Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ...


kaklamoney

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  30604
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  536
  • Content Count:  6810
  • Reputation:   55519
  • Achievement Points:  6810
  • Days Won:  161
  • With Us For:  3415 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Να σαι καλά Μήτσο, ελπίζω να τα καταφέρει. :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2.9k
  • Created
  • Τελευταία Απάντηση

Top Posters In This Topic


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82102
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6053 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Θέλω να αγοράσω ενα μεγάλο εξωτερικό σκληρό δίσκο. Οι WD δεν αποδείχτηκαν ανθεκτικοί, αν και επιμένει ένας γνωστός μου ότι είναι οι καλύτεροι. Ίσως τελικά δεν τους φέρθηκα καλά. Ο Verbatim 1TB βγήκε θηρίο.

 

Παρακολουθώ έναν WESTERN DIGITAL WDBWLG0030HBK ELEMENTS DESKTOP 3TB USB3.0 μπας και τον βρω σε καλή τιμή και όταν μου το επιτρέψουν τα οικονομικά μου. Δεν έχει μεγάλες διαφορές από κατάστημα σε κατάστημα.

Σήμερα έπεσε η τιμή του 10%. Σε όλα τα μαγαζιά. ΜΑ ΣΕ ΟΛΑ! Τελικά η καπιταλιστική κοινωνία μας ελέγχει τις τιμές όπως και σε μια "αντίθετη" στους ορισμούς κοινωνία. Μην πω πολιτικά συστήματα, δεν κάνει εδώ μέσα, και δεν έχουν και διαφορά σε μεγάλα θέματα. :relax:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11317
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1755
  • Reputation:   11885
  • Achievement Points:  1758
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5316 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

...πήρα blu-ray με €2,10. To Jersey Boys του Clint Eastwood από Public:hot:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23222
  • Group:  Moderator
  • Topic Count:  194
  • Content Count:  3502
  • Reputation:   24625
  • Achievement Points:  3325
  • Days Won:  6
  • With Us For:  4576 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  28

Απ' ολες τις ταινιες του πηρες αυτο? :D

 

Αγνωσται αι βουλαι του blackbeard :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  11317
  • Group:  Members
  • Topic Count:  46
  • Content Count:  1755
  • Reputation:   11885
  • Achievement Points:  1758
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5316 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Απ' ολες τις ταινιες του πηρες αυτο? :D

 

Αγνωσται αι βουλαι του blackbeard :)

Μόνο αυτό είχε 2 ευρώ.  :cat1:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82102
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6053 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Σήμερα ήρθε στο σχολείο μάνα να γράψει το παιδί της. Δε θυμόταν ημερομηνία γεννήσεως του γιού της. Μου λέει γεννήθηκε το 1999. Τελικά ήταν το 1996.
 
Τρία χρόνια τον είχε και δεν το ήξερε... όχι ότι δεν τον άφησε στο ορφανοτροφείο.

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53908
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3648 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  277
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1671
  • Content Count:  28467
  • Reputation:   190043
  • Achievement Points:  27559
  • Days Won:  758
  • With Us For:  6360 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  51

"2017-1999=18" & "2017-1996=21" & "Σήμερα ήρθε στο σχολείο μάνα να γράψει το παιδί της"

 

=>

 

μυστήριες καταστάσεις και μέρος της κοινωνίας μας που το 99.99% δεν το γνωρίζουμε ή το γνωρίζουμε τελείως επιδερμικά.

 

:cheers5:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82102
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6053 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Το παιδί είναι 21 ετών. Το έχω συναντήσει ως μαθητή μου σε άλλα δυο γυμνάσια. Η μάνα το είχε αφήσει στο Ορφανοτροφείο γιατί δεν μπορούσε να το συντηρήσει (μη ρωτάς γιατί, δεν την έβλεπε το σπίτι). Τώρα που ενηλικιώθηκε, το Ορφανοτροφείο της είπε να έρθει να το πάρει, διότι αδυνατεί να φροντίσει ενήλικες.

 

Τώρα είναι σε Τεχνικό Λύκειο που γράφονται και μεγαλύτερα παιδιά. Φαντάσου ότι είναι ακόμη στην Α' Λυκείου. Λέει πολλά για το ταπεραμέντο και την εξυπνάδα του. Σιγά μην γραφόταν μόνος του! Δεν το έχει.

