Μετάβαση στο περιεχόμενο

www.mycomics.gr


theocomics

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  24997
  • Group:  Members
  • Topic Count:  44
  • Content Count:  527
  • Reputation:   2964
  • Achievement Points:  527
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4370 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Ενα site το οποιο εχει δημιουργηθει απο ενα συλλεκτη ο οποιος εχει μια τεραστια συλλογη απο ξενα και ελληνικα κομικς και θελησε να τη μειωσει λιγο! Στο mycomics.gr υπαρχουν παλια αλλα και μερικα καινουρια ελληνικα και ξενα κομικς οπου μπορουμε να τα αγορασουμε χωριστα ή σε πακετα προσφορων! Οι τιμες ειναι πολυ καλες και οσο για τα μεταφορικα ειναι 2 ευρω! Μη χανετε την ευκαιρια, μπειτε στην ιστοσελιδα και βρειτε καμια καλη προσφορα!!! :best::)

 

 

 

ιστοσελιδα

http://www.mycomics.gr/

 

 

η σελιδα με τα παλια κομικς [ κυριως αμερικανικα ]

 

http://www.mycomics.gr/comics_for_sale/comics_for_sale.htm

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  22577
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  122
  • Reputation:   1660
  • Achievement Points:  122
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4574 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Πάντα ευγενικός και εξυπηρετικός ο φίλος crc.. Πολύ καλές τιμές και άψογη συνεργασία!

Σίγουρα θα μείνετε ευχαριστημένοι!

Επισκεφτείτε το site..

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9847
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  256
  • Reputation:   3136
  • Achievement Points:  256
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5439 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

αψογος πωλητης και με τις καλυτερες τιμες ο Κωστας!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13046
  • Group:  Members
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1462
  • Reputation:   15404
  • Achievement Points:  1467
  • Days Won:  2
  • With Us For:  4971 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Τέτοιες τιμές απλά δεν υπάρχουν αλλού!!! Προλάβετε!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  16500
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  177
  • Reputation:   459
  • Achievement Points:  177
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4706 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

φοβερο σαιτ και αψογες τιμες!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9689
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  533
  • Reputation:   5469
  • Achievement Points:  599
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5451 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  62

δεν χρειαζετε διαφημηση ο κωστας

ακομα και οι πετρες γνωριζουν οτι ειναι η κορυφη στο κομιξ και δεν θα δεχθω - δημοκρατικα παντα :minigun::lol: - αντιρρηση για αυτο :rainbow:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11236
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  362
  • Reputation:   5950
  • Achievement Points:  362
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5313 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Αν και σωστά γράφτηκε ότι δεν χρειάζεται διαφήμιση να πω δύο κουβέντες αφού άνοιξε το σχετικό τόπικ και από ότι φαίνεται άλλαξε και μια λογική ταμπού στο φόρουμ: Για πολλά χρόνια δεν σχολιάζονταν εδώ (είτε για καλό, είτε για κακό) μέλη του φόρουμ που είναι παράλληλα και έμποροι κόμιξ.

Ο Κώστας είναι από τις εξαιρέσεις του χώρου. Αποφάσισα να ξανασχοληθώ με κόμιξ πριν από 4 χρόνια γιατί για αρκετά χρόνια τα είχα εγκαταλείψει, όσα υπήρχαν σε κούτες και σκονισμένα ράφια. Στον ένα χρόνο είχα απογοητευθεί διότι πέρα από το χρυσό κανόνα των συλλεκτών (αν δεν πληρώσεις δεν θα μάθεις) που περίμενα ότι ισχύει δεν είχα συναντήσει ούτε στο εμπόριο δίσκων, ούτε στο εμπόριο βιβλίων τόσα πολλά λαμόγια! Ισως γιατί όλοι όσοι ασχολούμαστε με τα κόμιξ κρύβουμε μέσα μας ένα μεγάλο παιδί (οι μεγαλύτεροι σε ηλικία) και συνεπώς θεωρούμαστε εύπιστοι και εύκολα θύματα.

