Μετάβαση στο περιεχόμενο

Playing Now...


Comic Book Guy

Προτεινόμενες Καταχωρήσεις


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5033 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Πέστα Χρυσόστομε.. :P άντε τι θα γίνει πότε θα ξεκινήσεις αφιέρωμα?

 

Γράφω, γράφω, γράφω, αλλά δεν θα τελειώσει σύντομα λόγω διαβάσματος και ταραγμένου οργανισμού! :moutra:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8659
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5426 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Εγω μιας και πηρα ενα καινουργιο headset(5.1) ξαναπαιζω το πρωτο dead space και γουσταρω τρελα.Ειχα αγορασει και το 2 παλιοτερα αλλα ακομα δεν το εχω δοκιμασει.Sci fi horror με τον ηχο τσιτα ειναι φοβερη εμπειρια.Εχω γενικα πολλα παιχνιδια για ps3 με τα οποια δεν εχω προλαβει να ασχοληθω(οπως τα bioshock).Tελος το ninja gaiden 3 ποτε βγαινει?Μαρεσει ο ψιλομαζοχισμος που χρειαζονται για να τερματιστουν τα ninja gaiden :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  1004
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1004
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4504 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Εγω μιας και πηρα ενα καινουργιο headset(5.1) ξαναπαιζω το πρωτο dead space και γουσταρω τρελα.Ειχα αγορασει και το 2 παλιοτερα αλλα ακομα δεν το εχω δοκιμασει.Sci fi horror με τον ηχο τσιτα ειναι φοβερη εμπειρια.Εχω γενικα πολλα παιχνιδια για ps3 με τα οποια δεν εχω προλαβει να ασχοληθω(οπως τα bioshock).Tελος το ninja gaiden 3 ποτε βγαινει?Μαρεσει ο ψιλομαζοχισμος που χρειαζονται για να τερματιστουν τα ninja gaiden :lol:

 

Πω!Πολύ ωραίο το dead space!Το έχω παίξει στο wii το extraction είναι κάτι σαν παράπλευρες ιστορίες.Κάποια στιγμή πρέπει να τα παίξω και στο ps3.Φοβερή πάντως ατμόσφαιρα!! :D

Επεξεργασία από Comic Book Guy
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

το dead space τα σπασε!! το πρωτο ηταν πολυ καλο αν και λιγο επαναλαμβανομενο,το δευτερο ηταν καλυτερο,αλλα δν ειχε και πολλα πραγματα καινουρια να προσφερει.καλυτερο το δευτερο,αλλα το πρωτο μου εχει μεινει περισσοτερο..ειναι οπως γινεται συνηθως.πχ παιζεις το zelda :the ocarina of time,και μετα παιζεις τα προσφατα του wii.τα προσφατα του wii ειναι καλυτερα,αλλα το παλιο το εκανε πρωτο,αυτο σου μενει,ειδικα οταν η μηχανη μενει ολοιδια

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  10019
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  2059
  • Reputation:   8659
  • Achievement Points:  2059
  • Days Won:  1
  • With Us For:  5426 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Eιμαι σχεδον σιγουρος οτι το δευτερο θα ναι καλυτερο.Ειναι αδικο ομως να λεμε οτι ενα σηκουελ δεν προσφερει πολλα καινουργια πραγματα μιας κα το πρωτο dead space οτι ηταν να κανει το εκανε σωστα,δεν υπηρχαν δηλ και πολλα περιθωρια βελτιωσης κατι που τους τιμαει σαν team.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  19099
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  329
  • Reputation:   1321
  • Achievement Points:  329
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4652 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

Eιμαι σχεδον σιγουρος οτι το δευτερο θα ναι καλυτερο.Ειναι αδικο ομως να λεμε οτι ενα σηκουελ δεν προσφερει πολλα καινουργια πραγματα μιας κα το πρωτο dead space οτι ηταν να κανει το εκανε σωστα,δεν υπηρχαν δηλ και πολλα περιθωρια βελτιωσης κατι που τους τιμαει σαν team.

