Μετάβαση στο περιεχόμενο

Comicdom 2013 (19/4-21/4)


germanicus

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  13060
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1940
  • Reputation:   14922
  • Achievement Points:  1940
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4967 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

περασα ομορφα χθες θα περασω ακομα καλυτερα σημερα...για αυριο απλα πιστευω θα ειναι τελεια :D

 

...Πραγματική γιορτή (τ)ο φετινό(ς) Con!!! :yahoo:

(σπαμαρω)

 

αχ τι ωραια λογια G.I.DJO με κολακευεις βρε ατιμο...πες κι αλλα...αντε θα σου κανω signing φετος για ολα τα GC #3 :P

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  24501
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  49
  • Reputation:   452
  • Achievement Points:  49
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4432 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Λοιπόν παίδες, εγώ ήλθον, είδον και απέρχομαι, καθότι επαρχιώτισσα και έχω και άλλες υποχρεώσεις στην Αθήνα. Την φθαριστήθηκα τίγκα την επίσκεψή μου στο φεστιβάλ. Είχα μερικά χρόνια να έρθω και έπαθα πλάκα από το πόσο κόσμο μαζεύει πλέον, καθότι τις πρώτες χρονιές που είχα ξανάρθει ήταν πολύ πιο χαλαρά τα πράγματα. Αγόρασα κυρίως μικρά και φτηνά κόμικ διότι αφενός πολλά μου φάνηκαν ακριβά σε σχέση μεγέθους-τιμής (οκ, ναι το ξέρω ότι δεν παίζει μόνο αυτό ρόλο για την τιμή, αλλά όταν είναι να αγοράσω κάτι "άγνωστο" σε μένα μετράει πολύ), αφετέρου δεν διαβάζω υπερηρωικά για να κάτσω να λιώσω στα χαρτοκούτια με τα back issues, αφετρίτου δεν αγοράζω μεταφρασμένα από αγγλικά γιατί προτιμώ να τα παραγγέλνω από ίντερνετ, να ρχονται και φτηνότερα (κανόνας στον οποίο έκανα μία εξαίρεση για το umbrella academy  που ήταν στην πολύ καλή τιμή των 10ε).

Δεν ήξερα ότι ο διαγωνισμός cosplay χρειαζόταν πρόσκληση (και ούτε καν μου πέρασε από το μυαλό ότι θα τιγκάρει το αμφιθέατρο, καθώς όπως είπα αλλιώς είχα συνηθίσει :) ) και δεν κατάφερα να μπω μέσα με την παρέα μου. Κάθισα όμως έξω στον διάδρομο για να κλέβω ματιές από αυτούς που βγαίναν από την αίθουσα και τους κοιτούσα μέσ' την τρελή χαρά (ούτε πιτσιρίκι που του χαρίζουν καραμέλες δεν θα χαιρόταν τόσο).

 

Το ρεζουμέ είναι ότι από του χρόνου θα έρχομαι πιο προετοιμασμένη και οργανωμένη. Τα χαιρετίσματά μου στους υπόλοιπους που θα πάνε και αύριο. cheers.

  • Like 20
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5275
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  49
  • Reputation:   363
  • Achievement Points:  49
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5838 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

2η μέρα giganto books σε Comicdom Con > http://gigantobooks.blogspot.gr/2013/04/2-comicdom-con-athens-2013.html

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27235
  • Group:  Members
  • Topic Count:  48
  • Content Count:  1360
  • Reputation:   9717
  • Achievement Points:  1360
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4142 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Πέρασα φοβερά σήμερα στο Comicdom, γνώρισα αξιόλογα παιδιά απο την λέσχη, ήπια καφέ παρέα με 3 σχεδιαστές και ανυπομονώ για το Comicdom που θα πραγματοποιηθεί του χρόνου! Κακώς, δεν ήρθα και χτες έστω και για μισή ώρα. Είναι μια εμπειρία που αξίζει.

  • Like 16
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13046
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1462
  • Reputation:   15404
  • Achievement Points:  1467
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4970 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Ήμουν κι εγώ εκεί!!!!!

