Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΦΑΝΤΟΜ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΦΑΝΤΟΜ ΝΤΑΚ


Comics Fan

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36522
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

HΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ αυτο ήταν παίδες ότι διαβάσαμε διαβασαμε.Δεν ξέρω ποιος θα πάει απο εμας τελευταίος και θα προλάβει να διαβάσει την επόμενη περιπετεια του Φ.Ν.<<ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ>> που κυκλοφορεί την Μεγάλη Δευτέρα 25/4.Βοηθειά μας.

 

Το εξώφυλλο μεταφέρθηκε στην παρουσίαση.

 

 

Μενίγ Πουαγώ, on 25 Feb 2016 - 6:20 PM, said:

Λοιπόν... Νέο τεύχος στα χέρια μας το υπ' αριθμόν #36. Με ένα υπέροχο ενιαίο οπισθοεξώφυλλο από τα χεράκια ,και το scanner,  του Βασιλιά Καρνάβαλου και της ΑγιοΒασιλίτσας του!!! 

 

Ναι είναι αλήθεια τετοια Αγιοβασιλίτσα με βαριά καρδιά την έβγαλα απο Αβαταρ.Αν αναλαμβάνε να δίνει εκείνη τα δώρα και να κάνει ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ το βράδυ των Χριστουγένων τότε να δεις ποσοι θα πιστευαν ότι υπάρχει Αι Βασίλη-λιτσα-. 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 591
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Κι αυτό το τεύχος έκρυβε μία ιστορία απολαυστική,χωρίς όμως να περιέχει επικές μάχες,όπως έχουμε συνηθίσει...!

 

Το σενάριο ήταν καλοδουλεμένο κι ανοιχτό από την αρχή μέχρι το τέλος...!Το μόνο ψεγάδι κατά την ταπεινή μου άποψη ήταν αυτό το διαρκές flashback,το οποίο από ένα σημείο και μετά κουράζει και μπερδεύει...!Προς το τέλος όμως η ένωση των δύο στιγμών γίνεται αριστοτεχνικά και ανατρεπτικά...!Υπήρχε αγωνία για την τελική έκβαση και η αδικία και η κακία των Εβρονιανών μου θύμισε έντονα χολιγουντιανό έργο...!Στα θετικά μπορούμε να κατατάξουμε και τον μεγαλύτερο αριθμό των σελίδων που είχε η ιστορία στην διάθεσή της,μιας και η δεύτερη,support ιστορία που έχουμε πια συνηθίσει,έλαμψε δια της απουσίας της...! :P Και φυσικά το τέλος μένει ανοιχτό σε όλα τα ενδεχόμενα...! ;)

 

Όσον αφορά το σχέδιο,νομίζω ότι ήταν παραφορτωμένο,με πολλές γωνίες,αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να πω ότι δεν μου άρεσε...!Αυτά όμως που πραγματικά απόλαυσα ήταν τα χρώματα...!Ήταν ζωηρά,με μεγάλο εύρος παλέτας κι όμορφα "μπλεγμένα" μεταξύ τους...!

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4304
  • Reputation:   34100
  • Achievement Points:  4428
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Βασιλιάς είναι και σκανάρει με το Βασιλικό του scanner. Εμείς οι ταπεινοί υπηκόοι του απλά υποκλινόμαστε...

Χαζεύοντας αυτό..

tn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0037z.jpgtn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0037.jpg

Σε αυτό το τεύχος μαθαίνουμε περισσότερα για τον πλανήτη της Ξαντούμ και την προδοσία που έδειξαν οι Εβρονιάνοι στην εμπιστοσύνη τους. Παράλληλα μας ταλανίζει και λίγο το θέμα του Ντόναλντ αν πρέπει να αποκαλύψει τα πάντα στην Νταίζυ. Καλύτερα όχι.Παρακολουθούμε δύο ίστορίες που συμβαίνουν σε που συνέβησαν σε διαφορετικές χρονικές στιγμές. Μόνο που τις παρακολουθούμε παράλληλα. Αλλά το θεωρώ πιο άρτιο από το να παρακολουθούσαμε τις δύο ιστορίες χωριστά μέχρι να φτάσουμε στο τέλος που τις ενώνει επάξια. Το μόνο που θεώρησα περιττό ήταν που κάθε φορά μας το θύμιζαν τον τόπο και το χρόνο. Πιστεύω ότι μία φορά αρκούσε στο "πρώτο επεισόδειο" κάθε ιστόριας.

Αυτό που ανεβάζει πολύ ψηλά τον πήχυ ήταν η απουσία δισέλιδων διαφημίσεων. Ούτε η απουσία αφίσας με πείραξε... Ποτέ δε την βγάζω έτσι και αλλιώς. Όλο το τεύχος μία χορταστική ιστορία. :pray: να συνεχίσουν έτσι και στα επόμενα τεύχη. Το μόνο που μου έλειψε ,για να είμαι ειλικρινής, είναι η χαλάρωση που χάριζε η δεύτερη ιστορία που εδώ και αρκετά τεύχη είναι πολύ καλές.

8.8/10!!!  
   

Επεξεργασία από Μενίγ Πουαγώ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  12189
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  848
  • Content Count:  3050
  • Reputation:   41683
  • Achievement Points:  3061
  • Days Won:  28
  • With Us For:  5157 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

Ορίστε το εξώφυλλο και το οπισθόφυλλο του #38. 

