Μετάβαση στο περιεχόμενο

MoM October 2006 [ #1 ]


Valtasar

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1709
  • Content Count:  9053
  • Reputation:   64365
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6434 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

Εφτασε η ώρα να βραβευτεί το καλύτερο μέλος του GreekComics για τον μήνα Οκτώβριο.

 

H επιλογή ήταν δύσκολη καθώς υπήρξαν πολλά αξιόλογα μέλη που μας βοήθησαν σ' αυτόν τον πρώτο μήνα της λειτουργίας μας.

 

Καταλήξαμε σε ένα μέλος που, αν και δεν έκανε κάποια ιδιαίτερη παρουσίαση, συμμετείχε σε όλες τις ενότητες και μας έδειξε πως είναι να περνάς καλά..

 

Αξιοπρεπή παρουσία, ευχάριστη διάθεση και προσεκτικό χιούμορ ήταν τα στοιχεία που μας ωθήσανε να δώσουμε τον 1ο τίτλο Member of the Month στον nauagososti :1: :clap: :party:

 

Συγχαρητήρια Μιτς (το χαϊδευτικό του) :dance:

 

Σε ευχαριστούμε για την συμμετοχή σου και εύχομαι να σε δούμε σύντομα να σου δώσουμε το τεύχος-δώρο που κέρδισες !!! :thanks:

 

Καιρός για πάρτυ !! Ο Μιτς τις γυναίκες, εμείς τις μπύρες και ο Yoshi τις σερπαντίνες :D

 

:woots::party2::beer2:

:dance1: :happy: :dance3: :dance4: :dance2: :dance1:

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28725
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6443 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

:clap:

 

Μπράβο σου φίλε, nauagosostis, συγχαρητήρια, είσαι ο πρώτος μίας νέας γενιάς μελών για το GC.

 

Σίγουρα πριν ένα μήνα περίπου που γράφτηκες σε αυτό το φόρουμ, δεν περίμενες κάτι τέτοιο. Βεβαίως, τώρα να ξέρεις ότι έχουμε περισσότερες απαιτήσεις από εσένα...

 

...χε χε αστειεύομαι - μην τρομάζεις, συνέχισε την καλή παρουσία σου. Μην ξεχάσεις να κάνεις και μία βόλτα από τα μέρη μας (Κέντρο Ελέγχου) να τα πούμε και να δεις σε τί κλίμα και με ποιον τρόπο γίνεται από μέρους μας η δουλειά στο υπόβαθρο. Νέα μέρη και ορίζοντες ανοίγουν μπροστά σου... Βέβαια σε περιμένει και το δωράκι σου.

 

Είναι πιστεύω, μία μικρή επιβράβευση για τους χρήστες και φίλους της παρέας μας, που προσφέρουν με τον δικό τους τρόπο σε αυτό το φόρουμ, που σκοπό και στόχο έχει να μας φέρει κοντά στα κόμικ. Επιβραβεύονται τα δημοσιεύματα τους, η συμμετοχή τους αλλά και ο χαρακτήρας τους. Η εν γένει παρουσία τους στο σύνολο. Σίγουρα κάτι διαφορετικό από ότι έχετε συνηθίσει μέχρι σήμερα σε άλλα φόρουμ.

 

Βεβαίως έχω μία μικρή αντίρρηση:

 

Γιατί να πάρω εγώ τις σερπαντίνες και όχι τις γυναίκες; Άντε, έστω τις μπύρες...

 

 

Συγχαρητήρια και πάλι φίλε nauagosostis.

 

:beer:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  35
  • Content Count:  417
  • Reputation:   1062
  • Achievement Points:  417
  • Days Won:  2
  • With Us For:  6446 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Συγχαρητήρια παλικαράκι μου!! Εγώ δεν θα σου πω πολλά μια που τα πιο πολλά τα είπανε οι προλαλήσαντες, παρά μόνο πως χαίρομαι που βρίσκεσαι ανάμεσα μας και ενεργότατος !! δεν θα σου κρύψω πως πίστευα πως δεν θα το ξανά έβλεπα αυτό από σένα (ενεργός σε φόρουμ) πιο παλιά από μια κουβέντα μας, μα… αν κατάφερε το GreekComics και η παρέα μας εδώ… τότε τι καλύτερο για το board μας αλλά και για μας !! Το δικό μου δώρο μαζί με το Comics που θα λάβεις θα είναι και μια νοσοκόμα …για να σου το διαβάζει .........έτσι... γιατί είσαι καλό παιδί :D

Συγχαρητήρια Μίτς !!!!!!!!!

:valtnino: :clap: :valtnino::beer::cool::beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  29
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  149
  • Content Count:  1759
  • Reputation:   2296
  • Achievement Points:  1759
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6415 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Να σου δώσω κι εγώ με τη σειρά μου συγχαρητήρια :clap: και να ευχηθώ να συνεχίσεις έτσι δυναμικά την παρουσία σου στα forum μας. Κι όπως είπε και ο Yoshi θα χαρούμε πολύ να ακούσουμε τη γνώμη σου σε θέματα της Δ.Ο.

 

Και πάλι συγχαρητήρια!

