Μετάβαση στο περιεχόμενο

Playing Now...


Comic Book Guy

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3600
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4537 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

030, πρώτον το nitro kart δεν είναι της naughty dog(όπως και το crash:the wrath of cortexκάτι twinsanity και λοιπά,τα χειρότερα crash παιχνίδια δηλαδή) και δεύτερον είναι ωραίο να είναι δύσκολο ένα παιχνίδι, ειδικά όσον αφορά τα extras του και όχι το κύριο gameplay. Ας πούμε να είναι οκ στο normal, αλλά στο expert να μην περνιέται με τίποτα. Κάποια πράματα είναι για τους βετεράνους και αυτούς που το καίνε πολύ πολύ. Καλά κάνουν και τα βάζουν, και όποιος θέλει τα κάνει. Της naughty dog έχω παίξει σχεδόν όλα τα παιχνίδια από εποχές sega genesis και είναι ΟΛΑ  ωραία. Κάποια λιγότερο, κάποια περισσότερο, αλλά όλα ωραία. Ποτέ δεν ένιωσα ότι με κοροιδεύουν για να πιάσουν το πορτοφόλι μου, αλλά πως γουστάρουν αυτό που φτιάχνουν. Ειδικά το last of us!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45777
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6175 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Συμφωνώ με τον από πάνω. Το Crash Team Racing είναι παιχνίδι με απίστευτους μηχανισμούς και ποτέ δεν πρόκειται να κάνεις τέλειο χρόνο. Ακόμα και τώρα, τόσα χρόνια μετά, σπάνε ακόμα παγκόσμια ρεκόρ στο Youtube. Παρεμπιπτόντως έχω βγάλει όλα τα time trial σε όλες τις πίστες + platinum σε όλο το adventure mode. Έχω ακόμα τις κάρτες μνήμης με 4 slots χαρακτήρων η καθεμία, δηλαδή 8 χαρακτήρες πλήρες adventure mode. Συν ακόμα μία στο psp που έπαιζα στον στρατό για να περνάει η ώρα όποτε είχα κάνα μικρό διάλειμμα από τις δουλειές.

 

Στους αγώνες έβαζα τον κωδικό στην αρχή για super hard mode, ενώ στο battle έλιωνα απίστευτα με multi-tap και 4 άτομα με τρελό χαβαλέ. Για να μην χαλάσω το αυθεντικό δισκάκι, το αντέγραφα και έπαιζα τις αντιγραφές. Πρέπει να είχα χαλάσει 3 ή 4 δισκάκια έτσι. Το συγκεκριμένο παιχνίδι πρέπει να είναι το παιχνίδι που έχω αφιερώσει τις περισσότερες εργατοώρες από οποιοδήποτε άλλο βιντεοπαιχνίδι.

 

Όπως καταλάβατε, το CTR μου αρέσει λιγάκι :P

Επεξεργασία από PhantomDuck
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116975
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6188 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Φτιάχνει εθιστικά παιχνίδια το άτακτο σκυλί. :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  28737
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1410
  • Reputation:   6915
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4073 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  84

@supertramp Φυσικά και όποιος θέλει τα κάνει. Δε σου βάζουν το μαχαίρι στο λεμό να το κάνεις :lol:

Αλλά όσο ναναι είνε και τι τύπος είσαι,ας πούμε εγώ όταν παίζω ένα παιχνίδι θέλω να τα παίρνω όλα μα όλα,και αν δω ότι δε μπορώ να το τελιώσω 100%,λέω ε δε γ@μιετε,και του δίνω δρόμο.

 

Γενικά με racing παιχνίδια δε πρόκιτε να ξανασχολιθώ ύστερα από τη νίλα που έπαθα και με το Colin McRae Rally...ήθελα να βγω πρώτος σε όλες τις χώρες,αλλά στην Ινδονισία τα βρήκα μπαστούνια. :wall: Όσοι το'χετε παίξει θα'χετε καταλάβει. Το τι μπινελίκια έχω ρίξει για τέτιου είδους παιχνίδια,τι Χ*********ες,τι  έχω πετάξει πάνω στη οθόνη,κτλ δε λέγετε....ε άει σιχτίρ!!! :laser: :laser: :laser:

 

 

@PhantomDuck Και συ τα κατάφερες να τα κάνεις πλατινένια; Εγώ γιατί δε μπορώ; :crying:

Αλλά ρε φίλε όχι πες μου...δεν είναι παλούκι;;; Ούτε ανάσα δε μπορείς να πάρεις για να το κάνεις πλατινένιο. Πρέπει να θυμάσε τη πίστα ΑΠΕΞΩ και ΑΝΑΚΑΤΩΤΑ,να μη ξεχάσεις ούτε 1 κουτάκι...και αν αποτίχεις να πετάς καντίλια. :wall:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2414
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  206
  • Content Count:  5711
  • Reputation:   45777
  • Achievement Points:  5808
  • Days Won:  48
  • With Us For:  6175 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  37

Αλλά ρε φίλε όχι πες μου...δεν είναι παλούκι;;; Ούτε ανάσα δε μπορείς να πάρεις για να το κάνεις πλατινένιο. Πρέπει να θυμάσε τη πίστα ΑΠΕΞΩ και ΑΝΑΚΑΤΩΤΑ,να μη ξεχάσεις ούτε 1 κουτάκι...και αν αποτίχεις να πετάς καντίλια. :wall:

 

Ναι, αυτή η φράση περιγράφει πολύ καλά το παιχνίδι.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3600
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4537 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Μα έτσι είναι ωραία! Για να τα κάνεις όλα και να θεωρείσαι πραγματικά μαστερ του παιχνιδιού πρέπει να θυμάσαι τα πάντα απ'έξω!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  28737
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1410
  • Reputation:   6915
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4073 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  84

Μα έτσι είναι ωραία! Για να τα κάνεις όλα και να θεωρείσαι πραγματικά μαστερ του παιχνιδιού πρέπει να θυμάσαι τα πάντα απ'έξω!

 

 

 

Και να'ταν μόνο αυτό καλά θα'ταν. Πρέπει νασαι γρίγορος και στα χέρια,σε τέτια παιχνίδια.

 

Πω ρε....ούτε ηθοπιός να'σουν σε καθημερινό σίριαλ,που προσπαθείς να βγάλεις το ρόλο μέσα σε 1 μέρα. :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6648
  • Group:  Members
  • Topic Count:  14
  • Content Count:  1000
  • Reputation:   3484
  • Achievement Points:  1000
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5705 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  32

Παίζω τώρα το Rogue Legacy, και μου αρέσει πάρα πολύ μέχρι τώρα. Αρκετά δύσκολο, αλλά πολύ καλό gameplay. 8 ώρες μέχρι στιγμής και έχω κερδίσει 2/4 boss

11 ευρώ στο site τους

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  28737
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1410
  • Reputation:   6915
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4073 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  84

Παίζω το WWE Smackdown: Shut Your Mouth...το καλίτερο της σειράς για μένα,και ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ :spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that:

 

Είμαι στο 2 χρόνο στο season mode,και δεν έχω χάσει ούτε 1 ματς,στο νόρμαλ επίπεδο...αυτά είνε παιχννίδια,όχι σα τα άλλα :blob3: :blob3: :blob3: :blob3:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121003
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

> Ξεκίνησα Tomb Raider. Ζόρικη ατμόσφαιρα survivor αλλά δε νιώθω ότι παίζω Tomb Raider...

> Συνεχίζω Walking Dead με το 400 Days. Το έπος συνεχίζεται! :giati: 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25934
  • Group:  Νέα Μέλη
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  2
  • Reputation:   6
  • Achievement Points:  2
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4221 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

υπαρχει παιχνιδι walking dead ? σε τι πλατφορμα παιζετε ?                                                                                                                                                                                       

εγω league of legends παιζω εδω και 3 χρονια και δεν το εχω βαρεθει παιζω ομως και κατα διαστηματα και μερικα πολεμικα call of duty ,medal of honor ,bad company κ.α.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33637
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4581 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

υπαρχει παιχνιδι walking dead ? σε τι πλατφορμα παιζετε ?        

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Walking_Dead_(video_game)

 

Windows, MacOS X, PS3/Vita, XBOX 360.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25030
  • Group:  Members
  • Topic Count:  17
  • Content Count:  1229
  • Reputation:   5838
  • Achievement Points:  1229
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4390 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  25

Άντε να μαζευόμαστε εμείς οι LoLers :nek:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5060 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

LoL: το πιο βαρετό παιχνίδι eveeeeeeeeeeer. :P 

 

Φυσικά βάζω μέσα και DotA & HoN. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25915
  • Group:  Members
  • Topic Count:  3
  • Content Count:  825
  • Reputation:   4358
  • Achievement Points:  838
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4224 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  26

LoL: το πιο βαρετό παιχνίδι eveeeeeeeeeeer. :P

 

 

Και ομως το παιζουν αυτο το παιχνιδι πολλα παιδια. :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3600
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4537 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  35

Ποιοί παίζουν lol εδώ πέρα αλήθεια ?