 

Το εξώφυλλο μεταφέρθηκε στην παρουσίαση.

 

Το επόμενο τεύχος θα κυκλοφορήσει στις 25/5.

 

PKNA next.jpg

 

 

Και, για να απαντήσω και στον konni, ναι, αν δεν κάνω λάθος, έχει Mottura. :)

:beer3:

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4304
  • Reputation:   34100
  • Achievement Points:  4428
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Ο Γιώργος πρέπει να είναι κάτοχος χρονομηχανής. Αλλιώς δεν εξηγείται. Το λατρεμένο μου περιοδικό συνεχίζει την παράδοση του ενιαίου οπισθοεξώφυλλου (και των παντελώς άχρηστων δισέλιδων διαφημίσεων στο κέντρο του περιοδικού. Αλλά αυτό είναι άσχετο :D).

tn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0038z.jpgtn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0038.jpg

Τέσπα. Ας περάσουμε στα εσωτερικά του υπ' αριθμόν #38 τεύχους. Αν πιστεύατε ότι οι οι ύπονομοι της Λιμνούπολης έχουν απλά υγρασία και ποντίκια θα αναθεωρήσετε τις απόψεις σας μετά την ανάγνωση. Συμμορία το σκάει από την φυλακή και παίζει με το υπόγειο δίκτυο επικοινωνίας της πόλης και με τους Φάντομ και Νούμερο-1. Κάπου εκεί εμπλέκεται και ο Άνγκους που κλασσικά συνδέει τις ληστείες με τον Φάντομ. Τελικά οι υπόνομοι έχουν περισσότερο κόσμο από ότι φανταζόμαστε γιατί μία άλλη παρέα που ζει εκεί κάτω δίνει χείρα βοηθείας στο Φάντομ. Για άλλη μία φορά ο Φάντομ σώζει την Λιμνούπολη και τον Άνγκους. Η πρώτη σίγουρα θα του είναι υπόχρεη ο δεύτερος πάλι όχι.

Η κοριτσάρα μου κάνει μία guest εμφάνιση του τύπου ψεκάσατε, σκούπισατε και τελειώσατε. Για να φύγει αποθεωμένη από το πλήθος. Εγώ έμεινα με την απορία ,πάντως, αν παρακολουθούμε πραγματική μάχη ή αγώνα. Τα χρώματα και ο σχεδισμός στο σύνηθες, αρεστό σε εμένα, ψυχεδελικό style.

Ολοκληρώνοντας να πω ότι για άλλη μία φορά απόλαυσα το τεύχος. Καντάει μονότονο και κουραστικό να επαναμβάνομαι αγαπητοί μου ανγνώστες αλλά είναι η πάσα αλήθεια.

9/10!!! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Πολύ καλές εντυπώσεις μου άφησε κι αυτό το τεύχος,τουλάχιστον όσον αφορά την πρώτη ιστορία...!Το σενάριο της,εν λόγω,ιστορίας ήταν εξολοκλήρου "γήινο" για τα δεδομένα της σειράς...!Κανένα εξωγήινο ον δεν χρησιμοποιήθηκε για να τα βάλει με τον Φάντομ...!Οι εχθροί του,ουσιαστικά,ήταν τρεις δραπέτες φυλακής,που κυνηγούσαν τον Άνγκους Φάνγκους...!Το 90% της πλοκής εκτυλίχθηκε υπογείως...!Επίσης μάθαμε ότι οι υπόγειες σωληνώσεις που καταλήγουν στο μέγαρο Δάρβιν έχουν τρωτά σημεία...!Αν και δεν έχουμε κάποια super μάχη με Εβρονιανούς ή κάποια περίπτωση κατασκοπείας,παρόλα αυτά η ιστορία είναι αξιοπρεπής και διαβάζεται ευχάριστα...!Το σχέδιο ήταν μέτριο προς καλό...!

 

Η δεύτερη ιστορία είχε μεν για πρωταγωνίστρια την πιο bad ass ηρωίδα της σειράς,αλλά το σενάριό της μου θύμισε τις ιστορίες της DC που μπαίνουν κάθε Κυριακή στο Έθνος...!Έχουμε μία σκηνή μάχης πολύ μέτρια και...πάπαλα...!Χωρίς να γνωρίζουμε τον λόγο ή τουλάχιστον πως ξέφυγε η Ξάντουμ από το "Πηγάδι"...!Όσον αφορά το σχέδιο,το βρήκα κάτι παραπάνω από ελεεινό...!Σε ορισμένα καρέ προσπάθησα να καταλάβω τι περιέγραφαν,αλλά δεν τα κατάφερα...!Μου ήταν αδύνατο...!  :antekale:

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  10466
  • Group:  Honored
  • Topic Count:  265
  • Content Count:  3512
  • Reputation:   36522
  • Achievement Points:  3528
  • Days Won:  88
  • With Us For:  5407 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

ΠΑΠΙ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑΑΑΑΑ! (Αν παραφράσουμε το ένθετο σκετσάκι στο παλιό Μάπετ σόου ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ).

Το γνωστό παπί διαστημικός ήρωας εναντίον ολόκληρου στόλου Εβρονιανών στην καταιγιστική περιπέτεια <<Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ>>.