 

Με τρεις σειρές τα'πες όλα, και όχι μόνο για το Dead Space,γενικά.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

χμ ναι ισως,αλλα πιστευω πως παντα μπορει να υπαρξει κατι καινουριο.δε μιλαω για βελτιωση απαιραιτητα,αλλα για καινουρια χαρακτηριστικα,στοιχεια.παρε παραδειγμα το metal gear solid.επαιξα το 1 και ελεγα τελειο κλπ.μολις επαιξα το 2 δεν ηξερα πως μπορει να γινει καλυτερο.αν εβγαινε το 3 ολοιδιο.θα ελεγα οτι λογικο,αφου δε χωραει βελτιωση.αλλα δεν ηταν βελτιωση,ηταν αλλαγες καινουρια στοιχεια.μετα το 4 παλι.ανανεωση και καινοτομια,αυτο εννοω.δε μου αρεσει να παραμενει ιδιο καποιο παιχνιδι στο περασμα του χρονου.ας γινει και λιγο χειροτερο ας πουμε.οχι οτι δε μαρεσε το dead space βεβαια.

αν δεν υπαρχουν περιθωρια ισως δε χριεαζεται συνεχεια,καλυτερα να τελειωσει εκει για εμενα.

Επεξεργασία από supertramp
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  13440
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  101
  • Content Count:  3476
  • Reputation:   28905
  • Achievement Points:  3476
  • Days Won:  12
  • With Us For:  4907 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  38

Kingdom-Hearts-Birth-by-Sleep-1.jpg

 

μικρούτσικο κόλλημα.... μικρούτσικο... τόσο δα... ναι μωρέ......

 

 

212914.jpg

 

Επεξεργασία από imacmaria
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  22483
  • Group:  Members
  • Topic Count:  6
  • Content Count:  263
  • Reputation:   1129
  • Achievement Points:  263
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4579 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  36

Naruto shipuuden ultimate ninja storm generations....

ούτε φαν naruto είμαι ούτε τρελαίνομαι για ανιμιές αλλά το παιχνίδι είναι αρκετά καλό fighting!!!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  1004
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1004
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4504 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

ετσι ! καλο μου ακουγεται ! ας ματωσουν τα χειριστηρια!και με bioshock,ο,τι πρεπει

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  5
  • Group:  Veterans
  • Topic Count:  277
  • Content Count:  5903
  • Reputation:   28715
  • Achievement Points:  5903
  • Days Won:  22
  • With Us For:  6416 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  7

Χα, λοιπόν για να δω...

 

Τερμάτισα την προηγούμενη εβδομάδα τα Alan Wake και Medal of Honor στο 360, ενώ πλατίναρα και το Uncharted 3 που είχα τερματίσει παλαιότερα αλλά είχα αφήσει εκκρεμότητες. Τώρα δεν ξέρω τί να βάλω μέσα, έχω στο PS3 τα Lara Croft Underworld και Fallout 3 σε εκκρεμότητα από καιρό (ξεκίνησα αλλά τα άφησα στην μέση) και μάλλον κάποιο από αυτά τα δύο θα παίξω μπάλα, εκτός και εάν τελειώσω το The Saboteur που επίσης έμεινε στην μέση επειδή το παράτησα αν θυμάμαι καλά για το Gears of War 3. Από εκκρεμότητες άλλο τίποτα...

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  1004
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1004
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4504 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

ετσι ! καλο μου ακουγεται ! ας ματωσουν τα χειριστηρια!και με bioshock,ο,τι πρεπει

 

Να φανταστείς ότι πρόσφατα έπαιξα Alex Kidd και δεν κατάφερα να το τερματίσω γιατί μου έσπασε τα νεύρα. Δεν μπορούσα να δεχτώ το γεγονός ότι σε αυτά τα παιχνίδια δεν μπορείς να σώσεις και ξεκινάς πάλι από την αρχή μόλις τελειώσουν οι ζωές σου.Το συγκεκριμένο παιχνίδι όταν ήμουν μικρή ήταν το αγαπημένο μου και το είχα τερματίσει πολλές φορές!Όλη αυτή τελικά η ευκολία που επικρατεί στα παιχνίδια της εποχής μας, μας έχει καταστρέψει.. :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  1004
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1004
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4504 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

Χα, λοιπόν για να δω...

