Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ανοίγουν Public σε Λάρισα, Πάτρα και Καλαμάτα


Quackmore

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12158
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

post-11351-0-85717900-1346334865_thumb.jpg

 

 

Με τη λειτουργία τριών νέων καταστημάτων από τον Σεπτέμβριο (ένα από αυτά ανοίγει στη Λάρισα) η εταιρεία Public ενισχύει την παρουσία της στην περιφέρεια, ενώ παράλληλα ολοκληρώνει την πρώτη μεγάλη φάση ανάπτυξης της αλυσίδας της.

 

Με τα τρία νέα καταστήματα που θα λειτουργήσουν (τα άλλα δύο στην Καλαμάτα και την Πάτρα) , τα Public θα αριθμούν πλέον συνολικά 20 φυσικά καταστήματα στην Ελλάδα και την Κύπρο – διαθέτουν και ένα ηλεκτρονικό κατάστημα –, προσεγγίζοντας μεγαλύτερο μέρος του καταναλωτικού κοινού και αποκτώντας παρουσία σε ολοένα και περισσότερα δυναμικά σημεία. Οπως σημειώνεται σε χθεσινή ανακοίνωση της εταιρείας, «με το βλέμμα στραμμένο στην αγορά και σε συνέχεια της έναρξης λειτουργίας συνολικά 11 νέων καταστημάτων Public, που πραγματοποιήθηκε κατά τη διάρκεια του τελευταίου τριμήνου, η διοίκηση της εταιρείας συνεχίζει τη διερεύνηση για τον εντοπισμό περιοχών που παρουσιάζουν εμπορικό ενδιαφέρον».

 

Υπενθυμίζεται ότι στα 20 καταστήματα Public το καταναλωτικό κοινό μπορεί να βρει μια ευρεία γκάμα προϊόντων τεχνολογίας, gaming, βιβλίων, CD, DVD και παιδικών παιχνιδιών, αλλά και μια πλούσια ατζέντα εκδηλώσεων. Οπως σημειώνει η εταιρεία, «η άριστη εξυπηρέτηση από το εξειδικευμένο προσωπικό και η παροχή αποκλειστικών προνομίων στο καταναλωτικό κοινό δημιουργούν τις προϋποθέσεις για την κατάταξη των Public ανάμεσα στους πιο δυνατούς προορισμούς σε κάθε πόλη όπου δραστηριοποιούνται».

 

 

 

 

Πηγή: Thessalianews.gr

Επεξεργασία από Quackmore
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  19015
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  21
  • Reputation:   75
  • Achievement Points:  21
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4654 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ξέρουμε που ακριβώς ανοίγει? Δεν μπορώ πραγματικά να εκφράσω την ευχαριστησή μου αυτη τη στιγμή. Ώρα ήτανε, μέχρι και ο Βόλος είχε Public (no offence , ετσι?)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12158
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Ξέρουμε που ακριβώς ανοίγει?

Δυστυχώς, δεν γράφει κάτι στα ενημερωτικά sites που αναφέρουν το νέο, αλλά ούτε και στο επίσημο site της εταιρείας.Πάντως φαντάζομαι ότι θα ανοίξει κάπου κεντρικά.Δικές προβλέψεις:1)υπάρχει ένας σχετικά μεγάλος κενός χώρος στην πλατεία Ταχυδρομείου(ελπίζω να γίνει εκεί), 2)ίσως σε κάποια από τα κλειστά καταστήματα των πεζόδρομων του κέντρου, ή στο εμπορικό κέντρο Pantheon Plaza(που προσωπικά δεν θα ήθελα, γιατί βολεύει μόνο τα νότια προάστεια). :thinking:

Αλλά γενικά δεν με χαλάει ιδιαίτερα η περιοχή που θα γίνει, γιατί τουλάχιστον θα ξέρω ότι θα υπάρχει κάπου στην πόλη ένα public. ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9629
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4667 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Πω ρε και το συζητούσαμε ρε Q :P

2 Public στην Καλαμάτα; 2 Public έχει και η Θεσσαλονίκη που είναι 15πλάσια από τη Καλαμάτα! :moutra2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5747
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4721 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Βασικα, το Public συγχωνευτηκα-αγορασε την Multirama και για αυτο να περιμενετε να ανοιξουν public σταδιακα σε ολες τις πολεις που υπαρχουν μουλτιραμα ....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12158
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Πω ρε και το συζητούσαμε ρε Q :P

2 Public στην Καλαμάτα; 2 Public έχει και η Θεσσαλονίκη που είναι 15πλάσια από τη Καλαμάτα! :moutra2:

Όχι ένα θα έχει η Καλαμάτα. ;) Η Θεσσαλονίκη, ίσως αν άνοιγε και ένα ακόμη στα δυτικά προάστια θα ήταν ακόμη καλύτερα. :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5032 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Βασικα, το Public συγχωνευτηκα-αγορασε την Multirama και για αυτο να περιμενετε να ανοιξουν public σταδιακα σε ολες τις πολεις που υπαρχουν μουλτιραμα ....