 Επόμενο τεύχος στις 27/6 που θα δούμε τον <<ΚΟΣΜΟ ΑΝΑΠΟΔΑ>>.

 

 

Το εξώφυλλο μεταφέρθηκε στην παρουσίαση.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4304
  • Reputation:   34100
  • Achievement Points:  4428
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Φίλτατε Σκρουτζ η βασική ιστορία του Φάντομ ολοκηρόνεται σε 52 τεύχη. Στην Ιταλία όμως έχουν βγει και άλλες ιστορίες καθώς και έξτρα τεύχη αφιερωμένa το καθένα σε έναν χαρακτήρα.

Και αφού δώσαμε χείρα βοηθείας ας περάσουμε και στο καινούριο τευχίδιον. Με ένα όμρφο μεγάάάάλο εξώφυλλο Βασιλική προσφορά από τοv Παναγιώτη των Α΄ τον κομικσοσυλλέκτη.

tn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0039z.jpgtn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0039.jpg

Στην βασική ιστορία με τίτλο "Η επόμενη μέρα" ο Φάντομ εκεί που έκανε αμέριμνος την περιπολία του συλλαμβάνεται από την Χρονοφυλακή για παλιά το εγκλήματα. Ο Δικηγόρος του δεν είναι όμως και τόσο τζιμάνι και ο υπερήρωάς μας ελπίζει σε ένα θαύμα. Ένας φίλος από τα παλιά όμως κάνει την επανεμφάνισή του και λόγω νόστου θέλει να γυρίσει σπίτι του μαζί με τη παρέα του όμως που φιλοξενείται εκεί. Ακολουθούν αναπάντεχες συμμαχίες και συγκρούσεις παλιών γνωστών για να καταλήξουμε σε ένα συγκινητικό τέλος. Μία άριστη ιστορία σε όλους τους τομείς. Οι μη εξασκημένοι στην σειρά ανάγνωσης των καρέ της ιστορίας θα μπερδευτούν σε κάποια σημεία.

Αρχίζουν να με κακομαθαίνουν γιατί στην συμπληρωματική ιστορία πρωταγωνιστεί πάλι η κοριτσάρα μου. Εδώ έχουμε μία αναζήτηση Εβρονιανού σκάφους στα μέρη που ο Ζακ Υβ Κουστώ εξερεύνησε περισσότερο από οποιονδήποτε άλλο. Τρίπτυχο? Βρείτε-ελευθερώστε-εξολοθρεύστε. Στό ίδιο ψυχεδελικό χρώμα με την προηγούμενη που ίσως είμαι από τους ελάχιστους εδώ μέσα που γουστάρει τρελλά...

9.1/10!!!

Υ.Γ.: Τον Διηγόρο του Φάντομ τον έχουμε ξανασυναντήσει αν δε κάνω λάθος; :thinking:

Επεξεργασία από Μενίγ Πουαγώ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3580 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Υ.Γ.: Τον Δικηγόρο του Φάντομ τον έχουμε ξανασυναντήσει αν δε κάνω λάθος; :thinking:

 

Στο τεύχος 27.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Για την κεντρική ιστορία του τεύχους μπορώ να πω με μία λέξη ότι ήταν Ε-ΞΑΙ-ΡΕ-ΤΙ-ΚΗ...! :best: Η πλοκή ξεκινάει με τον βασικό μας ήρωα να βρίσκεται από την αρχή σε δύσκολη θέση και η καταιγιστική δράση ξεκινάει μόλις λίγες σελίδες πιο μετά...!Το σενάριο,αν κι επιστημονική φαντασία,είναι μεστό και πανέξυπνο...!Φαίνεται ότι έχει γίνει καλή δουλειά...! :yes: Χωρίς να θέλω να ευλογήσω τα γένια μου,πιστεύω ότι η συγκεκριμένη ιστορία βάζει κάτω πολλές υπερηρωικές που έχουν την ίδια περίπου θεματολογία...!Οι χαρακτήρες έχουν,σε πολλά σημεία πολλά μπλεξίματα και τεράστια προβλήματα να λύσουν...!Ο συγγραφέας χτίζει μία τρομερά δύσκολη ατμόσφαιρα και δίνει ένα φινάλε καθόλου βιαστικό και πρόχειρο,πράγμα που είναι πολύ θετικό...!Ο αναγνώστης με την σειρά του έχει αγωνία για την εξέλιξη της τροπής...!Και φυσικά δεν ξέρουμε από την αρχή ποιος πρωταγωνιστής είναι ο καλός και ποιος ο κακός...!Το σχέδιο και η διάταξη των καρέ δεν έκαναν πολλά τσαλίμια κι έτσι βοήθησαν με την σειρά τους στο ν'απολαύσουμε την υπέροχη αυτή ιστορία...!

 

Όσον αφορά την support ιστορία την βρήκα αρκετά μέτρια...!Έχουμε απολαύσει την Ξαντούμ σε απείρως καλύτερους ρόλους...!Το σενάριο και η πλοκή ήταν άνοστα και πολύ απλά...!Δεν έλεγαν πολλά...!Η παρουσία της ήταν μόνο για να συμπληρωθούν οι σελίδες του τεύχους...!Μου θύμισε μερικές από τις ιστορίες που μπαίνουν στο Έθνος της Κυριακής...! :P Τα χρώματα μ'εντυπωσίασαν αλλά το σχέδιο με κούρασε...! :(

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31588
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  360
  • Reputation:   1948
  • Achievement Points:  404
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2887 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Πολύ εντυπωσιακά όλα τα εξύφυλλα πάντως!!