 

post-13046-0-26313700-1366611551_thumb.jpg

  • Like 22
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12750
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  2264
  • Reputation:   20416
  • Achievement Points:  2264
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5028 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Επιτελους καταφερα να παω και εγω για πρωτη φορα στο Comicdom!! :mazoreta: Πηγα το Σαββατο το απογευμα με τον φιλο μου.Ειχε παρα πολυ κοσμο,με δυσκολια μπορουσες να κινηθεις.Βρηκαμε  τον Τρυφωνα και τον Γιαννη-Μενιρ.

Αφου καναμε μια βολτα κατεβηκαμε στην καφετερια με τον Τρυφωνα τον Γιαννη  και στην παρεα μας αργοτερα προστεθηκε ο Αντρεας -AndeasD.Γυρω μας περνουσαν παιδια ντυμενα για το cosplay και ηταν  ωραια να τους παρακολουθεις. :obelix: 

Βρηκαμε  την Λενα στον τριτο και γενικα γνωρισα πολλα παιδια μελη που δεν γνωριζα :) 

Χωριστηκαμε με τους αλλους και καναμε κι αλλη μια βολτα αλλα παλι με δυσκολια.Δεν μπορεσα να δω πραγματα με ανεση.Αγορασα το κομικ του Παναγιωτη-pit1983 το οποιο βρηκα πολυ καλο,και μετα φυγαμε.

Απλα συμπερανα οτι το Comicdom ειναι ενα υπεροχο φεστιβαλ το οποιο δεν μπορεις να χαρεις με μια μικρη βολτα που θα κανεις.Αξιζει να εχεις μπροστα σου αυτο τριημερο να πας να δεις και να κανεις ολα αυτα που θελεις.

  • Like 24
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25915
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  825
  • Reputation:   4350
  • Achievement Points:  838
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4196 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Πηγα το Σαββατο-Κυριακη.Χαλαρα το καλυτερο Con για μενα.(ο δευτερος κατα σειρα χρονος που πηγα) :)

 

Και του χρονου!

  • Like 14
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4182 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Κυριακή μεσημέρι στο Comicdom 2013

Παρεάκι και κουβεντούλα στο πατάρι του cafe της Ενωσης από μέλη του GC .....

 

x_for_xepeta,crc,leonidio,Lord Makro,spidey ........

 

GC-company-3.jpg  GC-company-1.jpg

 

GC-company-2.jpg

  • Like 31
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  848
  • Content Count:  3050
  • Reputation:   41670
  • Achievement Points:  3061
  • Days Won:  28
  • With Us For:  5135 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Εγώ στο έλεγα ότι η περίπτωσή σου είναι ανίατη. Τουλάχιστον αποτοξινώθηκες για λίγο από τον Παύλο (αλλά απέκτησες άλλες, χειρότερες έξεις! :trixes: )

  • Like 13
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6341 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

well... Αυτή τη φορά, μη έχοντας να κουβαλήσω φανζινάκια από πριν αρχίσει, το πήρα πολύ πιο λάητ το θέμα. Τόσο το Σαββάτο, όσο και τη Κυριακή πήγα κατά τις 4 και μετά τη κοπάνησα για τη Λέσχη :) Πρακτικά μόνο από τα φανζινάκια πέρασα (όπου τα σήκωσα όλα μιας και δεν θα τα ξαναβρώ μπροστά μου :) ) και μια βόλτα από τα καταστήματα από κάτω όπου τσίμπησα μονάχα 2-3 πραγματάκια τα οποία είχαν αρίθμηση και πιθανολόγησα ότι μπορεί να μην τα ξαναπετύχω. Από εκεί και πέρα, υπήρχε Delano, δεν υπήρχε Wagner, υπήρχε έκθεση στον Κάπτεν Χάντοκ.......... 'εν ηξέρει :)

