουλο, και ακολούθησαν οι πωλητές στα μέσα της δεκαετίας του '90 με αποκορύφωμα περίπου το 2006 αν ενθυμούμαι καλώς. Τότε αρκετοί αγόραζαν τεύχη άνω του 100 σε τιμές 7-10 ευρώ οπότε μια τιμή στα 5,5 ευρώ ήταν φυσιολογική, ενώ στα 3 ευρώ σχετικά φθηνή.
Ωστόσο μετά το ξεκαθάρισμα των τιμών για την πλειοψηφία των αγοραστών γύρω στο 2008-2009 και φυσικά με κυρίαρχο παράγοντα την κρίση οι τιμές στο κόμιξ από το 140 μέχρι σήμερα έπεσαν μεταξύ 2-3,5 ευρώ.

 

Σήμερα για τεύχη 10-20 ετών (με ορισμένες εξαιρέσεις) φυσιολογική θεωρείται η τιμή του εξωφύλλου σε αρκετά μεν περίπου το 50% κάτω της αναγραφόμενης (τύπου μίκυ μάους ή ντόναλντ). Σε αυτό συνέβαλλε τα μέγιστα η ΚΡΙΣΗ.

 

Αυτά γενικά περί τιμών και αν θες περαιτέρω ανάλυση-συζήτηση πάμε στο αντίστοιχο θέμα για να μη χαλάμε και αυτό.

Σχετικά με το ιστολόγιο σου μπορείς να αφήσεις ελεύθερα τα σχόλια με θετική ή αρνητική κριτική και απλά να αναφέρεις ότι θα διαγράφονται υβριστικοί χαρακτηρισμοί ή συκοφαντικοί. Θαρρώ πως θα το εκτιμήσουν οι αναγνώστες να βλέπουν και την αρνητική κριτική για όποιον κάνει.Εξάλλου η αρνητική κριτική μας δείχνει ότι κάτι δεν κάνουμε σωστά και μας ωθεί στη βελτίωση. ;)

Σχετικά με το φίλο ηφαίστειο όπως και τους περισσότερους θεωρώ ότι τους ενόχλησε περισσότερο που δεν ανέφερες ότι συμμετέχεις στο ιστολόγιο και έκανες "έμμεσα διαφήμιση" παρά οι τιμές. Ξανασυνέβη σχετικά πρόσφατα ένα παρόμοιο αλλά πιο σοβαρό γεγονός με κάποιον πωλητή που απέκρυψε στοιχεία και για αυτό θύμωσε δικαιολογημένα, όπως και εγώ μιας και είχε πάει να μας ''ρίξει''.

 

Ωστόσο ΤΟΝΙΖΩ μιας και το παραδέχτηκες πλέον για μένα τουλάχιστον δεν υπάρχει πρόβλημα. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25957
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  11
  • Reputation:   74
  • Achievement Points:  11
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4217 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ναι το καταλαβαίνω αυτό και παραδέχομαι το λάθος μου. Νόμιζα ότι θα δεχόμουν επίθεση εάν ανέφερα ότι συμμετέχω σε αυτό. Έκανα λάθος.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9492
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5147 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

ολοι κανουμε λαθη δεν εγινε κατι απο τη στιγμη που δεχεσαι το οποιο σφαλμα, απλα εγινα "ηφαιστειο" οταν ειδα ιδιο nickname με το email του σαιτ...

μεινε στο φορουμ και θα δεις οτι πραγματικα αξιζει τον κοπο και σταδιακα θα σε εμπιστευτουμε για αγορες,

οι τιμες εξαλλου αποσο προλαβα να δω ηταν λογικες σε γενικες γραμμες, μονο τα μετρια τευχη φανηκαν τσιμπημενα αλλα και παλι δικαιωμα σου να τιμολογεις οπως θες.

αρκετα μελη του φορουμ εχουν δικα τους σαιτ με κομικς, υπαρχει μαλιστα θεμα με τιτλο σαιτ πωλησεων, τιμολογουν οπως εκεινοι νομιζουν, ενιοτε και τσιμπημενα... συχνα πυκνα ομως βγαζουν φοβερες προσφορες στο GC για τα μελη, οποτε μη φοβασαι καφριλες.

 

Για να μη σου πω οτι καμια φορα η αρνητικη διαφημηση ειναι η καλυτερη διαφημηση!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25957
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  11
  • Reputation:   74
  • Achievement Points:  11
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4217 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ifaisteio το εκτιμώ πολύ αυτό και συγγνώμη για την αναστάτωση που προκάλεσα.

Επεξεργασία από leader
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9053
  • Reputation:   64367
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6435 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Να ενημερώσω ότι η πείρα μου έχει δείξει, ότι ο καλύτερος τρόπος εδώ μέσα είναι ο ευθύς και καθαρός.

Χαίρομαι που το θέμα έληξε και να σε ενημερώσω ότι επιτρέπεται να βάλεις το λινκ στην υπογραφή σου όπως έχουν κάνει πολλά μέλη εδώ μέσα. Οπότε η συμμετοχή σου θα είναι και μια έμμεση "διαφήμηση" στο Blog που συμμετέχεις :)

 

Σχετικά με τις τιμές, μην κοιτάς ΠΟΤΕ τις σελίδες δημοπρασιών, έχουν ελάχιστη σχέση με την πραγματικότητα. Πραγματικές και λογικές τιμές μπορείς να βρεις αν ψάξεις στις προσφορές εδώ μέσα αλλά και στον ιστότοπο του crc που θεωρώ τον πιο λογικό τιμοκατάλογο που έχω δει στο διαδίκτυο. 

 

:cheers3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13734
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  62
  • Reputation:   937
  • Achievement Points:  62
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4884 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Αρχισαν τα οργανα....

Καταραμενη τροικα....

Μας κανουν να φαγωνομαστε μεταξυ μας....

 

Ηρεμηστε ρε παιδια ολοι σας! (μας!)

Για κομιξ μιλαμε.Για το κεφι μας!Για τις αναμνησεις μας!

Τωρα τελευταια βλεπω πολλους που εχει αγριεψει το ματι τους!Ενθεν και ενθεν!

 

Μου φαινεται πως θα πρεπει να μας φτιαξει καμια συνταγη ο θλιμενος Μπουφος απο τον τρισπαππο του για να ΄ρθουμε στα ισα μας....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  29087
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  1
  • Reputation:   4
  • Achievement Points:  1
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4059 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Βρήκα αυτό το blog που πουλάει μεταχειρισμένα πράγματα (σαν παζάρι) και διαθέτει κόμιξ και άλλα κόμικ (πχ: μίκυ μάους), με φωτογραφίες και περιγραφές. Έχει ως έδρα τη μαγνησία (για χέρι με χέρι) αλλά στέλνει και σε όλη την Ελλάδα με ταχυδρομείο. Έχει κάποια καλά κομμάτια αν και δεν έχει παλαιά τεύχη για την ώρα. Προσιτές τιμές.

 

http://onlinepazari.blogspot.gr/

den boro na bo se afto to blog giati?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9492
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5147 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

διαβασε τα προηγουμενα ποστ και θα δεις !!! :yahoo:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.