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  27746
  • Group:  Members
  • Topic Count:  8
  • Content Count:  46
  • Reputation:   745
  • Achievement Points:  48
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4117 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Κολλημένος χρόνια με champions manager που αργότερα έγινε football manager! :dog:

 

..μόνο το τελευταιο δεν καταφερα να παίξω ποτέ λόγω δουλειάς ..γαμ...το.. :papas:

 

                           :dimis::dimis2::dimis3:

Επεξεργασία από dchristos
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  28737
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1410
  • Reputation:   6915
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4073 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  84

Σήμερα έπαιζα 1 άλλο πολύ καλό της σιράς αλλά δυστιχώς δε πούλισε όσο τα άλλα...το WWF Smackdown! Just Bring It.

Μπορεί να μην είχε και τόσο μακρύ Story Mode (1-2 αγώνες ήταν όλο κι όλο),αλλά έχει ωραία μουσική και ωραία χρώματα στην οθόνη επιλογής...γι'αυτό και βγάζει κάτι το cult σε σχέση με τα άλλα :spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that: :spidey_yeah_that:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5060 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Ξεκίνησα στο χαλαρό το Max Payne 3. Αισθητή κάνει την απουσία το noir στοιχείο και η ατμόσφαιρα των προηγούμενων παιχνιδιών, ωστόσο έχει κάπως noir στοιχείο. Όχι με την γνωστή έννοια, αλλά η αφήγηση του Max, η μουσική, η τρεμάμενη οθόνη συμβάλλουν στα μέγιστα.

 

Τα γραφικά είναι εξαιρετικά, το voice-over το ίδιο. Στα του gameplay, είναι καθαρό πιστολίδι. Plain and simple. :) Είναι όμως τόσο καλά φτιαγμένο που δεν παραπονιέσαι. Αντίθετα το απολαμβάνεις. Κάτι που παρατήρησα, και λόγω του bullet-time που κάνει το παιχνίδι πιο ενδιαφέρον και όχι πιο εύκολο καθώς το επίπεδο δυσκολίας εξισορροπείται από τους πολλούς εχθρούς μαζί, είναι πως σε ωθεί να κινηθείς επιθετικά, να βγεις από την κρυψώνα σου, να κάνεις μια βουτιά προς τα μπροστά και να αρχίσεις να πυροβολείς ότι κινείται.

 

Τι έχουμε δηλαδή: διασκεδαστικό gameplay που σε ωθεί να παίξεις απερίσκεπτα, λόγω του shooting που είναι από τα καλύτερα της γενιάς (στιβαρό, γρήγορο), απίθανος οπτικοακουστικός τομέας, σενάριο που κλείνει την ιστορία του Max, μικρές δόσεις του νουάρ στοιχείο και μερικές πινελιές χιούμορ αλά R*.

 

Το έχω πάρει εδώ και μερικούς μήνες για το 360, ενώ το είχα ψιλολιώσει στο PS3. Τόσο μου άρεσε. Δευτέρα-Τρίτη το ξεκίνησα και πριν από λίγο το τερμάτισα. 

 

Ιστορία με ανατροπές που σε κρατάει να παίξεις και συνδυάζει απαγωγές, συμμορίες, παραστρατιωτικές ομάδες και διάφορα άλλα που είναι spoilers (μέχρι λίγο πριν την τελευταία πίστα, νομίζεις ότι ίσως σε προδώσει και ο τελευταίος σου σύμμαχος), έναν Max που προσπαθεί να κάνει μια νέα αρχή (με ένα uber cool λουκ), αλλά μπλέκει πάλι, νέα πόλη και πολλά, πολλά διαφορετικά σκηνικά για να σκοτώσεις όσους περισσότερους γίνεται (clubs, φαβέλες, νεκροταφεία, ΝΥ, εγκαταλελειμμένα κτήρια, γήπεδα και άλλα).