Περιττό να αναφέρω ότι πέρασα τουλάχιστον καλά στη Λέσχη :) Ήταν-ξεήταν 20 τ'Απρίλη..... :) (και φαίνεται γιατί κάπως έτσι πέρασα και τη Κυριακή :) ) Γνώρισα και τη Πάολα :cool:, βρέθηκα ξανά από κοντά και με Βασίλη+Θοδωρή (και για λίγα δυστυχώς λεπτά με Παναγιώτη) είπαμε του κ*λου τις **λακίες και άλλες τόσες σοφίες και βάλε και μερικές ακόμα..... :D σούπερ ήταν :)

:cheers5:

  • Like 28
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4182 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Πολύ φοβάμαι πως έχεις δίκιο !!!! :Nurse:

 

Τουλάχιστον δεν ήταν ο Yoshi εκεί :lol: :lol: :lol::beer:

  • Like 8
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35863
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5256 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Ανακοινώθηκαν τα φετινά Βραβεία τού Comicdom aka Comicdom Awards.
 
And the winners are:

 

EXCEPTIONAL CONTRIBUTION

 

JOHN WAGNER

 

BEST EDITION OF FOREIGN COMIC

 

ΟΙ ΒΟΡΓΙΕΣ - ΓΝΩΣΗ

 

BEST SELF PUBLISHED COMIC

 

ΜΠΑΤΜΑΝ ΑΥΤΗ Η ΑΔΕΛΦΗ #2

 

BEST COVER

 

ΜΙΖΕΡΗ ΠΟΛΗ

 

BEST WRITER

 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΝΕΛΛΗΣ

 

BEST ARTIST

 

ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ

 

BEST COMIC

 

ΤΟ ΓΙΟΥΣΟΥΡΙ

 

FAN AWARD

 

GALAXIA - ΤΟ ΣΜΑΡΑΓΔΙ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ

 
Παράλληλα με την απονομή του Fan Award έγινε και η κλήρωση ανάμεσα σε αυτούς που ψήφισαν στη συγκεκριμένη κατηγορία.
Νικητής στην κλήρωση με δώρο δύο μεταξοτυπίες από τον Rufus Dayglo αναδείχθηκε ο Γιάννης Παγουλάτος.
 
Περισσότερες λεπτομέρειες στο http://www.comicdom.gr/2013/04/22/comicdom-awards-2013-οι-νικητές/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
 
Με την ευκαιρία, θέλω να εκφράσω τη χαρά μου για την βράβευση του ξεχωριστού δημιουργού και αγαπητού φίλου μου Δημήτρη Βανέλλη ως Καλύτερου Συγγραφέα και ως Καλύτερου Κόμικ τού ελληνικού κόμικ που έχω αγαπήσει περισσότερο από κάθε άλλο, του "Γιούσουρι", που είναι, όπως όλοι ξέρουμε, γέννημα τής αρμονικής και καρποφόρας συνεργασίας τού επίσης καταξιωμένου καλλιτέχνη-κομίστα και εκλεκτού φίλου μου Θανάση Πέτρου, ως εικονογράφου, και τού Δημήτρη Βανέλλη, ως σεναριογράφου.

Ακόμη, για τη βράβευση τού Πέτρου Χριστούλια, ως Καλύτερου Καλλιτέχνη, και του θαυμάσιου fanzine του, "Μπάτμαν, αυτή η Αδελφή #2", ως Καλύτερου Κόμικ-Αυτοέκδοσης. Τον Πέτρο, τον γνώρισα μόλις το Σάββατο, όταν αγόρασα το Μπάτμαν #2, μαζί με το #1 γνωρίζοντας ταυτόχρονα και τον δημιουργό τού τελευταίου, ΓιώργοΤσακιρέλλη.

Επίσης, χάρηκα για τη βράβευση, με το "Βραβείο τού Κοινού", τού GALAXIA, δημιουργήματος τού Μάνου Λαγουβάρδου, τον οποίο είχα γνωρίσει κατά την παρουσίασή του στη Λέσχη μας στις 12.5.2012, όταν μού υπέγραψε και την αφίσα τού "Διαμαντιού τού Ουρανού", καθώς και και τής "Μίζερης Πόλης", τών Κώστα Ζαχόπουλου και Βασίλη Γκογκτζιλά για το καλύτερο εξώφυλλο.