 

Και στα Γιαννιτσά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :dance::awesome::giati:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5747
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4721 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Δεν ξερω...Εγω παντως ξερω οτι η μια εταιρια αγορασε την αλλη οποτε...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12158
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Βέβαια θα πρέπει να διευκρινίσουμε το εξής.Αναλόγως το μέγεθος της πόλης, βρίσκεται και το μέγεθος του χώρου που θα φιλοξενήσει το public στη πόλη αυτή.Π.χ. το public Καστοριάς είναι αρκετά μικρό σε σχέση με public άλλων πόλεων.Οπότε στις αντίστοιχες πόλεις, θα ανοίξει και το αντίστοιχο public. ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5747
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4721 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Αυτο εννοειται...Αναλογος με το μεγεθος και τον πλυθισμο της πολης, θα ειναι και ο αριθμος των πελατων, οποτε αυτο ειναι αυτονοητο...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25002
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  158
  • Content Count:  2118
  • Reputation:   21719
  • Achievement Points:  2118
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4368 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  31

Δυστυχως σε περιοδους κρισης καπως ετσι γινεται , τα μεγαλα καταστηματα παιρνουν τεραστια κομματια της αγορας ενω τα μικροτερα συνοικιακα, που μπορει να εχουν πολυ πιο καλη ατμοσφαιρα και να μπορουν να σε κατατοπισουν καλυτερα με συζητησεις προτασεις κλπ επειδη ειδικευονται σε ενα ειδος προιοντος, συρρικνωνονται και κλεινουν. :(

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  4441
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  490
  • Reputation:   2973
  • Achievement Points:  490
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5936 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  40

Από τη μια χαίρομαι όταν ανοίγουν μαγαζιά που εμπορεύονται βιβλία και κόμικς, από την άλλη όπως είπε και ο kwtsos πιο πάνω αν το μαγαζί είναι σε στυλ πολυκατάστημα-τα-πάντα-όλα δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Ειδικά με το Public έχω μια απορία: πώς στο καλό τα καταφέρνουν και έχουν ό,τι πιο κατεστραμμένο (στην κυριολεξία) στα ράφια τους? Έχω πετύχει άπειρα κόμικς με κατεστραμμένο εξώφυλλο, σκισμένες και τσακισμένες σελίδες και άλλα τέτοια όμορφα. Και αυτό το πέτυχα σε 3 διαφορετικά Public (Λεμεσός, Λευκωσία, Βόλος) και πολλές φορές ανά μαγαζί οπότε το επιχείρημα ότι 2-3 μ@λ@κες πάνε και τα πετάνε όπως να'ναι δεν πολυστέκει. Δυστυχώς όποτε μπαίνω σε Public και πάω στα κόμικς μου δημιουργείται η εντύπωση ότι κάποιος είχε τη φαεινή ιδέα: φέρτε και κόμικς αφού πουλάνε, ρίξτε τα στα ράφια και τα όρνεα θα τσιμπήσουν ό,τι βρουν και σε όποια κατάσταση και τιμή τον βρουν. Μην μιλήσω και για τις τιμές..

 

Καλή φάση που ανοίγει στην Πάτρα, θα πηγαίνω πού και πού για να ανοίγει λίγο το μάτι αλλά δεν νομίζω να τους τιμήσω ποτέ με τα ευρουλάκια μου. Εξάλλου (ευτυχώς) πλέον έχουμε και αμιγώς κομιξομάγαζο εδώ πέρα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16161
  • Group:  Members
  • Topic Count:  20
  • Content Count:  1319
  • Reputation:   5747
  • Achievement Points:  1319
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4721 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω πως με τον καιρο αυτα τα κομιξ εξαφανιζονται απο τα ραφια...

 

ποιος τα αγοραζει....;;;;;;;;;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25248
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  104
  • Reputation:   443
  • Achievement Points:  104
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4331 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  30

Στη μεσογείων ήταν ένα multirama και έγινε public. Όντως λογικά όλα τα multirama θα γίνουν public.