Αγόρασα από το νούμερο 16 και μετά. Οι ιστορίες είναι αυτότελείς δηλαδή , αλλά ταυτόχρονα και συνέχειες;

Θα έχω πρόβλημα να καταλάβω τη συνέχεια των ιστοριών;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Υπάρχουν οι βασικοί χαρακτήρες που μας έχουν συστηθεί στα πρώτα τεύχη,αλλά οι ιστορίες είναι αυτοτελείς...!Οπότε το μόνο,ίσως,πρόβλημα που θα έχεις θα είναι με το ποιος είναι ποιος...!Κατά τα άλλα θα τις ευχαριστηθείς...! :best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31588
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  360
  • Reputation:   1948
  • Achievement Points:  404
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2887 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Διάβασα το τεύτος 16 και μ άρεσε πολύ! Ελπίζω και τα επόμενα να είναι τόσο ωραία.Ενθουσιάστηκα!

Ωραίο περιοδικό κι εξωτερικά κι εσωτερικά!

 

 

Eκπληκτικός ο φαντόμ ντακ.¨Εχω διαβάσει από τα τεύχη 16-22. Το τεύχος 17 δε μου άρεσε όσο τα άλλα. Το τεύχος νο 19 ξεχώρισε για το χιούμορ του, και το τεύχος νο 22 μου άρεσε πιο πολύ από όλα. Πολύ ωραία σειρά κι ιστορίες!!

Α, θυμάται κανείς την τράπουλα που είχε δώρο ένα παλιό κόμιξ; (ένα χριστουγενιάτικο τεύχος, μετά το 140) Να απο που ηταν οι χαρακτηρες στα τραπουλοχαρτα τελικά... :o

Tην έχω αυτή την τράπουλα. Μετά από τόσα χρόνια μια αδιάφορη τράπουλα απέκτησε αξία.

Πόσοι από όσους αγοράζετε φαντόμ ντακ την έχετε;

 

Θα συμφωνήσω με τον φίλο μου,τον Γιάννη...!

 

Πρόκειται για ένα τεύχος που σκοπό έχει να αποφορτίσει τον αναγνώστη από την καταιγιστική δράση των προηγούμενων (και μακάρι και των επόμενων),αλλά και να τον φορτίσει συναισθηματικά,μιας και είναι ένα πολύ δυνατό τεύχος που στηρίζεται στην ψυχολογική κατάρρευση του ήρωα...!Σκηνές όπως αυτές με τον Ντόναλντ να ρεμβάζει στην ταράτσα μελαγχολικός,να βουρκώνει,να απαρνιέται τους φίλους του και το 313-Χ,να μην μπορεί άλλο να συνεχίσει την διπλή ζωή που κάνει,με άγγιξαν και με έκαναν να δω με άλλο μάτι τον Φάντομ...!Νομίζω ότι δεν τον είχαμε ξαναδεί έτσι σε καμμία ιστορία του...!Φυσικά δεν είναι μελό...!Έχει happy end και βέβαια τις διασκεδαστικές του στιγμές,στις οποίες έβαλε το χεράκι της και η κυρία Ziche...!

 

Τέλος καλό,όλα καλά λοιπόν...και συνεχίζουμε...! :)

 

:beer:

Tελείως αδιάφορο μου φάνηκε το τεύχος 25

 

Διάβασα όλα τα φαντόμ ντακ από το 16 και μετά. Εκπληκτική σειρά! Οσοι δεν την έχετε διαβάσει ξεκινήστε τη! Ολα τα τεύχη που έχει εκδόσει η καθημερινή υπάρχουν στην Πανεπιστημίου! Μπορεί κάποιος να προμηθευτεί ολόκληρη τη σειρά!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Το Φάντομ # 40 κυκλοφόρησε...! :)

 

Το εξώφυλλο ανέβηκε στην παρουσίαση.

 

Αν ο φίλος μου ο Γιάννης αγαπάει αυτή την σειρά,το επόμενο τεύχος πιστεύω ότι θα το λατρέψει...! :yes:

 

Το επόμενο ραντεβού με τον ήρωα θα είναι στις 25 Ιουλίου...!

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30213
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  18
  • Content Count:  2379
  • Reputation:   12801
  • Achievement Points:  2379
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3580 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Τριλογία Ξαντούμ είναι τα 3 επόμενα τεύχη.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4304
  • Reputation:   34100
  • Achievement Points:  4428
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Ρε συ Γιάννη!!! Άσε τον άνθρωπο να εκφραστεί... Εγώ πάω να ανοίξω σαμπάνιες... Τριλογία με την κοριτσάρα μου;;; Τί άλλο να ζητήσω ο πάπιος;;; Αλλά πριν ανοίξω σαμπάνιες και ζητήσω κάτι άλλο ας ασχοληθώ με το τρέχον τευχίδιον και το πανέμορφο ενιαίο οπισθοεξώφυλλο που ανέβασες!!!

tn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0040z.jpgtn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0040.jpg

Σε ένα διαφορετικό μέλλον ο Φάντομ διώκεται και ο Άνγκους πάει για Πρόεδρος. Ο Φάντομ δέχεται την επίσκεψη του Όντιν που του δίνει να πορσέχει τον Τριπ από τον μελλοντικό του εαυτό. Ακολοθούν υπόγειες και επίγειες καταδιώξεις μέχρι το ανετρεπτικότατο και απίθανο τέλος!!!