Ευτυχώς άρχισα να γνωρίζω κόσμο μέσα από το φόρουμ (όπως τον Αλέξη-trelele που επίσης είναι σοβαρός άνθρωπος και πωλητής) και η ανταλλαγή απόψεων για τους εμπόρους αλλά και τα στέκια πώλησης των κόμιξ αποδείχθηκε πολύτιμος οδηγός. Κάπως έτσι έπεσα πάνω στον Κωστή... Νομίζω ότι τον χαρακτηρίζει μια πρόταση: Αυτό που λέει αυτό εννοεί και είναι ξεκάθαρος στους λογαριασμούς του. Μετά από τρία χρόνια αλισβερίσι μαζί του δεν έχω το παραμικρό παράπονο σε βαθμό....παρεξήγησης όπως θα έλεγε και ο ίδιος. Τα βρήκαμε στα δέκα πρώτα λεπτά που μιλήσαμε στο τηλέφωνο και έκτοτε δεν μου έδωσε ποτέ το δικαίωμα να έχω δεύτερες ή τρίτες σκέψεις για λογαριασμό του. Οι περισσοτεροι ενδεχόμενα βλέπουν μόνο τις φτηνές τιμές και βγάζουν συμπέρασμα. Και αυτό καλό είναι....

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6936
  • Group:  Members
  • Topic Count:  22
  • Content Count:  286
  • Reputation:   4174
  • Achievement Points:  375
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5651 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  43

Μ΄ έχει καλύψει απόλυτα ο Νίκος και ο Δημήτρης. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ΠΟΛΥ :wall: άργησε ν' αναφερθεί το σάιτ εδώ!

 

Από την άλλη, άμα θεωρείς κάτι δεδομένο δεν σκέφτεσαι ότι υπάρχει κάποιος που μπορεί να μην το ξέρει... Κώστα ----> :div:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9689
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  533
  • Reputation:   5469
  • Achievement Points:  599
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5451 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  62

συμφωνω με τον φιλο luckystrike οτι και ο αλεξης ειναι το ιδιο αψογος με μια διαφορα ομως

τον κωστα και τον αλεξη δεν τους βλεπω σαν εμπορους αλλα πιο πολυ σαν συνεργατες στην αγρα των κομιξ και αυτο κανει την μεγαλη διαφορα

ακομη δεν βλεπω - και εχω εκφραστει ποικιλοτροπως - γιατι να υπαρχει ταμπου στο forum για το οτιδηποτε , δεν θυμαμε ποτε να παραπονεθηκε καποιος οτι τον εκοψαν εδω

:orchestra:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12282
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  804
  • Reputation:   9463
  • Achievement Points:  812
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5120 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Ειναι απο τα λιγα σαιτ/πωλητες οπου δεν εχω ψωνισει ουτε ενα απο τα περιπου 3.000 τευχη μου, μιας και μια παιδιαστικη παρεξηγηση καποτε δεν επετρεψε συναλλαγες, καθε εμποδιο σε καλο βεβαια για ολες τις πλευρες, γιατι ολα βρισκονται, και τα τευχη και οι αγοραστες και οι πωλητες...

 

Ωφειλω ομως να ομολογησω οτι κατα κανονα συμφωνω με τα θετικα σχολια των παραπανω συμφορουμιστων.

 

(Υ.Γ. δεν ριχνω γεφυρες, εξαλλου αυτα που ψαχνω πλεον ειναι δυσευρετα, απλα καλα ειναι να περιοριζονται οι παρεξηγησεις).

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6467
  • Group:  Members
  • Topic Count:  32
  • Content Count:  510
  • Reputation:   4363
  • Achievement Points:  513
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5695 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αυτό που μου έκανε εντύπωση και το πρόσεξα πρόσφατα είναι η συμβουλή που δίνει σε πολλές δημοπρασίες του τελευταία, την οποία θεωρώ ιδιαίτερα αξιέπαινη:

 

Δείτε το καλά και όπως πάντα ποντάρετε με μέτρο.