 

Τέλος, ζητώ συγγνώμη για το προσωπικό στοιχείο που κυριαρχεί στην καταχώριση αυτήν, αλλά δεν μπόρεσα να το αποφύγω.

Επεξεργασία από tryfev
  • Like 29
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9146
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  116
  • Content Count:  1734
  • Reputation:   12511
  • Achievement Points:  1734
  • Days Won:  13
  • With Us For:  5491 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Για άλλη μια χρονιά πέρασα πολύ ωραία και φέτος στην εκδήλωση. Πρώτη φορά κατέβηκα τελείως μόνος μου και για όλο το τριήμερο, και μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά γιατί μπόρεσα να απλώσω το πρόγραμμά μου σε περισσότερο χρόνο.

Χάρηκα, κλασικά, που είδα ξανά όλα τα παιδιά από εδώ μέσα και όχι μόνο, μιας και ουσιαστικά τους βλέπω μια φορά το χρόνο. :P Το πρόγραμμα δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο ή το τρομερά ενδιαφέρον για μένα, ούτε από άποψη panels/workshops ούτε από καλεσμένους (με εξαίρεση την παρουσίαση της Ν. Ακτίνας), οπότε ήμουν ακόμα πιο χαλαρά (σε σημείο να μην έχω τι να κάνω πού και πού).

Ούτε από νέες εκδόσεις υπήρχε κάτι το φοβερό - για μένα -, πέρα από κάποια νέα της Jemma (ΚΡΑΚ, Κουλούρι, Ωχ Θεέ μου!). Έτσι αγόρασα μερικά πράγματα που ήθελα από πιο παλιά, αλλά γενικότερα ήμουν αρκετά εγκρατής :D

 

Όσο για τα βραβεία (δεν μπόρεσα να κάτσω σε ολόκληρη την απονομή γιατί θα έχανα το λεωφορείο), είμαι εξαιρετικά ενθουσιασμένος για την απονομή του fan award στον Μάνο Λαγουβάρδο για την καταπληκτική δουλειά του! :D Αν και πιστεύω χαλαρά του άξιζε το βραβείο του best artist και best cover (ειδικά εδω παραξενεύτηκα αρκετά με την τελική επιλογή :P ), πιο ουσιώδες θεωρώ πως είναι το βραβείο των θαυμαστών, όπως και να το πάρει κανείς! :D

 

Και του χρόνου! :D

  • Like 26
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5275
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  49
  • Reputation:   363
  • Achievement Points:  49
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5838 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

3η μέρα giganto books σε Comicdom > http://gigantobooks.blogspot.gr/2013/04/3-comicdom-con-athens-2013.html

+

οι νικητές της κλήρωσης για τα 10 χρόνια μας > http://gigantobooks.blogspot.gr/2013/04/10-giganto-books_22.html

 

Και του χρόνου με υγεία!!!

  • Like 21
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2066
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  79
  • Content Count:  4670
  • Reputation:   26343
  • Achievement Points:  4704
  • Days Won:  4
  • With Us For:  6179 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Τα περάσαμε σούπερ για μια ακόμα χρονιά :)

 

Παλιοί φίλοι και γνωστοί τα είπαμε, και ειδικά φέτος εμφανίστηκαν και άτομα που είχα χρόνια να δω! ;)

 

Αντε και του χρόνου! (φωτογραφίες προσεχώς)

Επεξεργασία από Lord Makro
  • Like 26
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25913
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  82
  • Reputation:   976
  • Achievement Points:  83
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4196 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Από τα σημερινά ΝΕΑ