 

Τερμάτισα την προηγούμενη εβδομάδα τα Alan Wake και Medal of Honor στο 360, ενώ πλατίναρα και το Uncharted 3 που είχα τερματίσει παλαιότερα αλλά είχα αφήσει εκκρεμότητες. Τώρα δεν ξέρω τί να βάλω μέσα, έχω στο PS3 τα Lara Croft Underworld και Fallout 3 σε εκκρεμότητα από καιρό (ξεκίνησα αλλά τα άφησα στην μέση) και μάλλον κάποιο από αυτά τα δύο θα παίξω μπάλα, εκτός και εάν τελειώσω το The Saboteur που επίσης έμεινε στην μέση επειδή το παράτησα αν θυμάμαι καλά για το Gears of War 3. Από εκκρεμότητες άλλο τίποτα...

 

Saboteur :spidey_yeah_that: Τα έχει όλα!!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

ναι , επαιξα εγω στην ιδια φαση πριν απο λιγο καιρο ενα παιχνιδι παλιο ,το golden axe,και δεν μπορουσα να περασω ουτε την πρωτη πιστα! ενω τοτε το ειχα τερματισει πολλες φορες! εχουν γινει ολα πολυ ευκολα,περα απο το οτι δε χανεις πλεον,δεν εχει ψαξιμο,γριφους κλπ.δε μαρεσει.επαιξα το τελευταιο prince of persia,και ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ δε χανεις.απλα δεν πεθαινεις.δε χρειαζεται να κανεις παυση καν,πας για μπυρα,για φαι,βλεπεις ταινια,και ακομα σε χτυπαει το boss και δε γινεται τπτ...η το silent hill,η και το uncharted,οι γριφοι παιδαριωδεις..το 3 το uncharted κατι πηγε να κανει.η στο skyrim σου εχει ενα βελακι ,ενα σημαδι στην πυξιδα που δειχνει παντα ΑΚΡΙΒΩΣ που πρεπει να πας.τσκ σταματαω γιατι θα νευριασω :)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23811
  • Group:  Members
  • Topic Count:  12
  • Content Count:  1004
  • Reputation:   6928
  • Achievement Points:  1004
  • Days Won:  1
  • With Us For:  4504 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  39

ναι , επαιξα εγω στην ιδια φαση πριν απο λιγο καιρο ενα παιχνιδι παλιο ,το golden axe,και δεν μπορουσα να περασω ουτε την πρωτη πιστα! ενω τοτε το ειχα τερματισει πολλες φορες! εχουν γινει ολα πολυ ευκολα,περα απο το οτι δε χανεις πλεον,δεν εχει ψαξιμο,γριφους κλπ.δε μαρεσει.επαιξα το τελευταιο prince of persia,και ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ δε χανεις.απλα δεν πεθαινεις.δε χρειαζεται να κανεις παυση καν,πας για μπυρα,για φαι,βλεπεις ταινια,και ακομα σε χτυπαει το boss και δε γινεται τπτ...η το silent hill,η και το uncharted,οι γριφοι παιδαριωδεις..το 3 το uncharted κατι πηγε να κανει.η στο skyrim σου εχει ενα βελακι ,ενα σημαδι στην πυξιδα που δειχνει παντα ΑΚΡΙΒΩΣ που πρεπει να πας.τσκ σταματαω γιατι θα νευριασω :)

 

Ξέχασες το God of War.. :lol:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

καλα ναι ! για αυτο λεω συνεχεια και μου λενε οτι λεω βλακειες και οτι ειναι το παιχνιδι της χρονιας! ''πηγαινε απο το Α στο Β,σκοτωσε μερικους αχρηστους που δεν εχουν σημασια για το σεναριο,με το πατημα ενος πληκτρου,βαλε το κουτι πανω στο διακοπτη,ανοιξε την πορτα,τελος!''

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

bastion παιζω τωρα .εχω φαει σκαλωμα! σημερα το εβαλα και ειναι πολυ καλο.φοβερη καλλιτεχνικη επιμελεια,ειτε ειναι μουσικη,ειτε σχεδιασμος,χρωματα, αφηγηση,ειδικα η αφηγηση μου εκανε πολυ καλη εντυπωση.και το gameplay γρηγορο και ενδιαφερον..

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5033 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Νοίκιασα το νέο FIFA Street για να το παίξω με την παρέα.