Μία από τις καλύτερες ιστορίες που έχω διαβάσει!!! Πραγματικά τέλεια σε όλα της!!! Σενάριο, δράση, χαρακτήρες; Όλα αψεγάδιαστα!!! Πραγματικά δεν έχω λόγια!!! Η συμπληρωματική ιστορία πέρνει επάξια τον τίτλο της καλύτερης συπληρωματικής ιστορίας του περιοδικού!!! Εμπνευσμένη και με πολύ καλό πρωταγωνιστή!!!

9.5/10!!!

Υ.Γ.: Επί εποχής Τερζό και εμένα με μπέρδευε το έντονο χρώμα και τα ακανόνιστα καρέ!!! Αλλά εδώ και καιρό το μάτι πάει μόνο του στο σωστό επόμενο καρέ!!! Η μοναδική σειρά Disney που προτείνω με κλειστά τα μάτια!!! Έχω και εγώ μνήμες από την τράπουλα του ΚΟΜΙΞ με τους Εβρονιανούς που τότε δεν είχα ιδέα ποιοι είναι!!!
 

Επεξεργασία από Μενίγ Πουαγώ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Θα συμφωνήσω με τον φίλο μου τον Γιάννη,ότι και αυτό το τεύχος ήταν εξαιρετικό και ότι η συγκεκριμένη σειρά τείνει να γίνει κλασική και must have για τους απανταχού φίλους των Disney...! :best:

 

Η κύρια ιστορία μας εκπλήσσει ευχάριστα με το ξεκίνημά της,διότι παρακολουθούμε κάτι εντελώς πρωτόγνωρο σε σχέση με αυτά που έχουμε διαβάσει μέχρι τώρα...!Προσωπικά περίμενα να είναι ένα σκετς με του χαρακτήρες της σειράς ή τουλάχιστον να είναι ένας άσχημος εφιάλτης που θα έβλεπε ο Ντόναλντ...!Ευτυχώς τίποτα από αυτά δεν ήταν...!Αντιθέτως ο συγγραφέας περιέπλεξε με μαεστρία τα γεγονότα του παρόντος και του μέλλοντος κι έδωσε ένα σενάριο γεμάτο δράση κι ανατροπές,το οποίο θύμιζε έντονα ταινίες επιστημονικής φαντασίας...!Βλέπουμε επίσης έναν Τριπ,τον οποίο τις περισσότερες φορές τον έχουμε δει σε support ιστορίες,να παίρνει ρόλο πρωταγωνιστή και να είναι πολλά υποσχόμενος...! ;) Νόμιζα ότι χωρίς την παρουσία των Εβρονιανών,δεν θα μπορούσε να σταθεί ιστορία του σύμπαντος αυτού...!Τελικά έπεσα έξω...!Όλες οι "Νέες περιπέτειες του Φάντομ Ντακ" είναι μικρά αριστουργήματα,με ή χωρίς αυτούς...! :respect: Το μόνο αρνητικό στην συγκεκριμένη ιστορία είναι το σχέδιο και η διάταξη που έχουν τα καρέ...!Αυτό δυστυχώς ακόμα δεν μπορώ να το συνηθίσω...! :(

 

Η δεύτερη ιστορία είναι ένας παιχνιδιάρικος,μίνι οδηγός για επίδοξους αρχάριους σεναριογράφους κόμικς...!Μας περιγράφει μία αστεία ιστορία,η οποία νομίζω ότι περνάει σε δεύτερη μοίρα,μιας και το βάρος πέφτει στην διαδικασία της αφήγησης παρά στην ιστορία καθεαυτή...!Οι δημιουργοί,αλλά και όποιοι έχουν διαβάσει πολλά κόμικς θα βρουν πολλά σημεία που τα έχουν παρατηρήσει σε σκελετούς ιστοριών...!Πολύ όμορφο ήταν και το σχέδιο της Ziche...!Βρήκα ευφυή την ιδέα του σημειωματάριου και του μιλιμετρέ χαρτιού σε μία-δύο σελίδες,σαν background...!Επίσης το σκίτσο είναι επαγγελματικά "παιδικό",μιας και υποτίθεται ότι το σχεδιάζει ο Τριπ...!Άψογη...! :respect:

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  2298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1612
  • Content Count:  5046
  • Reputation:   34532
  • Achievement Points:  5054
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6180 Days
  • Status:  Online
  • Last Seen:  

Κυκλοφόρησε από σήμερα το νέο τεύχος.