post-25913-0-73865600-1366651633_thumb.jpg

  • Like 25
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35863
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5256 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Πέρασα κι εφέτος αρκετές ώρες (τρεις την Παρασκευή και έξι το Σάββατο) στο Comicdom. ΄Ηταν, όπως κάθε χρόνο, μια χαρούμενη γιορτή, είδα πολλούς και καλούς φίλους από το Greekcomics και την Λέσχη, αλλά και πολλούς δημιουργούς, απόλαυσα καφεδάκι με Πρόεδρο, Θανάση Πέτρου και Τάσο Ζαφειριάδη, αγόρασα αρκετά κόμικς και ακόμη περισσότερα φανζίν, μάζεψα υπογραφές και σκιτσάκια. Λεπτομέρειες για τις αγορές μου στο "ΤΙ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ [ και νοιώθω σαν παιδάκι τα Χριστούγεννα!!!!!! ]". Ακόμη, απόλαυσα την παρουσίαση τού Γκότφρεντσον. Τέλος, θα αναφερθώ ειδικά στο ξαναντάμωμα με την αγαπημένη μου Πάολα και τον ξεχωριστό Βασίλη της και τις όμορφες στιγμές που περάσαμε στην καφετέρια τής "΄Ενωσης" οι τρεις μας και ο καλός μου Μενίρ καθώς και ο αγαπητός Αντρέας που προστέθηκε στο τέλος στην παρέα μας.

 

Ανεβάζω και τις φωτογραφίες που μού έστειλε σήμερα η Paola.

post-11531-0-59132900-1366654628_thumb.jpg

post-11531-0-91388800-1366654585_thumb.jpg

 

Υ.Γ. Με είδατε, πρώτη μούρη, στην σελ. 6 τού προγράμματος τού Comicdom, από την περσινή συζήτηση με τόν Milo Manara για τα ερωτικά κόμικς;

Επεξεργασία από tryfev
  • Like 26
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13060
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1940
  • Reputation:   14922
  • Achievement Points:  1940
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4967 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

αυτα τα ολιγα πηρα φετος αντε και του χρονου...και μεχρι τοτε υπαρχουν αρκετα ακομα εκει εξω που χρειαζονται να αγοραστουν και να δαιβαστουν :beer:

 

 

601863_454302417984398_2114010480_n.jpg

 

  • Like 25
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2285
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  940
  • Content Count:  4356
  • Reputation:   35540
  • Achievement Points:  4409
  • Days Won:  26
  • With Us For:  6160 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Έκανα κι εγώ την ετήσια τακτική μου επίσκεψη στο Comicdom τόσο το Σάββατο για περίπου 1,5 ώρα όσο και την Κυριακή για κάνα 2ωρο. Χαίρομαι πολύ που είδα τόσο κόσμο μαζεμένο αποδεικνύοντας ότι υπάρχει κοινό για τα κόμικς, και θα χαιρόμουν ακόμα παραπάνω αν όλοι αυτοί περνούσαν από τη Λέσχη τουλάχιστον μία φορά. Βέβαια το Σάββατο γινόταν ο κακός χαμός οπότε δεν μπορούσα ούτε τους πάγκους να κοιτάξω, αλλά τουλάχιστον η Κυριακή ήταν πιο ήσυχη. Νομίζω ότι αν συνεχίσουν να αυξάνουν κατά αυτόν το ρυθμό οι επισκέπτες στο Comicdom, θα χρειαστεί ένας χώρος πολύ μεγαλύτερος από την Ελληνοαμερικάνικη για χωρέσουν όλοι. Ήταν ωραία επίσης που είδα όσους είδα από το greekcomics και τη Λέσχη, και κρίμα που δεν πέτυχα περισσότερους. Υπογραφές δεν μάζεψα λόγω της κοσμοσυρροής, και αγορές έκανα ελάχιστες, όμως στάμπαρα κάποια ενδιαφέρουσες εκδόσεις και θα τις πετύχω μπροστά μου στο μέλλον.

 

:cheers2:

  • Like 25
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28681
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4783 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

 

:beer:

  • Like 20
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4182 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

 

:beer:

Ωραίο videaki !!Φαίνονται και ο pit και η Σοφία μέσα ....

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18683
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  21
  • Content Count:  1663
  • Reputation:   13474
  • Achievement Points:  1663
  • Days Won:  4
  • With Us For:  4664 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  103

Μας είδα...ποπο φωτογένεια...ηθοποιοι έπρεπε να γίνουμε οχι φανζινάδες :P

  • Like 12
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94400
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Μπορώ να πω ότι εφέτος απόλαυσα την έκθεση περισσότερο από κάθε άλλη φορά μιας και πήγα και τις τρεις ημέρες της λειτουργίας της...!