 

Η βασική του διαφορά με τα προηγούμενα είναι πως χρησιμοποιεί την μηχανή του FIFA 12, οπότε μιλάμε για εξαιρετικά physics, animation κτλ. Το gameplay είναι όπως θα το περίμενε κανείς. Δεν είναι πολλά τα κουμπιά που θα πατηθούν πολύ. Πάσα, κόλπο, σουτ. :P Αυτή ήταν πάντα η δομή της σειράς. Η απλότητα, η διασκέδαση, η έλλειψη σοβαρότητας. Δυστυχώς ή ευτυχώς, η νέα μηχανή κάνει κάπως πιο σοβαρό το παιχνίδι, οι κινήσεις είναι ακριβείς, αλλά και πάλι κάτι λείπει. :beer:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

καποτε,σε εποχες που το pro evolution λεγοταν ακομα iss pro evolution ,επαιζα λιγο ποδοσφαιρακια. σε γενικες γραμμες,δεν ξερω τι παραπανω μπορει να προσφερουν τα σημερινα απο εκεινα,τα παλια, εκτος απο τα γραφικα. επαιξα καποιο προ, νομιζω το 10 η το 11, και μου φανηκε ιδιο (μην πω χειροτερο,με την εννοιεα του πιο ευκολο).για αυτο τα βαριεμαι. :)

Επεξεργασία από supertramp
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5033 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

καποτε,σε εποχες που το pro evolution λεγοταν ακομα iss pro evolution ,επαιζα λιγο ποδοσφαιρακια. σε γενικες γραμμες,δεν ξερω τι παραπανω μπορει να προσφερουν τα σημερινα απο εκεινα,τα παλια, εκτος απο τα γραφικα. επαιξα καποιο προ, νομιζω το 10 η το 11, και μου φανηκε ιδιο (μην πω χειροτερο,με την εννοιεα του πιο ευκολο).για αυτο τα βαριεμαι. :)

 

Γιατί το Pro κατά γενική ομολογία έχει πάρει την κατιούσα, δεν σταύρωσε ένα καλό παιχνίδι σε αυτή την γενιά. Το 12 αποδείχτηκε καλύτερο, αλλά θέλει πολύ δουλειά για να φτάσει στα ίδια επίπεδα με τον FIFA. Και πάμε στο επόμενο θέμα..... :Teacher:

 

Παίξε το FIFA 11. Μαζί με το PES 4, ίσως τα καλύτερα ποδοσφαιράκια. Μιλάμε για τέτοιο επίπεδο τελειότητας. Φτιάξε ένα καλό σύστημα, παίξε με μια σοβαρή ομάδα (βάλε μπύρα & πίτσα/whatever) και βάλτο στο Legendary επίπεδο. Θα είναι σαν βλέπεις (ή μάλλον.... παίζεις :);)) αγώνα CL.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

δεν ξερω ποτε δεν επαιζα πολυ ,αντε με παρεα ναι ,εχει πλακα :) χρονια εχω να κατσω να παιξω αθλητικο παιχνιδι μονος μου . στον αθλητισμο επιδιδομαι μονο στην πραγματικη ζωη (NOT!)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5033 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

δεν ξερω ποτε δεν επαιζα πολυ ,αντε με παρεα ναι ,εχει πλακα :) χρονια εχω να κατσω να παιξω αθλητικο παιχνιδι μονος μου . στον αθλητισμο επιδιδομαι μονο στην πραγματικη ζωη (NOT!)

 

+1 για αυτό το τελευταίο. Κανένα πινγκ-πονγκ ή μπασκετάκι (τώρα τελευταία συνέχεια παίζω και ανησυχώ :thinking: )! :nek: Έχουμε και μια κορμάρα να προσέξουμε (not!). :cool:

 

Και εγώ με παρέα παίζω ή online (όταν ασχολούμουν περισσότερο με το gaming). Βλέπω τον αδερφό μου που παίζει campaign και δεν μπορώ να το καταλάβω. Τέτοια παιχνίδια είναι καθαρά για να τα απολαμβάνεις με την παρέα! :cool:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