 

Μπορεί ουσιαστικά να είναι πιστολίδι, αλλά ο μηχανισμός των πυροβολισμών και ο συνδυασμός των άλλων στοιχείων (bullet-time, last man standing, cover) το καθιστούν πάρα πολύ διασκεδαστικό και εθιστικό. 

 

Ο Max είναι χαρακτήρας που δεν μπορείς παρά να συμπαθήσεις. Έχει δεχτεί πολλά χτυπήματα από την μοίρα, έχει βρεθεί έρμαιο ισχυρών, αλλά συνεχίσει να επιβιώνει, να έχει ισχυρή την αίσθηση του καθήκοντος και να θέλει να κάνει το καλό με τον μοναδικό πράγμα που ξέρει να κάνει καλά. Με το να σκοτώνει. 

 

Κάποια cut-scenes και κάποιες έντονες σκηνές με τον Max ήταν εκπληκτικές. Αποκορύφωμα (και που δείχνει τον χαρακτήρα του Max -μαζί με την σκηνή στο τέλος στο γραφείο-) όταν συναντάει τον "γιατρό" στο κτίριο που κατεδαφίζεται. 

 

Το Σάο Πάολο δείχνει υπέροχο, οι φαβέλες το ίδιο, όλα τα περιβάλλοντα είναι λεπτομερή. Επιπλέον πόντοι για τους slow-motion πυροβολισμούς που δείχνει άφθονο αίμα να κυλάει στο πάτωμα. :P 

 

O ηθοποιός που δανείζει την φωνή του στον Payne πολύ ταιριαστός. Συν που δεν μεταφράζει σχεδόν τίποτα από τους ξένους διαλόγους. 

 

Η μουσική τα έσπαγε, καμιά φορά μόνο βάζαν ost που δεν ταίριαζε με την σκηνή που έβλεπα στην οθόνη. 

 

Μπορεί να μην έχει τα καρέ των κόμικς για ατμοσφαιρικά cut-scenes, το σκηνικό της ΝΥ και τον Max με παλτό ή με δερμάτινο να πηγαίνει εναντίον της μαφίας, αλλά η ιστορία είναι βουτηγμένη στο crime genre. Οι μονόλογοι, η παρουσία του antihero πρωταγωνιστή και η κυνικότητα (οι ατάκες και το χιούμορ του είναι φανταστικό), οι δολοπλοκίες και τα πισώπλατα μαχαιρώματα συνθέτουν μια αρκετά νουάρ ατμόσφαιρα. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  2265
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1000
  • Content Count:  20072
  • Reputation:   116975
  • Achievement Points:  20162
  • Days Won:  336
  • With Us For:  6188 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  47

Ο Max Payne είναι ο Νίκος Ξανθόπουλος των videogame χαρακτήρων. :P

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

  • 1 month later...

  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121003
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Τερμάτισα Deadpool με χίλια ζόρια, παράτησα Ducktales, έπιασα Assassin's Creed III. Πολύ αργή εξέλιξη, μόλις έφτασα Βοστώνη.

 

Επισης τσεκαρισα ελαχιστα το Mini Robot Wars. Προτιμω Plants VS Zombies σε τετοιο στυλ.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23287
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  161
  • Content Count:  4890
  • Reputation:   33637
  • Achievement Points:  4890
  • Days Won:  15
  • With Us For:  4581 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Αφού κατάφερε το Great War mod για το Napoleon Total War να με ξινίσει (Η Ελλάδα έχει μικροσκοπικό στρατό, δεν έχει πανεπιστήμιο, το λιμάνι είναι bugαρισμένο και δεν παράγει τίποτα, χρεοκοπείς πολύ εύκολα, και ολες γενικά οι δυνάμεις της Entente είναι οικονομικά άσχημα), to γύρισα στο American Civil War mod.

 

Αχ, μόνο campaign να είχε.  :hug2: 

 

Για κεντρικό θέμα έχει το εξής μαμάτο: http://www.youtube.com/watch?v=NonQZWWe1y8

Επεξεργασία από Tightwad
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  25536
  • Group:  Members
  • Topic Count:  11
  • Content Count:  326
  • Reputation:   1670
  • Achievement Points:  326
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4294 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Καλό... Δώστε και άλλες ιδέες, δεν θα με χαλούσε να φτιάξω και αλλα CDs για ακρόαση.