 

Ούτε κι εμένα μαρέσει τόσο να γεμίσει ο τόπος public. Γενικά ναι είναι καλά καταστήματα αλλά μάλλον θα το έλεγα για οποιοδήποτε κατάστημα....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8659
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5425 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Ναι γενικα και γω οτι εχω δει στα public ειναι 9/10 φορες σε αθλια κατασταση.Ακομα και τα absolute τα εχουν σε ψιλοχαλια κατασταση,ασε που παντα η κομικ section ειναι παρατημενη στη τυχη της σε αντιθεση με αλλες κατηγοριες βιβλιων.Χειροτερα και απο εφημεριδες....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9146
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  116
  • Content Count:  1734
  • Reputation:   12511
  • Achievement Points:  1734
  • Days Won:  13
  • With Us For:  5491 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Προφανώς αν ένα κόμικ δεν είναι σε καλή κατάσταση, το πας στον υπεύθυνο του τμήματος και λες "θέλω αυτό, είναι χάλια, φέρε μου ένα άλλο". Δεν είναι τόσο δύσκολο. :P Όντως στα Public συχνά υπάρχουν στραπατσαρισμένα κόμικς, αλλά δεν είναι κόπος να το ξαναζητήσεις άμα το θέλεις... :D Όσο για τις τιμές, είναι φυσιολογικές, αν μη τι άλλο! Εγώ (σχεδόν) όλα τα One Piece μου από 'κει τα έχω πάρει! :P Αν έχεις και κάρτα Public έχεις 10% εκπτωσούλα, οπότε μια χαρά ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9629
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4667 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Προφανώς αν ένα κόμικ δεν είναι σε καλή κατάσταση, το πας στον υπεύθυνο του τμήματος και λες "θέλω αυτό, είναι χάλια, φέρε μου ένα άλλο". Δεν είναι τόσο δύσκολο. :P Όντως στα Public συχνά υπάρχουν στραπατσαρισμένα κόμικς, αλλά δεν είναι κόπος να το ξαναζητήσεις άμα το θέλεις... :D Όσο για τις τιμές, είναι φυσιολογικές, αν μη τι άλλο! Εγώ (σχεδόν) όλα τα One Piece μου από 'κει τα έχω πάρει! :P Αν έχεις και κάρτα Public έχεις 10% εκπτωσούλα, οπότε μια χαρά ;)

 

Και μια στο τόσο, έχεις και έκπτωση 10€! :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9146
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  116
  • Content Count:  1734
  • Reputation:   12511
  • Achievement Points:  1734
  • Days Won:  13
  • With Us For:  5491 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Ναι είναι κι αυτό! :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25002
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  158
  • Content Count:  2118
  • Reputation:   21719
  • Achievement Points:  2118
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4368 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  31

Για την ποιοτητα δεν ξερω γιατι δεν εχω παρει ποτε τιποτα απο Public αλλα για τις τιμες στα κομικς εχω την αισθηση οτι σαν "ιν" πολυκαταστημα που ειναι θα μπορουσε να εχει χαμηλοτερες . Τωρα στις επαρχιακες πολεις που ειναι πιθανο να μην υπαρχει κομιξαδικο φανταζομαι οτι θα βολεψει τους ανθρωπους το ανοιγμα των Public. Τωρα οσο αφορα την Αθηνα νομιζω ειναι προτιμοτερο να εισαι πελατης σε καποιο κομιξαδικο απο πολλες πλευρες. ;)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5032 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Έχει και Half Price σε τόμους με παλιές ιστορίες κυρίως. :mafia:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12158
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Πάντως η έκπτωση 10%, μπορεί να μην είναι μεγάλη, αλλά σίγουρα γλιτώνεις χρήματα τα οποία μπορείς να επενδύσεις σε άλλα κόμικς.Οπότε από το τίποτα καλύτερα αυτό.Όσον αφορά την ποιότητα, στις νέες εκδόσεις είμαι ικανοποιημένος.

 

Δηλαδή ότι βγήκε τα τελευταία 5-10 χρόνια σπάνια να είναι σε άσχημη κατάσταση.Αλλά κάτι εκδόσεις δεκαετίας του '90, που λογικά θα μεταφέρθηκαν έτσι από άλλες αποθήκες, βιβλιοπωλεία, κομιξάδικα που ίσως έκλεισαν και περίπτερα(που δεν πιστεύω να γίνεται κάτι τέτοιο, μπορεί μόνο με τίποτα εκδόσεις της Μαμούθ), είναι όντως πολλές φορές χωρίς σελίδες, με στραπατσαρισμένη ράχη, με σκισμένο εξώφυλλο κλπ.