 

Το εξώφυλλο μεταφέρθηκε στην παρουσίαση.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4304
  • Reputation:   34100
  • Achievement Points:  4428
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Ο φίλτατος ramirez μας δίνει το πργματικά πανέμορφο οπισθοεξώφυλλο του τεύχους #41 με την κοριτσάρα μου σε πρώτο πλάνο. Βασικά σε όλο το πλάνο...  :dance: 

tn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0041z.jpgtn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0041.jpg

Το τευχίδιον εμπεριέχει μία (1) χορταστικότατη ιστορία με τίτλο "Λαθρεπιβάτης"  όπου ο Φάντομ μπουκάρει σε ένα Εμβρονιανό αεροσκάφος και προσπαθεί να περάσει απαρατήρητος πράγμα φυσικά αδύνατο. Οπότε κάνει χρήση άλλων μέσων.  Κάπου εκεί εμφανίζεται η κοριτσάρα μου και δίνει στους Εβρονιανούς να καταλάβουν (για πολλοστή φορά) τι επιστήμονες βγάζει ο πλανήτης Ξαντάρ!!!

Ξεκινάω με το πιο σημαντικό... Λείπουν οι οι δύο δισέλιδες διαφημίσεις ( :dance: ) αλλά και η αφίσα ( :( ) του τεύχους. Αν και ούτε το δεύτερο με πείραξε ιδιαίτερα γιατί η ιστορία αριστεύει σε όλους τους τομείς. Ειδικά από το σημείο που μπαίνει στο παιχνίδι η ξανθιά εξωγήινος... Σε αυτή την σειρά ίσως επαναλαμβάνομαι στα σχόλιά μου αλλά πραγματικά είναι αψεγάδιαστη κατά τεράστιο ποσοστό!!! Αν δε το έχετε αγόρασει σπεύστε ταχέως. Αυτό και τα επόμενα δύο τεύχη αναμένονται απολαυστικότατα!!! Ευλελπιστώ να μάθω περισσότερα πράγματα για την κοριτσάρα μου!!!

Καθαρό 10/10!!! :hop::hop:  :hop:
 

 

Αμερόληπτη κριτική εξ' ολοκλήρου μη επεηρεασμένη από συναισθηματισμούς!!! :D

 

Επεξεργασία από Μενίγ Πουαγώ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30826
  • Group:  Members
  • Topic Count:  103
  • Content Count:  1210
  • Reputation:   11291
  • Achievement Points:  1210
  • Days Won:  15
  • With Us For:  3313 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Άλλο ένα χορταστικότατο τεύχος με μια πολύ δυνατή ιστορία κόντρας Ξαντούμ - Εβρονιανών στην οποία βάζει το χεράκι του ο Φάντομ  :iron: Κρίνοντας από το ότι το επόμενο τεύχος έχει την επονομασία Ξαντούμ ΙΙ μάλλον θα δούμε τη συνέχεια της ιστορίας στην οποία παρεπιμπτόντως βλέπουμε ότι συμμετέχει και ο παγοφλογοποιημένος πλέον Ξάρι με το μέρος των Εβρονιανών για να έχει ως αντάλλαγμα την παράδοση στον ίδιο του τελευταίου αστροσκάφους με τους εναπομείναντες συμπατριώτες του από τον Ξαντάρ με τίμημα ο ίδιος να φροντίσει για τον αφανισμό της πρώην αγαπημένης του Ξαντούμ :popcorn:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Το πρώτο μέρος της τριλογίας της Ξάντουμ ξεκινάει με τις καλύτερες εντυπώσεις...! :best:

 

Το σενάριο είναι αρκετά συμπαγές και δεν πλατειάζει σε κανένα σημείο...!Από την αρχή η υπόθεση έχει δράση από την πρώτη κιόλας σελίδα αλλά κι ανατροπές...!Βλέπουμε γι'ακόμα μία φορά μία Ξάντουμ να ξεχειλίζει από μίσος και να διψά για εκδίκηση και δεν διστάζει να βάλει τα μπράτσα της πιο πάνω από το μυαλό...!Παρατηρούμε λοιπόν ότι οι αντιδράσεις της δεν έχουν λογική...!Απλά εάν είναι να σκοτωθεί,θέλει να πάρει όσους περισσότερους Εβρονιανούς μπορεί μαζί της...!Δεν νομίζω να έχουμε ξαναδεί άλλον χαρακτήρα με τέτοιον πόνο στην καρδιά...!Τόσο πολύ που δεν μπορούμε παρά να συμπάσχουμε μαζί της...!Με τον καιρό (και μετά από την εμφάνιση του παρελθόντος της) έχει εξελιχθεί σε φοβερή ηρωίδα...! :respect: Βέβαια εύσημα θα πρέπει να δώσουμε και στον Φάντομ Ντακ,που σε αυτόν τον τίτλο εμφανίζεται περισσότερο έξυπνος και τολμηρός από οπουδήποτε αλλού τον έχουμε απολαύσει...!Τον βλέπουμε να εισχωρεί σε ένα Εβρονιανό σκάφος,να καταστρώνει σχέδιο για να ελευθερώσει την

Ξάντουμ (που ακόμη δεν έχει συλληφθεί !!!) και γενικά να τα κάνει όλα λαμπόγυαλο...!Κι όλα αυτά χωρίς την άμεση βοήθεια του Νούμερο Ένα...!  :div:

 

Όσον αφορά το σχέδιο δεν έχει αλλάξει κάτι από την προτίμησή μου...!Γι'ακόμα μία φορά με κούρασε και οπτικά αλλά και δυσκολεύτηκα σε αρκετά σημεία να παρακολουθήσω την διαδοχή των μπαλονιών...!Κρίμα που καταστρέφει ένα τόσο όμορφο σενάριο...! :(

 

Η έλλειψη των διαφημίσεων ήταν μία ευχάριστη νότα στο τεύχος,αν και θα ήθελα την αφίσα του εξωφύλλου στο σαλόνι...! :P

 

 

:beer:

Επεξεργασία από Indian
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 4 weeks later...