 

Θυμάμαι έβαζε στοιχήματα για 5 ευρώ ότι μπορεί να χτυπήσει τη μάπα του στην κολώνα της ΔΕΗ και να ματώσει τη μύτη του. Το έχει κάνει! Δεν έχουμε δικαίωμα να ζητήσουμε να τον εξετάσει ειδικός. Μπορεί ο γονιός να μας μηνύσει αν πούμε τέτοιες κουβέντες που θα το μειώσουν.

 

Μου λείπει η μαθήτρια που πάτησε εχινόκοκκο στη θάλασσα... τι αθώα χρόνια...  :bookclub:

Επεξεργασία από x_for_xepeta
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3499 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

Σημερα ξαναδιαβασα καποια απο τα παλια μου ποστ στο φορουμ απο τα περασμενα χρονια.

 

Im actually cringing.

 

post-30399-0-51138100-1505397514_thumb.jpg

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12750
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  2264
  • Reputation:   20419
  • Achievement Points:  2264
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5047 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Σημερα ηταν η πρωτη φορα,που ειδα απο κοντα εναν απο τους πιο ομορφους αντρες που εχω δει.Τον Κωνσταντινο Βασαλο,ο οποιος εκανε ενα guest σε μια εκδηλωση.Ηταν κοντα στο σπιτι,οποτε ειπα να πεταχτω κι εγω,σαν παιδακι.Το Survivor το παρακολουθησα λιγο,αλλα ok ματια εχω.Ο ανθρωπος ειναι κουκλος μιλαμε. :love4:

Γινοταν απο τα πιτσιρικια (και οχι μονο),το ελα να δεις. :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82102
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6053 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Άντε να σας πω μια ακόμη σχολική πικάντικη ιστορία. Όχι πρόστυχη, αλλά γεμάτη φαντασία έρωτες εγκυμοσύνες και αγάπη. Στοργική, μητρική, γιαγιάς κλπ αγάπη.

 

Στις 15 Ιανουαρίου 2017 μου δόθηκε ένα τμήμα να προσέχω τις απουσίες τους. Στα μέσα της χρονιάς είχαμε ανακατατάξεις και πήρα αυτήν την έξτρα ασχολία. Η διευθύντρια με ενημέρωσε ότι μία μαθήτρια είναι έγκυος, αλλά αυτή η γνώση μπορεί να χρησιμοποιηθεί έμμεσα. Δεν μπορώ να τη ρωτήσω αν είναι έγκυος, είναι σαν να την προσβάλω και να τη λέω είσαι εύκολη, είσαι βρομιάρα, είσαι και γω δεν ξέρω πώς θα χρησιμοποιηθεί από το δικηγόρο (προσβολή προσωπικότητας). Με το ίδιο σκεπτικό απαγορεύεται (συνίσταται) να μην πούμε ένα γονιό «το παιδί σας μήπως είναι αυτιστικό ή ανήκει στο φάσμα Άσπεγκερ». Δεν είμαστε ειδικοί και θα φάμε μήνυση.

 

Η διευθύντρια είπε το γνώριζε από 15 Δεκέμβρη. Ε, δε θα έμεινε έγκυος το Νοέμβρη; Θα γεννήσει τον Αύγουστο. Συνήθως 9 μήνες θέλει.

 

Το κορίτσι, ας πούμε το λένε Λάουρα, έλειπε συνέχεια από το μάθημα. Μια ώρα έμπαινε, μια έβγαινε, μια έμπαινε, έβγαινε κλπ… Δυο μέρες έλειπε, μια ερχόταν, και κατά καιρούς έφερνε χαρτιά από οδοντίατρο. Ποτέ από γυναικολόγο. «Ντρέπεται» μου λέει η διευθύντρια. Αλλά προτιμάει να πηγαίνει σε οδοντίατρο να ζητά δικαιολογητικό απουσιών. Το στόμα της είχε αρρώστιες που δεν ήξερα ότι υπήρχαν. Τα δεχόμουν. Δέχτηκα και παράνομα δικαιολόγηση απουσιών μέσα στην ημέρα. Έκανε δυο ώρες μάθημα, πήγε δυο ώρες στον οδοντίατρο, γύρισε στο μάθημα. Ο γιατρός από την Καβάλα, 70κμ μακρυά.