 

Πάντως εγώ, ακόμη και για τόμο του Μπαρκς, ο οποίος ήταν χτυπημένος στις γωνίες του εξωφύλλου έκανα παράπονα και ζήτησα να διάλεξω κάποιον άλλο, τόμο και οι υπεύθυνοι δέχτηκαν να με εξυπηρετήσουν αμέσως.Οπότε θεώρω πως μέχρι στιγμής είμαι ικανοποιημένος από την εξυπηρέτηση.

 

Αλλά σίγουρα, δεν είναι όπως στα κομικσάδικα που ο ίδιος ο ιδιοκτήτης σε ρωτάει αν χρειάζεσαι κάτι, πιάνετε κουβέντα κλπ.Εκεί αν δεν ρωτήσεις αυτό που θες, δεν θα σε βοηθήσουν από μόνοι τους.

 

Στην Αθήνα όπως αναφέρθηκε πάνω, μπορεί να μην έχουν συνηθίσει οι πελάτες αυτόν τον τρόπο εξυπηρέτησης, επειδή υπάρχουν ακόμη κομικσάδικα, αλλά στην επαρχία που δεν υπάρχει κανένα κομικσάδικο, οι πελάτες έχουν προσαρμοστεί.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  18542
  • Group:  Members
  • Topic Count:  31
  • Content Count:  1635
  • Reputation:   9629
  • Achievement Points:  1635
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4667 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Στο Public του Cosmos είχα δει ελλατοματικό τόμο Βιβλιοθήκη Κόμιξ 3 (Το είχα δείξει και στον Dark Chris). Ενώ εξώφυλλο οπισθόφυλλο ήταν οκ, μέσα οι σελίδες ήταν αναποδογυρισμένες, χάνονταν κομμάτια εκεί που τέλειωναν οι σελίδες, και κάτω κάτω είχε σε σειρά εκείνα τα χρώματα που βάζουν σε τέτοιες εκτωπώσεις, αλλά δε φαίνονται... (Κίτρινο,μαύρο,ματζένα,γαλάζιο νομίζω :P )

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25704
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  58
  • Reputation:   204
  • Achievement Points:  58
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4231 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Πάντως το Multirama Θεσ/νικη (τσιμισκή) έχει κλείσει. Αν έγινε εξαγορά από Public ακούγεται λογικό.

Να πω την γνώμη μου? Δεν θα πιάσουν 2 μαγαζιά στην Καλαμάτα, μετά βίας θα πιάσουν στην Θεσ/νικη.

ΔΕΝ είμαστε σε καιρούς για να έχει τόσο κόσμο να υποστηρίζει έναν ΤΟΣΟ μεγάλο χώρο. Ο κόσμος

πάει στα public για βόλτα. Δεν βλέπω τα εκατομμύρια βιβλία να πηγαίνει ο κόσμος να τα αγοράσει.

Έχει κλιμαστισμό, κάνεις την βόλτα σου και χαζεύεις κανένα βιβλίο. Όσο για τα παιχνίδια είναι της πλάκας,

με τόσα Jumbo και άλλα παιχνιδάδικα με τριπλάσια ποικιλία τι να κάνει μια γωνίτσα. Όσο για το

"κλείνουμε το multirama" και πουλάμε περιφερειακά στο public είναι πολύ αστείο... δεν πιστεύω ότι θα

πετύχει. Και το ίδιο πιστεύω για το Πλαίσιο στην Βενιζέλου που ο σκοπός του δεν ήταν να κάνει δουλειά,

αλλά να κόψει το public (σε παιχνίδια/περιφερειακά κτλ), και φυσικά θα αποτύχει... κομπογιαννήτες επιχειρηματίες

ης κακιάς συμφοράς με ανταγνωιστικό/επιθετικό πρόγραμμα. Που πας ρε Καραμήτρο με τόσα λειτουργικά....

τεσπα... 1 μαγαζί ανά πόλη είναι οκ, ήδη το Cosmos υποφέρει, και κάτι άκουσα ότι θα πληρώνεις parking