  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Περίμενα τον Βασιλέα μας να σκανάρει το τεύχος αλλά επειδή βλέπω κι αργεί είπα να πάρω την πρωτοβουλία...! :)

 

Το εξώφυλλο και το οπισθόφυλλο του τεύχους # 42 του Φάντομ Ντακ...!

 

Το εξώφυλλο μεταφέρθηκε στην παρουσίαση.

 

Το επόμενο τεύχος θα βρίσκεται στα χέρια μας στις 26 Σεπτεμβρίου...!

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4304
  • Reputation:   34100
  • Achievement Points:  4428
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Η κοριτσάρα μου επεστρέψε με ένα νέο υπέροχο ενιαίο οπισθοεξώφυλλο προσφορά του πολύ καλού μου φίλου και Ινδιάνου (ΟΥΓΚ!) Γιάννη.

tn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0042z.jpgtn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0042.jpg

Στη  κεντρική ιστορία ο Φάντομ με άλλο όνομα ταξιδεύει με ένα σκάφος με θηλυκή τεχνητή νοημοσύνη που θα την ζήλευε και η Φαντομίνα... Η κοριτσάρα μου συνεχίζει την αναζήτηση της φυλής της αλλά και των Εβρονιανών για να τους βγάλει από την μέση που κατέστρεψαν των πλανήτη της και την ανάγκαζαν να μεταλλαχθεί για να πάρει εκδίκηση.

Στην δεύτερη ιστορία διεισδύουμε πίσω από τις κάμερες των στούντιο του Καναλιού-00 για να μαθουμε για τις ιδιοτροπίες των stars αλλά και για έναν κεραυνοβόλο έρωτα.

Συνολικά ένα αρτιότατο τευχάκι... Και για να μην επαναλμβάνομαι θα αφήσω την βαθμολογία να μιλήσει από μόνη της...

9.5/10!!! 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Ο πήχης έχει ανέβει ψηλά στην σειρά αυτή κι αυτό αποδεικνύεται σε κάθε τεύχος...! :best: Έτσι κι εδώ απολαύσαμε μία εξαιρετική ιστορία,με καλοδουλεμένη υπόθεση και πολλά ανοιχτά μέτωπα...!Η αγωνία και η ένταση υπάρχουν σε όλη την έκταση της ιστορίας και ειδικότερα στο σημείο όπου όλοι,καλοί και κακοί,βρίσκονται στον ίδιο πλανήτη κι όλα μοιάζουν χαμένα,πραγματικά κόβει την ανάσα...! :yes: Το σχέδιο ήταν ζωντανό,με τεράστια κι ενδιαφέρουσα ποικιλία χρωμάτων...!Σχετικά καλή ήταν και η διάταξη στα καρέ...!

 

Και η δεύτερη,support ιστορία,μου άφησε θετικά συναισθήματα...!Είχε γρήγορη υπόθεση,χωρίς ίχνος περιπέτειας,αλλά περνούσε όμορφα μηνύματα...!Εδώ βλέπουμε λοιπόν ότι τα φαινόμενα απατούν,καθώς επίσης και ότι οι σταρ της τηλεόρασης δεν είναι τόσο υπερόπτες όσο δείχνουν...! :P Το σχέδιο,κρίνοντας από προηγούμενες δουλειές,θα έπρεπε να μην μου αρέσει,αλλά εδώ συμβαίνει το αντίθετο...!Το βρήκα πολύ συμπαθητικό...!

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Μία ευχάριστη έκπληξη μας περίμενε στο περίπτερο σήμερα...!

 

Το Φάντομ # 43,που ήταν να κυκλοφορήσει στις 26,κυκλοφορεί από σήμερα...! :)

 

Δεν με πιστεύετε...?

 

Ορίστε η απόδειξη...! :P

 

Το εξώφυλλο μεταφέρθηκε στην παρουσίαση.

 

Το επόμενο τεύχος θα κυκλοφορήσει στις 25 Οκτωβρίου...!

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  25448
  • Group:  Members
  • Topic Count:  396
  • Content Count:  4304
  • Reputation:   34100
  • Achievement Points:  4428
  • Days Won:  8
  • With Us For:  4309 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

tn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0043z.jpgtn_FANTOMDUCKKATHIMERINI_0043.jpg


Η τριλογία της κοριτσάρας μου έφτασε στο τέλος της με μία ιστορία ήπιων τόνων που μας δείχνει πως αναγεννάται ένας νέος κόσμος από τις στάχτες ενός παλιού. Όταν φτάνουμε στο τέλος μίας διαδρομής το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να βρούμε το ερέθισμα να ανοίξουμε ένα νέο μονοπάτι. Προσωπικά χαίρομαι που η πράξη της Ξαντούμ οδήγησε στην λύτρωση. Θυσία ή όχι; Το μέλλον θα δείξει. Η δεύτερη ιστορία συνδυάζει εκλεκτό μενού και ενημέρωση...

Αυτά τα ολίγα. Εξάλλου το δέσιμό μου με την Ξαντούμ δε το έχω κρύψει... Ίσως επηρεάστικα και λίγο συναισθηματικά...