 

7 Μαϊου είμαι Θεσσαλονίκη για το TheComicCon. Ζήτησα Δευτέρα 8 Μαίου άδεια για να ταξιδέψω πρωί Δευτέρας πίσω στη Δράμα. Αφού πλήρωσα τραπέζι να συμμετάσχω στην εκδήλωση προσπάθησα να το εκμεταλλευτώ μέχρι να κλείσουν βράδυ Κυριακής 22:00. Μετά τις 22:00 δεν μπορώ να ταξιδέψω. Η διευθύντρια μου ζητάει μόλις φτάσω Δράμα το πρωί της Δευτέρας να έρθω στο σχολείο να δούμε τις απουσίες της Λάουρας. Η κατάσταση είναι σκ@τ& αλλά εμείς πρέπει να πολεμήσουμε και να δείξουμε ότι πολεμάμε.

 

Έτσι πήγα στο σχολείο τη μέρα που ζήτησα άδεια. Για πολλοστή φορά βάλαμε τη Λάουρα να υπογράψει ως ενήλικας ότι ενημερώθηκε για τις απουσίες της. Είναι μια κλασική τυπική διαδικασία. Η Λάουρα έλειψε τις επόμενες δυο μέρες και έφερε χαρτί από τον φίλο της οδοντίατρο. Μας είχε γραμμένους εκεί που δε φτάνει η μελάνι.

 

Έτσι μόλις κλείνει η χρονιά ενημερώνω το σύλλογο για την κατάσταση της Λάουρας, καθώς και για τις πολλές προσπάθειες να τη συνετίσω και να τη βοηθήσω. Την κόψαμε ως ανεπαρκής φοίτησης. Γράφουμε εξετάσεις, βγάζουμε αποτελέσματα, δίνουμε απολυτήρια και πτυχία, και ξεκινάμε εγγραφές για τη νέα σχολική χρονία. Δυο τρεις μέρες πριν κλείσουμε για Καλοκαίρι έρχεται η μάνα της Λάουρας (η γιαγιά) και ζητά εξηγήσεις γιατί το παιδί της δεν πήρε πτυχίο. Εκ του πονηρού περίμεναν να τελειώσουν οι εξετάσεις. Εννοείται η μάνα της (η γιαγιά) ούρλιαζε γιατί δε σεβαστήκαμε ότι είναι έγκυος! Όπως τις είπαμε δεν το ξέραμε επίσημα. Επειδή είπε ότι είναι έγκυος δε σημαίνει ότι είναι. Και δεν υπάρχει νόμος που να βοηθάει τις γκαστρωμένες μαθήτριες. Εγώ πάντως κοιλιά δεν είδα. Χαρτί από γυναικολόγο δεν είδα ποτέ. Ούτε καν για άσχετη αρρώστια. Αν έμεινε η Λάουρα έγκυος το Νοέμβρη θα ήταν στον 7ο μήνα. Η κοιλιά θα ήταν πύραυλος.

 

Της έλεγα ότι έμπαινε όποτε ήθελε στην τάξη και απαντούσε ήταν χάλια το στομάχι της και έκανε εμετό. Στην ερώτησή μου γιατί δε ζήτησε τη βοήθειά μας μου είπε ότι ντρεπόταν. (εδώ σκέφτηκα να της πω γιατί δε συνεχίζει να ντρέπεται να μας αφήσει ήσυχους αλλά κρατήθηκα). Η κυρία πήρε τον μπούλο. Και ξεκίνησε το καλοκαίρι.

Αύγουστο βλέπω ένα φίλο της. Πρέπει να γέννησε σκέφτηκα, και ρωτάω. Μου απαντάει ότι είναι στον 3ο μήνα! Εκεί άναψαν τα λαμπάκια μου. Άρα έμεινε έγκυος τον Ιούνιο και το κατάλαβε ο γιατρός τον Ιούλιο! Πώς βγαίνουν οι μήνες ρε !@#$^#$:Υ^&

 

Λίγες μέρες πριν ήρθε να πάρει τα χαρτιά της να γραφτεί σε σχολείο άλλης πόλης. Χωρίς κοιλιά. Είχε βάλει και έναν μεγάλο φάκελο μπροστά στο στομάχι της για να μη φαίνεται ότι δεν είναι έγκυος. Λες και εμείς είμαστε χθεσινοί. Η Λάουρα είναι γκαστρωμένη εδώ και 11 μήνες. Έχει άλλους 5 μήνες μπροστά της. Καλή λεφτεριά Λάουρα.