γιατί θα βάλουν φύλακες...!!???!!! για ποιόν λόγο... εξωγήινο marketing!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5032 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Κέρβερε, μήπως εννοούσε ότι τα άλλα δύο καταστήματα που θα ανοίξουν θα είναι στην Καλαμάτα και στην Πάτρα (αφού το 1 θα είναι στην Λάρισα) ; :thinking: Αλλιώς δεν βγάζει καθόλου νόημα. :oops:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12158
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Παιδιά, το λέει ξεκάθαρα το κείμενο.Μην μπερδεύεστε, χωρίς λόγο.Τρία καταστήματα θα ανοίξει η public.Ένα σε Λάρισα, ένα σε Πάτρα και ένα σε Καλαμάτα.Ακόμη κι αν σας μπέρδεψε ο αριθμός δύο, δίπλα στην Καλαμάτα, εφόσον λέει πως συνολικά τρία ακόμη μαγαζιά θα ανοίξουν, δεν υπάρχει λόγος να το εκλάβουμε ως τέσσερα.Άλλωστε, το κείμενο αναφέρει πως η δημιουργία αυτών των νέων καταστήματων, είναι στην πρώτη φάση του σχέδιου τους, η οποία περιλαμβάνει 20 καταστήματα.Μέχρι τώρα είχαν 17 συν, ακόμη τρία γίνονται είκοσι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12158
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Λοιπόν για όσους αναρωτιόντουσαν, που και πότε θα ανοίξουν, τα καταστήματα Public της Λάρισας, Πάτρας και Καλαμάτας, ήρθε η ώρα να τους λυθεί η απορία.

 

Το κατάστημα της Λάρισας, θα ανοίξει την Τρίτη 18 Σεπτεμβρίου, και κατά πάσα πιθανότητα εκεί που ήταν μέχρι σήμερα το Μultirama, Βενιζέλου 24 & Λαπιθών γωνία (παρόλα αυτά ας κρατήσουμε μια επιφύλαξη, γιατί δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη επίσημα).Πάντως την ερχόμενη Τρίτη, θα μάθουμε.

 

Στην Πάτρα το κατάστημα θα ανοίξει, στην οδό Ερμού 55, εκεί που βρισκόταν το κατάστημα ηλεκτρικών συσκευών Σερέτης, το οποίο θα μεταφερθεί, λίγο πιο πάνω και σε περίπου ένα μήνα θα έχει ανοίξει.

 

Το κατάστημα της Καλαμάτας, πρέπει να έχει ανοίξει, αφού έχει προστεθεί, εδώ και λίγες μέρες στον χάρτη καταστημάτων της ιστοσελίδας του Public.Βρίσκεται στην οδό Αριστομένους 16.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12158
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Πλέον έχει ανοίξει κατάστημα Public και στην Πάτρα, με το οποίο και επιτυγχάνεται ο στόχος της επιχείρησης, για δημιουργία 20 καταστημάτων σε Ελλάδα και Κύπρο.Αυτή ήταν και η πρώτη φάση του σχεδίου της εταιρείας.Λογικά, αυτό σημαίνει πως θα ακολουθήσει και δεύτερη φάση με επέκταση των δραστηριοτήτων της εταιρείας και σε άλλες πόλεις.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  754
  • Content Count:  12905
  • Reputation:   94400
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4624 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Το κατάστημα της Καλαμάτας, πρέπει να έχει ανοίξει, αφού έχει προστεθεί, εδώ και λίγες μέρες στον χάρτη καταστημάτων της ιστοσελίδας του Public.Βρίσκεται στην οδό Αριστομένους 16.

 

Σίγουρα έχει ανοίξει στην Καλαμάτα...!

 

Μπορώ να το επιβεβαιώσω μιας κι έχω πάει εκεί στις αρχές του Σεπτέμβρη (η Καλαμάτα είναι η ιδιαίτερη πατρίδα μου)...!

 

Η οδός Αριστομένους είναι ένας από τους μεγαλύτερους και πιο εμπορικούς δρόμους (πεζόδρομους τώρα πια) της πρωτεύουσας τής Μεσσηνίας...!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11351
  • Group:  Members
  • Topic Count:  373
  • Content Count:  1572
  • Reputation:   12158
  • Achievement Points:  1575
  • Days Won:  16
  • With Us For:  5289 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Σίγουρα έχει ανοίξει στην Καλαμάτα...!

 

Μπορώ να το επιβεβαιώσω μιας κι έχω πάει εκεί στις αρχές του Σεπτέμβρη (η Καλαμάτα είναι η ιδιαίτερη πατρίδα μου)...!

 

Η οδός Αριστομένους είναι ένας από τους μεγαλύτερους και πιο εμπορικούς δρόμους (πεζόδρομους τώρα πια) της πρωτεύουσας τής Μεσσηνίας...!

Φαντάζομαι, πως θα το επισκέφτηκες τότε και θα είδες τι προϊόντα έχει και κυρίως τι κόμικς έχει.Οπότε αν έχεις κάποια στιγμή χρόνο, θα ήθελες να ανοίξεις ένα τόπικ για το κατάστημα Καλαμάτας; :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.