 

:best:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 5 months later...

  • Member ID:  5843
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  316
  • Reputation:   1204
  • Achievement Points:  316
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5774 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

δυστυχώς ο κωστας η crc αμαυρώνει την προσπάθεια των συλλεκτών (είτε συλλέγουν είτε πουλάνε) για τα κομιξ

 

από το καλοκαίρι μέχρι και τώρα του είχα στείλει κάμποσα e-mail για να αγοράσω κάποια κομιξ..χωρίς καμία απάντηση του....μέχρι και στο κινητό του που διαφημίζει του τηλεφώνησα (εκεί βγηκε μια μικρή η οποία δήλωσε ότι δεν υπάρχει κανένας κωστας σε αυτό το νούμερο!!!!!!!!)

 

να πεις να είχαμε αρπαχτεί για καμία τσουχτερή τιμή......και να κρατάει μούτρα..θα έλεγες οκ

 

δεν έχει συμβεί κανένα ευτράπελο.....απλά δεν καταλαβαίνω γιατί απωθεί κάποιους που θέλουν να αγοράσουν δυσεύρετα κομιξ

 

και πάλι κρίμα του που δυσφημεί το "επάγγελμα" του συλλέκτη

 

πάμε δυστυχώς για "άλλες παραλίες"

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25820
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  402
  • Reputation:   5411
  • Achievement Points:  402
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  54

Αυτο με το τηλεφωνο κ τα e-mail μου το κανε κ μενα :cold: αφου μιλησαμε μια φορα κ του ειπα οτι εχω περιπτερο...το υποψιαστηκα :Suspicious: αλλα το επιβεβαιωσα προσφατα οτι δεν συνεργαζεται με ...εμπορους :collapse: , οταν εδω μεσα εμαθα οτι ειναι ο crc.Ας μου το λεγε! :NoNo: Τι πιο ξεκαθαρο; :sun3: Τελος παντων, καμια παρεξηγηση :peace: .Εχει οντως πολυ καλες τιμες κ δυσευρετα κομιξ :awesome: (ο παπους που ηθελε κατι ΔΙΑΠΛΑΝΗΤΙΚΑ ακομη με αγριοκοιταει :flowerbad: αν κ του δωσα κ το τηλεφωνο!) και με ολους οσους μιλησα μου ειπαν καλα λογια! :yes:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22312
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1067
  • Reputation:   5082
  • Achievement Points:  1067
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4592 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

Τα βιντεάκια είναι πολύ ωραία. :popcorn2:

 

Εγώ τα βλέπω από το κανάλι στο youtube:

http://www.youtube.com/user/kapetsonis

 

ΥΓ:Έχω παραγγείλει και εγώ από το σαιτ. Ποιότητα,τιμή, συσκευασία, επικοινωνία,όλα άψογα.

Επεξεργασία από Toutatis
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5843
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  316
  • Reputation:   1204
  • Achievement Points:  316
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5774 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

εγώ ιδιώτης είμαι...δεν είμαι περιπτεράς...ούτε έμπορος...απλά για κάποια τεύχη που αραιά αραιά ανεβάζει στο site του ήθελα να πάρω

 

όπως το είπα πριν..πάμε "σε άλλες παραλίες" εφόσον διασύρει ο μικρός την έννοια "συλλέκτη" και "πωλητή" comix

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28465
  • Reputation:   190010
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6342 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

μικρός

 

Παρακαλώ όχι προσωπικούς χαρακτηρισμούς σε άλλα μέλη της κοινότητας. (ως σχεδόν συνομήλικος του crc το παραπάνω εκλαμβάνεται ως υποτιμητικός επιθετικός προσδιορισμός)

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5843
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  316
  • Reputation:   1204
  • Achievement Points:  316
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5774 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

germanicus19

 

 

απο το youtube που ειδα...πανω κατω την ιδια ηλικια εχουμε

 

τεσπα

 

ας απαντησει στα λεγομενα μου

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  466
  • Group:  Members
  • Topic Count:  65
  • Content Count:  920
  • Reputation:   7675
  • Achievement Points:  950
  • Days Won:  1
  • With Us For:  6321 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  52

Ο Pepinoς και η αφορμή του... για απαντήσεις.