 

Εδώ και μια βδομάδα δεν είναι πρόβλημα μου. :relax:

Επεξεργασία από x_for_xepeta
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12750
  • Group:  Members
  • Topic Count:  9
  • Content Count:  2264
  • Reputation:   20419
  • Achievement Points:  2264
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5047 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  46

Ποσο αθωα πλασματα υπηρξαμε εμεις σε αυτες τις ηλικιες!! :wow: :wow: :papas:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2298
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1611
  • Content Count:  5042
  • Reputation:   34514
  • Achievement Points:  5050
  • Days Won:  14
  • With Us For:  6178 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Συγγραφέας κατηγορείται ότι σκότωσε τη φίλη του με τρόπο που περιέγραφε σε βιβλίο του

 

"Ο 36χρονος κομίστας αντιμετωπίζει βαριές κατηγορίες για τον φόνο φίλης του, η οποία βρέθηκε νεκρή σε διαμέρισμα στο Λος Άντζελες με τρόπο που παρέπεμπε σε βιβλίο του.

 

post-2298-0-45623800-1506490951_thumb.jpg

 

Ο 36χρονος Μπλέικ Λέιμπελ, γιος μεγιστάνα ακινήτων στον Καναδά, κατηγορείται ότι σκότωσε την φίλη του Ιάνα Κάσιαν σε διαμέρισμα του Λος Άντζελες, και στη συνέχεια αφαίρεσε το τριχωτό της κεφαλής της, στραγγίζοντας το σώμα της από το αίμα. Ο Λέιμπελ είχε περιγράψει έναν παρόμοιο φόνο σε ένα από τα βιβλία του.

 

Το πτώμα του 30χρονου μοντέλου είχε βρεθεί τον Μάιο του 2016. Σύμφωνα με τον ιατροδικαστή η νεαρή κοπέλα είχε βασανιστεί, ακρωτηριαστεί και χτυπηθεί στο κεφάλι, ενώ πέθανε από ακατάσχετη αιμοραγία, καθώς δεν είχε μείνει άλλο αίμα στο σώμα της. Βρέθηκαν επίσης μελανιές και σημάδι από δάγκωμα στο πρόσωπό της.

 

Ο Λέιμπελ αντιμετωπίζει την θανατική ποινή με τις κατηγορίες του φόνου, βασανισμού και ακρωτηριασμού, τις οποίες αρνείται. Ζούσε στο Λος Άντζελες και είχε γράψει μια σειρά ιστοριών γύρω από το ζήτημα της βίας. Μεταξύ άλλων έργων του, έχει εκδώσει και ένα κόμικ υπό το όνομα "Syndrome", το οποίο σύμφωνα με τον ίδιο, ασχολείται με "όσα οδηγούν ένα άτομο να προχωρήσει σε πράξεις βίας".

 

Το "Syndrome", το οποίο ο Λέιμπελ διένειμε δωρεάν στην Comic-Con, αρχίζει με έναν ρεπόρτερ να στέκεται έξω από μία φυλακή στην οποία κρατείται ένας κατά συρροήν δολοφόνος, την νύχτα πριν την εκτέλεσή του. Μεταξύ των φόνων που απεικονίζονται στο κόμικ, ένα ζευγάρι βρίσκεται δολοφονημένο με τρόπο παρόμοιο με εκείνον που οδήγησε στον θάνατο του 30χρονου μοντέλου."

 

Μέχρι σήμερα τέτοια περίπτωση είχαμε συναντήσει μόνο σε σενάριο σειράς ή βιβλίο. Νομίζω πως είναι η πρώτη φορά που γίνεται πράξη μια ιδέα που είχε προηγουμένως αποτυπωθεί στο χαρτί από τον ίδιο τον θύτη, πόσο μάλλον δημιουργό κόμικ...  :(

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

...

 

 

Σε τι τιμές θα κινηθεί το omnibus του xepeta's school chronicles © ?

 

Το Echinococcus prequel θα συμπεριληφθεί?Ή κόπηκε λόγω του πιθανού ορολογικού λάθους στον τίτλο,καθώς στην ιστορία η πρωταγωνίστρια δεν πάτησε παρασιτικό ταινιοσκούληκο,αλλά ένα τίμιο εχινόδερμο?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Double post αλλά δεν με φοβίζουν οι τιμωρίες και οι νόμοι των θνητών,Κρέοντα.