 

:clap: :clap: :clap:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  58
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  25
  • Reputation:   17
  • Achievement Points:  25
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6406 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Τα συγχαρητήρια μου μου και απο εμενα στον nauagososti... :clap: :clap: ,αξια η εκλογη σου Μιτς

 

Α,και καλη αρχη να εχουμε σε αυτον τον καινουργιο θεσμο... :beer2: ...

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  15
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  102
  • Reputation:   89
  • Achievement Points:  102
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6419 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Απο που να αρχισω και που να τελειωσω!!!

 

 

Χιλια Ευχαριστω παιδια, με τιμαει που με επιλεξατε για MoM. ειλικρινα με τιμαει πολυ αυτη σας η κινηση, γιατι το σιτε (αυτο & εσεις μαζι ) ειναι μια κοινοτητα εξαιρετικη. :cool:

 

Δε γνωριζω κατα ποσο αξιζω πραγματικα αυτη τη διακριση, μιας και δε εχω προσφερει ως τωρα σε υλικο,αφιερωματα και τα σχετικα, αλλα δυστυχως εδω αγγλια με το μαστερ μου ουτε το υλικο δε εχω, ουτε και τον τρελο χρονο. Παρολα αυτα οποτε βρισκομαι 20λεπτακια στο σπιτι, θα μπω να δω τι εχετε γραψει, και χαιρομαι ιδιαιτερα καθε φορα που βλεπω νεα μελη να γραφονται, και να συμμετεχουν ενεργα( πιθανοτατα οι μελλοντικοι ΜοΜ!!)

 

 

βαλτ, ειλικρινα δε μου κανει καρδια να παρω τευχος απο τη συλλογη σου. Ξερω οτι με αυτα που εχεις κανονικα ανοιγεις και μουσειο 9της τεχνης, οποτε καλυτερα τα παλια τευχη να μεινουν σε εσενα . (ειτε στους λεβεντες σου.)

 

yoshi,sneaker, οταν βρω χρονο θα περασω και απο εκει, και βεβαια σε οτι θελετε αμα μπορω και θελετε μπορω να βοηθησω, ο βαλτ και ο γερακοματης ξερουν να μου σφυριξουν!!

 

 

γερακοματη....εσυ πιστευω οτι ξερεις γιατι ειμαι ενεργος εδω τοσο πολυ. οταν περνας καλα σε μια παρεα, εννοειτε οτι θες να εισαι ενεργος. γιαυτο αλλωστε ειναι το ιντερνετ, οχι για να ακους τη μουρμουρα του καθενος ...(αμα ηθελα μουρμουρα θα παντρευομουν...)

 

Onslaught σε ευχαριστω πολυ και εσενα, και ελπιζω να βρουμε χρονο να τα πουμε καμια φορα!!

 

 

 

 

Σας ευχαριστω και παλι :beer: ,

 

 

Δημητρης

  • Like 2
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  16
  • Reputation:   14
  • Achievement Points:  16
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6446 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Συχαρητήρια και απο εμένα μητσάρα!!!! Ελπίζω να συνεχίσεις έτσι ενεργότατός και οι συλλόγες σου απο cmomics να μεγαλώσουν και με τη βοήθεια αυτού του FORUM;)

 

Καλή συνέχεια καλά ποστ και καλά διαβάσματα comics και μη :D

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  207
  • Reputation:   108
  • Achievement Points:  207
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Δημήτρη συγχαρητήρια και από μένα! :beer:

Ειλικρινά χαίρομαι που σε βλέπω ενεργό και είμαστε και πάλι μια παρέα εδώ...

Το ΜοΜ σου αξίζει και με το παραπάνω και πιστεύω ότι δε θα μπορούσε να υπάρξει καλύτερο ξεκίνημα στο θεσμό αυτό παρά με σένα :respect:

Νά'σαι πάντα καλά και να τελειώσεις με το καλό και το master!

Είναι πολύ σπουδαίο που αφιερώνεις έστω και τα 20-30 λεπτά από το λίγο σου ελεύθερο χρόνο!!!

 

Συγχαρητήρια :clap:

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  131
  • Group:  Members
  • Topic Count:  29
  • Content Count:  1007
  • Reputation:   947
  • Achievement Points:  1007
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6389 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

congrats congrats και απο μένα με τη σειρά μου. και τώρα που είδα τα σχόλια σου για την επιλογή σου ως ΜοΜ μπορώ να πω ότι δικαιολογημένα έγινε ότι έγινε. Συγχαρητήρια λοιπόν και στην υγειά της καλής παρέας. :beer::beer2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...
Ο επισκέπτης panosnet

Συγχαρητήριακαι από μένα...

Αν και είμαι ''ψάρι'', είδα τις συμμετοχές σου στα post και όντως ήσουν αντάξιος για τον τίτλο που σου δώσαν..

Λες να γίνει 2 στα 2...;;;

Συγχαρητήρια και πάλι..

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  15
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  102
  • Reputation:   89
  • Achievement Points:  102
  • Days Won:  0
  • With Us For:  6419 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

χεχεμ ετσι που μπαινω τωρα μια φορα καθε 10 μερες- ας ειναι καλα το πανεπιστημιο - , δε το βλεπω !!! χαχαχαχαχα

  • Like 1
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.