 

Δεν ξέρω ποιός ακριβώς είσαι. Δεν ξέρω γιατί επιμένεις να με ψάχνεις τόσο καιρό.

Δεν θυμάμαι καν αν έχω μιλήσει έστω μια φορά μαζί σου για να καταλάβω τι τύπου αγοραστής είσαι.

Υπάρχουν πολλοί που έχω διακόψει την επικοινωνία για να σε καταλάβω με την μία.

 

Αυτό που ξέρω όμως είναι ένας βασικός και απαράβατος κανόνας λειτουργίας που ακολουθώ μερικά χρόνια τώρα.

 

Προσπαθώ να έχω το μέγιστο αποτέλεσμα στον μικρότερο χρόνο με τον μικρότερο κόπο.

Αναλώνω αρκετό κόπο, χρόνο και πόρους μόνο στο να βρω τεύχη.

Εκεί δίνω όλη την προσοχή μου.

Μόνο έτσι καταφέρνω να έχω καλά τεύχη και το κυριώτερο σε καλό κόστος.

 

Το να πουληθούν μετά είναι πολύ εύκολο. Απλό και γρήγορο.

Γιατί έτσι ? Μα γιατί είναι καλά και φθηνά !

Είναι και επιπλέον απλά σαν διαδικασία.

Υπάρχει το site www.mycomics.gr που κάνει αυτή την δουλειά.

Τα τεύχη είναι εκεί στο site. Με περιγραφή, νούμερα και ακριβώς τις τιμές τους πράγμα σπάνιο.

Το τηλέφωνο είναι για μια πιο άμεση επικοινωνία η οποία όμως οφείλει και αυτή να ακουλουθεί τους κανόνες.

Διαισθητικά και μόνο λοιπόν αν κάτι δείχνει ότι θα μου φάει χρόνο το αφήνω και δεν ψάχνομαι καθόλου μαζί του.

 

Για παράδειγμα λοιπόν δεν ξοδεύω χρόνο λοιπόν σε επικοινωνίες, τηλέφωνα και μαιλ που :

 

Δεν είναι ξεκάθαρο τι ζητάνε.

Ρωτάνε για τεύχη που δεν υπάρχουν στα διαθέσιμα

Ακόμα χειρότερα παραγγέλουν τεύχη που δεν υπάρχουν.

Ζητάνε να βρω τεύχη που ψάχνουν.Αυτό θα το κάνω αφού σε μάθω και με μάθεις. Τι λόγο έχω να το κάνω για σένα και να μην τα βάλω απλά στο site. Αργότερα ίσως.

Ψάχνουν για κάτι άλλο (παρέα, επικοινωνία, το να μοιραστούμε αναμνήσεις ή οτιδήποτε σχετικό). Αργότερα ίσως.

Παίρνουν στο καπάκι 4-5 τηλέφωνα ή καλούν μυστήριες ώρες. Sorry δεν απαντάω καν εκεί.

Παζαρεύουν από την αρχή.

 

Με τέτοιο ξεκινήμα στην επικοινωνία δεν υπάρχει συνέχεια.

Ας χάσω και μερικά χρήματα και πωλήσεις. Δεν είναι αυτό το μόνο ζητούμενο.

Αυτό το χρόνο προτιμώ να τον περάσω διαβάζοντας τα κόμικς μου, ενημερώντας το site, με τους συν-συλλέκτες φίλους της περιοχής ή βέβαια φτιάχνοντας παραγγελίες για τα άτομα που χαίρομαι να κάνω businessμαζί τους.