 

Σήμερα είδα απ'αυτά τα μακροσκελή και ασυνάρτητα όνειρα του πυρετού και της εξουθένωσης.Σε μια σκηνή από την ολόκληρη τριλογία ταινιών που επινόησε ο εκφυλισμένος μου προμήκης λόγω βραχυκυκλώματος,βρήκα ένα λάπτοπ πρόχειρο και συνδέθηκα στο greekcomics για να κάνω ντεμέκ τόπικ "Αναζητήσεις kuf" ώστε να ψαρέψω μερικά κλασικά σπάηντερμαν (δεν μ'αρέσουν καν τα υπερηρωϊκά,οποιασδήποτε μάρκας και σχολής,αίσχος εγκέφαλε),επειδή ντεμέκ το θηλυκό με το οποίο συνδιαλέγομαι ήθελε να ξεκινήσει να διαβάζει κόμικς και εγώ επωμίστηκα τον ρόλο του ξεναγού της στην 9η τέχνη.

 

Ένα άλλο κομμάτι του ονείρου ήταν πλήρως animated με αισθητική καρτούν.Δεν μ'έχει ξανατύχει.Πιθανών να πεθαίνω.

 

 

Οπότε ναι,δεν κάθισα να διαβάσω τις προηγούμενες σελίδες του τόπικ,αλλά αυτοανακυρήσσομαι ο πρώτος επισκέπτης στο φόρουμ μέσω ονείρων.

(Κάθε μοντ και αντμίν που έχει λιώσει τον αμφιβληστροειδή του στο φόρουμ θα καγχάσει περιφρονητικά,καθώς έχει εφιάλτες περί ατελείωτων τόπικς σχετικά με περιοδικά ντίζνεϋ ή παρουσιάσεις εκδόσεων που τους λείπει σκαναρισμένο εξώφυλλο σε καθημερινή βάση.Αλλά αφήστε το να περάσει έτσι στη ζούλα,μια παρέα είμαστε.)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82102
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6053 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Σήμερα με σταμάτησαν στο Μασούτη της γειτονιάς μου και με κατηγόρησαν ότι είμαι κλέφτης. Χτυπούσε ο συναγερμός και τηλεφώνησαν στην αστυνομία. Κάποια στιγμή ένας υπάλληλος κατάλαβε ότι ο συναγερμός ήταν για φωτιά και δεν είχε σχέση με μένα. Τους τοποθέτησα τις σακούλες που κρατούσα στο πρόσωπό τους για να τα ψάξουν. Βασικά έκαναν μια ελλειπτικη τροχιά από τα χέρια μου προς τα πάνω τους με συγκεκριμένη ταχύτητα. Καλά να είναι η Κινητική Γ' Λυκείου που έδωσα άριστο γραπτό και τα θυμάμαι ακόμη.

Εκεί τους μίλησα για τη μάνα τους, τα πεζοδρόμια, τα θρησκευτικά τους πιστεύω, τα όργανα αναπαραγωγής τους, πάλι για το πεζοδρόμιο και τη μητέρα τους, άλλα μέλη, οικογενειακά και σωματικά, και άλλα που δε θυμάμαι. :papas:
Και μετά έφυγα. Λίγο δεν τα θυμάμαι καλά. :takethis:

Επεξεργασία από x_for_xepeta
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30399
  • Group:  Members
  • Topic Count:  23
  • Content Count:  1480
  • Reputation:   8971
  • Achievement Points:  1480
  • Days Won:  3
  • With Us For:  3499 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  22

βρήκα ένα λάπτοπ πρόχειρο και συνδέθηκα στο greekcomics για να κάνω ντεμέκ τόπικ "Αναζητήσεις kuf" ώστε να ψαρέψω μερικά κλασικά σπάηντερμαν (δεν μ'αρέσουν καν τα υπερηρωϊκά,οποιασδήποτε μάρκας και σχολής,αίσχος εγκέφαλε),επειδή ντεμέκ το θηλυκό με το οποίο συνδιαλέγομαι ήθελε να ξεκινήσει να διαβάζει κόμικς και εγώ επωμίστηκα τον ρόλο του ξεναγού της στην 9η τέχνη.

