Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Shapescapes] Προτάσεις, παραγγελιές και feedback


Atrelegis

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  25238
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  39
  • Reputation:   173
  • Achievement Points:  39
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4353 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Όπως όλοι ξέρουμε, ένα blog (ή site, forum κλπ). Δεν είναι τίποτα χωρίς του αναγνώστες του. Για αυτό και ανοίγω αυτό το θέμα, για όσους από εσάς ενδιαφέρονται να διαβάσουν τη θεματολογία, ώστε να μπορούν να συμμετάσχουν με τις δικές του προτάσεις στη δημιουργική διαδικασία.

 

Κυρίως ενδιαφέρομαι για πορτάσεις κόμικ για review μέσα στο blog, με τίτλο σειράς What I Think About Stuff. Αν θέλετε να προτείνετε ένα κόμικ και να δείτε το review, απλά γράψτε το στο θέμα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5714 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Θα μου επιτρέψεις σε παρακαλώ να εκνευριστώ λιγάκι; Δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου, ούτε σε γνωρίζω από κάπου αλλού αλλά αυτό που κάνεις έχει καταντήσει αηδία.

 

Καταλαβαίνω το να θες να διαφημίσεις κάτι που έχεις κάνει εσύ, η τέλος πάντων το να είσαι περήφανος για κάτι που έκανες, αλλά η αυτοπροβολή έχει και τα όρια της. Ό,τι ποστ σου και να έχω διαβάσει ,είτε κάνεις αναφορά στο blog σου, είτε μας λες ότι έχεις ένα blog ,είτε μας προτρέπεις να το επισκεφθούμε. Οκ το καταλάβαμε, το είδαμε και στην υπογραφή σου, το εμπεδώσαμε. Φτάνει τώρα.Όχι άλλο.

Δηλαδή δεν μπορώ όπου βλεπω ποστ σου να ξέρω ότι ουσιαστικά γίνονται για να μας πεις τι καλός blog έχεις. Μπορεί να είναι και καλό ναι δεν διαφωνώ και το δεν το έχω κοιτάξει κιόλας, απλά σου λέω ότι ΦΤΑΝΕΙ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25238
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  39
  • Reputation:   173
  • Achievement Points:  39
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4353 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Α οκέι. Αν υπάρχει πρόβλημα με αυτό, τότε μπορεί κάποιος moderator να κατεβάσει το θέμα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7294
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  74
  • Content Count:  1543
  • Reputation:   11740
  • Achievement Points:  1543
  • Days Won:  9
  • With Us For:  5641 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  44

Κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Μπορεί να είναι κάπως υπερβολικό να ανοίγεις ολόκληρο θέμα για κάτι το οποίο ήδη το προωθείς με την υπογραφή σου, αλλά στην τελική εγώ το καταλαβαίνω - ειδικά στους καιρούς και στην χώρα που ζούμε - και δεν με ενοχλεί καθόλου.

 

Όποιος από την άλλη έχει πρόβλημα με το θέμα σου μπορεί κάλλιστα να μην ασχοληθεί καθόλου και να κλείσει τη σελίδα επιστρέφοντας από εκεί που 'ρθε.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13060
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1940
  • Reputation:   14922
  • Achievement Points:  1940
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4988 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Χμμμ μπορεις καλιστα αμα θες βεβαια αν καποιος ζητησει καποιο review να το κανεις στα ελληνικα και να το ποσταρεις στο foroum κατι που εχει σχεση ας πουμε με τα πραγματα που συμβαινουν στη χωρα μας οσον αφορα τα κομικς παντα, μια και το μπλογκ σου ειναι γραμμενο αποκλειστκικα στα αγγλικα....απο την αλλη το μπλογκ σου εχει αρκετο ενδιαφερον και δε θα ηταν ασχημο στην υπογραφη σου να υπαρχει καποιο αλλα λινγκ περα απο το κυριο τιτλο του ιστολογιου που να παραπεμπουν σε καποια νεα review που εχεις ανεβασει κατι σαν update και αυτο αμα θες το κανεις....τωρα για να μη βγαινω off topic δεν εχω καποιο review να σου προτεινω μια και προτιμαω να με εκπλησουν τα reviews που διαβαζω ωστε να ξεφευγω απο τα συνηθισμένα που διαβαζω και να ψαξω για κατι αλλο που ισως να εχει ενδιαφερον!

 

:beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10513
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  148
  • Content Count:  7656
  • Reputation:   55405
  • Achievement Points:  7659
  • Days Won:  18
  • With Us For:  5402 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

σορυ, γιατι απόσπασμα μιλάμε; :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   120972
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6338 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Εκτελεστικό! :idea:

 

Btw, το ξέρεις ότι αν έκανες στα Ελληνικά τα αφιερώματα, θα αφορούσαν μεν λιγότερους αγγλόφωνους αλλά θα προσέγγιζε τους καθαρά Ελληνόφωνους και θα μπορούσαν να αντιγραφούν και στο φόρουμ άνετα, έτσι;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.