 

Εξαίρεση είναι κάποια μαιλ που δεν προφταίνω να ασχοληθώ μαζί τους και μένουν πίσω με αποτέλεσμα τα τεύχη ίσως να μην υπάρχουν πλέον όταν τα θυμηθώ. Δεν γίνεται όμως αλλιώς εκτός αν προσλάβουμε και βοηθό (αργεί και ο μικρός να μεγαλώσει ! :sun: ).

 

Σαφώς και υπάρχει χώρος για λάθη ή για λανθασμένες επιλογές ή κρίσεις.

Σαφώς και έχω κάνει λάθη μεγάλα και μικρά. Σίγουρα έχω αγνοήσει άτομα που απλώς ήθελαν τεύχη.

Δεν μπορείς όμως να κερδίζεις πάντα.

Προτίμησα λοιπόν να επιλέγω τα πιο σίγουρα με τα κριτήρια που ανέφερα.

 

ΑΝ κάποιος έχει καλύτερη λύση θα χαρώ να την ακούσω.

 

Τώρα συγκεκριμένα με αυτά που έγραψες πεπίνο. Πιτσιρίκα μικρή να απαντάει το τηλέφωνο δεν υπάρχει. Ή εγώ ή κανένας. Αλλού θα πήρες τζάμπα μου το χρέωσες.

Υπάρχουν άλλα site (παραλίες για σένα) που θα σε καλοδεχτούν και θα κάνουν μέχρι και τούμπες για τα euro σου.

Κοίταξε εκεί να νοιώσεις και καλύτερα. Κρίση άλλωστε έχουμε.

Τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά που έγραψες άστα να πάνε ρε συ...Μικρός, διασύρει, αμαυρώνει κλπ.

Οκ, προφανώς είχα δίκιο που σε απέφυγα.

Ευτυχώς τα τεύχη είναι λίγα και αραιά που θέλεις. Αν ήταν περισσότερα και συχνότερα σε κόβω να μου στέλνεις και εξώδικο ! :blob3:

 

Στο youtube είναι ο άλλος Kostas του site. Αυτός είναι ο μάστορας που πιάνουν τα χέρια του. :respect:

Επεξεργασία από crc
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5843
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  316
  • Reputation:   1204
  • Achievement Points:  316
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5774 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

crc

 

 

επιτελους εμφανιστηκες...ειπα και εγω

 

καταρχην να ξεκαθαρισουμε κατι

 

τα τευχη που σου ειχα παραγγειλει μεσω e-mall μαζι με τα στοιχεια μου αφορουσαν συγκεκριμενα τευχη αγορι τα οποια ειχες αναρτημενα πανω στην ιστοσελιδα σου

σου ειχα στειλει τα προσωπικα μου στοιχεια...ωστε να μου ελεγες τον τροπο αντικαταβολης απο την πατρα στην αθηνα

σου ξαναεστειλα e-mail αρχες σεπτεβρη για αλλα τευχη του ιδιου περιοδικου που ειχες στο site

 

και στις 2 περιπτωσεις δεν ειχες απαντησει...πραγμα παραξενο...

ουτε ειχες απαντησει στο e-mail που κανεις τις αγοροπωλησηες για να αναρτεις τα τευχη στο site σου

 

εξαλου πραγματι στο κινητο που αναφερεις το σηκωσε μια κοπελια η οποια μου διευκρινισε οτι το κινητο σου ηταν το δικο της κινητο...και οτι εκανα λαθος και να μην ξανατηλεφωνησω!!!!!!! οταν ξανατηλεφωνησα στο καπακι δεν το σηκωσε κανενας!!!!!!!!