9.7/10!!!

 

Επεξεργασία από Μενίγ Πουαγώ
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11531
  • Group:  Members
  • Topic Count:  34
  • Content Count:  4674
  • Reputation:   35866
  • Achievement Points:  4674
  • Days Won:  32
  • With Us For:  5278 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  77

Τέκνον μου αγαπητό, προσωπικά το τρίτο μέρος της τριλογίας της Ξαντούμ το κατατάσσω σε μια από τις ψηλότερες θέσεις των ιστοριών της σειράς. Με ενθουσίασε.

 

Ασυνήθιστα καλή και η συνοδευτική ιστοριούλα.

 

Βαθμολογία τεύχους 9,5/10. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Κι αν στα προηγούμενα τεύχη είχαμε μεγάλη δράση κι επικές μάχες,στο τεύχος # 43 γίνεται το έλα να δεις...! :wow: Προσωπικά νομίζω ότι ήταν το πιο δυνατό μέρος αυτής της άτυπης τριλογίας...!Η υπόθεση εξελίχθηκε κι ολοκληρώθηκε εκπληκτικά...!Το σενάριο λες και ήταν παρμένο από λογοτεχνικό βιβλίο ή οσκαρική ταινία...!Μου έκανε εντύπωση η πλοκή που δεν κάνει κοιλιά και η οποία βρίθει έντονων συναισθημάτων...!Και δεν ήταν μόνο οι μάχες που έκοβαν την ανάσα,αλλά και τα ευφυή σχέδια,τόσο των καλών όσο και των κακών που έκαναν αισθητή την παρουσία τους...!Και μέσα σ'όλα αυτά έχουμε έναν Φάντομ Ντακ να έχει ρίξει μερικές ψιλές μόνο και να παίζει ουσιαστικά δεύτερο ρόλο μέσα στο περιοδικό που φέρει τ'όνομά του...!Το φινάλε ήταν άκρως συγκινητικό και τονίζει την δύναμη της φιλίας και της αδελφοσύνης...!Όσον αφορά τον σχεδιασμό έχω τις ενστάσεις μου...!Ενώ τα χρώματα ήταν τόσο όμορφα που θύμιζαν την πρώτη ημέρα της άνοιξης,τα καρέ ήταν ασφυκτικά γεμάτα και με πλεόνασμα γραμμών...!

 

Η δεύτερη ιστορία πέρασε στην σκιά της πρώτης...!Σίγουρα δεν ήταν ό,τι καλύτερο έχουμε διαβάσει...!Το σενάριό της ήταν γελοιογραφικού χαρακτήρα και δεν μπορώ να πω ότι έβγαζε πολύ γέλιο...!Ήταν μεν λίγο αστεία,αλλά μέχρι εκεί...!Το σχέδιο ήταν καλό και καθαρό,για τα δεδομένα των support ιστοριών του Φάντομ...!

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  31052
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  121
  • Content Count:  2070
  • Reputation:   15091
  • Achievement Points:  2070
  • Days Won:  1
  • With Us For:  3174 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

Σκάναρα τα teasers που ανέφερα παραπάνω! Από εδώ και πέρα θα τα βάζω όλα, αλλά για το #30 και πριν που μου λείπουν δεν μπορώ να κάνω κάτι. Αν θέλει κάποιος να τα σκανάρει θα του ήμουν ευγνώμων.  :)

Tα #37 και #41 δεν είχαν, γι' αυτό λείπουν.

 

ΦΑΝΤΟΜ_teaser_#31.jpgΦΑΝΤΟΜ_teaser_#32.jpgΦΑΝΤΟΜ_teaser_#33.jpgΦΑΝΤΟΜ_teaser_#34.jpgΦΑΝΤΟΜ_teaser_#35.jpgΦΑΝΤΟΜ_teaser_#36.jpgΦΑΝΤΟΜ_teaser_#38.jpgΦΑΝΤΟΜ_teaser_#39.jpgΦΑΝΤΟΜ_teaser_#40.jpgΦΑΝΤΟΜ_teaser_#42.jpgΦΑΝΤΟΜ_teaser_#43.jpg

 

Μπορεί κάποιος να βρει ποιος είναι υπεύθυνος γι' αυτά; Μη μου πείτε να ψάξω στο inducks - είναι σαν να με βάζετε να γράψω με το αριστερό χέρι. :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  758
  • Content Count:  12966
  • Reputation:   94908
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  428
  • With Us For:  4645 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Το εξώφυλλο και το οπισθόφυλλο του Φάντομ # 44,κοντά μας...! :)

 

Το εξώφυλλο μεταφέρθηκε στην παρουσίαση.

 

 

Το επόμενο τεύχος θα κυκλοφορήσει στις 25 Νοεμβρίου...!

 

Η διαφήμιση του επόμενου τεύχους...!

 

post-20685-0-94122800-1477377131_thumb.jpg

 

Και το teaser του επόμενου τεύχους...!

 

post-20685-0-39673900-1477377799_thumb.jpg

 

EDIT --> Α,ξέχασα να σας πω ότι όσοι πάτε να το αγοράσετε μην έχετε στα χέρια σας 1.90€...!Το τεύχος πήρε αύξηση...!Πλέον κοστίζει 2.50€...!

 

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL


×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.