ε ναι συμφωνω απολυτα,και γω και η κορμαρα μου ! βεβαια σταματαει η απολαυση νωρις παντα,αφου για καποιο λογο ολοι ,μα ολοι, ειτε ειναι βετερανοι στο προ ,ειτε παιζουν πρωτη φορα ,αυτοανακηρυσσονται ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ του προ. και μετα εχει τα κλασικα,αν δε σε νικησω δεν το κλεινουμε, το ματι στο πατωμα, ροχαλητα δεξια αριστερα, αλλα το προ να τρεχει , βρισιδι επειδη ησουν τυχερος και νικησες κλπ, ολοι τα ξερουμε ! :Ρπλακα εχουν και αυτα λιγο

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5033 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

ε ναι συμφωνω απολυτα,και γω και η κορμαρα μου ! βεβαια σταματαει η απολαυση νωρις παντα,αφου για καποιο λογο ολοι ,μα ολοι, ειτε ειναι βετερανοι στο προ ,ειτε παιζουν πρωτη φορα ,αυτοανακηρυσσονται ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ του προ. και μετα εχει τα κλασικα,αν δε σε νικησω δεν το κλεινουμε, το ματι στο πατωμα, ροχαλητα δεξια αριστερα, αλλα το προ να τρεχει , βρισιδι επειδη ησουν τυχερος και νικησες κλπ, ολοι τα ξερουμε ! :Ρπλακα εχουν και αυτα λιγο

 

Αυτό είναι το ζουμί όλης της υπόθεσης. :lol:

 

Α, και πες στην κορμάρα σου πως η δικιά μου χαιρετάει και λέει πως συμπάσχει...... :thinking:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

καλα,αν σε παιξω κανα προ ομως θα δεις..! χαιρετω και γω!

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5033 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

καλα,αν σε παιξω κανα προ ομως θα δεις..! χαιρετω και γω!

 

:bye:

 

(εγώ θα πάρω barca :P)

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  23772
  • Group:  Members
  • Topic Count:  5
  • Content Count:  643
  • Reputation:   3597
  • Achievement Points:  643
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4510 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  34

:xai: (ο,τι και να παρεις...)
Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  19099
  • Group:  Members
  • Topic Count:  1
  • Content Count:  329
  • Reputation:   1321
  • Achievement Points:  329
  • Days Won:  0
  • With Us For:  4652 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  41

The Darkness II από το ομώνυμο comic. Εξαιρετικό σενάριο (Paul Jenkins) και gameplay,αλλά πολύ μικρή διάρκεια,(πολύ όμως). Υπάρχει κανείς που να έχει διαβάσει τα comic και να έχει παίξει και τα παιχνίδια,να μας κάνει καμία σύγκριση.

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους


  • Member ID:  12722
  • Group:  Members
  • Topic Count:  176
  • Content Count:  7346
  • Reputation:   39529
  • Achievement Points:  7346
  • Days Won:  40
  • With Us For:  5033 Days
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  
  • Age:  27

Ασχολήθηκα λίγο περισσότερο με το FIFA Street. Έπαιξα και άλλα modes και τελικά αποδείχτηκε ακόμη πιο διασκεδαστικό. :best:

 

Αμέσως μετά, στον driver μπήκε και το Uncharted 3. :awesome: Για να δούμε πόσο καλύτερο ή χειρότερο θα είναι σε σχέση με το 2.

 

Με το που το έβαλα, πήγα αμέσως για το online επειδή δεν είχα πολύ χρόνο και δεν ήθελα να διακόψω κάποια αποστολή στο SP στην μέση και θυμήθηκα ότι ήθελε Online Pass. :shit2:

Σύνδεσμος για σχολιασμό
Μοιραστείτε με άλλους ιστότοπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντηση σε αυτό το θέμα ...

×   Έχετε επικολλήσει περιεχόμενο με μορφοποίηση.   Κατάργηση μορφοποίησης

  Επιτρέπονται μόνο 75 emoticons maximum.

×   Ο σύνδεσμός σας έχει ενσωματωθεί αυτόματα.   Εμφάνιση ως σύνδεσμος

×   Το προηγούμενο περιεχόμενό σας έχει αποκατασταθεί.   Διαγραφή εκδότη

×   Δεν μπορείτε να επικολλήσετε εικόνες απευθείας. Ανεβάστε ή εισάγετε εικόνες από URL

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Χρησιμοποιώντας αυτή τη σελίδα, αποδέχεστε τις Όρους χρήσης μας.