 

τωρα

 

δεν εχω ουτε μαγαζι, ουτε περιπτερο...η οτιδηποτε αλλο για να σου κανω ζημια (οσο αφορα τον τομεα που ασχολησαι)

 

ειμαι 1 απο τους χιλιαδες που μπαινουν στο site σου ...κοιταζουν και ενδιαφερονται να αγορασουν χωρις παζαρια και ιστοριες...αυτα τα οποια εμενα με ενδιαφερουν να αποκτησω...και οχι σε πακετα οπως δυστυχως καποιοι θελουν να εφαρμοζουν στις αγοροπωλησηες

 

ελπιζω να εχω γινει κατανοητος

 

για αυτο το λογο και ο θυμος μου........θα μπορουσες να ειχες στειλει e-mail με την οποια απαντηση σου...η οποια θα θεωρονταν κατανοητη

 

εαν συντοπιτη εχεις καταλαβει...ριξε πμ για τα περαιτερω στοιχεια μου

 

υ㨨 κατα τις 9 που προσπαθησα να σου τηλεφωνησω...το κινητο ηταν κλειστο.......

Επεξεργασία από pepinos
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9847
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  256
  • Reputation:   3136
  • Achievement Points:  256
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5439 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  45

εγω παντως αγαπητε :cheers3: pepinos οσες φορες αγορασα τευχη μεσω ibid η του site του crc δεν ειχα κανενα προβλημα και ουτε τον ξερω προσωπικα,απλα εχουμε ανταλλαξει καποιες κουβεντες διαδικτιακα και μια φορα μιλησαμε στο τηλεφωνο!δεν θελω να παρω θεση στην οποια παρεξηγηση απλα θελω να πω τι γνωμη μου μιας και εχω ψωνισει πολλες φορες απο τον Κωστα και εχω βρει εκει αρκετα τευχη σπανια για τα δικα μου γουστα!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11236
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  362
  • Reputation:   5950
  • Achievement Points:  362
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5313 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  60

Δεν νομίζω ότι ειδικά σε αυτό το χώρο ο Κώστας έχει ανάγκη από αυτόκλητους υποστηρικτές όπως του λόγου μου. Αισθάνομαι ότι κάπου από ένα πρόβλημα επικοινωνίας δημιουργήθηκε κάποια παρεξήγηση και ας τα βρουν οι δύο εμπλεκόμενοι. Θα καταθέσω απλά τη δική μου άποψη. τον Κώστα τον ξέρω σχεδόν μια τετραετία από τότε πάνω κάτω που ασχολήθηκε με τις πωλήσεις κόμικς. Τον ξέρω και προσωπικά πέραν των όποιων δοσοληψιών. Αυτό που λέει το εννοεί και έχει λόγο. Σε αυτή την τετραετία έχει τύχει να κάνουμε δοσοληψίες αρκετών τευχών και όλες τις φορές χωρίς προκαταβολές κλπ. αλλά με εκατέρωθεν κουβέντα και χωρίς το παραμικρό παράπονο ή πρόβλημα. Θεωρώ ότι είναι μαζί με 1-2 ακόμη άτομα που κινούνται στο χώρο των κόμιξ ως πωλητές από τα πλέον φερέγγυα και αξιόπιστα. Δεν αναφέρομαι στις τιμές του διότι ζούμε σε μια εποχή που ο καθένας μπορεί να κάνει τις συγκρίσεις του άρα το θέμα αυτό είναι εκτός συζήτησης. από όσο ξέρω τα περισσότερα μέλη του συγκεκριμένου φόρουμ έχουν την ίδια άποψη, άρα η όποια παρεξήγηση μπορεί να λυθεί εύκολα μεταξύ των δύο εμπλεκομένων.

Επεξεργασία από luckystrike
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  9689
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  533
  • Reputation:   5469
  • Achievement Points:  599
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5451 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  62

καποια παρεξηγηση εχει γινει γιατι ο κωστας ουτε αγενης ειναι ουτε αδιαφορος για τις πωλησεις του ισα ισα ...........