The Last Of Us. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39533
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5060 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Άσχετο.... Δεν ξέρω, αλλά μου φαίνεται το thread ταιριάζει πιο πολύ στην Γενική Συζήτηση. 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  556
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  1537
  • Content Count:  22474
  • Reputation:   121003
  • Achievement Points:  22479
  • Days Won:  791
  • With Us For:  6345 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Στέκει με τη λογική ότι εκεί έχουμε και τα "τι αγόρασα", "τι διάβασα", "τι έφαγα", "τι ταινία είδα".

 

Αλλά από την στιγμή που υπάρχει παιχνιδιάρικη ενότητα, γιατί... :D 

 

 

 

Εγκαθιστώ Max Payne III. To AC III μου έβγαλε corrupt save...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5721 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Rayman Legends.

 

πριν απο πολλά πολλά χρόνια, το 1995 έπειζα ρέημαν και μου είχε βγει η πίστη να τα καταφέρω να το τελειώσω. fast forward στο σήμερα που βάζω τον αδερφό μου (10 χρόνια μικρότερος) να παίζει rayman origins και του βγαίνει η πίστη να τα καταφέρει να το τελειώσει.

 

Τώρα παίζουμε και οι δυό μαζί rayman Legends και εξακολουθεί να μας βγαίνει η πίστη για να το τελειώσουμε. Λιγο ακόμα και θα γίνουμε άθεοι... 

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  28737
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1410
  • Reputation:   6915
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4073 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  84

Εύκολο είναι ρε συ το rayman το 1ο,και είναι και γαμώ τα πεχνίδια για την εποχή του...τοχω τερματίσει 100% :idea:

 

Απλά το παλούκι είναι να βρεις αυτά τα ροζ ανθρωπάκια,που πρέπει να ψάξεις σε διάφορα σιμεία,όπως π.χ. να βουτίξεις κάπου που νομίζεις ότι είναι κενό ενώ δεν είναι...  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:

 

Απλά πρέπει να είσαι προσεκτικός. :mafia:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5721 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Εύκολο είναι ρε συ το rayman το 1ο,και είναι και γαμώ τα πεχνίδια για την εποχή του...τοχω τερματίσει 100% :idea:

 

Απλά το παλούκι είναι να βρεις αυτά τα ροζ ανθρωπάκια,που πρέπει να ψάξεις σε διάφορα σιμεία,όπως π.χ. να βουτίξεις κάπου που νομίζεις ότι είναι κενό ενώ δεν είναι...  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:

 

Απλά πρέπει να είσαι προσεκτικός. :mafia:

 

Ε αυτό λέμε. Να τα βρεις όλα τα ροζ όμως. Εκεί είναι η δυσκολία. Όπως και στα καινούρια η δυσκολία είναι να βρεις όλα τα teensies. Αυτό είναι που τα καθιστά δύσκολα.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  28737
  • Group:  Members
  • Topic Count:  4
  • Content Count:  1410
  • Reputation:   6915
  • Achievement Points:  1410
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4073 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  84

Εκεί που μου βγίκε η πίστη πραγματικά ήταν μόνο σε μια πίστα από το Picture City αν θυμάσε που έπρεπε να περάσεις μέσα από κάτι μολίβια και γόμες. Ήθελε κόλπο κι μέχρι να το βρω με παίδεψε πολύ....σίγουρα θα το θιμάσε! Κατά τα άλλα τα υπόλιπα rayman δε ταχω παίξει,δε μου έκαναν τόσο κλικ  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  6474
  • Group:  Members
  • Topic Count:  98
  • Content Count:  4211
  • Reputation:   27518
  • Achievement Points:  4211
  • Days Won:  3
  • With Us For:  5721 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

Εκεί που μου βγίκε η πίστη πραγματικά ήταν μόνο σε μια πίστα από το Picture City αν θυμάσε που έπρεπε να περάσεις μέσα από κάτι μολίβια και γόμες. Ήθελε κόλπο κι μέχρι να το βρω με παίδεψε πολύ....σίγουρα θα το θιμάσε! Κατά τα άλλα τα υπόλιπα rayman δε ταχω παίξει,δε μου έκαναν τόσο κλικ  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:  :spidey_yeah_that:

 

 

Αυτή που χάνεις άπειρες ζωές μέχρι να βρεις που ακριβώς πρέπει να πηδήξεις. Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μα πόσο με είχε δυσκολέψει κι εμένα. Αυτή την πίστα ξέρω ποιός την έφτιαξε. Ο Σατανάς. Δεν εξηγείται αλλιώς.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.