Το τρομακτικο θα ηταν να εβρισκες το εν λογω τοπικ στο φορουμ το επομενο πρωι που ξυπνησες. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 3 weeks later...

  • Member ID:  3787
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  488
  • Content Count:  12120
  • Reputation:   82102
  • Achievement Points:  12142
  • Days Won:  79
  • With Us For:  6053 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  49

Για μια μέρα τη βδομάδα πηγαίνω σε δημοτικό. Δημοτικό σημαίνει κόλαση ανηλίκων.

 

Αλλά για πρώτη φορά περνάω καλά σε δημοτικό! Άσε που είμαι τέλειος. :valt:

 

22528484_1445166825518343_5716818859451728294_n.thumb.jpg.62cd3d1356e4ba6fbb91ea80b5f2d27e.jpg

 

 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 2 weeks later...

  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5712 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Η πρώτη φορά που ζορίζομαι να πλοηγηθώ στο greekcomics

 

Κάπου με μπερδεύουν τα καινούρια πράγματα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  1
  • Group:  Root Admin
  • Topic Count:  1710
  • Content Count:  9050
  • Reputation:   64327
  • Achievement Points:  8896
  • Days Won:  155
  • With Us For:  6426 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  61

 @comicsell Ωρίμασες, πλησιάζει η ώρα για τα δικά σου...... :D

 

@zade έλα μωρέ, βάλαμε 2-3 κουμπάκια παραπάνω και χάθηκες.... :D

 

:valt:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  759
  • Content Count:  12955
  • Reputation:   94805
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4642 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

14 ώρες πριν, Valtasar είπε:

 έλα μωρέ, βάλαμε 2-3 κουμπάκια παραπάνω και χάθηκες.... :D

 

2-3 λέει...!Που κάθε φορά που μπαίνω νομίζω ότι ανεβαίνω στην γέφυρα του Enterprise...! :lol: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33635
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4572 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σήμερα για πρώτη φορά δέχτηκε επιστημονικό περιοδικό την εργασία μου για δημοσίευση!

 

Την είχα καταθέσει από Απρίλη και αποφάσισαν να μου απαντήσουν Οκτώβρη, αφού μπήκα φαντάρος. Ευτυχώς ήθελαν μόνο minor revisions.

 

Για να δημοσιευθεί παίζει να πάει μέχρι τον άλλο Απρίλη. :lol:

Επεξεργασία από Tightwad
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  30061
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  464
  • Content Count:  6111
  • Reputation:   53908
  • Achievement Points:  6111
  • Days Won:  49
  • With Us For:  3648 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  29

:congrats: Σχετικά με την ιστορία της Μπηρλανδίας να φανταστώ, ε; :) 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33635
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4572 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

 Χαχαχ, μέρος της διπλωματικής μου που αφορούσε consumer segmentation και κριτήρια επιλογής φαρμακείων και μη συνταγογραφουμενων φαρμάκων.

 

Δεν περίμενα να βγει πριν την Μπηρλανδια, αλλά το μέλλον είναι απρόβλεπτο. :D

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32315
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  102
  • Reputation:   549
  • Achievement Points:  102
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2362 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σήμερα είναι η πρώτη μέρα που δεν είχα πραγματικά απολύτως  καμία υποχρέωση και έτσι από το πρωί διαβάζω κόμιξ :dance:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  20685
  • Group:  Administrator
  • Topic Count:  759
  • Content Count:  12955
  • Reputation:   94805
  • Achievement Points:  9268
  • Days Won:  427
  • With Us For:  4642 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  42

@Tightwad 

Πολλά συγχαρητήρια...!Και εις ανώτερα...! :congrats:

 

@Alexop 

Ζηλεύω...! :P 

 

 

:beer: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  32315
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  102
  • Reputation:   549
  • Achievement Points:  102
  • Days Won:  0
  • With Us For:  2362 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25002
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  158
  • Content Count:  2118
  • Reputation:   21721
  • Achievement Points:  2118
  • Days Won:  3
  • With Us For:  4387 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  31

Πολλα συγχαρητηρια Tight! :congrats:

 

Για μενα σημερα ηταν η πρωτη φορα που υπεβαλα paper προς δημοσιευση :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33635
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4572 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Ρε κοίτα σύμπτωση! Καλή τύχη. :)

 

Ποιο είναι το θέμα της;

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.