και εγω εχω ψωνισει πολλα απο τον κωστα και ολα ηταν στη ωρα τους στη ποιοτητα που αναφεροταν και με χαμηλοτερη απο την αρχικη τιμη με δικη του παρεμβαση

δεν ξερω που εγινε η στραβη αλλα για ολα υπαρχει η λυση :cheers3: :cheers3:

Επεξεργασία από nikos99
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  7467
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  368
  • Content Count:  1062
  • Reputation:   12279
  • Achievement Points:  1062
  • Days Won:  45
  • With Us For:  5605 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  69

Λυπάμαι που θα παρέμβω στη συζήτηση λέγοντας ότι ο κ. crc αγνόησε και δύο δικά μου μηνύματα ένα στις 8/3 και την υπενθύμιση στις 6/4 που περιείχαν παραγγελία διαθέσιμων τευχών του. Δικαίωμά του και δεν τον κατηγορώ απλώς καταγράφω το γεγονός.

--------------------------------

Τα μηνύματα υπάρχουν στο αρχείο μου

 

Vaios

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  26034
  • Group:  Members
  • Topic Count:  15
  • Content Count:  762
  • Reputation:   10806
  • Achievement Points:  771
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4177 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  48

Συμφωνώ με τον Αργύρη.Ετσι εγινε και με μένα.Να σου πω μόνο ότι δεν με χρέωσε τίποτα απο τα τεύχη περιπέτειας που παρήγγειλα διοτι ήταν λίγο φθαρμένα τα εξώφυλλα να δεις ποσο σωστος ειναι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13835
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  170
  • Reputation:   1850
  • Achievement Points:  171
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4840 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Έχω φάει κι εγώ αξέχαστο Χ από τον crc, αλλά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, ούτε με πείραξε. Ο καθένας πουλάει σε όποιον θέλει... :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13835
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  170
  • Reputation:   1850
  • Achievement Points:  171
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4840 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Δείτε κι εδώ μια αγγελία του κ. Κώστα: http://www.greekcomics.gr/forums/index.php?showtopic=18359

"Διατηρώ το δικαίωμα να αρνηθώ την συναλλαγή με όποιον χρήστη κρίνω."

 

:)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5843
  • Group:  Members
  • Topic Count:  2
  • Content Count:  316
  • Reputation:   1204
  • Achievement Points:  316
  • Days Won:  0
  • With Us For:  5774 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

εγω ξηγηθηκα...οπως ξηγιουνται ολοι οσοι ειναι κατω απο το αυλακι

 

τωρα απο εκει και περα...ειναι δικο του ζητημα...για το κατα ποσο θελει ενα πριβε μαγαζι...η ενα ορθανυχτο μαγαζι προσιτο για ολους

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82077
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6035 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

εγω ξηγηθηκα...οπως ξηγιουνται ολοι οσοι ειναι κατω απο το αυλακι

 

τωρα απο εκει και περα...ειναι δικο του ζητημα...για το κατα ποσο θελει ενα πριβε μαγαζι...η ενα ορθανυχτο μαγαζι προσιτο για ολους

 

E,... είστε και οι δυο κάτω από τ' αυλάκι. :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22312
  • Group:  Banned
  • Topic Count:  24
  • Content Count:  1067
  • Reputation:   5082
  • Achievement Points:  1067
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4592 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

εγω ξηγηθηκα...οπως ξηγιουνται ολοι οσοι ειναι κατω απο το αυλακι

 

Δηλαδή εμείς, οι πάνω απ το αυλάκι, «ξηγιόμαστε» αλλιώτικα; :reap: :P

 

 

Άσχετο: Πολύ γέλιο όταν ο άλλος Κώστας αγανακτεί στα βίντεο με τις επιδιορθώσεις των κόμικς.

 

«Ταινία! Κοιτάξτε αγαπητοί φίλοι τι του είπε το μυαλό του! ΤΑΙΝΙΑ! Δείτε που πήγε και την έβαλε, ο ΧΑΣΑΠΗΣ. Όλη τη στραβομάρα του στο κόμικ την έβγαλε» :lmao:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25820
  • Group:  Members
  • Topic Count:  7
  • Content Count:  402
  • Reputation:   5411
  • Achievement Points:  402
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4218 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  54

Δηλαδή εμείς, οι πάνω απ το αυλάκι, «ξηγιόμαστε» αλλιώτικα; :reap: :P

 

:spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.