Έκανα πάρα πολλά ψώνια κι έπεσα αρκετά έξω από τον υπολογισμό που είχα κάνει αλλά πραγματικά άξιζε τον κόπο...!Πήρα και ασυνήθιστα πολλά signings...! :yes:

Έλαβα μέρος στην παρουσίαση της "Κοιλάδας του θανάτου" και των Delano και Wagner...!

Συνάντησα αρκετά παιδιά από το φόρουμ που είτε είχα να τα δω πολύ καιρό (tryfev,Kabuki,Germ,PhantomDuck),είτε δεν είχαμε γνωριστεί (ComicBook Guy,Drunk Crocodile,Μενίρ)...!Δυστυχώς ήθελα να γνωρίσω και την Paola αλλά δεν τα κατάφερα μιας κι έφυγα αμέσως μετά την παρυσίαση του Σαββάτου...! :(

Γενικά ήταν ένα εξοντοτικό αλλά άκρως ευχάριστο ΠΣΚ...! :)

  • Like 17
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5259
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  207
  • Content Count:  9437
  • Reputation:   76849
  • Achievement Points:  9439
  • Days Won:  100
  • With Us For:  5840 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

να πω κι εγω πολυκαθυστερημένα :P

μου άρσε πολύ για μια ακόμα φορά και δε θα με χάλαγε καθόλου να χουμε και κάτι αντίστοιχο άλλο ενα τριήμερο το χρόνο! εχω επίσης την εντύπωση πως ειχα ακόμη περισσότερο λαό από άλλες φορές!

 

 το γούσταρα ακόμα πιο πολύ όμως, γιατί ξαναμαζευτήκαμε επευκαιριας του κόμιγκντομ και με τα μέλη του τζηση της επαρχίας και είδαμε και κόσμο που δε βλέπουμε πολύ συχνα!

κρίμα μόνο που δεν πέτυχα τη happiness!

 

άντε! και του χρόνου!

 

:beer6:

  • Like 20
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4182 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

Ομορφο άρθρο (του Μέλανδρου) στο  site  comicdom.gr , με πολλές φωτό για τον όροφο (3ος)  με τις αυτοεκδόσεις του φετινού Comicdom .......

 

MG_0110.jpg

 

link : http://www.comicdom.gr/2013/04/23/ellinika-komiks-22-comicdom-con-athens-2013-3rd-floor/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  • Like 14
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12685
  • Group:  Members
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  42
  • Reputation:   208
  • Achievement Points:  42
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5038 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

η αληθεια ειναι οτι το σαββατο ειναι η χειροτερη μερα να παει κανεις για τις αλλες δεν ξερω.σε λιγο θα θελουν αλλο χωρο ή περισσοτερες μερες

  • Like 9
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  14558
  • Group:  Members
  • Topic Count:  49
  • Content Count:  3365
  • Reputation:   28681
  • Achievement Points:  3365
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4783 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

:beer:

  • Like 15
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35863
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5256 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

:beer:

 

Ευχαριστούμε φίλε. Σίγουρα θα είναι ωραίο, αλλά εγώ τουλάχιστον δεν έχω την υπομονή να το δω γιατί έχει διάρκεια 75 λεπτών, όπως είδα.

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26001
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  97
  • Content Count:  7145
  • Reputation:   85677
  • Achievement Points:  7165
  • Days Won:  165
  • With Us For:  4182 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  57

:beer:

Δημήτρη :respect:  για το video !!Ηθελα πολύ να το δω ολοκληρωμένο !!! :respect::efxaristo:

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13060
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1940
  • Reputation:   14922
  • Achievement Points:  1940
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4967 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

75 ΛΕΠΤΑ!!!!! Sο Cοοl!!!! Θα το απολαυσω με την ησυχια μου...μια και στο Cοmicdοm με τοσο στριμωξιδι δεν ηταν εφικτο να το δεις :best::cool::thanks:

  • Like 3
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.